Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Torao Kami

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Torao Kami Empty Torao Kami Fri Feb 17, 2012 6:16 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Torao Kami
Kumogakure no Sato
Velitel Jouninů
Věk: 18
Datum narození: 9.12


Kekkei genkai:Katsuen
Kekkei Genkai spočívá v kontrole krve a používání krve jak k boji tak k obraně..Všichni kteří vlastní toto Kekkei Genkai mají velmi zvýšenou regeneraci krve.Nespotřebovává moc Chakry ale spíše vyčerpává fyzicky.V nejvyšším stadiu dokáže využívat k boji i krev nepřítele.

Podstata:
Kromě Katsuenu se nic neučil takže se teprve musí naučit nějakou ovládat.Také může díky jeho KG ovládat jen jeden element.

Klan: Kami

Sensei: -

Charakter:
Torao je velmi inteligentní a tak dokáže bez problémů vymýšlet sám nové techniky a pomáhá mu to i v boji kde dokáže vymyslet neuvěřitelné strategie na poražení protivníka.Většinou je vážný ale když má náladu tak si rád zaflirtuje s děvčaty.Většinou bývá pozitivně naladěn ale ne vždy když se mu někdo nelíbí dokáže to dát najevo.Jeho cílevědomost a vypočítavost nezná hranic jde si tvrdě zatím co chce a získá to jakkoli i kdyby měl kvůli tomu někoho zabít.V boji mu je také výhodou to že si dokáže udržet klid a tak otřást nepřítelem samozřejmě i mu se někdy stane že ztratí nervy a vybuchne.Jinak je však velmi disciplinovaný.Je věrný přítel a přitele by nikdy nezradil.Už od malička se snaží být velmi dobrým vůdcem a tak se z něj přirozeně stal vůdčí typ.Pokud ho někdo pozná lépe uvidí že je ve skutečnosti i přes chladnou skořápku hodný a velmi přátelský.Nesnáší když se na něj někdo kouká jinak kvůli jeho původu.

Sen:
Stát se nejlepším Shinobi a dokázal ochránit všechny na kterých mu záleží.

Minulost:
Jednoho dne před jednadvaceti lety se ve vesnici jménem Kumogakure narodil chlapec.Rodiče ho pojmenovali Torao jelikož jim bylo řečeno že je velmi slabý a nejspíš nepřežije ale chlapec se rval jako tygr a proto mu dali toto jméno které znamená tygří chlapec.Chlapec se však narodil do klanu který byl velmi známý svojí fyzickou zdatností a svým Kekkei Genkai ke kterému byla dobrá fyzička velmi důležitá.Tvrdě na sobě proto od malička pracoval snažil se více než ostatní.Zůstával vzhůru pozdě do noci a stále jen cvičil a trénoval aby se stal mistrem.Zanedlouho se začalo chlapci přezdívat Genius boje na blízku.Byl v něm vynikající nikdo to však nechápal jak se chlapec který měl tak slabé tělo předurčený k smrti mohl takhle zlepšovat.Nakonec se u něj začali projevovat i příznaky toho že je nositelem Katsuenu.Bylo to vzácné jen u mála lidí z klanu se projevil a ještě k tomu v tak raném věku.Chlapec byl na sebe velmi hrdý za to co všechno dokázal ale teď měl být jeho trénink ještě těžší.Musel začít trénovat jak Katsuen tak svoji fyzičku.Ve svých 12 letech byl chlapec nejzkušenějším bojovníkem v klanu a také byl velmi dobrý v používání Katsuenu.Bylo to až neuvěřitelné.V té době se mu také narodila sestra.Chlapec měl velmi rád všechny členy klanu a nejvíce svoji mladší sestru .Když mu bylo 14 stala se však hrozná věc při návratu domů našel všechny ze své rodiny mrtvé.Dokonce i svoji malou dvouletou sestru.Byl vzteky bez sebe a ihned vyrazil do hlavního sídla klanu.Tam se dozvěděl že to bylo rozhodnutí hlavy klanu.Měl strach že by jeho sestra byla stejná jako on a tak by jejich rodina převzala klan.Byl vzteky bez sebe a ve vzteku začal bojovat se všemi kdo se mu postavili do cesty než se dostal až k tomu kdo nařídil tuto ohavnost.Bojoval velmi dlouho a dobře a také nakonec vyhrál.Po těchto událostech měl chlapec chuť uzavřít se do sebe a s nikým nemluvit ale to nemohl jelikož tím že zabil hlavu rodiny měl se ní stát on sám.Když chlapci padlo 15 a měl začít rituál k převzetí rodiny nedostavil se na něj.Všichni ho hledali ale v jeho pokoji byl jen dopis ve kterém stálo že odmítá svoje právo na tento titul a že na to není připravený.Bude žít mimo klan a až přijde čas vrátí se.Nejdříve s tím nikdo nesouhlasil a chtěli chlapce přivést zpět ale nakonec se rozhodli že ho nechají a počkají až se vrátí do sídla sám.
Po roce trénování o samotě si chlapce jednoho dne všimla Raikage.Vyzařoval ze sebe zvláštní auru a tak se rozhodla nabídnout mu místo v jejich službách.Samozřejmě to nebylo možné hned přece jen chlapci bylo pouze 16 a nebyl tak zkušený.Musel si projít peklem.Nejdříve ho poslali na zkoušu Chouninů aby ukázal co v něm vlastně je.Zkouškou prošel bez problémů vlasně byl nejlepší ze všech.Torao potkal spoustu protivníků a nasbíral spoustu zkušeností než si vysloužil ve svých 18 letech místo přímo po boku Raikage jako Velitel Jouninů.Byl na sebe pyšný a chtěl být Raikage co nejblíže a chránit ji.Byla pro něj jako druhá rodina.Torao si však vzpomněl na slovo které kdysi dal svému klanu.Co bude chlapec který byl při svém narození předurčený k smrti a překonal očekávání všech ostatních teď dělat?....

Vybavení:
Nosí u sebe základní výbavu plus má na zádech připevněné tři svitky v kterých jsou zapečetěny nádoby s jeho krví.Má je tam proto aby nemusel v boji zraňovat sám sebe pro použití svého KG.

Seznam jutsu:
-startovní techniky E-rank (nawanuke, bunshin, kakuremino, henge, kawarimi)
-Kuchiyose no Jutsu (C) - Vlci
-Techniky dopíši podle toho jestli se mi schválí KG :)

Torao Kami OC_voodoo_ninja_by_Ninjatic

Torao Kami OC__He_Who_Waits_by_Ninjatic

(Životopis budu prodlužovat jak bude přibívat příběh :), a byl bych rád kdyby jste přehlídli že nepoužívám čárky je to takový můj zlozvyk :D )

2Torao Kami Empty Re: Torao Kami Fri Feb 17, 2012 7:42 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Ehmm... Vyvraždění klanu... Dvanáctiletý chlapec zabije poté největšího mistra? xD
Nemůže mít někdo jednoduše řečeno klidné dětství bez vražd dvouleté sestřičky. Přece jen nejsme v Konoze, tvůj klan není klan Uchiha a ty nejsi Itachi. Ani ten by ve dvanácti nezabil tehdy nejsilnějšího Uchihu.

I přes absenci čárek se mi ale líbí tvůj styl psaní a jsem si jistá, že budeš hrát dobře.
To jen ta má osobní nechuť vůči podobným událostem, kterým se před začátkem RPG her říkalo "vzácné." Teď už jsou však na denní pořádku. Tímhle stylem by byla celá Konoha vyvražděná dvaceti desetiletými děcky během dvou měsíců.

Ani Naruto by ve dvanácti nebyl tak silný.
A to byl už tenkrát dobrý. Začínat s takovouhle silou už od začátku... Tomu se říká OP.

Tvoje Kekkei Genkai se mi na druhou stranu opravdu líbí.

3Torao Kami Empty Re: Torao Kami Fri Feb 17, 2012 7:55 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

No tak on byl odmalička Genius a dá se říct že to dokázal jen v tom vzteku :).Vraždu rodiny jsem tam dal převážně z toho důvodu že tam tu rodinu nechci takže jsem to vymyslel takhle :D.A taky jsem chtěl důvod aby nějak přirostl k Raikage :).Samozřejmě to klidně změním pokud to bude moc vadit :D.A za to Kekkei Genkai děkuji :).Díky tomu že je tak silné tak jsem mu nedával ani zatím žádný element :).

4Torao Kami Empty Re: Torao Kami Fri Feb 17, 2012 7:59 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

KG se mi také líbí, jen mě udivuje, že lidé vyvražďují své rodiny. To je teď cool? xD dobře, já zavřu oči a vzhledem k tomu že hezky píšeš, vítej v Kumogakure xD

5Torao Kami Empty Re: Torao Kami Fri Feb 17, 2012 8:01 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Naruto se taky vztekal, ale Orochimara by kvůli tomu neporazil xD Vím, trochu zvláštní toto přirovnávat. Je to nadsázka.I když to celé záleží na tobě.
Životopis to je, tak proč to schvalování prodlužovat, že? I za mě ANO.

6Torao Kami Empty Re: Torao Kami Fri Feb 17, 2012 8:02 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Mockrát děkuji :) určitě vás nezklamu :)

7Torao Kami Empty Re: Torao Kami Sat Apr 28, 2012 6:49 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Neaktivní, KG volné. Téma se přesouvá do neaktivních ^^

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Torao Kami - Techniky

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru