Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Nao Uchiha

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Nao Uchiha Empty Nao Uchiha Sun Feb 12, 2012 8:33 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

~Meno:
Nao Uchiha
~Prezívka:
V priebehu hry sa nejaká nájde
~Rodina:
Naov otec zomrel.. Ehm.. No v príbehu to je xD
Jeho matka ešte žije, nie je z klanu Uchiha, preto nemá Sharingan
Má dvoch bratov. Jeden z nich túžil po moci tak silno, že zabil sôjho najlepšieho priateľa, aby získal MSko. Ďalší, starší brat je v Konohe. Obidvaja sa podobajú na jedného z najslávnejších Uchihov vôbec. Na Madaru Uchihu. Nikto nevie prečo, ale matka im hovorila, že ich vetva pochádza priamo od neho. No pravda je možno inakšia.
~Vek:
14
~Hodnosť:
Genin
~Element:
Katóóón!
Nao Uchiha Katon




----------------------------------------------------------------------------

~Pôvod:
Konoha
~Terajší pobyt:
Konoha

~Obľúbené:
Nao má kopu obľúbených vecí. Od jedla: Rôzne špecialitky, sladkosti, DANGÓ! Dango miluje... Ponúknite mu Dango a je váš... On je priam posadnutý Dangom. Tiež rád se*ie ľudí, obvykle vyššieho ranku ako on sám.
~Neobľúbené:
Neznáša rámen. Najväčší konkurent Danga!
~Hobby:
Jeho koníčkom je rozveseliť ostatných. Ale obvykle to skončí tak, že sa preletí po Konohe.

---------------------------------------------------------------------
~Klan:
Uchiha Nao Uchiha 18px-Uchiha_Symbol.svg
~Kekkei Genkai/Tota:
Sharingan (neobjavený ešte)

Sharingan 1tomoe
V tomto štádiu je užívateľ Sharinganu vidieť tok čakry súpera. Tento Sharingan sa prebudí pri extrémnych situáciách, alebo duševných návalov. V boji sú tieto oči prakticky k ničomu, ale ak je nepriateľ skrytý, aj tak ho s týmito očami nájdete. Týmto očiam veru nič neunikne.


Sharingan 2tomoe
Na druhom stupni je užívateľ Sharinganu schopný kopírovať pohyby z blízka, ale aj ninjutsu, a genjutsu, čím si ich môže privlastniť. Toto "učenie" je možné iba ak má ninjutsu rovnakú podstatu akú má užívateľ. Tento stupeň taktiež dovoľuje vidieť pohyby súpera dopredu, skôr než ich súper sám použije.


Sharingan 3tomoe
Najlepší stupeň obyčajného Sharinganu, vyznačujúci sa troma Tomoe v trojuholníku. V tomto stupni je užívateľ schopný vidieť súperove akcie dopredu. Taktiež je schopný vsugerovať súperovi pohyby aké užívateľ chce, čím nastáva dojem, že užívateľ vidí budúcnosť.

-------------------------------------------------------------------------
~Krvná Skupina:
0
~Choroby:
Nao je vážne chorý... Na hlavu xD (pochopíte pri povahe)
~Zameranie:
Taijutsu(40%)
Ninjutsu(40%)
Genjutsu(20%)

~Fóbie
:
Naovi fóbie prichádzajú a odchádzajú. A dlho sa u neho nezdržia.

~Popis:
Nikto nevie prečo, ale Nao sa podobá na Madaru Uchihu. Možno je vetva jeho rodiny naozaj príbuzná s ním, možno nie, možno to je len shoda náhod. Nik nevie. Čierne vlasy, ktoré nosí v jeho štýle, čiarky pod a nad očami, tak charakteristické pre Madaru. No len sa na neho podobá. Vlastnosťami nie je ako on. Nao nosieva čierne tričko, s vyšitým znakom jeho klanu na chrbte, a cez to má prehodenú bundu.


~Vlastnosti:
Nao je strašne bezstarostný a správa sa trochu(no trochu viac) strelene, detinsky a prihlúplo. Nemá rad pochmúrne miesta, a miesto bez smiechu ho priam desí. Charakter Tobiho ako vyšitý. No je dosť nevyspytateľný. Jeho povaha sa mení ako počasie a nik nevie ako sa prejaví.

-----------------------------------------------------------------------


~Príbeh:

I. Detstvo
Všetko to začalo 20.Júla v nemocnici Konohy. V tento teplý, ba priam horúci deň na svet prišiel malý chlapček, ktorým som bol JA! V ten deň sa u nás doma jedlo skákalo z taniera do úst a víno sa potokmi valilo... No na konci dňa sa stalo niečo strašné. Môj otec, "trochu" pripitý sa túlal nocou, keď uvidel svetlo... Svetlo v tme. Rozbehol sa za ním, mysliac si že je to svetlo na konci tunela a on je mŕtvy, no nebolo to tak. To čo vydávalo svetlo bola lampa na druhej strane útesu. Môj otec sa nevedno jak vyterigal z dediny a šiel cez temný les. A keďže videl to svetlo, rozbehol sa za ním a spadol do útesu... Samozrejme že zomrel... Po oslave môjho narodenia sa konal pohreb môjho otca. O tom, ako zomrel môj otec mi nikdy nepovedali. Teraz späť ku mne. Už od útleho detstva som prejavoval talent na ninjutsu. A to tak, že som dokázal použiť Katon: Goukakyu ešte pred tým, ako som sa stal poriadnym geninom. Počas akadémii. Tá prebehla bez komplikácii. Vďaka svojej katon technike som sa stal akoby vodcom našej triedy. Vždy som sa správal strelene, ale to skôr nato aby som trochu rozveselil situáciu. Vtedajším mojim koníčkom bolo štvanie ľudí. Avšak najviac učiteľov. No po jedno incidente som zamieril vyššie.

II. Incident!
V jeden upršaný a hnusný deň som sa prechádzal ulicami Konohy, keď ani sám neviem ako som sa dostal pred brány Konohy. Moju tvár lemoval úškrn a ja som vybehol z dediny von do lesa neďaleko brán. Prechádzal som sa lesom v ktorom som ešte nikdy nebol a tak sa niet čomu diviť že som sa zo svojimi orientačnými schopnosťami stratil. A k tomu sa ukázalo aj aký som šťastlivec. Pri hľadaní cesty preč som samozrejme narazil na kamarátov. Kamarátov s katanami a preškrtnutými čelenkami. A samozrejme že ma srdečne privítali. Ledva som prežil. Ich srdečnosť ma skoro prizabila. No našťastie sa tam objavil môj záchranca. Hokage-sama. Ktorá ma zachránila zo spárov ich srdečnosti. Ukázala im svoju (žiaden dvojzmysel... No možno aj hej) a oni podľahli. Môj pohľad smeroval na to čudo, čo stálo pred mnou a usmievalo sa jak mesiačik na hnoji.
Akože.. Díki stará... A kto že si?
Zázračná víla... zaškerila sa potvora a svojou brutiš silou ma postavila na nohy. A ty máš šťastie že žiješ chlapče...
Akože... éééé? Poobzeral som sa okolo a všimol si totu spúšť... šak sám by som ich pobil, keby že ma pustíš k činu.
Jasné... videla moje šrámy a starostlivo ma vzala do nemocnice. (irónia k starostlivo.. pozn. písateľa)

III. Útek?
No v tento deň, keď som ďakoval Jashinovy za život, môj brat zistil tajomstvo Mangekyou Sharinganu a zabil svojho najlepšieho priateľa. Vďaka tomuto činu bol nútený utiecť z Konohy. V okamih ako mi to povedali sa moje modlitby zmenili z ďakovania za život, na prosenie o smrť. Nechcel som tomu veriť a ani všetky dôkazy ma nedokázali presvedčiť. Zavretý v kúte svojej izby, bez jedla, spánku len s myšlienkami smerujúcimi k môjmu bratovi. On bol môj najbližší a najlepší priateľ. Vždy mi bol oporou, vždy stál pri mne, vždy mi pomáhal. A teraz bol fuč. Nikto si s tým nevedel dať rady. Až znova na to čudo, čo ma zachránilo v lese. A tak isto ako vtedy, aj teraz mi ukázalo svetlo na konci tunela. Nik nevie ako sa jej to podarilo, nik až na Yoshi a Naa. A ani vám to nepoviem.
Odvtedy sa správam tak ako sa správam. Slovo autorita nepoznám, ale
jediný človek ku komu chovám nejaký ten rešpekt a autoritu, ktorá je aj tak biedna, je Yoshi né-chan. No k
nikomu inému.

Techniky:
Základné E techniky z akadémie
Katon: Goukakyu






Naposledy upravil Nao Uchiha dne Thu Mar 15, 2012 8:03 am, celkově upraveno 5 krát (Reason for editing : Grafická úprava)

2Nao Uchiha Empty Re: Nao Uchiha Sun Feb 12, 2012 8:40 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Matka jakž takž žije xD Promiň, ale musela jsem se smát.
Sotva žije? Jen tak napůl xDDDDDD

Mě se to ale jinak docela líbí.

3Nao Uchiha Empty Re: Nao Uchiha Sun Feb 12, 2012 8:40 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

No... i takto může vypadat životopis. Líbí se mi, pobavil mě, konečně Uchiha co není posedlý pomstou a nevidí všechno temně. Takže vítej v Konoze xDDD

4Nao Uchiha Empty Re: Nao Uchiha Sun Feb 12, 2012 8:43 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

To Neiro: To znamená, že ešte raz cekne a dožije :D
To Né-chan: Ešte nevieš čo chystám ... Muhehe :twisted: :D

5Nao Uchiha Empty Re: Nao Uchiha Sun Feb 12, 2012 8:47 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Svérázný přístup! Na tvé hraní se těším (Chudák Né-chan xDDDDDDDD )

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru