HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Shimonu Awa

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Shimonu Awa Empty Shimonu Awa za Tue Feb 21, 2012 3:06 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů
Meno a Priezvisko:
Shimonu Awa

Dedina:
Kirigakure no Sato

Požadovaná hodnosť:
Veliteľ Jouninu

Vek:
17

Dátum narodenia:
13.9.


Kekkei genkai:
Nie iba HijutsuKlan:
Awa – Bublina
Klan Awa nemá žiadne Dojutsu ani Kekkei Genkai. Nevyniká ani v Taijutsu ani v Genjutsu. Ale ich Ninjutsu v ktorom využili vodný element je jedinečné ktoré pretvarovali na svoje Hijutsu. Ich Hijutsu bolo Shabondama no Ninjutsu alias Bublinkové Ninjutsu. Čo toto tajné ninjustu dokáže? Vytvárajú bubliny z bubli fukov ako normálne bubliny. A následne ich používajú v rôznych situáciách. Bubliny majú mnohé všestranné využitie. Samozrejme útok, obrana, pri úniku, plošnom útoku, na prepravu, zadusenie protivníka bez toho aby sta sa ho dotkli a omnoho viac. Ľudia z týmito technikami vždy všetkých prekvapili a prekvapujú aj naďalej. Nehanbia sa za to že sa dospelí ľudia hrajú z bublifukom. (Asi vytvorím aj klan ale neskôr keď to spíšem Very Happy ) Najskôr to nebol klan a ovládal to kde kto. Nakoniec sa tý čo ovládali tieto techniky zoskupili v Kiri a vytvorili klan a z týchto jutsu spravili Hijutsu. To neznamená že niekto z takýmito schopnosťami sa nemôže nachádzať aj inde. Techniky z bublinami sa väčšinou tvoria bez nutnosti pečatí a preto môže prísť útok rýchlo.Sensei:
-Zameranie:
Ninjutsu
- Ako ryba vo vode. Ninjutsu používa najčastejšie teda skoro stále. Jeho štýl v ninjutsu sú predovšetkým jeho techniky z bublinami a následne používanie elementov. Používa ho predovšetkým na väčšiu vzdialenosť a strednú vzdialenosť. Jeho bublinkové techniky si nevyžadujú pečate čo je jeho výhoda a ešte k tomu môže útočiť z diaľky. Takže v Ninjutsu je jeho hlavné zameranie.

Taijutsu
– Je taký priemer. Nevyniká v ňom ale zase nie je v ňom až tak slabý. Vie sa presne trafiť kunaiom alebo shurikenom do cieľa. Na boj nablízko väčšinou používa svoj meč. Holými rukami sa bije výnimočne. Neoplýva žiadnou špeciálnou technikou alebo spôsobom boja na blízko.

Genjutsu
– Nie je v ňom vôbec odborník. Jediné čo dokáže z odvetvia Genjutsu je Kai – Uvoľnenie z Genjutsu. A aj to iba pri taký stredných technikách. Proti silnejšiemu no ako tak sa ubráni ale až po dlhšom čase. Neovláda žiadnu Genjutsu techniku a ani sa moc na to nechystá.Podstata:
Suiton,KatonCharakter:
Je priateľský a milý, hovorí iba keď je to potrebné nie je jeden z tých ktorý vykecajú na počkanie aj to čo nevedia, vážny je iba keď je to potrebné inak je stále uvoľnený, rád sa smeje, inak vie pochopiť ak sa niekto pre niečo trápi a vie si ho vypočuť, vážny je iba pri bojoch a keď musí robiť rozhodnutia, nerád robí veľké a dôležité rozhodnutia, väčšinou myslí a až potom koná hoc nieje tomu tak vždy niekedy jednoducho musí konať hneď, na ľudí okolo tý ktorý ho nepoznajú pôsobí unudene, má blok že moc dobre nevie komunikovať zo ženami(Kimiko je výnimka ale nemá to nič z jej výzorom), zvedavý až to je niekedy nepekné ako je zvedavý,

Obľúbené:
Má rád dážď...fascinuje ho to, rád si prečíta nejakú knižku, zmrzlinu je mu jedno aká to je, žuvačky,

Neobľúbené:
Vtipy na ktorých sa zabáva len Mizukage, má slabú klaustrofóbiu také miestnosti ako izby domov alebo tak mu nerobia až taký problém ale kombinácia skutočne malého a tmavého priestoru ho dokáže dostať do amoku a on sa musí odtiaľ dostať,Sen:
Ochrániť dedinu a slúžiť jej najlepšie ako vie, nájsť si priateľov,Vzhľad:
Shimonu má dlhšie hnedé vlasy a tmavo hnedé oči, Nosí modré tričko a na to bielu košelu, pri sebe má vždy bubli fuk a nádobky z mydlovou vodou na tvorenie bublín, na chrbte má meč,Vybavenie:
bubli fuk, nádobku z mydlovou vodou, svoj jediný meč (klasika.. chakrou sa zosiluje, tj. Chakra čepeľ), ZNV – 10xkunai, 20xshuriken, 5xvýbušný lístoček a základnú lekárničku. Tmavo modrý plášť zo znakom Kiri na chrbte, čelenku Kiri,Minulosť:
Bol sychravý jesenný deň. Pršalo a hmla sa rozprestierala nad dedinou. Nič neobvyklé v Kiri. Všetci ľudia prežívali len svoj ďalší obyčajný deň... teda až na jedno sídlo kde bol hurhaj. Tento deň mal byť pre nich niečim výnimoční. A veru aj bol. Niekedy na poludnie sa ozval zo sídla plač. Detský plač... plač novonarodeného dieťatka. Všetci blízky ktorý sa prišli pozrieť na novonarodeniatko sa iba rozplývali nad tým aký je peknučký a sladký. Len čo ho uložili vedľa jeho vyčerpanej mamy sladko zaspal. Cítil že tu mu nič nehrozí. Bol pomenovaný svojou matkou...menom Shimonu.
Ako čas beží a na každom si vyberá svoju daň a zastavil sa aj v sídle kde sa narodil Shimonu. Aj tam urobil kus svojej práce. Z nehovoriaceho krpca začali vychádzať nezrozumiteľné bľabotanie. Nezrozumiteľné? Ani nie jeho matka a otec tomu rozumeli viac než dobre. Keď bľabotanie bolo už na vysokej úrovni tak ho dlho nenechali čakať ani jeho nôžky. Takže už nebol iba malé bľabotajúce nepohyblivé čudo. Teraz bol blabotajúce, sem a tam tackajúce sa čudo. No keď jeho bľabotanie začali pomaly ale isto striedať slová začal sa stavať pomaly na svoje nôžky.
Zase ubehol nejaký čas a už sa zo sídla kde sa narodil Shimonu nezívalo milé bľabotanie ale pekné celé zrozumiteľné slová a pobehovanie a vyvádzanie malého chlapčiska.

Keď Shiho záujem o hračky opadol a začal sa zaujímať o ninja veci bolo načase ho prihlásiť na akadémiu. A tak ho teda rodičia zobrali a prihlásili ho. Hoci Shimu to v na akadémii nejako extra nešlo tak to čo nevedel nahrádzalo jeho nadšenie. A tak postupne plynul čas a Shi sa učil všetko čo treba. Keď mu niečo nešlo trénoval to dovtedy dokým to nezvládol. Väčšinou až do vyčerpania. Prechádzal akadémiou ako priemerný študent. Jednoducho nič extra ale zase ani nebol flákač. Nenašiel si tam žiadneho extra kamaráta ale zo všetkými vychádzal ako zo svojimi spolužiakmi. Ako čas plynul Shi sa naučil všetko čo sa tam mohol a prišiel čas Geninskych skúšok.
Geninske skúšky prebehli celkom dobre. Hoc to nevyzeralo že Shi prejde pretože najprv si myslel že sa nemusí snažiť ale nakoniec ako tak prešiel a získal si hodnosť Genina.

Po získaní čelenky ju stále nosil na sebe a nosil ju z hrdosťou. Teraz nedal na Kiri dopustiť. A keďže už čo to vedel z knižiek ako to teraz chodí a tak len čakal kým ho priradia k ďalším dvom Geninom a dostane senseia.
Kým čakal zavolal si ho otec aby sa stretli chcel mu niečo ukázať. Shi nevedel čo od neho otec chce a tak išiel. V ten deň sa dozvedel od otca o svojom klane všetko. Dozvedel sa aj o ich tajných technikách a čím sú výnimoční od ostatných. Shi ho počúval z napätím a pomaly ani nedýchal. Hneď ako mu povedal všetko mu dal jeho bubli fuk ktorý bol základom pre členov z klanu Awa. Bol pomaly zasväcovaní do techník klanu. Po pár dňoch kedy Shi tvrdo trénoval bol pridelení do týmu k dvom s ktorými chodil do školy. Senseia im robil jeden z klanu Awa. Čo bolo celkom výhodne pre Shimona. Teraz sa jeho život točil iba okolo trénovania, misií a čítanie kníh. Z tímovými kolegami vychádzal v celku dobre a tak isto aj zo senseiom ktorý ho zasväcoval ďalej do techník ich klanu. Postupom času sa začali pripravovať na prichádzajúce Chuuninske skúšky. Hoc Shimonu bol už dlho pripravení a teraz schopnosťami prevyšoval ostatných trénoval ďalej.

Chuuninske skúšky sa pre Shimona a jeho tým nezačali zrovna najlepšie. V prvom teste skoro skončili kvôli neschopnosti jedného jeho kolegu. Našťastie sa im to ako tak podarilo a prešli prvou skúškou z odretí my ušami. A tak bol čas nastúpiť na druhú časť skúšok. Počas druhej skúšky sa ale niečo stalo. Stalo sa to že na druhú skúšku nastúpili ako tým a na konci skúšky dorazil iba Shimonu. Dorazil ako tak. Zistilo sa že tí dvaja ho nepočúvali a zdúchli mu. A už sa nenašli. Hľadal ich ale bolo po nich. Shimonu vedel že je za to zodpovední hoci ho jeho sensei presvedčoval že to bolo ich rozhodnutie. Po dohode skúšajúcich sa rozhodli že Shimonu môže pokračovať ďalej. Lebo v podstate splnil druhú skúšku sám a ešte sa zdržal aby hľadal svoj tým. Prešlo mu to vedeli že Shimonu je dobrý ninja a na druhej strane vedeli že tí dvaja boli pekné čísla. Ale nakoniec ich našli v lese vyčerpaných ale oni už nemohli pokračovať ďalej v skúškach. Prišiel čas na zápasy jeden na jedného. To mu vyhovovalo lebo v tomto obore mu to celkom šlo. Pár súbojovou vyhral ale potom prišla prehra. No on si z toho až tak veľa nerobil bral to tak že za rok to skúsi znova. No akosi zabudol že nezáleží na tom kto vyhrá ale na schopnostiach ktoré predvedie.

A keďže Shimonu ukazoval ukážkové bojové schopnosti nemali dôvod nepustiť ho ďalej. A tak sa po pár dňoch konania skúšok dozvedel pri jednom svojom tréningu že úspešne splnil predpoklady na Chuunina a tak postupuje ďalej. Bol nadšený obehal celú svoju rodinu a skoro každému okolo idúce mu sa chválil. Rozmýšľal čo vlastne sa zmení. Dostala sa k nemu správa že ho hľadá Mizukage a tak sa čo najrýchlejšie dostavil k nej do kancelárie. Tam ho Mizukage pochválila za výkon na skúškach a po gratulovala mu. Dala mu návrh na špeciálny výcvik po ktorom mohol nastúpiť buď do ANBU jednotiek alebo k Oininom. Shimonu dlho nerozmýšľal a prijal túto ponuku. Veď takáto ponuka príde raz za život a sám vedel že pri normálnych misiách pre Chuuninov by sa nudil. A tak od ukončenia rozhovoru Mizukage bežal domov pochváliť sa rodičom. Tí boli naňho pyšní a priali mu to. Zbehol ešte za senseiom ktorý mu odovzdal pár zvitkov z klanovými technikami. Pobalil si veci a zbalil zvitky a čakal na dohodnutom mieste aby bol zasvätení do tajomstva týchto organizácií.

Na dohodnutom mieste si ho vyzdvihli dvaja ANBU. Bez dohadovanie ho omráčili vzali na ramena a zmizli. Po dlhšej ceste dorazili aj zo Shimonom na miesto ich tajné výcvikové miesto. O tomto mieste vedeli len členovia jednotiek ANBU, Oinin a samotná Mizukage. Keď sa prebral ukázali mu jeho izbu kde si zložil veci a dostal komplet vycvikové oblečenie. Behom pár minút sa musel hlásiť na cvičisku. A od tej doby nič nerobil iba cvičil, jedol a spal. Hoc bol zvyknutí na tvrdý tréning tu skutočne pocítil čo to je tréning. Ale po pár dňoch to všetko bral ako zábavu a tak to v zdravý prežil. Hoc im dávali dobre zabrať bral to že je to potrebné. Ale po pár mesiacoch práce sa ukázal výsledok. Bol pripravení na rozhodnutie sa ako bude ďalej pokračovať. Či sa skôr zameria na čistiace práce ako Oinin alebo si vyberie ochraňovať Mizukage Hoc to bolo ťažké rozhodnutie vybral si cestu Oinina. Jeho schopnosti boli len k úžitku pri takomto povolaní. Teraz prešiel na tréning špeciálne pre Oininov. Medzičasom nastali komplikácie ohľadne postu Mizukage ktorá zomrela. Rokovalo sa o novej Mizukage a o niekom kto by jej pomáhal veliť jednotkám Kiri. Ani sám nevie odkiaľ ho rada vytiahla ale vybrali si jeho. Nevedel prečo.. hoc ho to zaskočilo po dlhšom premýšľaní prijal. A tak sa k mladej Mizukage pridal aj mladý Veliteľ Jouninov. Shimonu to bral ako ďalšiu príležitosť stať sa lepší a užitočnejším pre dedinu. Teraz už nebol ten čo u úžasom sledoval ninjov z dediny, teraz bol jeden z nich. Až čas ukáže či sa rozhodli správne a Shimonu splní to čo má.
(Všetka nudnosť, chyby a blbosti vyhradené! Shimonu Awa Onion_msn_smileys-24)


Techniky:
(Z dovolením som si nahradil jednu A-rank techniku za C-rank techniku ak to nevadí ^^)
S-Rank
Ink Bubble Explosion – Sumi Awa Bakuha – Výbuch atramentovej bubliny
Ink Bubble Explosion:
Shimonu Awa Ink_Bubble_Explosion

A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Hōmatsu no Jutsu – Voda:Bublinková technika
Water Release: Bubbles Technique:
Shimonu Awa Homatsu_no_Jutsu_2

B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Protective Bubble dome:
Shimonu Awa Bubble_barrier_technique
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Floating Bubble Technique:
Shimonu Awa Bubble_float
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Bubble Clone:
Shimonu Awa Bubble_Clone
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
D-Rank
Awa Shushin no jutsu - On sa premiestni ale tam kde bol predtým ostanú bublinky ktoré sa môžu dostať do očí súpera a budú ho štípať oči xD ak sa mu tam dostanú. (len pre efekt Very Happy)

E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu

(Techniky z bublinkami sú voľne preložené do Japončiny a Slovenčiny. Preto tam je aj originál názov v Angličtine. Smile )Naposledy upravil Shimonu dne Wed Feb 22, 2012 9:37 am, celkově upraveno 2 krát


_________________
Techniky:
S-Rank
Ink Bubble Explosion – Sumi Awa Bakuha – Výbuch atramentovej bubliny
A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Explosive Bubble – Bakuha Awa – Vybuchujúce bubliny
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
Blinding Bubbles Technique - Genwaku Awa no jutsu – Oslepujúce bubliny
Soap Bubble Slime - So-pu Awa Hedoro – Bublinkový sliz
Kuchyiose no jutsu - Technika privolávania (Akane)
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu


Učím sa:


2Shimonu Awa Empty Re: Shimonu Awa za Tue Feb 21, 2012 4:15 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Ale, Utakatovy bublinky? xD
Velice zajímavé a mě se to takto líbí, takže povoleno.


_________________
Techniky:
Shimonu Awa Neirouzumakitechniky

3Shimonu Awa Empty Re: Shimonu Awa za Tue Feb 21, 2012 4:28 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů
Hej, hej bublinky Very Happy A pridal som techniky Smile
A inak ďakujem Smile


_________________
Techniky:
S-Rank
Ink Bubble Explosion – Sumi Awa Bakuha – Výbuch atramentovej bubliny
A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Explosive Bubble – Bakuha Awa – Vybuchujúce bubliny
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
Blinding Bubbles Technique - Genwaku Awa no jutsu – Oslepujúce bubliny
Soap Bubble Slime - So-pu Awa Hedoro – Bublinkový sliz
Kuchyiose no jutsu - Technika privolávania (Akane)
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu


Učím sa:


4Shimonu Awa Empty Re: Shimonu Awa za Tue Feb 21, 2012 4:33 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
K tomu již není říkat nic navíc.
I techniky se mi zdají v pořádku, takže můžeš začít hrát xD


_________________
Techniky:
Shimonu Awa Neirouzumakitechniky

5Shimonu Awa Empty Re: Shimonu Awa za Tue Feb 21, 2012 4:34 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů
Yosh... Smile Vďaka Very Happy
Edit: Pridané obrázky k technikám Very Happy


_________________
Techniky:
S-Rank
Ink Bubble Explosion – Sumi Awa Bakuha – Výbuch atramentovej bubliny
A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Explosive Bubble – Bakuha Awa – Vybuchujúce bubliny
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
Blinding Bubbles Technique - Genwaku Awa no jutsu – Oslepujúce bubliny
Soap Bubble Slime - So-pu Awa Hedoro – Bublinkový sliz
Kuchyiose no jutsu - Technika privolávania (Akane)
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu


Učím sa:


Sponsored content


Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru