HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Techniky Yukia Kūga

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Techniky Yukia Kūga za Sun Feb 12, 2012 1:40 pm

...

Zobrazit informace o autorovi

2 Re: Techniky Yukia Kūga za Fri May 11, 2012 11:47 pm

Technika č.1:
Názov techniky : Chakra no tate
Element : žiaden
Rank : C - S
Popis : Pri tejto technike sa vytvorí okolo celého tela chakrová stena ktorá je tak hrubá ako chce uživateľ .Dokáže ju vytvoriť tak veľkú a silnú ako potrebuje .Dá sa ňou vyblokovať takmer všetko .Táto technika je veľmi náročná na ovládanie preto ju dokáže vytvoriť málo kto .Pri tom ako niečo do toho štítu narazí odrazí to späť po tom istom smere ak sa to dá .Môže ju vyrobiť okolo seba alebo okolo niekoho najďalej od toho na koho to môže použiť je maximum 2 metre.

Nevýhoda: Nevýhodou je veľká spotreba chakry , čím je silnejšia alebo väčšia bariera tým to berie viac chakry ..


Aký Rank dokáže zablokovať ? (Prvý je rank bariery a šipka aký rank dokáže zablokovať ak je to útok)
C > E
C > D
C > C
C <> B (Nie každý B rank dokáže odraziť a pri odrazeni ranku B je spotreba chakry vysoká ako B rank to môže maximálne spraviť 2 či 3x )
A a S rank teraz nedokáže zasvaviť v budúcnosti sa to bude dať no nie všetky techniky dokáže to obrániť . Napríklad táto obranná technika na ranku S dokázalo by ju dostať Chidori a podobne . Tým že je na úrovni S je sila a aj veľkosť tejto obrany naozaj dobrá.
Náhľad :


Technika č.2:
Názov techniky : Rei gun / Chakrová strela

Element : žiaden
Rank : A-C
Popis : Pri tejto technike musí mať uživateľ veľmi dobré ovládanie chakry aby túto techniku dokázal použiť ako rank A lebo je náročné tak stlačiť chakru do prstru také veľké množstvo. Pri mojom podaní táto technika bude teraz len C rank . Pri dobrom trafení a naozaj presnom by mohla dokázať potlúcť či dokonca zlomiť tlakom nejakú kosť ale to je teraz málo pravdepodobné. Hlavný princíp tejto techniky je stlačenie chakry a jeho priame vystrelenie na cieľ.

Nevýhoda: Táto technika má nevýhodu v tom že je len priamočiara preto sa jej dá ľahšie vyhýbať.
Čím silnejšia tým väčšia spotreba chakry.
Náhľad :Technika č.3:
Názov techniky : Tentoukai (Nebeský rez )
Element : žiaden
Rank : C - A
Popis : Je to technika pri ktorej do čepele užívateľ vloží určité množstvo chakry a švihnutím meča všetku tú chakru v tvare čepele vystrelí na protivníka .
Technika je veľmi rýchla. Silnejšia je vždy keď zväčší podiel chakry ktorá je vystrelená . Technika dokáže doslova rezať či doslova trhať . Ak je slabá a ten užívateľ ju udrží tak ho určite spálí tlakom či trením . Ak túto techniku nevystrelí tak ju môže držať v meči a tým ju zosíly .
Nevýhoda : Technika berie veľké množstvo chakry .
Vzhľad techniky :
Technika č.4:
Názov techniky : Baindosenkou (Spútanie zábleskom)

Element : Žiaden
Rank :C -B
Popis : Pri technike musí užívateľ nakresliť vo vzduchu "trojuholník" a vďaka chakre sa vytvorí niečo ako obrazec v ktorom sú 3 bodce .Tieto bodce následne vystrelia na protivníka (sú veľmi rýchle) ktorého to pribije alebo spúta ak má za sebou nejakú stenu inak ho to jedine odhodí a tlačí pokiaľ to protivník sám nezastaví alebo sa niekde nezachytí . Technika je veľmi silná a len tak sa zo spútania nikto nedostane . Technika je výnimočná v tom že ak sa dostane na telo prejde cez neho a zabodne sa do iného materiálu a pritom nepoškodí veľmi toho koho zasiahla sú to minimálne škody .

ps. v mojom podaní sa tvorí technika dlhšie preto je to tentoraz C rank a preto ak tým treba niekoho trafiť je to najlepšie zo zadu keď to nevidí alebo niekde z úkrytu .

Nevýhoda: Aby technika spútala musí byť za protivníkom "pevný a dostatočne veľký objekt". Inak technika vlastne odhodí a môže protivníka tak miesto spútania pomôcť utiecť .

Náhľad :

[/quote]


_________________
Spoiler:
E rank ktorý sa učil na akadémii
Kage Shuriken no Jutsu D
Sōshuriken no Jutsu D
Reigun C rank
Chakra no tate C
Sōfūshasan no Tachi C
Tentoukai C

Mám u seba na chrbáte Katanu
Nin: 3
Tai: 2
Gen:1
Int: 2
Síla: 2
Rychlost: 2
Chakra: 4
Rp: 1

Nyan^_^:
Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Samurajské techniky

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru