Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Výňatek - Pravidla týkající se boje

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Výňatek - Pravidla týkající se boje Empty Výňatek - Pravidla týkající se boje Sun Mar 11, 2012 8:06 am

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Byla aktualizována a obohacena pravidla týkající se boje ^^

PRAVIDLA TÝKAJÍCÍ SE BOJE
1. Nepřehánějte. Nemáte nekonečné množství chakry, pokud na vás míří pět útoků naráz, těžko se všem vyhnete tak, že udělate trojité salto s pěti vruty.

2. Kawarimi - Komentář před jeho využitím musíte napsat, že
jste poskládali pečetě. Také musíte mít k dispozici věc, kterou pro
techniku náhrady použijete. Tedy na poušti asi těžko seženete pařez. To
samé platí pro klony. Musíte napsat, že jste je vytvořili.

3. Co jste nenapsali, to jste jednoduše neudělali. Dohady typu - ale já se
neprobleskl přímo za něj, to je tak jen na gifu - jsou k ničemu!
Popisujte to co jste udělali přesně. A pokud ne, pak se nedivte.

4. Zabíjení je povoleno. Vyšší rank má právo zabít rank nižší, pokud k tomu má důvod. Aby toho však hráči s vyššími ranky nezneužívali, je to
povoleno pouze pokud nižší rank provokuje, nebo nechce uznat svou
porážku (tedy spokojit se s vyčerpáním chakry, bezvědomím atd...). Těžce raněná postava se musí dopravit okamžitě do nemocnice, nebo zemře.

5. Už z toho důvodu se chovejte ke zkušenější postavě jako ke své
autoritě. To znamená slušně a s úctou. (Takového Orochimara by tam kam slunko nesvítí neposlal ani jounin, natož genin).

6. Co nemáte napsáno ve svém podpisu, to zkrátka neumíte.

7. Jeden komentář = jeden útočný tah.

8. Nepište výsledky svého útočného tahu dopředu!
Příklad: Rozeběhl jsem se proti němu, sekl jsem jsem ho katanou a způsobil mu tepenné krvácení.

Tohle by uměl opravdu každý. Takové jednání si může dovolit akorát vyšší rank, vůči nižšímu ranku.

Správně: Rozeběhl jsem se proti němu s tasenou katanou. Sekl jsem po něm a mířil na levou část hrudníku.

9. Pokud jste napsali útočný tah, je zákaz napsat za něj přesun. Tohohle se dost zneužívá, hráči si zahrají na OP a pokud vidí, že nemají šanci, zdrhnou. Navíc to souvisí s předchozím bodem, že nedávají soupeři
možnost obrany.

10. Neupravovat již odeslaný komentář, na který byla napsána odpověď. Jestliže jste něco přehlédli a soupeř toho využil, je to vaše chyba. Dodatečně vypisovat, že jste přece byli ve střehu, nebo poskládali
pečetě na kawarimi a myslet si, že admin si toho nevšimne, je skutečně naivní.

Celý článek je k nalezení zde: https://naruto-rpg.forumczech.com/t64-pravidla-hry#65

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru