Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Hostinec Ztracených Iluzí

+3
Kimiko
Neiro Uzumaki
Namikaze Yoshiko
7 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

1Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Hostinec Ztracených Iluzí Sun Feb 12, 2012 8:33 am

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Na první pohled, vypadá zchátrale a opuštěně. Není jasné kdo vám stele postel a uklízí v pokoji, protože personál nikdy nikdo neviděl. Světla se rozsvěcí a zhasínají sama od sebe. Ale co čekat od hostince ztraceného uprostřed lesa?


51Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Tue Apr 17, 2012 7:04 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Dívala jsem se na něj. "Opravdu můžu všechno, po čem jen zatoužím?" zeptala jsem se. Něchtěla jsem znovu přijít o tak krásnou chvíli, proto jsem měla obavy.

52Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Tue Apr 17, 2012 7:28 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Ano všechno co si bude mé sluníčko přát... potvrdil som jej jej otázku a čakal co bude chtít nebo co udelá.

53Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Thu Apr 19, 2012 1:00 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Takže když chci tebe, vyhovíš mi?" zeptala jsem se ho.

54Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Thu Apr 19, 2012 3:16 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Nejen vyhovím ale aspoň to bude obojstranné.... usmial som sa na ňu a čakal som či má niečo na srdci.

55Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Thu Apr 19, 2012 4:27 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Takže, mě můžeš rozmazlovat, hýčkat a být při mě. Doslova a do písmene," pohladila jsem ho po tváři.

56Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Thu Apr 19, 2012 6:35 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Kdykoliv, kdekoliv a kedykolvek..... usmial som sa a jemne a zľahka som ju pobozkal.

57Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Thu Apr 19, 2012 7:18 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Teď, tady a hned!" nařídila jsem mu chtivě. Nadzvedla jsem hlavu, abych ho mohla políbit.

58Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Thu Apr 19, 2012 7:21 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Klidne... ticho som povedal a spolupracoval som.

59Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Thu Apr 19, 2012 7:40 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Už nemluv a čiň se!" promluvila jsem mezi polibky.

60Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Thu Apr 19, 2012 8:51 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Pousmial som sa a bozky prehlboval. Jednou rukou som chytil tú jej a preplietli sme si prsty. Druhú ruku som mal na jej páse.

61Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Fri Apr 20, 2012 6:25 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Propletly jsme si prsty. Trochu jsem mu tu ruku stiskla. Musela jsem se na chvíli odtáhnout. Potřebovala jsem se nadechnout. Otevřela jsem oči a podívala jsem se do těch jeho. Hledala jsem záchrané lano, protože jsem se v nich ztrácela.

62Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Fri Apr 20, 2012 7:23 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Koukal jsme se na ní když se odtáhla. Doufám že si zatím spokojená.... pusmial som sa a začal som ju bozkávať na krku kým se rozdýchavala.

63Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Fri Apr 20, 2012 8:00 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Že váháš. Už jen to, že jsi tu mi stačí," odpověděla jsem šeptem. Potřebovala jsem dostat do plic vzduch.

64Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Fri Apr 20, 2012 8:31 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Usmial som sa a poriadne som sa nadýchol a spojil som naše pery a predal som jej vzduch ktorý som nabral.

65Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Mon Apr 23, 2012 10:35 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Ruce jsem mu položila na záda. Bylo mi příjemně. Nepotřebovala jsem nic jiného. Stačilo mi být jen u něj.

66Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Mon Apr 23, 2012 11:20 am

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Teraz som bozk neprerušil a dúfal som že to neurobí ani ona ruky mi položila na chrbát a viac som sa pritisol k nej.

67Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Mon Apr 23, 2012 8:00 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Polibek jsem nekončila. Nechtěla jsem ho přerušit. Prostě jsem tuhle chvíli chtěla zachovat snad navždy.

68Hostinec Ztracených Iluzí - Stránka 2 Empty Re: Hostinec Ztracených Iluzí Tue Apr 24, 2012 12:55 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Hladil som ju po bokoch a užíval som si jej bozky.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru