Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Sídlo Raikage

4 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

1Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Sídlo Raikage Fri Apr 06, 2012 3:16 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

First topic message reminder :

Sídlo Raikage - Stránka 2 Scaled.php?server=59&filename=16289037
Dům je velký jako dva solidní rodinné domy. Má dvě patra a dva vchody. Zadní vchod a přední. Oba se zamykají, aby se dovnitř nedostal nikdo nepovolaný. Každý vstup i odchod je hlídán.

Sídlo Raikage - Stránka 2 Scaled.php?server=16&filename=ostatnpokoje
Nečekejte žádný přepych. Obytné pokoje nejsou ani velké ani malé. V každém pokoji kromě postele a almary je psací stůl s židlí a velké zrcadlo. Pokoje nesousedí s koupelnou. Tu bohužel budete muset navštěvovat na jiném místě.
Sídlo Raikage - Stránka 2 Scaled.php?server=838&filename=pokojlorda

Kolem domu je zahrada. Je vhodná na procházky a strávení příjemného odpoledne.


51Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 5:43 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Ráno, po jedné z nejhezčích nocí mého života, která v bodovém hodnotění nejspíš dosahovala i tu nejlepší sem se vzbudil obímajíc Shizuku.
Pomalu sem se od ní odtáhl, potichu se oblékl a někam se vypařil i s talířem co sem donesl včera večer.
Po chvíli sem se vrátil, vše na talíři bylo teplé a vuně jídla byla spátky, v ruce sem nesl dva šálky horké čokolády po které sem do restaurace poslal klon. Položil sem to na stul a lehl si spátky k Shizuce, čekajíc až se zobudí.

52Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 5:50 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Cítila jsem, jak se vypařil. Dál jsem ležela v posteli. Otevřít oči mě donutila až ta vůně, kterou jsem ucítila. Znovu si ke mě lehl. Zakousla jsem se do něj. "Škoda, že nejsi k jídlu," zašeptala jsem sklamaně.

53Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 6:02 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Obejmul sem ji a opětoval ji kousnutí, ty si až moc dobrá na to abych tě snědl. Řekl sem políbil ji. Nechceš si dát místo mě dango nebo onigiri? zeptal sem se s úšklebkem a pohladil Shizuku. Začínal sem mít trošku hlad a na tu čokoládu sem měl obzvlášť chuť, myslím, že Shiz na tom je stejně zapřemýšlel sem.

54Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 6:11 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Vypadám snad, jako bych něco takového odmítla?" posadila jsem se. Našla jsem župan a oblékla jsem si ho.

55Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 6:20 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Vzal sem s talíře dango do jedné ruky a onigiri do druhé. Do onigiri sem si kousnul a pak je nastavil před Shizuku, tak si vyber, které první. Usmál sem se a zabloudil pohledem na horkou čokoládu no pak se vrátil k Shizuce.

56Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 6:43 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Pomalu jdu směrem k veliké budově. Můj domek je tedy mnohem menší, ušklíbnu se pro sebe. Přejdu k velikým dveřím a chvíli tam stojím. Snad mě nezabije...pomyslím si a silně zaklepu na dveře, aby mě v tom obřím domě slyšela. Pak se rozhlídnu kolem a koukám se na pěknou zahradu a okolí.

57Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 6:50 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Vzala jsem si dango a ukousla jsem si z něj. Chtěla jsem něco nahodit, ale uslyšela jsem slabé zaklepání. Doslova jsem vystřelila z postele. Oblékla jsem si čisté oblečení. "Vydrž chviličku," řekla jsem mu a vyběhla jsem z pokoje. Sešla jsem schody a stanula před dveřmi. Otevřela jsem je. "Áááá Mononoke, co si přeješ?" optala jsem se.

58Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 6:54 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Uhm tak jo, řekl sem a snědl Onigiri, sledoval sem Shizuku jak se převléká a pak se jen z dangem s talíře a čokoládou vybral pomalu za Shizukou, byl sem zvědavý kdo přišel. Postavil sem se tak aby mě nebylo vidět.



Naposledy upravil Ryuuni Takara dne Tue May 22, 2012 6:56 pm, celkově upraveno 1 krát

59Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 6:55 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Uslyšela jsem někoho seběhnout schody a pak se ve dveřích objevila Raikage. Omlouvám se, jestli ruším, vysoukala jsem ze sebe, ale velmi se nudím. Nezastihla jsem vás v kanceláři, tak jsem přišla sem. Chci se zeptat...mohla bych dostat nějakou misi? Pousmála jsem se a pak dodala. Stačila by nějaká D-ranková.

60Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 6:58 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Misi můžeš dostat jedině se s vým senseiem. Samotnou, i když jen na D-rankovou misi, tě poslat nemůžu. Nikdy nevíš, co se přihodí. Navíc to tvůj sensei může využít jako trénink," odpověděla jsem ji. Moc jsem ji tím asi nepotěšila.

61Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 7:03 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Chvíli jsem přemýšlela o jejích slovech a posmutněle jsem přikývla. A nevíte, kde Ryuuni-sensei je? Dlouho jsem ho neviděla. Přemýšlela jsem, kde bych ho mohla najít...

62Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 7:05 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Za rohem sem se uškrnul, takže mě tu ještě chceš co?
Usrkl sem si z čokolády tak aby to nebylo slyšet a vrátil se do pokoje. Vytvořil klon a poslal ho oknem ven.

Klon oběhl dum a zastavil se sezadu za Mononoke, takže misi? Zeptal se a nahodil muj obvyklý úsměv.

63Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 7:12 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Ne, nevím..." než jsem to stačila doříct, tak jsem ho viděla, za Mononoke. Probodala jsem ho pohledem. "A jakou misi byste chtěli?" optala jsem se.

64Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 7:15 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Za mnou se objevil Ryuuni. Usmála jsem se na něj. Je mi jedno jakou misi...zvládnu všecky. Stiskla jsem obvázanou, pravou ruku v pěst a zdvihla ji k obličeji jako že jsem odhodlaná pro všechno.

65Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 7:22 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Dlho som šiel po schodoch až som prišiel pred kanceláriu Raikageho v chodbe nikto nebol. Zaklopal som na dvere následne som sa oprel o stenu a čakal som kým my Raikage dovolí stúpiť dnu.

66Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 7:23 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Hmmm... zamyslel sem se, pamatuji si, ještě kdysi sem chodil sbírat s týmem bylinky do pro mediky. Byla to myslím Céčková mise a celkem slušně sem si za ní vždy vidělal. Dělá se to ještě? zeptal sem se a mrkl na Shizuku z čeho mohla pochopit, že sem ji neopustil a tohle je jen klon.

//Mauro toto je sídlo nie kancelária...

67Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 7:40 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Na něco jsem si vzpomněla. Moc se omlouvám, ale už musím běžet. Uklonila jsem se Raikage a pak dodala, jestli to nebude vadit, přijdu jindy. A odběhla jsem pryč.

(přesun)

68Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 9:43 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Jo, máš pravdu," kývla jsem na jeho otázku. Pak se Mononoke rozeběhla pryč. "Hej, počkej!" zakřičela jsem za ní, ale už bylo pozdě. Jen jsem se nechápavě za ní dívala.
Pak jsem pohled upřela na Ryuunia. "Takže hrajeme i na klony?" uculila jsem se.

69Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 9:49 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Přišel sem pomalu dolu i s Shizukinou čokoládou. Když se zeptala jestli hrajem na klony, klon odpověděl. Už ne. Přišel sem sezadu k Shizuce a chytnul ji se zadu rukou ve které sem měl její čokoládu. V tom momentě klon zmyzel.
Pobozkal sem ji někde kolem ucha a uskrl si z čokolády, tak pojď nasnídáme se.

70Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 10:01 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Škoda," brukla jsem. Mohla by bejt zábava! doplnila jsem v duchu. Vzala jsem si čokoládu a usrkla jsem si. Vešla jsem dovnitř a zavřela jsem za sebou dveře. Hned po snídani jsem musela vyrazit do kanceláře. "Co ty, už jsi se nasnídal?"

71Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 10:08 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Snědl sem dvě onigiri, řekl sem a vzal si ještě dango. Až tohle sním, tak sem nasnídanej, uškrnul sem se. I když nějá ta třešnička na dort by se zišla.Uškrnul sem se znovu a jen mlčky odpíjel z čokolády a pojídal dango.



Naposledy upravil Ryuuni Takara dne Tue May 22, 2012 10:12 pm, celkově upraveno 1 krát

72Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 10:11 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Třešně tu bohužel nenajdeš," odpověděla jsem. Svoje dango jsem dojedla. Kupodivu jsem hlad už neměla.

73Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Tue May 22, 2012 10:15 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Dojedl sem dango a dopil čokoládu, když už sem měl prázdnou pusu, políbil sem Shizuku a jazykem jí přejel přes celé ústa. Myslel sem tím tohle, ta třešnička si ty. řekl sem s durazem na slovo třešnička s čeho si mohla vyvodit odplatu za "jelito".

74Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Wed May 23, 2012 9:43 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"To je milé," pousmála jsem se. Vrátila jsem se ke dveřím. "Tak odcházím do kanceláře. Ty bys měl jít za svými studenty," mrkal jsem na něj. Otevřela jsem a odcházela. "Zavři za sebou a pak mi dones klíče, děkuji," řekla jsem mu a odcházela jsem ke kanceláři.

(přesun)

75Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Wed May 23, 2012 9:52 am

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Uhm dobře, řekl sem Shizuce než odešla. Ustlal sem postel vzal si veškeré svoje věci a pomalu se vybral ke dveřím. Vyšel sem ven a zamknul. Pomalým krokem sem zamířil ke kanceláři a na cvičiště poslal klon kdyby tam náhodou byly moji studenti.

(přesun mě i klonu)

76Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 03, 2012 5:12 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Přišel sem k Shizukinmu sídlu ale po chvíli čekání sem si vyvodil, že není doma, nejspíš povinnosti v kanclu. Jelikož sem to místo vubec neměl rád napsal sem ji jen lísteček, že si přijdu pokecat a zamířil spokojeným krokem spátky na cvičiště. Na pul ceste sem se zarazil, že si ten vzkaz možná vysvětlí špatně protože tam nebyl žádný jasný text ale šel sem dál, alespoň se pobavíme ne?

(přesun)

77Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 03, 2012 7:33 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Jelikož Shiz pořád nebyla doma sundal sem se dveří lísteček a obešel dum, znova měla otevřené to samé okno co minule, tak proč toho nezneužít?
Vlezl sem dovnitř a přichystal na noční stolek čerstvé dango s čokoládou po čem sem se schoval pod neviditelný plášť stejně jako minule a čeka až se slečna Raikage vrátí.

78Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 03, 2012 8:43 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Přišla jsem domů. Nahmatala jsem klíče a strčila je ho zámku. Otočila jsem jím a odemkla jsem. Vstoupila jsem dovnitř a opět za sebou zamkla. Klíče hodila do misky vedle dveří. Vyběhla jsem schody do pokoje. Těšila jsem se na sprchu a měkkou postel. V místnosti byla tma a ani jsem si nerozsvítila. Vyznala jsem se tam. Vyslékla jsem se a šaty hodila někam na podlahu. Vzala jsem si ručník a zamířila do sprchy. Pustila jsem teplou vodu a sprchovala jsem se.

79Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 03, 2012 8:49 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Pár minut po tom co sem přišel se Shiz vrátila domu. Dango a čokoláda ještě byli teplé a celkem voněli. Zasvítil sem malou lampičku na nočném stolíku kde sem to položil a schoval se spátky, čekal sem co udělá. Atentát na Raikage, napdalo ma načo som sa pousmial a presunul sa stále schovaný do rohu najbližšie pri posteli.

80Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 03, 2012 8:53 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Osprchovala jsem se, usušila a oblékla si pyžamko. Vrátila jsem se do pokoje. Zarazila jsem se. Když jsem tuďma procházela, tak byla tma. Na stole opět leželo dango s čokoládou. Jak jsem to viděla, tak se mi začaly sbíhat sliny. Doslova jsem ke stolu přiskočila a s chutí jsem se pustila do danga. "Mňam!" ujelo mi. Kousla jsem do kuličky a už mi putoval do žaludku. Sedla jsem si na postel a spokojeně jsem baštila dál.

81Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 03, 2012 8:59 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Sedl sem si nenápadně za Shizuku a zbavil se pláště. Začal sem ji hladit po zádech. Ahoj. zašeptal sem a pobozkal ji na krk. Měla si těžký den? zeptal sem se milým tónem.

82Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 03, 2012 9:03 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Hladil mě po zádech. Nelekla jsem se. Tak nějak jsem tušila, že tu bude. "Dobrý večer pane," odpověděla jsem mile. "Velmi příjemné zakončení," vysoukala jsem. Slupla jsem poslední kuličku z danga. V ruce mi zbyla jen špejle. Tu jsem hodila na talíř. "Velmi sladké zakončení."

83Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 03, 2012 9:14 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Políbil sem Shiz na rty které měla pořád trošku od polevy, sladké.. , zamumlal sem a chytil jí kolem pasu, naco sem ji vytáhl nahoru na postel aby si mohla lehnout.
Lehl sem si vedle ni a rukou jí přeje od brady pomedzi prsa až k podbřišku a jemně ji polechtal.
Tak jak si to dáma přeje dnes? zeptal sem se tímhle spusobem když už začala s oslovením pane a usmál sem se.

84Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 03, 2012 9:21 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Nechala jsem ho, aby si dělal co chtěl. Ruku jsem položila na tu jeho. "Jak jen bych si to přála?" zašeptala jsem. Dělala jsem, že přemýšlím, ale spíš jen jsem otázku nechala vyset ve vzduchu.

85Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 03, 2012 9:24 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

86Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 10, 2012 8:36 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Měl bys jít do Iwy. A veň s sebou někoho, abys tam nebyl sám," usmála jsem se na něj.

87Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 10, 2012 8:40 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Tebe si sebou asi vzít nemužu co? řekl sem trošku posmutně, byl sem však unavený a začal sem usínat. Hned ráno pujdu. řekl sem a pohladil ji. Dobrou.

88Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 10, 2012 8:42 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Hlavně neudělej ostudu, nebo si to vypiješ!" vyhrožovala jsem mu. "Dobrou noc." Políbila jsem ho. Přikryla jsem nás a usínala jsem.

89Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 10, 2012 8:46 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Neboj, neudělám, právě naopak. Ujistil sem ji u čeho mi zišla na um dost špatná představa o tom jako v Iwě něco zvorám a pak dostanu přes držku od téhle slečny co s ní právě usínám v posteli.
Po chvíli sem usnul úplně no ještě než se to stalo sem se ujistil, že Shiz už spí taky.

90Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 10, 2012 9:09 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Usnula jsem.

Slunce za oknem pomalu vycházelo. Obloha ztrácela na sytosti. Oknem do místnosti pronikaly první paprsky slunka. Probrala jsem se. Ležela jsem pořád v objetí Ryuuniho. Nechala jsem zavřené oči a i nadále předstírala, že spím. Nechtěla jsem se probrat, protože jsem věděla, že bude muset odejít do Iwy.

91Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 10, 2012 9:20 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Probudil sem se a v náručí pořád držel Shiz.
Ještě sem neotevřel oči protože mi to v momentální situaci ani nešlo, prostě sem nechtěl vstát.
Ležel sem takhle nějakou tu chvíli a pak si vzpoměl na Iwu.
Pomaly sem ji pustil a podstivě zakryl.
Potichu sem se vykradl s postele a začal se oblékat.

92Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 10, 2012 9:25 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Cítila jsem, jak mě přikryl a vykradl se z postele. "To už jdeš?" optala jsem se nesmyslnou otázkou. Bylo pochopitelné, že jde. Otočila jsem se na břicho a ruce dala pod polštář. Otevřela jsem oči a podívala jsem se na něj.

93Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 10, 2012 9:31 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

No, jestli mi slečna Raikage dá příkaz zustat, ještě tu chvíli pobudnu. řekl sem tónem se kterého bylo jasné, že bych s ní nejradši zustal v té posteli celý den ale nemohl sem. Musel sem si jít pro studenty a zamířit do Iwy.
Usmál sem se a dokráčel k ní, sedl si na postel k Shizuce a pohladil ji, rychle se vrátím miláčku. Dal sem ji pusu.

94Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 10, 2012 9:35 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Ráda bych ti to přikázala, ale to bych pak musela jít do Iwy já. A to nemůžu. Mám tu ještě spoustu práce," povzdechla jsem si. Sedl si na postel. "Tak to beru. Jak jen to bude možné, tak se mi vrať." Hlavu jsem položila na polštář tváří. Bude tu nuda, pomyslela jsem si, ale za to zase zvládnu více věcí.

95Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 10, 2012 9:41 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Ještě jednou sem Shiz políbil a pohladil po vlasech. Tak já už pujdu, abys do té Iwy nemusela. řekl sem a pomalu se postavil s postele a zamířil ke dveřím.
Neumři mi tu žalem. Uškrnul sem se a zamával ji, a otevřel dveře naco sem pomalu vyšel ven.
Jestli tam nějaký najdu, pošlu ti pohled, řekl sem tak aby to slyšela když sem kráčel k východu z jejího obrovského sídla. Otevřel sem poslední dveře, vyšel ven a zavřel za sebou. Tak ahoj miláčku. řekl sem si tentokrát jen pro sebe a vydal se hledat svoje studenty.

(přesun)

96Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Sun Jun 10, 2012 9:47 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Jsi zlatý," řekla jsem s úsměvem na rtech. Stoupl si a zamířil ke dveřím. "Budu se snažit," odvětila jsem na jeho poznámku. Převalila jsem se na záda a roztáhla jsem ruce. "Jestli nebude pohled, tak se nevracej!" křikla jsem. Myslela jsem to s žertem a snad to tak i pochopí. Ještě jsem zavřela oči a snažila se usnout.

97Sídlo Raikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Raikage Fri Jun 15, 2012 9:35 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Oblékla jsem se a odešla jsem.

(Přesun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Budova Raikage

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru