HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Daiki Yatoshi

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Daiki Yatoshi Empty Daiki Yatoshi za Sun May 13, 2012 4:46 pm

Daiki Yatoshi

Daiki Yatoshi
Velitel Jouninů
Daiki Yatoshi Sunagakure_by_LeiknirDaiki Yatoshi

Vesnice: Sunagakure no Satto
Požadovaná hodnost: Velitel Jouninu
Datum narození: 24. 3.
Věk: 18 let
Výška: 185 cm
Váha: 73 kg
Kekkei genkai: -//-
Klan: Yatoshi
Sensei: Nobu Atake - mrtvý
Cíl: Ochránit Ferii a Sunagakure no Satto
Podstata: Fuuton, Doton

Styl boje:
Daiki se specializuje na výrobu jedů i protijedů. V tomhle oboru je velmi zručný a některé z jeho jedů se blíží k úrovni bájné Chiyo.
Ačkoliv se to na první pohled nezdá je dost inteligentní a pohotový, ale bohužel tyhle své vlastnosti v boji moc neuplatňuje.

Ninjutsu

Daikiho hlavním zaměřením je právě Ninjutsu. Ovládá převážně Fuutonové techniky na dálku. V Ninjutsu je zběhlý a nedělá mu problém.
Taijutsu
Ani v Taijutsu Daiki nezaostává, svoje zaměření na boj z dálky si kompenzuje katanou napuštěnou jedem, se kterou se po nepříteli nebojí ohnat i zblízka. Je rychlý a mrštný, což mu poskytuje jistou výhodu. Proti nepříteli zaměřenému na Taijutsu by nejspíš neuspěl, ale na nižší úroveň by měl.

Genjutsu
Tak tady nastává ten kámen úrazu, Daiki rozhodně typ na Genjutsu není a jak už bylo zmíněno, svou inteligenci příliš nevyužívá, proto by si proti silnějšímu Genjutsu ani neuvědomil, že se v něm ocitl.
Proti téhle nevýhodě, se snaží vymyslet další typy jedů, aby se dokázal alespoň základně bránit. Dosud se mu, ale nic vynalézt nepodařilo.


Vybavení:
- ZVN
- 15 x výbušné lístky
- 15 x jedové senbony
- 1x katana napuštěná jedem
- 2x ampulka s jedem i protijedem


Vzhled:
Daiki je poměrně vysoký muž s vypracovanou postavou, výraznými rysy ve tváři a s bledší pokožkou, což je na Sunu neobvyklé, ne, že by se slunci vyhýbal, ale jeho pleť nemění odstín. Dále má delší blonďaté věčně rozcuchané vlasy, které společně s jiskřivými modrými oči vytvářejí dojem naprostého pohodáře, a že to není jenom dojem. Vždycky v nich má jakýsi plamen a jiskru nadšení, které se už zřejmě nezbaví.
Daiki svým vzhledem ve společnosti nikdy moc nevyčníval, je to takový ten průměr.
Většinou ho uvidíte poflakovat se ve vesnici, s rukama zabořenýma v kapsách nebo zkříženýma za hlavou. Ve tváři střídá spoustu výrazů, ale převažuje tam většinou upřímný úsměv a nebo taky ironický škleb.


Charakter:
Daikiho charakter rozhodně není nijak složitý. Je to kluk, který je naprostý pohodář. Jen málo věcí ho dokáže vyvést z míry, či vůbec nějak namíchnout. Většinou nad tím pokrčí rameny nebo mávne rukou. Je to takový ten typický příklad lenocha, do ničeho se mu nechce a přinutit se k práci musí jen sám. Nesnáší, když mu někdo něco nakazuje, musí se prostě hecnout sám. Stejně tak nemá rád, když mu někdo něco vyčítá, ví sám nejlíp, že udělal chybu, a proto se za ní potrestá sám, bez toho aniž by mu do toho někdo kecal.
Celkově působí uvolněně, usměvavě, mile.. prostě pohodově. Je přátelský, většinou se všemi vychází, a když už s někým ne, prostě ho ignoruje. Nebo, v tom horším případě mu řekne věci na plnou hubu, je častokrát drzý, nebojí se vyjádřit svůj názor a stát si za ním. Je až příšerně tvrdohlavý a leckdy dokáže oplývat opravdu sarkastickými poznámkami.
Jeho nejhorší vlastností je, že věci bere až na příliš lehkou váhu, i ve chvílích, kdyby neměl.
Sáma ni nevím, jak se dostal se svým životem do pozice Velitele, ale je pravda, že dokáže skvěle organizovat a vést ostatní, ačkoliv trochu jiným způsobem než je běžné, dokáže za ně položit život, když je to nutné. V boji je rozvážný a k nepřátelům nemilosrdný, tak, jako by měl správný ninja ze Sunagakure být.
Když se to shrne.. Žije si prostě svůj život tak, jak chce on, se svými vlastními pravidly.


Oblíbené a neoblíbené:
Oblíbené
Daiki má rád jídlo, nepohrne sladkému a bonbónům, v noci častokrát rád pozoruje noční oblohu a když už ho uvidíte něco dělat, bude to zajisté v jeho malé laboratoři, na kterou nedá dopustit. Je to jeho útočiště, jeho úkryt před světem. Tam se se svými rostlinkami snaží vymyslet další a další jedy, protože to je to, co ho baví. Samozřejmě to není ten psychopatický vědec v bílém plášti, jen k téhle činnosti odmalička přilnul.
A nakonec, stejně jako každý, miluje zábavu.

Neoblíbené
Daiki nesnáší, když mu někdo mluví do života, poradit si nechá, ale v jisté míře. Nemá rád sebelítost, přehnanou aroganci a nudu.

Minulost:


I. První kroky
Před 18-ti lety, v den, kdy Sunagakure no Satto ozářily první paprsky slunce se nemocnicí ozval první výkřik dítěte, maličkého blonďatého chlapce, budoucího Shinobiho. Jako kdyby říkal: „Sunagakure no Satto připrav se, jsem tady!“
Byla to velká radostná událost, protože do rodiny Yatoshi se narodilo první dítko, šťastným manželům vnesl chlapeček, kterého pojmenovali Daiki, do života štěstí.. teda, na jak dlouho.
Daiki byl odmalička zvědavý, od doby, co poprvé udělal pár krůčků po jejich skromné zahradě, už nikdy nechtěl sedět. Stále někde pobíhal, všude byl slyšet jeho křik a radostný smích. V rodině Yotsuki bylo vždy veselo, když tam Daiki byl.
Daikiho rodiče byli oba Shinobi, proto už od útlého věku učili Daikiho základům, ukazovali mu zbraně, učili ho základům, které potřeboval pro vstup do Akademie. A Daiki se učil rád, jedině tak od něj byl na chvíli klid.
A tak, po několika letech, kdy Daiki dovršil věku 7-mi let, byl vyslán na Akademii, na místo, do kterého přijde s odhodláním a vyjde z něj jako Shinobi. Ano, přesně tak to cítil. Měl Akademii rád, protože tam konečně našel pravé přátele.

II. Životní slib, Shinobiho cesta začala.
Den za dnem utíkal a Daiki si našel spoustu přátel, tropil učitelům naschvály, stal se třídním rebelem, kterého lidé nenáviděli i milovali. Daiki vždycky měl o přátele postaráno, tak nevěděl proč, ale v jeden den si všiml červenovlasého děvčátka sedícího v zadní lavici. Nikdy dřív si jí nevšiml, zamyšleně koukala z okna, vytáhl z báglu balíček bonbónů a přikradl se k ní. Aby upoutal její pozornost vysypal balíček před ní a poskládal z písmenek své jméno, dívka na něj upřela pohled, ale kupodivu mu odpověděla, jmenovala se.. Ferii Fei. Říkalo se, že Daiki má dar měnit lidské duše.. A pravda, opravdu tomu tak bylo, protože tuhle dívenku s chladným pohledem dokázal rozesmát. Od toho dne se z nich stali nejlepší přátelé a dali si slib.. Slib toho, že jejich přátelství vydrží navždy. Leckdo by řekl, že je to bláhový slib, ale on doopravdy vydržel, až dodnes.
Společně s Ferii utíkala Akademie jako voda, a konečně nastal den D.
Daiki zkoušky na Genina úspěšně složil, přesnost mu nedělala problémy, klony jakž takž vytvořil, ale prošel. Vysloužil si čelenku a dělal svým rodičům radost. Další den si nasadil čelenku a jeho život pokračoval dál, ale tentokrát jako Shinobiho.

III. Týme, chci víc!
Jako Genin byl Daiki přidělen do týmu s Ferii a ještě jedním chlapcem. Získali senseie s jménem Nobu, který byl přísný, ale užili si s ním zábavu a prožili spoustu těžších i lehkých misí. Byli skvělý tým, Daiki si nestěžoval, každý měl své pro a proti, ale každý den s nimi mu přinesl něco nového.
Ačkoliv byl Daiki šťastný něco jeho duši přeci jen trápilo. Našel svůj Fuutonový živel, ale ten nebyl tak dobrý jako schopnosti jeho týmových partnerů. Feriino úchvatné Kekkei Genkai, připadal si divně, ne, že by mu to tak moc vadilo, ale uvnitř sebe chtěl i on najít něco v čem by mohl být ten nejlepší! A kupodivu se mu to najít podařilo..
Daikiho kroky jednou zamířily do knihovny a už tam chodil pravidelně, protože tam se dočítal o starých bájích, o historii písečné, o hrdinech Sunagakure a vybral si jednu, Chiyo. Slavnou medičku tvořící jedy. Tohle ho zaujalo, od té doby se po jedech začal pídit a po pár měsících studií vytvořil i svůj první jed. Od té doby věděl, že tohle je to, co ho baví a co se mu v boji hodit bude. Přestal si připadat podřadný a byl odhodlaný splnit chunninské zkoušky na které je sensei přihlásil. Daikimu v té době bylo 13 let.

IV. Sledujte mě, já vyhraju!
Chunninské zkoušky Daiki zvládnul, ačkoliv dostal těžkého Konožského protivníka, dokázal ho s vypětím všech sil porazit, ale byl rád, protože si post Chunnina zasloužil a právem. Jediné, co ho mrzelo bylo, že se s Ferii a týmem rozdělili a už se tolik nevídali. Proto své myšlenky soustředil jen na trénink a že makal doopravdy tvrdě, každý den, věnoval se jedům, trénoval Fuuton a spal.. A dokola. Trénoval sám a po svém, tak jak to měl rád. Až do doby, kdy na řadu přišly zkoušky Jouninů. Ale Daiki na ně byl připraven, trénoval častokrát i doma s otcem a byl schopný elitního Jounina zaskočit a leckdy i porazit. Na Jouninskou zkoušku nastoupil s odhodláním a nadšením, které se projevilo i v boji proti mnohem zkušenějšímu. Ačkoliv to pro Daikiho dobře nevypadalo, a všichni ho podceňovali, dokázal všem, jak se pletli a zasadil svému nepříteli poslední ránu zezadu do zátylku a tím potvrdil své definitivní vítězství a konečně se jeho jméno rozšířilo, konečně ho někdo znal! Netoužil po slávě, toužil jen po uznání, kterého dosáhl, dosáhl ve věku 16-ti let.
A tím, že složil zkoušku Jouninů si splnil i sen a v ten den se přehoupl na řád lenošského stereotypu. Mise se ztížili, intenzita zvýšila, nároky se stupňovaly, ale stejně přesto všechno to Daiki bral s úsměvem, protože sám sobě dokázal, že mu v žilách koluje krev hrdého Shinobiho ze Suny..

V. Já a Velitel? Dobrej vtip? Ne, krutá realita!
Léta plynula, Daiki pořád žil svůj život flákače, nikdy se nějak nezajímal o své okolí a přesně v jeden takový den se po vesnici rozšířila zpráva, že se hledá nový Velitel Jouninů. Před kanceláří se začaly shromažďovat zástupy Shinobi, odhodlaných čelit těžké zkoušce. Ale Daiki tam nebyl, nikdy ho to moc nezajímalo, on byl za svůj post rád a vyšší ambice neměl.. Teda do doby než se dozvěděl, že novým Kazekagem se stala Ferii. Ta zpráva ho tak nakopla, že se z hecu do tohohle výběru přihlásil a kupodivu se dostal až k závěrečné zkoušce. Měl vést čtyřčlenný tým na misi, kde se ukážou jeho vůdcovské schopnosti.
Opustily vesnici a na hranicích byla jeho skupina napadena, jasně, začínalo to bejt dost husté a kritické, byli obklíčeni, Shinobi bojovali proti přesile, záleželo jen na Daikim, jak se zachová?
Daiki, ale vzal rozum do hrsti, rozdělil úkoly a sám bojoval s vypětím všech sil, jen aby svou skupinu ochránil a právě tohle odhodlání donutilo radu shodnout se na tom, že získá post Velitele Jouninů, a tka se i stalo, ve věku 18-ti let dosáhl Daiki post Velitele.
A takhle zpráva rozhodila jeho stereotypní systém, nechtěl dál zatěžovat rodiče, tak se odstěhoval pryč. Získal pod sebe spoustu lidí, získal spoustu povinností, ale přesto všechno, stejně mu něco ze stereotypu zůstalo, stejně ze všeho nejradši sebou plácne do trávy a pozoruje mraky nad sebou, tak jako vždy..
Seznam jutsu:
E-rank
Kuchiyose no Jutsu (Štíři – doplním do příslušné sekce)
Fuuton: Daitoppa – C
Fuuton: Juuha Reppuu Shou – B
Fuuton: Mugen Sajin Daitoppa – A
Fuuton: Hinotori no umarekurumo – A
Doton: Kuroi tani – A
Senno Sosa no Jutsu - ANaposledy upravil Daiki Yatoshi dne Sun May 13, 2012 5:01 pm, celkově upraveno 2 krát

2Daiki Yatoshi Empty Re: Daiki Yatoshi za Sun May 13, 2012 4:55 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Jako vždy perfektní Very Happy Snad se ti v Suně bude líbit xD


_________________
Techniky:
Daiki Yatoshi Neirouzumakitechniky

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru