Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Brána Sunagakure no Sato

+11
Toto Takahashi
Aki
Isago Fuuma
Kazuo Kato
Mister_zx
Shizuka Yoru
Anbu
Shinobi
Shuichi Reisei
Phate69
Toshio
15 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Brána Sunagakure no Sato Empty Brána Sunagakure no Sato Sun Feb 12, 2012 2:56 pm

Toshio

Toshio
Kazekage

Brána Sunagakure no Sato

Brána Sunagakure no Sato Mod_article774244_2

Vstupná, hlavná brána je jediným vchodom ktorý Sunagakure no Sato má. Je to preto prísne strážené miesto kde sa sústredia všetky vojenské jednotky v prípade ohrozenia. Pri bráne stoja non stop stráže, ktoré sa starajú o jej ochranu.

2Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Feb 19, 2012 6:29 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

K bráně dorazil posel z Iwy držící zapečetěný dopis od Tsuchikageho. Nesu zprávu od našeho pána. uklonil se. Žádám o vstup na vaše území a předání dopisu vašemu kage.

3Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Feb 19, 2012 7:41 pm

Toshio

Toshio
Kazekage

Stráže

Člen stráže pristúpil bližšie k novoprichádzajúcemu. Pozorne si ho prehliadol pohľadom, pretože nevyzeral nijako nebezpečne. Pokývnul druhému jouninovi stojacemu za bránou.,, Tuto kolega vás odprevadí ku kancelárii tak poprosím aby ste sa prípadne o nič nepokúšali." upozornil ho povinne a ustúpil mu aby si mohol zobrať na starosť ďalší strážny.

4Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Feb 19, 2012 7:59 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Samozřejmě, pane. uklonil se posel. Děkuji. a vyrazil za strážným. (přesun)

5Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Mon Feb 20, 2012 9:26 am

Toshio

Toshio
Kazekage

Stráže

Po krátkej prechádzke po vesnici od hlavnej budovy sa dostali bezpečne až k bráne.,, Tak sme tu." prehovoril potichu.,, Tešila nás vaša návšteva." povinne dodal a nechal posla spokojne odísť preč.

6Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 1:04 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Doběhl jsem k menší budově, která byla nejblíže brány do Sunagakure no sato a sedl jsem si na její střechu.
"Proč to dělá?! Copak to nechápe, já nechci žádný tým, nechci nikoho v okolí! Chci být sám, to je můj osud, od toho okamžiku, kdy do mě vpravili toho démona!"
Zaťal jsem pěsti a praštil do zdi.
"Kso! Kso! Kso! Co na tom sakra nechápe?! Já nebudu ochraňovat ostatní, když oni by mě nejradši zabili. Je to tak těžké pochopit?! Nikdy pro ně nehnu ani prstem!"
Položil jsem si hlavu na dlaně a z očí mi začaly kanout slzy. Nejraději bych si vyškubal vlasy a utekl z vesnice, ale ani to jsem nemohl. Našli by mě a zabili by mě, protože jsem vlastně majetkem vesnice. Byl jsem jako vězeň, uvězněný v očistci..

7Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 9:01 pm

Shinobi

Shinobi

Z oblohy sa k Sune z ničoho nič znieslo niečo obrovské. Už na prvý pohľad bolo viac než jasné, že sa jedná o vtáka a nie len obyčajného, ale o sokola. Pristál pred bránami sunagakure a okamžite potom zmizol, pričom sa zjavne pomerne mladý chlapec, ktorý z neho stačil zoskočiť, rozbehol smerom cez bránu. Ako na prvú osobu natrafil práve na Shuichiho.
"Pomoc! Pomoc!" vykrikoval, zatiaľ čo sa snažil nadýchnuť.
"Napadli- nás- potrebujem- kazekageho," vydal zo seba snažiac sa artikulovať čo najzrozumiteľnejšie. Očividne mal viac než naponáhlo.

8Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 9:13 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Nešťastný a plný zlosti jsem proklínal celou tuhle zatracenou vesnici a hlavně Kazekageho. Celý svůj klan a vše, co tady patřilo pod vesnici, nezasloužili si ani ten zatracený písek, který byl pořád kolem mě!
Ale najednou, uslyšel jsem, dokonce jsem i ucítil, že se něco děje. Rychle jsem si otřel oči a podíval jsem se, kdo tady tak vyřvává.
Byl jsem opravdu na konci sil a to bylo většinou doplněné hněvem a běsněním. Letmo jsem pozvedl hlavu a podíval se na vetřelce, který tady neměl, co dělat. Mé chladné oči mohly prozradit mnohé.
"Běž pryč! Nemáš tady, co dělat!"
Odbyl jsem ho a poté jsem opět složil hlavu do dlaní.

9Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 9:21 pm

Shinobi

Shinobi

Okamžitě poté, co neznámy ninja přistál před bránou a proletěl jí tak rychle, odrazil jsem se od kamenné skály a rozběhl jsem se za ním.
"Hey hey! Nemáte tady co takhle běhat! Za tohle vás můžeme nechat zavřít!"
Běžel jsem za neznámým výtržníkem a zastavil se kousek od něj, když jsem spatřil, koho oslovil. Tohle mohlo dopadnout opravdu ošklivě.
"Dobře, všichni se teď uklidníme... Pojďte se mnou, nebo to nemusí dopadnout nejlépe."
Ztišil jsem hlas, aby mě Shuichi neslyšel a nevěděl tak, že se pokusíme tiše vytratit.

Nemožno nepovedať, že by ma jeho oči malinko nezaskočili. I napriek tomu ma však neodradili. Bol som plne rozhodnutý zachrániť svoju dedinu.
"Spamätajte sa! Mám na hlave čelenku tanigakure, viete predsa, že sme spojenci! Prepadli nás! Potrebujeme vašu pomoc, inak..." bol som si viac než vedomý toho, že konkrétne túto vetu nie je nutné dokončiť.
"Prosím vás," prehovoril i smerom k druhému shinobimu.
"Závisí od toho osud celej Tanigakure," prehovoril naposledy.

10Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 9:27 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Zamračil jsem se, když po mě ten floutek vyštěkl něco, co se mi nelíbilo.
I přesto, že jsem měl schovaný obličej v rukou, šlo slyšet, jak jsem ho odsekl.
"Neříkej mi, co mám dělat!"
Do toho všeho se přimíchal i další shinobi z naší vesnice a ten věděl, že má přítomnost není dobrá. To jak se z toho pokoušel vybruslit, mě opravdu rozesmálo. Pozvedl jsem hlavu a zadíval jsem se na něj.
"Nedělej, jako bych tady nebyl! Máš ze mě strach, co? Měl bys mít, teď zmiz! Postarám se o něho sám!"
Jízlivě jsem se usmál a stočil pohled na neznámého "spojence".

11Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 9:33 pm

Shinobi

Shinobi

Okamžitě mi došlo, že situace je hodně špatná, jakmile se ninja představil, došlo mi, o co se jedná a trochu, popravdě hodně nervózně jsem promluvil k tomu démonovi.
"O..O-omlouvám se, ale budu jej muset dovést až ke Kazekage-sama. Je to přece náš spojenec, tudíž ho tam musím dovést, jestli teda dovolíte. Ehm..."
Těžce jsem polknul a modlil se, aby se nenaštval.

Pozeral som sa od jedného k druhému, zatiaľ čo som si nevedel vyložiť, čo presne sa tu vlastne deje.
Niečo mi tu nehraje, pomyslel som si.
Ten muž... to nie je rešpekt, to je očividný strach... jeho vlastný "kolega" sa ho bojí... navyše, pohliadol som zasa raz Shuichiho smerom.
Cítim z neho... niečo... hrôzostrašné...
Vzhľadom na skutočnosť, že som momentálne v tejto chvíli nemal čo povedať, som len po poslednom "prosím" čakal, čo sa bude diať.

12Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 9:38 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Trošku jsem naklonil hlavu a svým nebezpečným pohledem jsem se zadíval přímo na písečného ninju.
"Tak si to shrneme... U brány spíš, takže tady proběhne snad i beznohý, řveš tady po celé vesnici a navíc, máš tu drzost snažit se mě ignorovat, a nebo ještě hůř! Hrát přede mnou to divadýlko, jak strašně zodpovědní všichni jste?! Nehledě na to, že se mě bojíte víc než vlastní smrti? Jen z jednoho se mi dělá víc špatně než z téhle vesnice! A to z lidí, jako jsi ty, kteří tuhle vesnici obývají a kteří si na MĚ ukazují prstem! Teď se přidáš ke svým kolegům!"
Postavil jsem se a založil jsem si ruce na prsou. Levou rukou jsem lusknul a písek začal líně vylétávat z mé nádoby a poletovat za mými rameny.
"Zmiz, nebo je tohle tvoje poslední chvíle!"
Syknul jsem nevrle po písečném ninjovi.

13Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 9:46 pm

Shinobi

Shinobi

Okamžitě jsem vytřeštil oči a podíval se na písek, který začal vylétávat z jeho tykve. Tohle byl můj konec!
"To... Ale to! To mi za to nestojí! Spas se! Utečte kdo můžete! Zase bude vraždit!"
Začal jsem vřískat na všechny strany a s rukama nad hlavou a hrůzou jsem se rozběhl směrem pry,č hlavně, aby se mi nic nestalo. Toho ninju ber čert, hlavně když stihnu utéct v čas, pak Kazekageho informuju... Hlavně přežít!

Veľmi zmätene a zároveň vystrašene som pohliadol obomi smermi, raz na utekajúceho piseočného ninju, raz na toho zjavne i doma obávaného. Nezmohol som sa na slovo.
Čo urobím?! Čo môžem urobiť?! nebol som si istý, čo presne bude následovať. Moje telo zalial pomerne ľudský pot... pot strachu... z ničoho nič sa však pohľad v mojich očiach zmenil. Vybavil sa mi totiž obraz. Obraz niekoľkých mne blízkych osôb, pričom všetky žili práve v dedine, ktorú sa nenásytní samuraji chystajú vyhladiť. Radšej umriem, než aby som ich mal zradiť.
"Nech si kto si, nech sa stane čokoľvek... nemôžem zlyhať. Musím ísť ďalej, musím ísť za kazekagem! A dosiahnem to, aj keby som sa ďalej mal prebojovať!" prichystal som si bojový postoj.

14Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 9:51 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Jakmile vzal ninja nohy na ramena, jen jsem zakroutil hlavou, tohle pro ně bylo typické. Nestáli za to, abych se s nimi špinil. Ovšem tady náš nováček, to bylo něco úplně jiného. Pobaveně jsem se na něj zadíval a přikyvoval jeho výřečnosti.
"Na někoho s takovou výřečností... To se ti snad raději budu klidit z cesty, asi bys mi jinak ublížil, co? Ne, ne. Tady určuji pravidla já! Takže, co kdyby ses mi nejdříve představil a podle toho jestli se mi tvé jméno zalíbí nebo ne, tě nechám žít, co ty na to?!"
Zasmál jsem se a písek za mými zady začínal dostávat podobu dvou dlouhých lidských rukou.

15Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 10:14 pm

Shinobi

Shinobi

Rozhodne som nebol v najlepšej nálade. Uvedomoval som si, že nie som práve v najlepšej pozícii a že ak sa ho zjavne pre vestu shinobi minimálne chuuninskej úrovne bál, pravdepodobne bude nebezpečný. I napriek tomu, potreboval som to vyriešiť čo najrýchlejšie. Najlepšie by bolo, keby nedošlo na boj.
"Tamakuchi Souta, chuunin z tanigakure a zároveň jej posledná nádej. Prosím. Ak naozaj chcete zabíjať, môžem vás ubezpečiť, že tam je obetí plno," pokúsil som sa ho nejakým spôsobom presvedčiť, hoc som si uvedomoval, že takto to asi nepôjde. I napriek tomu som si uvedomoval, že nemám na výber.

16Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 10:19 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

"Hmm... Tanigakure... To mi nic neříká. A vy jste nějaká malá vesnička nebo co?"
Optal jsem se se zájmem, chtěl jsem ho trošku poškádlit, ještě než si s ním začnu hrát.
"A máme tam plno obětí jo? To je ale škoda, já jsem ale tady... Co s tím budeme dělat? Chuunine z Tanigakure?"
Optal jsem se pobaveně a začal kolem něj chodit v kruhu.
"Řekni mi, proč bych tě měl za Kazekagem pouštět? Když nebudeme brát v potaz, že ho nesnáším a ty bys mu určitě náladu nezlepšil... Něco se u vás děje? Lidé umírají?! Vítej v tomhle světě, tady je to běžné, proč právě tví lidé by měli přežít?!"

17Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 10:28 pm

Shinobi

Shinobi

Nevedel som, ako mu na to mám odpovedať. Prečo mi kladie tieto otázky?!
"Viete, Tanigakure... Tanigakure je... strategickou oblasťou a... sakra, toto mi nejde!" prerušil som sa z ničoho nič.
"Možno nejde o to, o akých ľudí ide, ale vždycky by sme sa mali snažiť zachrániť čo najviac z nich, nie snáď?! Nie je náhodou to to, čo činí človeka človekom?! Nech mi už ale odpoviete akokoľvek, mne na nich z celého srdca záleží a preto budem robiť všetko preto, aby som ich mal možnosť zachrániť! Sám to ale nedokážem, potrebujeme vašu pomoc a ak ma nepustíte ďalej... jaaa..." nevedel som, čo viac mu mám povedať. Napokon som však zo seba predsa len vykoktal.
"...budem... bojovať!" i napriek očividnému strachu bolo moje odhodlanie na vysokej úrovni.

18Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 10:33 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Jen jsem znuděně protočil oči.
"Kecy, kecy... Tak proč jsi nezůstal a nebojoval? Když chceš tak strašně pomáhat, proč to neuděláš svou vlastní silou? Pomoc umí žádat každý, ale co takhle snažit se sám?! Hmm?!
Ale to je jedno, teď zemřeš, tak jako tak a tví lidé zrovna tak. Tvá zpráva se ke Kazekagemu nikdy nedostane, i toho ninju, který utekl si po tobě podám a s tím zanikne celá tvá malebná Tanigakure..."

Začal jsem se hlasitě smát.
"Víš, chránit ostatní je něco, co činí člověka člověkem. Ale já už člověk nejsem, hahahaaa!"
Zasmál jsem se a mé oči se o něco málo roztáhly. Ukázal jsem na něj prstem a jedna z písečných ruk se rozletěla přímo na něj.

19Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 10:39 pm

Shinobi

Shinobi

Tse, čo je sakra zač?! situácia očividne začala naberať na problematike. Nemal som inú možnosť, než chytro siahnuť po svojej zbrani.
Aaaaa, d-d-d-dúfam, že m-m-m-m-mal o-o-otec p-p-p-pravdu o sile t-t-t-toho m-me-meča! chuuninské skúšky som za pomoci spomínanej zbrane splnil ešte iba pred nedávnom a nemal som zatiaľ priveľa šancí ho používať, preto som si nebol istý, aké sú vlastne jeho limity. I napriek tomu som vedel, na aký princíp funguje a to mi v tejto chvíli stačilo. Tasil som Gariantō.
"Haaaa!" šľahol som rukou s čo najväčšou silou a prekvapivo sa mi ju nejakým zázrakom podarilo rozseknúť (poznámka: Tanigakure a dedina Takumi sídlia vedľa seba v rovnakej Zemi, preto tá zbraň).

20Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 10:46 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Jakmile vytasil podivný meč, pozvedl jsem obočí a zadíval jsem se na jeho stavbu, byl asi nějaký zvláštní. Jinak by ho proti mým technikám nevytasil.
"Hmm... Tak přeci jen s tebou bude zábava."
Pousmál jsem se a druhou rukou jsem na něj znovu ukázal, tou první jsem udělal podivné gesto, načež písek okamžitě reagoval.
Druhá ruka za mými zády se esovitým pohybem rozletěla proti ninjovi a pahýl, který vznikl z odseknuté ruky, se opět zformoval do ruky a pokračoval v pohybu. Část písku, která představovala useklou dlaň spadla na zem a rozložila se na zrnka písku.

21Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 10:56 pm

Shinobi

Shinobi

Tse, čo na tom nevie pochopiť?! uvedomoval som si, že útok z dvoch strán naraz švihnutím meča bez dostatočných zručností s kenjutsu nezvládnem. Bol som nútený využiť zvláštnosť tohoto meča. Všetky jeho tri čepele sa totiž z ničoho nič premenili na zvláštne vyzerajúcich drakov, pričom sa jeden z nich zahryzol do jednej ruky, druhý do druhej a tretí zaútočil na Shuichiho.
"Prosím, prestaňte! Naozaj s vami nechcem bojovať! Musím ísť za kazekagem!" nevedel som, čo viac mu mám povedať. Bojovať som rozhodne nechcel.
"Som slabý, priznávam to a nebyť tejto vysokotriednej zbrane, pravdepodobne by ste ma o život pripravili jednou ranou. Viem, že sám nemám proti ozbrojenej armáde. Vy nás ale môžete zachrániť, vy ste silní!" nevedel som, ako ho mám presvedčiť.

22Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 11:06 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

"Bohužel... Kazekage ale nemá čas pro každého, už vůbec ne pro nějaký národ, který pošle tak ubohého ninju... Cesta ke Kazekagemu vede jen skrze mě a tam se ty bohužel nedostaneš..."
Přeměřil jsem si zkoumavým pohledem meč a hlavně tu část, která se na mě rozletěla. Nějak jsem to neřešil, věděl jsem, že mě písek ochrání. A tak se taky stalo, okamžitě, jak se ke mně čepel dostala, vystartoval po ní můj písek.

Brána Sunagakure no Sato Sunanotate
"Takže je mi líto! Ale teď to ukončím! SHINE!"
Pohnul jsem prsty a písek, který vznikl tím, že se uvolnil z písečných rukou, které ninja přesekal svým mečem, se začal sápat po jeho nohou a znemožnil mu tak pohybl. A meč použít nemohl, mohl by totiž zranit i sebe.
"Sayonara!"

Brána Sunagakure no Sato Chycenmhm

23Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 11:17 pm

Shinobi

Shinobi

Pozoroval som, ako moje nohy obopína piesok. Uvedomoval som si, že je s najvyššou pravdepodobnosťou koniec. Nemal som na výber, musel som všetko staviť do posledného útoku. Už sa moji draci viac nevenovali obrane, naopak útočili naňho. Bol to risk, ale oplatil sa. Vzhľadom na skutočnosť, že na jeho štít teraz útočili naraz traja draci, nie iba jeden, a ony sami o sebe boli pomerne dosť rýchly, piesok prestával stíhať. Uvedomoval som si, že ma pomaly pohlcuje piesok.
Tse, to je moja posledná šanca. Nemôžem tu prehrať! v momente, ako dvaja draci jeho piesočný štít zamestnali z oboch strán, využil som poslednú silu, ktorá mi ostávala, aby som toho prostredného čo najväčšou rýchlosťou vymŕštil naňho.
Brána Sunagakure no Sato Attacking "Haaaaaaaa!" ani neviem ako, nejakým zázrakom sa mi to podarilo. Zvládol som jeho piesok predstihnúť a zahryznúť prostredným drakom do oblasti jeho hrdla. Toho času už piesok znemožnil všetok môj pohyb.

24Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 11:29 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Písek jej začal kousek po kousku trávit a téměř celé jeho těl obylo pokryto mým pískem. Ale jeho zbraň si taky nedala říct. Neustále kolem mě všechny ty dračí hlavy šmejdily a snažily se najít slabinu, byly až moc mrštné, když najednou! Jedna z nich se dostala skrze malou štětbinku mé obrany a zakousla se mi do krku. Najednou jsem ztuhnul a vyvalil oči. Zůstal jsem několik vteřin stát jako přimražený a poté se na mém krku objevila prasklinka, která se rozběhla po celém obličeji a mé tělo se stalo písečnou skořápkou, která se propadala dovnitř těla.

Brána Sunagakure no Sato Vymena
Část písku, která se vytvořila z mé skořápky a část písku ze země se začala o nějakých 5 metrů dál formovat do jakési figury, te které jsem se pomalu vytvořil já.

Brána Sunagakure no Sato Sunapremii
"Dobrý pokus, ale fyzické útoky na mě neplatí... Bylo to celkem zábavné, pokud to stihneš, můžeš pronést svá poslední slova!" Suna shuriken!"
Štěknul jsem a z té malé části písku, který mi ještě zbyl se zformovaly shurikeny, které se bleskurychle rozletěly přímo proti ninjovi. Tohle byl jeho konec!

Brána Sunagakure no Sato Sunashurik

25Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 11:41 pm

Shinobi

Shinobi

Chvíľu som mal ten zvláštny pocit. Podarilo sa mi ho dostať? Porazil som ho?! Než som sa však z tohoto na prvý pohľad úspechu stačil radovať, uvedomil som si, že o žiadny úspech nejde. Muž predo mnou stál nezranený a ja som iba treštil oči.
Nie, takto to nemôže skončiť! meč sa stačil vrátiť do svojej pôvodnej podoby a vykryť jeho pieskové shurikeny. Ich tlak bol však privysoký, následkom čoho mi meč vybili z ruky. Bol som v problematickej situácii. Uvedomoval som si, že sa blíži môj koniec.
"Ja- nemôžem-," vykoktal som zo seba po chvíli.
"Nemôžem- prestať. Kawa no Kuni- nie, Tanigakure no satto- je mojim- domovom," než aby som sa však pokúšal o ďalšie chabé útoky.
"Budiš. Rob si so mnou- čo uznáš za vhodné. Zabi ma- nie, muč ma. Nebudem sa- brániť. Máš- voľnú ruku. Odtrhni mi všetky končatiny, prevŕtaj mi telo, odtni mi hlavu- čokoľvek- len prosím. Prenechaj kazekagemu môj odkaz. Tanigakure potrebuje pomoc- viac ako kedykoľvek predtým. Chystá sa niečo veľké, niečo, čo nepostihne iba nás. Sú tam ľudia- ľudia, ktorí celé roky udržiavali spojenectvo so sunou, či už dovážali zbrane- nadväzovali vzájomný obchod- žijú tam dobrí ľudia a nielen shinobi, ako by si jeden mohol myslieť- prosím, so mnou si robte čo chcete, ale ich zachráňte!" ani nevedno odkiaľ sa vo mne nabralo toľko odvahy. Pomaly som sa pripravoval na smrť a vybavoval si všetky smutné, ale aj šťastné spomienky, ktoré som si za svojho života vytvoril. Dúfam, že umriem pre dobrú vec.



Naposledy upravil Shinobi dne Sat Mar 03, 2012 11:59 pm, celkově upraveno 1 krát

26Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Mar 03, 2012 11:52 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Svou dlouhou řeč si naplánoval dobře, stihnul ji ještě dříve, než se k němu dostala druhá salva shurikenů. Nemínil jsem ho ale nechat naživu, ale najednou... Ta jeho řeč... Takové odhodlání, ta touha někoho ochránit, i když je neznal... Vyvalil jsem oči, protože jsem to nedokázal pochopit...

Proč by se o ně tolik zajímal? Stejně jednou zemřou, tak jako tak. Tak proč? Proč chce obětovat sebe?! Chce, abych ho mučil, jen za to, že se zmíním Kazekagemu? Ale to přece nemuselo ještě nic znamenat... To... To bylo prvně, kdy jsem tohle viděl. Všichni ode mě utíkali, aby si zachránili holý život, ale tenhle ninja byl jiný, chtěl zemřít jen proto, aby zajistil ochranu ostatních. Je to vůbec lidská vlastnost?!
Zaťal jsem natáhnutou dlaň a písek, který držel ninjovo tělo ve stavu znehybnění, jej okamžitě pustil a vytvořil před ním štít, který ho ochránil před druhou salvou letících shurikenů.
"Ta slova... Já..."
Nedokázal jsem ani slovy vyjádřit, co se mi teď honilo hlavou...
Můj písek se rychle stáhnul a opět zalezl do mé nádoby na zádech. Já se jen podíval na onoho ninju, který byl nyní volný.
"Dvě ulice vpravo a poté rovně. Dojdeš tak na cvičiště za Kazekagem..."
Otočil jsem se a pomalu začal kráčet pryč.
"Zmiň se o mě jen slovem a zabiju tě! Tentokrát doopravdy!"
Dořekl jsem přísně a poté jsem odešel jinam. (Přesun)

27Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 04, 2012 12:12 am

Shinobi

Shinobi

V tejto chvíli som bol ešte viac prekvapený a mal ešte vytreštenejšie oči ako pred chvíľou. Čo sa to tak z ničoho nič stalo? Prečo tak odrazu zmenil názor? Nezmohol som sa na slovo po celý čas, čo hovoril on. Dokonca ani keď odchádzal som sa ešte nejakú chvíľu vôbec nehýbal.
Ten ninja... je divný... pomyslel som si napokon. Vtom som si ale uvedomil, že tu rozhodne nemám čas na polihovanie. Mal som zvláštny pocit. Pocit, akoby niečo chcelo, aby som dokončil svoje poslanie. Môžeme zachrániť Tanigakure, chcem tomu veriť. Z plných pľúc som sa nadýchol, zdvihol a odložil svoj meč a čo najrýchlejšie sa rozbehol smerom, ktorým ma poslal. Musím ho nájsť, musím za každú cenu nájsť kazekageho! V takejto nádeji som sa hrnul vpred, nanešťastie ma však zradili okolnosti. Nielen, že sa mi s ním nepodarilo hovoriť, dokonca ma k nemu ani len nepustili. Skormútene som sa chystal v depresiách, ba priam až so slzami v očiach opustiť dedinu.
Zlyhal som... zlyhal som na plnej čiare... hromžil som vo svojej mysli a nadával sám na seba.
"K*rva! Všetci mi verili... nie, všetci nám verili! A vy nie ste ochotní ani len pomôcť dlhoročnému spojencovi v kríze! Nie som jediný, kto zlyhal... i vy ste sa preukázali v tom najhoršom svetle!" vykrikoval som na celú sunu už pred jej bránami nazlostene, hoc som si uvedomoval, že tým nič nedosiahnem.

28Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 11, 2012 11:57 am

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Objevil jsem se na jedné z budov poblíž brány a náhodou jsem viděl našeho návštěvníka, jak se vzteká a urychleně odchází z vesnice pryč...
Že by mu Kazekage nevyhověl?
Seskočil jsem z budovy a pomalu šel za ním, byl už před bránou, ale to nevadilo. Strážce jsem vylekal tak, že se mi bude raději sám klidit z cesty, takže cesta byla volná... Prošel jsem průlezem, který vedl z vesnice i do ní a zastavil jsem se kousek před ninjou.
"Problém?!"
Podíval jsem se na něj zkoumavým a zároveň chladným pohledem.

29Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 11, 2012 12:04 pm

Shinobi

Shinobi

Prekvapivo ma tentokrát nevydesil. Akurát som sa aj chystal na svojom privolanom zvierati odletieť. Ako náhle sa však zjavil, ihneď som rezignoval.
"Výborne, že si tu," poznamenal som so zjavne utrápeným výrazom v tvári.
"Akurát ma môžeš sundať. No prosím, zabi ma," vyzeralo to skoro, ako keby som to myslel skutočne vážne.
"Ak má byť vyhladená Tanigakure, potom nech umriem tiež," doplnil som, čím som dal jasne najavo, že mi pomoc sľúbená rozhodne nebola.

30Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 11, 2012 12:08 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Trošku jsem vyvalil oči, když mi předvedl svoji nechutně dojemnou scénu. Znamenalo to tedy, že mu Kazekage nepomohl? Nebo ho spíš k němu ani nepustili... Měl jsem možnost zjistit, co byl zač... A proč ty slova.
"A když ti pomůžu?"
Pronesl jsem tiše, nebylo to u mě vůbec časté, abych někomu pomáhal, ale tohle jsem chtěl pochopit, i kdybych musel pryč z vesnice. Kazekage-sama si stejně našel lepší hračku a já neměl co dělat. Bylo to jako osud.
"Co jsi po Kazekagem chtěl? Vojenskou výpomoc?"
Optal jsem se s rukama založenýma na prsou.

31Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 11, 2012 12:12 pm

Shinobi

Shinobi

"Jasné, pokojne to sprav a ja-" z ničoho nič som sa pozastavil nad tým, čo povedal. Prekvapene som pohliadol naspäť jeho smerom.
"Pomôžeš?" nikdy v živote by ma nenapadlo, že by mi akurát on čo i len niečo podobné navrhol.
"No... ja-" chystal som sa odpovedať na jeho otázku.
"Úprimne som sa k nemu ani len nedostal. Nebol si jediný, kto mi bránil," predniesol som skormútene.
"Povedali mi, že mám počkať pred kanceláriou ako každý, urgh," vysvetlil som.

32Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 11, 2012 12:15 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Kamenným výrazem jsem se na něj podíval, můj obličej neprojevoval žádné emoce.
"Nevěří ti, než jsem tě potkal, šel jsem ze cvičiště, kde Kazekage byl. Takže tě navedli jinde. Chytré od těch jouninských zmr*ů... Každopádně mou vojenskou sílu si poznal na vlastní kůži. Pokud se jedná a tuto pomoc, nevidím v tom problém. Už dlouho jsem neviděl žádnou krev..."
Oblíznul jsem si rty a snažil se uklidnit, pomyšlení na krev mě strašně těšilo.

33Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 11, 2012 12:20 pm

Shinobi

Shinobi

Skutočne som bol jeho návrhom prekvapený, ba priam až dojatý. Keby som z neho necítil formu strachu a rešpektu, možno by som sa mu i vrhol do objatia, ale predsa len, chcelo to udržať si nejaký ten odstup.
"Srdečná vďaka, dainin zo sunagakure!" (dainin = doslova "veľký ninja")
"Každopádne," moja nálada sa zasa raz malinko zhoršila.
"Uznávam, že si ohromne silný, ale nanešťastie boj nebude prebiehať na púšť a preto neviem, ako by bolo možné podobným spôsobom zmeniť priebeh vojny..." vedel som, aký je silný, no predsa len šlo stále len o jedného človeka.

34Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 11, 2012 12:24 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Takže to bude velký boj... o to více krve!
"Podívej se nahoru, na 1 hodině... Tři členové anbu. Sledují mě ve dne v noci, jakmile vystrčím nos z vesnice, okamžitě se tu objeví. Pokud půjdu já, musí jít i oni. Je to lepší?"
Nemohl jsem se ubránit radosti z toho, že konečně někoho zabiju, po tak dlouhé době. Shukaku doslova šílel blahem a mě navíc zajímalo, co vše se tam ještě odehraje.

35Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 11, 2012 12:31 pm

Shinobi

Shinobi

"Anbu?!" pozastavil som sa nad jeho poslednými vetami. Predsa len, ide o elitnú vraždiacu organizáciu. Síce len traja, no stále. Ak majú nejaké elementárne techniky, čo určite majú, rozhodne je šanca na to, aby priebeh boja zmenili, či už minimálne samurajský útok aspoň odrazili. Moja nálada okamžite vzrástla.
"Obrovská vďaka!" bol som ohromne nadšený.
"Hurá! Poďme tým plechovým panákom nakopať ich kovovú p*del!" naskočil som na svoje privolanie a pomaly odlietal...

36Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 11, 2012 12:45 pm

Anbu

Anbu

Všichni tři jsme na sebe kývli. Vypadalo to, že Shuichi se chystal opustit vesnici. To epřicházelo v úvahu! Objevili jsme se hned před ním a ukázali mu dlaní, že nemůže jít dále.
"Omlouváme se, ale to nemůžeme dopustit. Jako jinchuriki Ichibiho ti nemůžeme dovolit odejít z vesnice pod žádnou záminkou!"
Promluvil anbu s červenou masku na obličeji a ostatní jen přitakali.
"Nemůžeme vás pustit, ani kdybychom chtěli!"
Pronesl další s fialovou maskou a třetí z nich už měl v ruce shurkeny.

37Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 11, 2012 12:50 pm

Shuichi Reisei

Shuichi Reisei
Genin

Pobaveně jsem se na ně podíval.
"To je dost, že jste se také ukázali. Bohužel mám špatnou zprávu i pro vás. Já jdu!
A je mi jedno, jak se zaopatříte vy, ale řeknu vám jedno... Vašim úkolem je mě neustále sledovat, pokud se teď rozhodnete jít informovat Kazekageho, mohlo by se stát, že už tady vůbec nemusím být. I kdybyste se rozdělili a poslali jen jednoho... Zvyšuje to mé šance k tomu, abych vás zmasakroval. A to, že ovládáte vodu vám tentokrát nepomůže... Takže, buď jdete se mnou, nebo sbohem!"

Rozpřáhnul jsem ruce a písek po jejich nohama se zachvěl a oni spadli do metrové propasti, což mi dalo pár drahocenných vteřin k tomu, abych vyskočil do vzduchu a můj písek vytvořil kousek létající pevniny, na které jsem se rozletěl za tím ninjou. Bylo už příliš pozdě!

Brána Sunagakure no Sato Sunaletani

38Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 11, 2012 12:54 pm

Anbu

Anbu

Všichni jsme najednou ztratili balanc a spadli jsme do díry, kterou Shuichi připravil. Byl to ale pěkně zákeřný malý harant, a když jsme vyskočili, zjistili jsme, že Shuichi už jena cestě.
"Sakra! Co teď?! Co budeme dělat?!"
Druhý anbu ho chytil za rameno a povzdechl si.
"Musíme za ním, ať to stoji, co to stojí. Je to náš úkol."
"Z toho bude průser!"
"Bude, ale co už, není času nazbyt. Musíme hned za ním, jinak je ztratíme!"
Všichni jsme vyrazili rychlým během za Shuichim. (Všichni přesun)

39Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Mon Mar 12, 2012 2:10 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Cestou zpátky do Kumo jsem se zastavila zde. Chtěla jsem si odpočinout a další den to beze mě v Kumo vydrží. Proto jsem si udělala menší zastávku v Suně. Zastavila jsem se při jejich bráně. Zvedla jsem hlavu a dívala jsem se na to kvanta písku. Zavřela jsem pusu, aby mi do ní nic nevletělo. No páni! pomyslela jsem si. Bylo to impozantní. Z takových malých částic písku vytvořit něco takového bylo vážně něco. Musela jsem však uznat, že ten písek byl dotěrný. Měla jsem ho všude!

(nevím jestli čekat na stráže nebo můžu jít rovnou dál)

40Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Mar 25, 2012 8:57 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Vypadalo to tu, jako by celá vesnice byla zavalena pískem. Usoudila jsem, že tu nejspíš nikdo nebude. Mrtvé město, pomyslela jsem si. Otočila jsem se a odešla jsem pryč.
(přesun)

41Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Thu May 03, 2012 3:45 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

K bráně dorazil posel z Iwy a v ruce držel dopis. Předejte, prosím, tento vzkaz vašemu kage. uklonil se a předal strážím vzkaz. Pak odběhl.

Vzkaz:
Vážený/á
kage. Dovoluji si Vás pozvat k sobě do Iwagakure spolu s vašimi
shinobi, v rámci tréninku. Pokud máme čelit společnému nepříteli, bylo
by dobré znát sílu ostatních úderných oddílů a nadějných shinobi. Budu
očekávat Vaši odpověď. S pozdravem
Faito Dansaku, Tsuchikage

42Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Wed May 30, 2012 5:17 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Opět jsem pozdravil hlídku a oznámil že jsem posel.(přesun Kageho budova)

43Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Fri Jun 01, 2012 7:27 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Co nejrychleji jak jen jsem mohl běžet jsem se dostavil k bráně Čas ujde,ale ještě tu nikdo není pomyslím si.

Jsem oblečen celý v černém,černé kalhoty,černá mikina/rolák,na zádech batoh barvy písku napěchovaný nezbytnostmi na cestu,upravuji si šatstvo,abych nevypadal jak blboun špinavý,když jsem spokojen,postavím se do pozoru a zkamením jako socha.

44Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Jun 02, 2012 7:43 am

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

"Išiel si vôbec domov?" S údivom som sa spýtal Kazu~a, keď na miesto stretnutia prišiel skôr ako ja a to som išiel priamo sem. "Rýchlosť bude asi skutočne tvojou silnou stránkou," usmial som sa a oprel o bránu. "Väčšinou meškám ja, ale dnes to bude hlava dediny?"

45Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Jun 02, 2012 8:58 am

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Pozdravím,lehkou úklonou senseie.
"Byl jsem doma" odpovím jako obvykle jasně a stručně "Oblečení,batoh a jō připevněná k boku batohu" poznamenám a ukazuji na to,že jsem byl již před drahnou dobou ve svém příbytku a nyní se snažím napodobit sochu v její kamenné strnulosti.
"Kazekage si může dovolit meškat...i když..." raději nedokončím větu a ponořím se do svých myšlenek.

46Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Jun 02, 2012 2:26 pm

Aki

Aki
Tokubetsu Jounin

Objavil som sa pri bráne. Pokýval som hlavou na pozdrav nielen strážam ale aj tým ktorý tu čakali. Hmm....tak veľa...genínovia?! To asi nebude niečo dôležité.... prebehlo mi hlavou. Zostal som stáť kúsok od strážnice. Chvíľu som si dačo s niekym od ANBU. No nakoniec som len zostal stáť a hľadel som von z dediny.

47Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Jun 02, 2012 2:26 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

/Budu tu,až večer/noc,tak klidně hrajte,prostě jdu,následuji atd. Smile /

48Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Jun 02, 2012 8:37 pm

Toto Takahashi

Toto Takahashi
Genin

Konečně jsem doběhl k bráně,ale nešel až k lidem,kteří tam stály.Posadil jsem se o kousek dál a opřel se hlavou o zeď.Usměv z mých rtů se vytratil a zůstal tam jen chladný výraz.Ignoroval jsem tmu,které jsem se bál,stejně jako lidi okolo,které jsem víceméně nesnášel jako všechny ostatní.Vytáhl jsem z kapsy kunai a začal s ním točit na prstě,přičemž jsem si začal zpívat znovu a tu samou písničku,která je o krvi a utrpení.

49Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Jun 02, 2012 9:36 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Celý čas som šiel vedľa Ferii, dávajúc pozor, aby sa z tmy niečo nevynorilo. Popri tom som sa na Ferii uškrnul. Ja sa tiež chcem učiť, ale teraz neviem, či to výjde. Ako, veď som si od nej zvitky nepýtal. A vlastne prečo ideme do Iwy? Útočíme? Bránime? Diplomacia? Dobiedzal som, celú cestu, a ani pri bráne som neprestal, pričom som zachádzal do extrémov. Chceš zbaliť Tsuchikageho? Bola moja posledná otázka, než sme dorazili k bránam.

50Brána Sunagakure no Sato Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sat Jun 02, 2012 9:46 pm

Aki

Aki
Tokubetsu Jounin

Prišli. Shion zasypával Ferri otázkami. A tak som si neodpustil a môj klon sa objavil v tieni za Shionom a povedal. Bu.... nemohol to čakať a malo ho to jemne vystrašiť. Alebo sa nemusel vôbec zľaknúť.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru