Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Takeru (Iriyo)

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Takeru (Iriyo) Empty Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 3:28 pm

Takeru

Takeru

Vymazat prosím ^^



Naposledy upravil Takeru dne Fri May 11, 2012 2:39 pm, celkově upraveno 6 krát

2Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 3:52 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Aj... Do Konohy bych možná byla ochotná povolit Genina, ale Chuunina už bohužel ne vzhledem k tomu, že máme domluvenou jednu vyšší hodnost a jiné vesnice jsou méně aktivní.

Jinak Shunshin je D-rank, Chakra Sensing A-rank.
Shikon no Jutsu... Nevím, nevím. Jak chceš toto využít v boji? Doufám, že nám tu nehodláš příliš často zabíjet postavy xD

Jinak se mi moc nelíbí, že máš životopis přesně jako Kabuto.
Je to sice pěkné, ale nejsou ztráty paměti a špióni bez citu trochu klišé?
Pětileté dítě pak neuteče ze sirotčince, to by ani nezvládlo. Možná tak v osmi, dřív ne. Nebo ty si snad pamatuješ, co jsi dělal v pěti letech? xD
S E-rankem tě potom nepošlou zjišťovat něco do jiné vesnice. Špióne se člověk stává asi na úrovni Chuunina. Do té doby ne...
Další věc je, že Chuunin jen tak nezabije ANBU. Nebo si dokážeš představit Hinatu, Shina nebo Kibu, jak poráží někoho, kdo je o deset, dvacet let starší a zkušenější, rychlejší, inteligentnější a vyškolený pro boj, ve kterém musí za každou cenu vyhrát? To je ANBU. ANBU si nevezme na starost dítě, které by měl vychovávat. Shinobi ano, ANBU ne. ANBU skrývá svou identitu. Není nikdo. A nemá čas starat se o děti.

Toť ke kritice, za kterou se omlouvám, ale bez ní by to nešlo.
Co mohu pochválit je charakter. Zajímá mě, jak za něj budeš hrát. Hra za někoho jako byl Kabuto bude určitě zajímavá, jen se zbavit těch klišé...

3Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 4:12 pm

Takeru

Takeru

No..On se mě neujmul jen tak,to by neudělal ani normální Shinobi však xD Dobře dobře upravím to..Nějak xD

4Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 4:22 pm

Takeru

Takeru

Edited * Tohle už by šlo?Ano moc jsem tomu nedal,upravil jsem jen to co jsi chtěla no.. xD

5Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 5:28 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Genin zabiják a špeh? xD
To je poslední, co mi nesedí. Možná, kdybys toho muže nezabil sám. Někdo by ti mohl pomoci. Třeba onen tvůj jediný a nejlepší přítel xD
A podle Anime - Jako Genin chodíš na mise pouze a jedině s týmem. Na mise do C-ranku. Špeh má mise A-rank, možná S.

6Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 7:15 pm

Takeru

Takeru

Ten muž byl normální muž,který jenom pozoroval ninji a dal svitky Takerovi..Takže zabít ho není těžké ani pro 12 ročného genina nemyslíš?A to s tím špehem upravím..

7Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 7:21 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Nechceš ho poslat do Kumo? xD Je nás tam málo Smile

8Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 7:23 pm

Takeru

Takeru

No pro mě za mě...Uvidíme nechám to na admince ale je mi to vcelku jedno ^^

9Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 7:34 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

To je hezké. Ale tvá postava není písečný Jinchuuriki Gaara, aby s ním ani nehnulo, když někoho zabije ^^

Chci-li životopis bez klišé a pokud možno bez několika vražd, katastrof a smutných okamžiků... Chci v takovém případě něco, co nelze splnit? o.O

Kumogakure je dobrý nápad, Genini tam chybí. A tvé schopnosti by se ta docela hodily, pokud plánuješ být nadále jako Kabuto.

10Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 8:00 pm

Takeru

Takeru

Katastrofy ani moc smutné okamžiky tam nejsou,vražda jen jedna a klišé..Už snad žádné tak..co ? xD

11Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 8:01 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Vražda "jen" jedna xD
Katastrofa je už to, že byl v sirotčinci xD Opuštěn, sám.... xD Ať žije Kabuto!

12Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 8:04 pm

Takeru

Takeru

Takže už ? xD Mám to přesunout do Kumo? xD

13Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 9:04 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Podívej se na ostatní životopisy xD Na můj, na životopis Yoshiko... Až se tvůj bude rovnat životopisu Yoshi alespoň z padesáti procent, povolím ti postavu a klidně ti téma přesunu do Kumo.

Zvládneš to? ^^

14Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 9:07 pm

Takeru

Takeru

Ne xD Vymaž tohle téma,už mě to nebaví,strávím ten čas jinak..Ahoj xD

15Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 9:09 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Zbabělče! xD Nezvládneš to, co patnáctiletá puberťačka Razz

16Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 9:16 pm

Takeru

Takeru

Ne nedokáži..Musel jsem psát 70 řádkové životopisi,napínavé,nebo češtinsky úplně správně,ale s tím abych ho měl o něco zkracovat a vyndávat z něj to jediné extra..S tím jsem se vážně nesetkal ještě nesetkal a ani se mi do toho nechce xD

17Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 10:19 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Plně tě chápu, ale řeknu ti příhodu z mých raných let na foru: Přišel jsem takhle na forum, kde byla každá postava sirotek, kterému zabili rodiče, a on teď prahne po pomstě. Musel jsem se smát, protžoe to bylo jako přes kopírák. Tedy. Já mám co říkat, sám mám v životopisu pár věcí, za které by mě adminka mohla "sprdnout".

Ale zase na tvou obranu: Opravdu jsme odteď začali kontrolovat i takovéhle hovadiny? Chápu, když se adminovi nelíbí KG nebo to, že má děcko sharingan, aniž by bylo Uchiha...ale každý má svoje komplexy a ty se odráží tímhle způsobem na životopise. Tak mu to tam nech a povol mu to...

18Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Wed May 09, 2012 10:43 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

No, s Phatem naprosto souhlasím, navíc tohle fórko prozatím není tak rozsáhlé aby se tenhle typ postavy musel vysloveně zakázat... Kdyby jich tu mělo bejt víc je to špatně ale když je takový první tak druhého už povolit netřeba, ale pokud vím v Kumo nikoho takového nemáme Wink Tak mu to povol abych měl komplet tým.

19Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Thu May 10, 2012 4:45 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Na mou obranu tu přece jen jedna věc je.
Druhý nejnovější životopis do Iwy jsem nepovolila, dokud nebyl opravený. Proč mám tedy opravovat tento?
Toto fórum možná není tak rozsáhlé, ale nikdy nebude pod určitou úroveň. Jeden člověk mi řekl, že hráči si myslí, že fórum je kvůli nim. Ale i kdyby na fóru byla sotva jedna vesnice... I v takové chvíli se bude psát a budou to tím delší a kvalitnější posty.

Pokud se nám prostě s životopisem někdo netrefí do gusta, není to tak, že bychom nepomohly. Stačí napsat PM a zatím jsme se s každým dokázaly dohodnout. Pokud to tuplem nejde, upravíme životopis sami a dotyčný může hrát. Když si ve hře zahraje za muže se svitky a zabije ho, tak je psychopat. Když to udělá v životopise, je to naprosto v pořádku... Pokud má tedy ten životopis alespoň pět odstavců, ve kterých už vražda není.

Nikdy nebyl problém zeptat se, jestli nepomůžeme s opravou.
Teď je. Chci, abys měl kompletní tým, Ryuuni, ale nebudu kvůli tomu měnit celý dosavadní způsob schvalování postav.

Během pár dní se k životopisu vyjádří ještě Yoshiko.
Zatím dočetla ke ztrátě paměti a stačilo.
Zažily jsme toho, myslím, obě na fórech dost. Byli tu horší... Ale byli tu i lepší.

Budu ráda, když autor životopisu bude hrát.
Když napíše onu PM, společně to nějak doopravíme... Ale pokud to nejde bez psychicky nevyrovnané postavy, která je ve čtrnácti schopná jen tak si přijít, pozdravit, zabít a u toho udržet chladný charakter alá Kabuto.

20Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Thu May 10, 2012 8:05 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

ále vždyť to dělají všichni a všude...myslím to děcko bez emocí...

21Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Thu May 10, 2012 4:14 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Tady ale ne xD

22Takeru (Iriyo) Empty Re: Takeru (Iriyo) Fri May 11, 2012 6:37 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Přesunuto na Hřbitov xD

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru