Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Brána Iwagakure

+26
Aki
Shion Fei
Ferii Fei
Taku Hosogawa
Reizo Hoshigaki
Shiro
Yasuraka Yuki
Taiga
Kensei
Kayato
Kaya Nomoki
Ai Ishi
Renjiro Hōzuki
Ren Hōzuki
Shimonu
Yukio Kūgo
Shiori Kimiju
Nao Uchiha
Neiro Uzumaki
Phate69
Reina Kana
Shizuka Yoru
Mister_zx
Kashike
Kioshi
Namikaze Yoshiko
30 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 4]

1Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Brána Iwagakure Mon Jan 23, 2012 6:48 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Brána Iwagakure - Stránka 2 Black_gate

Střežená brána, vedoucí do centra vesnice. Iwagakure hodně věří svému sebeobranému systému, proto je brána střežená jen lehce (2 chuunini, jeden ANBU jounin) a spíše u ní stojí poslové, kteří okamžitě doručí zprávy, kdyby se něco dělo. Brána je zapečetěná pomocí doton technik a sama je proti Doton technikám imunní.


51Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Mon Mar 05, 2012 6:17 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Naa jsem ještě zaslechla, ale spíš jen část z jeho slov. Povzdechla jsem si, já to viděla tak, že jakmile se vrátíme budu trénovat. A to dost tvrdě, potřebovala jsem si svou zlost někde vybít! Nechtěla jsem ani pomýšlet na to, co by se stalo, kdyby tam Neiro-sensei nebyla, ale byla jsem ráda, že přišla.
Nakonec jsem ty vlezlé myšlenky zahnala dalším pobrukováním a házením kamenů před sebe, nezajímavá avšak automatická činnost.
Sledovala jsem koutkem oka strážce a karavanu, polovina zásob byla už přenesena do skladu, ale věděla jsem, že ještě chvilku potrvá, než pojedeme do Konohy.
Pfff.. Neměla jsem ráda čekání, člověk pak moc přemýšlí..

52Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Mon Mar 05, 2012 6:53 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Přitočil se k vám jeden z vělitelů u brány a zeptal se: Co se stalo? Máte přes týden zpoždění... mluvil velmi přátelským tónem, nejspíš si všiml vašich znavených obličejů a nechtěl, abyste mu tam usnuli.

53Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 3:47 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Ehe? Seskočila jsem z karavany a až po chvíli jsem zbystřila, že na mě někdo u brány promluvil zřejmě zdejší Shinobi, což jsem soudila podle čelenky, možná na vedoucí pozici, kdo ví. Přesto jsem se hodnou chvilku rozvzpomínala na to, co chtěl a pak až se vítězně pousmála.
"Dobrý den, noo, vyskytly se menší problémy, naše karavana byla napadena cizími ninji, proto to tak trvalo.." Objasnila jsem ve zkratce, tušila jsem, že nebude vadit, když to řeknu.

54Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 4:37 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ninja u brány

Ah...to Tsuchikageho nepotěší. Někdo zřejmě nechce, aby Iwa přežila.To není dobré. řekl strážný a ptal se dál: Nějaké poznávací znamení?

55Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 7:00 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Velitel těch nukeninů, kteří nás napadli je mrtvý a o zbylích nevím, nebylo jich moc, netuším, co chtěli, říkali něco o tom, aby se mezi Konohou a Iwou vytvořily nepřátelské vztahy a nedůvěra, možná to byl záměr, možná ne, doopravdy o tom moc nevím, nebyly zrovna výřeční v tomhle smyslu.." Podotkla jsem a pak pokrčila rameny. Možná by mohli víc vědět Yukio s Naem. Pomlčela jsem o části, kdy mě unesli a že jsem vůdce znala, byl to nepodstatný fakt, teď už nepotřebný.
"Více by možná mohli vědět ostatní a hlavní podle mě je, že zásoby dorazily, ačkoliv se zpožděním" Dodala jsem a pousmála se.

56Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 7:02 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Jistě, to je jistě dobré. Avšak Tsuchikage asi opravdu nebude rád. Doufám, že mu vaše velitelka řekne vše podstatné.

57Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 7:26 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Fú, ale sa tu ochladilo. Zoskočil som z výklenku a zabalil som sa do bundy, ktorá ma aspoň trochu chránila pred severákom. Tu ale majú príšernú zimu.. mrmlal si, nevediac že sú tu premerané teploty na tento kraj a ďalej boli ešte nižšie. Holt, bol zvyknutý na teplé podnebie Zeme Ohňa. Teplo nabehovalo a rozhodol som sa trochu prejsť. Videl som ako sa Shiori baví o misii a ja som vážne nemal chuť niečo hovoriť o nej. No jediné čo som tu videl, boli len skaliská. To tu vážne nieje nejaké rovné miestečko? Nejaká pekná planinka? pokrútil som hlavou a aj napriek tomu, že som to nemal povolené, som sa vydal preč.


~presun~

58Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:07 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Jistě, určitě řekne.." Pokývala jsem hlavou, doufala jsem, že tyhle informace mu budou stačit, ale byla jsem ráda za to odreagování, vážně ráda, povídání s někým, ačkoliv chtěl jen informace o misi, mi vždycky pomohlo se vzpamatovat, uklidňovalo mě vědomí, že v Konoze nastoupí tvrdý trénink. Naklonila jsem se a všimla si, že Nao tu není, celkem jsem se zděsila.
Co to pako zase vyvádí, Bohové ochraňujte nás. Pousmála jsem se a jen zavrtěla hlavou.

59Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:15 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Celou vesnicí se ozvala neuvěřitelná rána a z několika děr ve skalách začaly šlehat plameny.

60Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:19 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

A to bylo jako co?!
Krapet jsem zavrávorala a radši se chytila karavany.
Hlavně ať v tom nemá prsty, hlavně ať v tom nemá prsty, prosím.. Prosila jsem v duchu a doufala, že mé prosby budou nebo spíše byly vyslyšeny.
"Co to bylo? Útok zvenčí?" Napadlo mě, zeptala jsem se Velitele.

61Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:23 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Velitel zůstával až podezřele vklidu. Ne, vypadá tor, že v dolech bouchl metan. To by mohlo být nepříjemné. Ale myslím,ž e kage už to řeší. Už se nám to párkrát stalo. Můžete být klidná, sem to nedojde.

62Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:34 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Dobře, děkuji, už jsem se lekla, že se stalo něco vážného" Oddechla jsem si, sice mi vadilo, že se Nao nevracel, ale pokrčila jsem rameny. Doufala jsem, že to on neudělal, chudák sensei, takové problémy by si nezasloužila.

63Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:41 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Velitel se na tebe podíval poněkud vyčítavě a stále vážným hlasem pokračoval: Záleží na tom, kdo nehodu způsobil a kolik dolů je zamořeno a v plamenech. Buď je to jen část opuštěných dolů a možná se to dotklo několika chodeb...nebo máme zásoby uhlí a kovu v plamenech a v tom případě bude naše vesnice strádat.

64Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 9:12 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Tak, budu moct jen doufat, že se nikomu nic nestalo a zasáhlo to jen opuštěné doly, i tak jsou ale škody" Podotkla jsem, stále jsem se snažila mluvit zdvořile, jen jsem doopravdy sama sobě nutila myšlenku, že Nao se třeba kochá výhledem na hory, ne zapaluje doly! Ačkoliv s jeho nešikovností jsem počítala, že neúmyslně, no pokoušela jsem se tomu věřit, nemohla jsem hned všechno házet na ostatní.

65Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 9:31 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Z brány po chvíli vyšli čtyři ANBU a mezi nimi se krčil Nao. Beze slov ho u karavany pustili a jeden z nich cosi pošeptal veliteli u brány. Ten jen obdivně hvízdl a pobaveně se podíval na Naa.

66Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 9:34 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

V doprovode som došiel ku bráne a smeroval som ku karavane. Prešiel som okolo Shiori bez slova, ktorej sa asi teraz vyplnili modlitby, ale akonáhle som došiel k nej, určite ju prešli. Nahnevane som kopol do kolesa a dúfal som, že som ju aspoň trochu poškodil. Blbý Tsuchikage, v blbej Iwe ... Zakričal som a bolo mi jedno že som pred bránami jeho dediny. Vlastne som v duchu dúfal že to počuje. Idi*t spros*ý reta*dovaný! Kopal som do karavany ďalej... Zožieral ma hnev, ale aj zármutok. Po chvíli ma hnev prešiel a ja som sa spustil na zem. Vtedy som mal chuť len na jedno.. Zabiť sa...

67Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 9:39 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Velitel stráží u brány poslouchal a smál se. Očividně má důvod k tomu, aby ti dal milost. řekl škodolibě.

68Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Tue Mar 06, 2012 10:09 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Pozeral som k nim a počúval to tiež som sa zľakol toho výbuchu ešte že som vlastne nebol u Naa ako vždy neviem prečo sa mi to zdalo vždy niečo vyviedol.

69Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Wed Mar 07, 2012 2:02 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Jen jsem si příchozího Naa přeměřila pohledem, ale nic víc neříkala, nebylo to třeba, kdyby chtěl, řekl by to sám. Pokrčila jsem rameny, sedla si na karavanu zpátky, zaklonila hlavu a pozorovala mraky a oblohu, celkem nudná to činnost, ale nevadilo mi to, prozatím.
Přemýšlela jsem, kde je Neiro-sensei tak dlouho, ale povinnosti nikdy nejsou vyřízeny rychle..

70Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Wed Mar 07, 2012 5:12 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Až mám jeho milosť niekde. odsekol som a rýchlo som sa vysúkal na nohy. Pred misiou som mal náladu, že by s ňou hory preskakoval no po tomto klesla pod bod mrazu, čo u mňa bolo skoro nemožné. Ešte raz som kopol do kameňa, ktorý sa preletel po Iwe, a pokúšal som sa na všetko zabudnúť. Po chvíli ma hnev prešiel a ja som len povedal smerom ku karavane, kde sedeli Shiori a Yukio. Musím sa prejsť... Nato som vykročil smerom od Iwy. Nezachádzal som ďaleko, len som chcel byť sám a všetko si urovnať v hlave.

71Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Wed Mar 07, 2012 5:23 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Strážný se podíval na zbytek karavany. Tohle je v Konoze normálně trpěno? zeptal se. Nemyslel jsem to zle. Jen...asi máme jinačí psychiku. Tsuchkage je moudrý vládce...tedy...v mezích.

72Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Thu Mar 08, 2012 6:52 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Ako som počul čo povedal tak som prehovoril ."To si ani nemyslím len určite aj u vás sú niektorý taký čo sa dajú považovať ako za extrémistou keď ste ale zistil že s tým vy sám nič nespravíte tak si to už nevšímate hoci senseii by ho skrotiť mohla určite tak mi určite veľký vplyv nemáme nemyslíte ?"Opýtal som sa toho ninju aj keď to bola vlastne taká skôr objasnujúca otázka .

73Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Thu Mar 08, 2012 8:27 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ano...jistě. řekl ninja a dodal: Ale možná byste mu to mohli nějak...vysvětlit. Jinak vám brzo umře. A teď, být vámi, bych si ho šel chytit, než zase rozběsní Tsuchikageho.

74Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Thu Mar 08, 2012 7:09 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Dorazil jsem k bráně z mise.Co je to tady zase za bordel?Optal jsem se ninji z Iwa co byl poblíž.

75Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Thu Mar 08, 2012 7:19 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Dorazila karavana z Konohy a vyhořela část dolů. řekl klidně strážný. Tsuchikage asi bude čekat na vaše hlášení.

76Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Thu Mar 08, 2012 7:24 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Děkuji.Odvětil jsem a vydal se za staroušem.(přesun)

77Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 10, 2012 11:34 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

(Už jsme tu dlouho a musíme se vrátit do Konohy. Vzhledem k tomu, že Nao nikam nenapsal prosím předstírejme, že mám celý tým tady.)

"Nao!" teď už jsem se opravdu vztekala. Sotva jsem opustila kancelář Tsuchikageho, doslova to ve mě vybouchlo ještě hůř než methanové doly.
Kolem Shiori i Yukia jsem jen rázným krokem prošla až před něj.
"Baka! Je ti vůbec jasné, že nebýt Tsuchikageho laskavosti, mohl jsi zničit mír budovaný celá léta a způsobit válku? Mohli zemřít tisíce lidí i tví přátelé. Ninja si vždycky dává pozor a ty se místo toho hádáš se stromy a pak..." odevzdaně jsem povzdechla aniž bych dokončila větu.
"Týme jedna, odcházíme," dodala jsem.
Bylo mi celkem jedno, kdo mě slyšel. Měla jsem v plánu mu vynadat víc až budeme doma.
Až se o tomhle dozví Yoshiko-sama...
Nao tentokrát místo hlídání seděl v jednom z vozů spolu s jedním z Chuuninů, kteří nás doprovázeli. Ten měl za úkol ho nikam nepouštět. Já stejně jako na cestě sem kdesi zmizela a sledovala karavanu. Yukio a Shiori měli stejné úkoly jako předtím a Naa zastupoval druhý Chuunin.

Karavana se pomalu dala do pohybu a následně jsme vyrazili směrem ke Konoze.

(Přesun)

78Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 10, 2012 11:38 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Nakoniec sme sa teda pobrali preč smerom do našej dediny konečne sme šlie domou ...
(presun)

79Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 10, 2012 11:43 am

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

(Ja som bol celý čas pri bráne, len ďalej od karavany xD)

Zbledol som, len čo som započul svoje meno a Senseikono rozhorčenie. Zhrozene som sa na ňu otočil a čakal úder. Dokonca som zatvoril aj oči a pripravil som sa na bolesť. No tá neprišla. Ja som nechcel, len som sa nudil. Túto vetu som dnes použil toľko krát, že som aj zabudol jej význam. Hodil som sa do karavany vedľa toho Chunina a sledoval som okolie. Zožieral som sa. Vážne som nechcel spôsobiť také škody, nechcel som ohroziť niekoho, nie to ešte svojich priateľov, ani narušiť mier. Mo za svoje chyby som musel pykať...


~presun~

80Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 10, 2012 12:08 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Nic jsem neříkala, jen jsem na slova Neiro-sensei přikývla, rozešla se kolem cestujících, zaujala místo vedle nich a vydala se pryč. Pousmála jsem se krátce, jeli jsme totiž domů, a musím uznat, že věta všude dobře, doma nejlíp, je opravdu pravdivá.
(Přesun.)

81Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Thu Mar 22, 2012 12:56 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Viděl jsem, jak se k Iwagakure blíží další karavana. Proto jsem neváhal a vyrazil k branám. Třítýdenní zpoždění. Co se sakra děje? pomyslel jsem si a čekal před branou. Kirigakure, dobře. Členové vypadají zdrceně, to se mi nelíbí.

82Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Fri Mar 23, 2012 7:25 am

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Už sme za chvíľu tam tak trocha života do toho umierania.... prehlásil som na všetkých prísne a vážne. Celý čas po súboji som behal stále sem a tam a mal všetko pod kontrolou. Nakoniec sa karavana zastavila až pred bránu Iwagakure no sato. Bol som vpredu a spustil som. Zdravím sme vyslanci z Kirigakure a nesieme dohodnuté suroviny... prehlásil som do davu kedže mi nebolo jasné kto je tu šéf.

83Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Fri Mar 23, 2012 11:51 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Udělal jsem krok dopředu. Já vím. Proč tak pozdě? zeptal jsem se přísně, ale starostlivě a luskl na dva posly, kteří okamžitě přiběhli ke karavaně. Jako vždy. Trojnásobnou váhu. dodal jsem a otočil se zpět na Shimona.

84Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Fri Mar 23, 2012 7:06 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Narozdíl od ostatních jsem se usmívala jako sluníčko a spokojeně se cpala bonbonama. Za chvíli jsem už zírala na toho chlápka z Iwagakure, který tomu tady velel. Je to Tsuchikage nebo vedoucí zásobování?

85Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Fri Mar 23, 2012 8:56 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

Myšlenkami jsem byl už zpátky v Kiri, vážně mě nezajímalo, jestli jsou s dodávkou spokojeni nebo ne. Měl jsem toho plný kecky, přepadení a zdá se, že i dost změn v naší vesnici, tedy přesněji a hlavně změna Mizukage. Byl jsem opřený o vůz a čekal, až se vše vyřídí.

86Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Fri Mar 23, 2012 10:20 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

dorazila jsem k bráně opět ve svém úboru a masce.
"Další opožděná karavana?" zeptala jsem se jounina u brány a chtěl ao něm zase lejstra ke karavaně

87Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Fri Mar 23, 2012 11:26 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Očividně mi nikdo nehodlal odpovědět. Proto jsem hlasitěji a mnohem vážněji zopakoval poslední větu: Ptal jsem se, proč tak pozdě!
Chápal jsem, že jsou nejspíš po souboji, ale to není důvod, proč neodpovídat.

88Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 24, 2012 7:19 am

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Otriasol som sa zo zamyslenia a odpovedal som. Hlboko sa ospravedlnujeme ale pri prevoze došlo k menším komplikáciam a tak preto meškáme. Ale nákladu nič nie je. Je tam presne toľko koľko ste požadovali... povedal pokojným a vyrovaním hlasom. Sústreď sa teraz na toto a potom rieš ďalšie veci... v mysli som okríkol sám seba.

89Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 24, 2012 8:26 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"Co přesně se stalo?" pohlédla jsem na ostatní a přešla vedle Faita.

90Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 24, 2012 9:05 am

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

Trošku jsem sebou trhl po Faitově hlasitě řečené otázce.
Páni, tak tenhle chlapík je teda hodně divnej.
Tak abych to shrnul, loď, moře, přístav, cesta, přepadení, opožděný příchod.
Přesně to jsem chtěl říct, otočit se a mířit zpět do Kiri, ale nechal jsem to na Shimonovi. Trošku mě zaujala zahalená postava, očkem jsem je oba sledoval a pořád stál opřený jeden z vozů pár kroků za Shimonu.

91Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 24, 2012 9:17 am

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Fascinovaně jsem sledovala scénu před sebou. Netušila jsem co jsou ti dva z Iwagakure zač. Byli od nás tolik odlišní. Ale rozhodla jsem se nic neřešit, být zticha a veškeré otázky přenechat na senseiovi. Mezitím jsem pozorovala zdejší krajinu. Chladnou, samý kámen... Není divu že zdejší obyvatele jsou také tací.

Pohled jsem stočila na Renjira.

Není divu, že můj brácha je vodní příšera.

92Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 24, 2012 11:41 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Povzdechl jsem si. Ještě jednou řekne někdo něco jako "menší komplikace" a budu vraždit. pomyslel jsem si. Pak ale promluvila Reina a to mě zachránilo. Nicméně celoud obu jsem se bavil představou, že nevědí, kdo jsem.
Luskl jsem a přiběhlo pár poslů. Dva mediky, tři měchy vody, jídlo. řekl jsem a poslové zmizeli. Po chvíli zde byli s věcmi a medici přistoupili k vozu. Pokud máte někdo nějaká zranění, naši medici se o ně postarají.

93Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 24, 2012 4:59 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Prepadnutie nejakými ninjami.... zneškodnení a náklad ochránení. povedal som priamo. Ďakujeme za pohostenie ale čaká nás dlhá cesta naspäť a potrebujeme vyraziť čo najskôr....želá si to Mizukage. povedal som vážne a pozrel som sa aj na Ren a Renjira či oni nepotrebujú pomoc. Potom som sa znovu otočil na nich dvoch. Ešte raz sa ospravedlňujem že meškáme....

94Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 24, 2012 6:32 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

"No sláva," už jsem myslel, že nám nic nenabídnou, vzal jsem měch a celý ho na jeden zátah vypil. "Ošetření už nepotřebuji, díky." Nahodil jsem na velice krátkou chvíli široký úsměv a potom zase zvážněl. Spěcháme...

95Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 24, 2012 6:46 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Čekala jsem v podstatě jen na to, až budeme moci odejít. Ošetření jsem nepotřebovala. Popravdě jsem neměla lékaře v lásce a nemusela jsem je vidět více, než je nezbytně nutné. Vytáhla jsem si další lízátko a strčila ho do pusy. Velmi zamyšleně jsem ho přežvykovala.

96Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 24, 2012 7:53 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"kde přesně se vám to stalo?" dívala jsem se na toho kdo mluvil. "nejste jediní, kdo měl problémy...." podívala jsem e na Faita "měli by jsme to prošetřit."

97Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sat Mar 24, 2012 10:15 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Jistě, ale to už není probllém tady poslů z Kirigakure. otočil jsem se na chlapíka, kerý z vděkem a sarkasmem přijal měch vody a pohledem jsem mu dal najevo, že to byla má dobrá vůle a nikoli povinnost. Vyřiďte lady Mizukage, že za ní hodlám v brzkých dnech zajít a dohodnout se s ní na dalším postupu. Bude obeznámena zprávou. Podíval jsem se po nich, jestli ještě něco chtějí, počkal jsem na karavanu a propustil je zpět domů. Bezpečně doražte. otočil jsem se a nečekal na pozdrav.

98Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sun Mar 25, 2012 7:27 am

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Na Stezke... odpovedal priamo tej žene. Potom som sa znovu pozrel na Faita Rozumiem.....odkážem to lady Mizukage....Ďakujeme za prijatie a ešte raz prepáčte za meškanie....nech vám slúži. Zbohom. otočil som sa na mojich žiakov a rozkázal som. Ideme....

99Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sun Mar 25, 2012 7:40 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

kývla jsem a podala zprávy o karavaně Faitovi aby si je založil.
"Nějaké rozkazy pane?" zeptala jsem se Faita

100Brána Iwagakure - Stránka 2 Empty Re: Brána Iwagakure Sun Mar 25, 2012 10:28 am

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

"Na shledanou!" kývl jsem na Shimona a vydal se směrem do naší vesnice. (Přesun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 4]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru