Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Kancelář Hokage

+6
Kensei
Artas
Neiro Uzumaki
Phate69
Nao Uchiha
Namikaze Yoshiko
10 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down  Zpráva [Strana 7 z 7]

1Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty Kancelář Hokage Sat Feb 11, 2012 7:03 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Kancelář Hokage - Stránka 7 Kancelhoka

Kancelář s výhledem na celou Konohu. Místnosti dominuje velký stůl, na kterém leží svitky s misemi a vytváří tak pracovní nepořádek. Dveře je možné otevřít pouze po zaklepání a výzvě Hokage ke vstupu. V době nepřítomnosti Hokage, střeží kancelář tři ANBU.


301Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Hokage Sat Jun 16, 2012 1:49 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Typuji, že ne" Zašklebila jsem se na Naa a v duchu podotkla: Tomu se říká týmová spolupráce!
Pak jsem dál mlčela a čekala na reakci Hokage. V duchu jsem si říkala, že musí mít pěkně pevné nervy, ale to s Naem musí mít každý.

302Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Hokage Sat Jun 16, 2012 4:02 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Zaujatě jsem sledovala mluvící hromadu.
"Ehm. Přejděme tedy k misi." otočila jsem se na podpatku a posadila se do svého křesla, kde jsem se cítila jistěji, pokud se tedy můžete cítit jistě v přítomnosti chodící katastrofy.
"Není to tak dávno, co jsem dostala zprávy o banditech, kteří se usadili kdesi v konožském lese. Jelikož máme tento terén důkladně propátraný, mohu vám říct, že nejčastěji se vyskytují v jeho západní části. Nejedná se o nukeniny, neovládají žádné ninjutsu a jedná se o velmi malou skupinku. Vaším úkolem je dostat je živé."

303Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Hokage Sat Jun 16, 2012 7:46 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Poslouchala jsem Hokage a přikyvovala.
"Máme vyrazit dnes?" Zeptala jsem se ještě.
Pokud je zvládnou dva geniny, nemělo by to být tak těžké.
Napadlo mě a otočila jsem se na Naa. Já tu misi brala, mohla by to být dobrá zkušenost, ale budeme muset spolupracovat, a ačkoliv byl Nao případ, ohledně boje jsem věděla, že dokážeme spolupracovat.

304Kancelář Hokage - Stránka 7 Empty Re: Kancelář Hokage Sat Jun 16, 2012 8:00 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Vy ste ale pomoc! Odvetil som, a ostal hovieť v kope, než sa mi dostalo do uší, informácie o misii. Vystrelil som z kopy ako blesk, a vbehol dnu, pričom som urobil taký prievan, až sa dvere zabuchli. Banditi? Bude bitka? Yosh! Splnil sa mi sen, asi tak by sa dal pochopiť môj terajší plačúci výraz šťastia. Živé? Musia byť živí? A.. zamyslel som sa.. Keď budú trochu viac opálený? Spýtal som sa, istotne vedela, čoho som schopný.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 7 z 7]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Similar topics

-

» Hokage Monumenty

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru