Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Raven summons

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Raven summons Empty Raven summons Sun Feb 12, 2012 8:54 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Vrany
Corvus corone

Všeobecné informácie:

Dorastajú do dĺžky 45-49 centimetrov, v rozpätí krídiel merajú 93-104 centimetrov a dosahuje hmotnosti 600-700 gramov. Perie majú čierne z modrastým leskom, čierneho zafarbenia sú aj dolné končatiny a silný u koreňa operený, na konci mierne zakrivený zobák.

Ríša: Živočíchy
Kmeň: Chordáty
Podkmeň: Stavovce
Trieda: Vtáci
Podtrieda: Letci
Čeľaď: Krkavce
Rod: Corvus

Delenie Vrán:
1. Obyčajné vrany
Poskoci, nevolníci, sluhovia... Rôzne názvy, jeden zmysel. Tieto vrany na najspodnejšie časti rebríčka nie sú ničím výnimočné. Avšak za svojho pána schopný dať život.. Ako všetky vrany ktoré sú označované za jedných z najvernejších zvierať.

Techniky, ktoré z nimi používam:
I. Karasu Kawarimi (Vranie Kawarimi)
D-rank
Po poskladaní pečatí, a následnom zásahu sa Nao zmení na kŕdeľ vrán, ktoré svojmu nepriateľovi lietajú pred očami, čím mu zabraňujú nájsť Naa.

II. Karasu Shunshin (Vranie preblesknutie)
C-rank a B-rank
Obyčajný Shunshin ale s vranami. Nao sa rozpŕchne v kŕdeľ vrán, ktoré letia na určené miesto. Miesto sa počas "letu" meniť môže myšlienkami Naa. No nie je to na jeden ťah. Tento Shunshin vydrží dlhšiu dobu, moje telo ostáva dlhšie aktivované. Aj po doletení sa môže Nao rozpŕchnuť znova a tentoraz bez pečatí. Stačí prvá aktivačná pečať. Toto je však možné až na B-ranku.
Spoiler:

III. Karasu Bunshin (Vraní klon)
C-rank
Z vrán sa vytvorí klon, ktorý vydrží len jednu ranu. Po zničení sa rozpŕchne v kŕdeľ.
Spoiler:

IV. Karasu Nawanuke (Vraní útek)
Telo sa po spútaní zmení v kŕdeľ vrán a lano z Naa ľahko skĺzne. Ak putá vyčerpávajú alebo zabraňujú používať čakru, vrany sa vrhnú na putá vlastnoručne.

2. Vrany z vyšších vrstiev
Tieto vrany sa vyznačujú väčším zrastom, a rozpätím krídel. Silnejším telom, lepším zrakom a čuchom. Taktiež niektorý z tejto vrstvy sú schopný učiť sa ľudský jazyk.

Techniky s nimi
I. Karasu no itami (Vrania bolesť)
C-B rank, A-S rank
Nao aktivuje svoje telo, pomocou pečatí. Po zásahu sa rozpadne na kŕdeľ vrán. Každá z vrán sa zmení na Naa. Ako Erank Bunshin. Sú priepustné, nepohybujú sa a je ich veľký počet (Všetko závisý od Naovej čakry) Akonáhle bude v blízkosti súper, na C-B ranku sa zmenia opäť na vrany a obrovskou rýchlosťou, ktorú je ťažko stíhať aj zo Sharinganom sa vrhnú na súpera, čím spôsobujú vážne sečné a bodné zranenia. Divákovi a súperovi sa to zdá ako tmavá šmuha. Na A-S ranku klony vybuchnú.

II. Kuroushīrudo (Vranie tienenie)
D-C rank
Vrany začnú krúžiť okolo súpera v hustom kŕdli, čím zakrývajú súperovi zrak.

III. Karasu no bakugeki (Vranie bombardovanie)
B rank
(toto je trochu brutálne jutsu, ale vrán je kopec xD )
Táto technika si vyžaduje Ravena a jeho ohnivé techniky. Vrany s Ravenom v strede vytvoria na oblohe kŕdeľ do tvaru lebky. Nato ich Raven zapáli a vrany sa vrhnú na súpera. Dráha letu sa dá meniť.

IV. Karasu no kabe (Stena vrán)
C rank
Vrany pred Naom vytvoria stenu, ktorá vďaka ich počtu, ostrých zobákov a pazúrov zastavia akékoľvek Taijutsu. Zastavia Fuuton a Suiton (no po ňom nebudú môcť lietať). Doton ich doláme, katon zapáli a raiton nimi prejde ako nôž po masle.

3. Najvyššia vrstva, Lordi
Najvyššia vrstva. Každá z týchto vrán dokáže
rozprávať ľudským jazykom. Ich rozmery sa rovnajú orlom. Ich telo je schopné prežiť skoro každú techniku.

Techniky:
I. Tori ga noru (Vrania jazda)
Na Naovom chrbte vytvoria vrany krídla, ktoré mu dovoľujú lietať. Táto technika je skôr viac na presuny ako na boj.
Spoiler:

II. Karasubyū (Vraní pohľad)
D rank
(Táto technika mala byť s bratmi Shizui a Mizui, ale mali mať Sharingany na prepojenie.)
Nao prepojí svoj zrak s akoukoľvek vranou, ktorú môže poslať na prieskum oblasti ktorá sa mu zdá nebezpečná.
(Ak to nepôjde prepojiť, vzdám sa jedného svojho Sharinganu v hre a pridám ju jednej vrane)

III. Karasu no fukushū (Vrania pomsta)
S+ rank xD
Toto je Naova vylepšená technika Sanzengarasu. Nao vyvolá obrovskú dávnu armádu Vrán z IX. légie. S ich generálom Ravenom. Táto armáda počítajúca Tisícovku vrán krúži okolo Naa v hustých kŕdľoch a chránia ho aj za cenu svojho života. Ak na Naa letí akákoľvek zbraň či technika, oni sa bez sebamenšieho zaváhania vrhnú na techniku a nechajú sa zasiahnuť. Ak to nie je až taká silná technika, prežijú. Povely im dáva Raven, ale Ravenovy dáva poveli Nao pomocou mysle.



Raven
Charakteristika:
Kráľ všetkých
vrán, najstarší zo svojho druhu. Svoj titul si zaslúžil svojími taktickými schopnosťami a svojej ohnivej podstate. Asi ako jediný z vrán ich dokázal použiť. Plus pochádza zo vznešeného rodu (áno, aj u vrán je také :D ) kde vládla tvrdá hierarchia.
Limity Kuchiyose:
(Povolávanie je možné až na úrovni Jounin a vyššie! )
Zvláštne schopnosti, živly, jutsu:
Katon: Goukakyuu no Jutsu
Katon: Housenka no Jutsu
(narozdiel od tých dvoch dole, a Naa má rozum!! )
Výskyt:
U mňa xD
Obrázky:
Spoiler:



Bratia Shizui a Mizui
Charakteristika:
Týto
bratia sú nerozdelitelná dvojka. Sú ako jeden. Obidvaja sú vynikajúci v
používaní genjutsu. (Ich obrázky zmením neskôr, teraz sa mi nejak nechce meniť to xD) Tieto dva
vrany sú asi poslednými z rodu Raktiogi. Ich vynikajúce zaobchádzanie s
mysľou súpera dokázalo tento rod vytiahnuť až na vrchol havranieho
rebríčka. A nato že sú posledný z rodu, sa správajú ako tupci...
Limity Kuchiyose:
(povolanie na Jouninovy! )
Zvláštní schopnosti, živly, jutsu:
Magen: Narakumi no Jutsu(D)
Magen: Kokoni Arazu no Jutsu
(C)
Magen: Nijū Kokoni Arazu no Jutsu
(B)

(Tak isto ako ich summoner, nemajú všetkých pohromade! xD )
Výskyt:
Vrany... sú všade, ak nie sú povolávaný, lietajú si svetom... Ich snom je spoznať celý svet)
Obrázky:
Spoiler:

Spoiler:






Naposledy upravil Nao Uchiha dne Wed Feb 15, 2012 5:04 pm, celkově upraveno 5 krát

2Raven summons Empty Re: Raven summons Sun Feb 12, 2012 9:17 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Doháje...opravdu se tu sešli už 4 lidi, kteří mají rádi havrany a jim příbuzné. :-D

3Raven summons Empty Re: Raven summons Mon Feb 13, 2012 12:29 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Zlatíčko? Vážně myslíš, že budeš mít vrány se sharingany, když jsou tyto oči tak nedostatkovým zbožím, že i Uchihy povolujeme jen dva. Možná Itachi, ale... Nevím, jestli jsi si to už uvědomil, ale jsi Genin. Sepsané je to sice pěkně, ale jinak se mi něco tak OP sotva začínáš hrát nelíbí.
Za mě ne, MucQ xD

4Raven summons Empty Re: Raven summons Mon Feb 13, 2012 2:58 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Je to z iného fórka, preto tam je nápis vo výstavbe zlatko xD
Som genin, viem to... Vrany zo Sharinganom odstránim. Ale myslím že na úrovni Jounina (ako je tam napísane v zátvorke xD) by sa dalo nie? xD Ak nie, zmením... Mne je to jedno či budú mať Sharingan či nie ... Ale tie posledné vrany bez sharinganu môžu byť xD

Phate: Ak chceš, môžeš mať xD

5Raven summons Empty Re: Raven summons Mon Feb 13, 2012 3:03 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Ano, na úrovni Jounina by se o tom dalo přemýšlet.
Uvidíme. Ty bez sharinganu samozřejmě vypadají jako zajímavé Kuchiyose, ale co bys řekl na Sanzengarasu no Jutsu? http://naruto.wikia.com/wiki/Sanzengarasu_no_Jutsu

Kdysi jsem se ho s vránami učila sama a přijde mi, že by to pro tebe - než bude mít vyšší úroveň - bylo vcelku výhodnější. Ale to je na tobě xD

6Raven summons Empty Re: Raven summons Mon Feb 13, 2012 5:47 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Aj nad touto technikou som rozmýšľal... Lenže moje techniky čo mám vymyslené sa skôr hodia k mojím Kuchiyose... xD A teraz som strašne na pochybách xD

7Raven summons Empty Re: Raven summons Tue Feb 14, 2012 3:11 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Ták :D Editnuté a dosti zmenené xD
Ja potrebujem vrany, ktoré ma poslúchajú zo slobodnej vôle, inak budú moje techniky s nimi na ... xD

8Raven summons Empty Re: Raven summons Tue Feb 14, 2012 8:57 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

I když je sharingan u těch dvou prakticky vzato neškodný, nelíbí se mi, že jej mají. Sharingany budou v této hře celkem čtyři. Dva ve tvých očích a dva v očích dalšího Uchihy, který je povolen.

Co se týče posledního, napsala bych tam, že se to rovná Sanzengarasu.
Není v tom žádný rozdíl, dokonce má i stejný rank s Kuchiyose.

9Raven summons Empty Re: Raven summons Tue Feb 14, 2012 9:09 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Odstránil som Sharingany. Ako som hovoril, mne nevadí či ich budú mať, alebo nebudú. No nie som si istý, či ich Genjutsu techniky sa dajú využívať aj bez Sharinganu.

Ak tomu chápem (no nie som si veľmi istý, ak sa mýlim tak sorry) v Sanzengarasu ide o "ovládanie" vrán pomocou čakry vysielanej z prstov, a ja potrebujem aby ma vrany poslúchali bez toho, aby som musel používať čakru na ich kontrolu. Znova sorry ak sa mýlim.

10Raven summons Empty Re: Raven summons Tue Feb 14, 2012 9:13 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Prozatím bude dobré, když ti dva budou ovládat Genjutsu dle tvé úrovně. Zkontroluj si jejich ranky i dostupnost bez sharinganu. Stále máš možnost ty techniky změnit než se Kuchyiose definitivně schválí.

Sanzengarasu. Nemyslím si, že by bylo možné ovládat tolik vran najednou pomocí chakry z prstů. V překladu z Angličtiny, mám ten pocit, to znamená něco jako "Přivolání tisícovky vran" a tolik by nikdo na chakře najednou neovládl. Spíš to bude ovládání myslí nebo specifické Kuchyiose... Ale počkáme ještě až se vyjádří Yoshiko.

11Raven summons Empty Re: Raven summons Tue Feb 14, 2012 9:20 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Tích dvoch budem schopný povolať na Chuninovy alebo Jouninovy. Dovtedy bude moja úroveň (dúfam) Ale zmenil som im to.

Čo sa týka tej techniky. Viem čo to znamená v preklade, ale neverím že budem schopný vytvárať z nimi techniky príklad: Vraní Shunshin a podobné(mám aj iné, ale prezrádzať ich ešte nebudem) Ale to je skôr na vás...

12Raven summons Empty Re: Raven summons Tue Feb 14, 2012 9:24 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Je-li to tak, udělala bych spíš Úvod do Kuchyiose jako "Přivolávání vran" a poté výpis s jejich technikami a specifické vrány (Ti dva a hlavní xD)
Bylo by to jednodušší než je jen popsat a vyřešilo by to dohady se Sanzengarasu.

13Raven summons Empty Re: Raven summons Tue Feb 14, 2012 9:28 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Teraz večer mi to veľmi nemyslí, dosť že vstávam skoro... A dnes som mal toho tiež dosť xD Toto vyplním keď tak zajtra, alebo až pozajtra xD Ak mi to vôbec bude myslieť. Tie techniky s vranami ešte nie sú domyslené, a je ich dosť. A skôr sa hodia do techník ako tu.

14Raven summons Empty Re: Raven summons Tue Feb 14, 2012 9:30 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Techniky ke Kuchiyose. Zní to velmi zajímavě a opravdu se mi to líbí.
Samozřejmě to nespěchá a pro dnešek jen přeji, aby se ti zítra vstávalo alespoň trochu příjemně.

15Raven summons Empty Re: Raven summons Wed Feb 15, 2012 5:05 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Takže úplný edit xD A sám neverím že som to zvládal po dnešku xD

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru