HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Povinnosti Kage

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Povinnosti Kage Empty Povinnosti Kage za Tue Feb 07, 2012 7:19 am

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A
Být Kage má jistě spoustu výhod. Rozhodujete o pořádku ve své vesnici. Vedle adminů hry rozhodujete o tom, kdo z vašich shinobi se stane jinchuurikim. Jste nejvyšší autoritou a nikdo vám neodmlouvá. Možná.

Je tu však i několik povinností, které musí Kage plnit, aby zpříjemnil hru hráčům. V bodech jsou to například tyto:
- chránit vesnici, pokud ji někdo napadne (sáhněte si do svědomí, zda jste ochotni za ni položit život, bude-li to třeba)
- pořádání chuuninských zkoušek, což znamená vybudovat arénu
- dohlížet na plnění misí, což není zas tak těžké, vzhledem k tomu, že každý hráč musí mise plnit za svou postavu, i za npc nukenin (Kage je pak prostředníkem, který domlouvá kdo s kým bude hrát a o výsledku informuje adminy)
- vést vlastní topic s aktualitami (v podstatě podobná oznámení jako vidíte na portálu, což v případě Kage znamená vydávání různých vyhlášek, informování hráčů o tom, zda se uvolnil bijuu, zda byla v posledních dnech vesnice napadena a také aktualizace diplomatických stavů s ostatními vesnicemi)
- skládání týmů
- jelikož začínáme, čeká vás milá povinnost a sice zkrášlení vaší vesnice (tím myslíme přidání obrázků k vašim místnostem, nějaký hezký popisek, popřípadě pokud vás napadne něco typického jen pro vaši vesnici, můžeme po domluvě založit i nový topic)
- smíte vymyslet vlastní klany a jutsu, která nebude mít žádná jiná vesnice

Konečná volba je tedy na vás.

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru