HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Osnova pro váš životopis

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Osnova pro váš životopis za Sat Feb 04, 2012 3:27 pm

Pokud jste někde noví, je slušnost se představit. Proto je zde místo pro vaše životopisy. Můžete popsat jak vypadáte, jaká jutsu ovládáte, co vás baví, nebaví, co máte a nemáte rádi a jestli také máte spoustu koníčků, jako kdysi Kakashi-san. Nezapoměňte také zmínit jaké povahy jste, a zde se dobře rozmyslete. Zatímco nechtěné jutsu můžete jednoduše škrtnout, své role byste se měli držet až do konce hry. Zkrátka chovat se každý den naprosto jinak a v rozporu se životopisem je nemyslitelné.

Abychom v tom neměli nepořádek a abyste něco nezapomněli, je zde malá osnova:

Jméno a příjmení:
Vesnice:
Požadovaná hodnost:
Věk:
Datum narození:
Kekkei genkai:
Klan:
Sensei:
Charakter:
Minulost:
Seznam jutsu:

Že si nevíte rady? Každý jsme nějaký, ostatně vysvětlivky si smíte přečíst tak jako tak.

Jméno a příjmení:
Japonsky prosím. Ať to jde vyslovit, ať vaši spoluhráči při psaní vašeho jména nemusí neustále koukat na váš profil, ať to jméno není dlouhé na celý řádek a ať nepatří některé postavě z Naruta. Uchiha Madara vám zkrátka neprojde, ani kdybyste se rozkrájeli.

Vesnice: Pokud do ní chcete patřit, je slušnost něco málo si o ní zjistit. Abyste se kupříkladu v Amegakure neopalovali na pláži. Nebo nešli do kanceláře Raikage s přáním naučit se Konoha Senpuu.

Požadovaná hodnost: Ano, požadovaná. V zájmu zachování rovnováhy jsou S-rank pouze kage a někteří nukenini. Ze začátku povolíme pár jouninů aby nebyly vesnice příliš slabé a nechyběla osoba, která bude učit geniny. Samozřejmě, pokud do svého životopisu nasekáte hromadu chyb a nesmyslů, nedej bože se pokusíte ovlivnit minulost (Naruto a Sakura byli moji kámoši a s Mei Terumi jsem chodil na kafe) rozlučte se s tím, že vám bude vyhověno.

Proč být genin? Máte možnost stát se jinchuuriki. To je jedno plus. Navíc si užijete pár minut slávy během chuuninských zkoušek. Obdržíte senseie, který se o vás bude moc hezky starat, popřípadě vás bude chvílemi děsit. Nemusíte se bát, že vám někdo hodí na krk vlastní tým. Máte spoustu času se stále rozmýšlet, jakým směrem se budete ubírat. Ne že si naplácáte do životopisu své schopnosti a nakonec zjistíte, že vám to nesedí.

Kekkei genkai: Znovu dejte pozor na to, aby bylo blízké vaší vesnici. Není problém vytvořit své, ale žádné mutantíky na fóru nechceme.

Klan: Opět si vyberte buď stávající klan, nebo můžete založit svůj, pokud jeho historie a bojové zaměření bude mít hlavu a patu.

Sensei: Vyplníte až nějakého obdržíte. Možná časem s někým vyrazíte do světa jako kdysi Naruto a Jiraiya.

Charakter: Snažte se stvořit něco zajímavějšího než maniaka posedlého pomstou, nebo uřvaného drzouna jako byl Naruto. Proti gustu žádný dišputát, ale pokud se fórum skládá jen ze Sasanů a Narutů, je to otrava jak by řekl Shikamaru.

Životopis: Zkuste to pojmout vážně a neudělat z toho horor, z vašeho otce tyrana a z matky Čachtickou paní.

Seznam jutsu: Nezapomínejte že startovní techniky jsou dány takto:

Genin
- startovní techniky E-rank (nawanuke, bunshin, kakuremino, henge, kawarimi)

Chuunin
- startovní techniky E-rank, 1 D-rank, 2 C-rank, 1 B-rank, 1 A-rank

Jounin
- startovní techniky E-rank, 1 D-rank, 2 C-rank, 1 B-rank, 2 A-rank, 1 S-rank

Kage Level
- startovní techniky E-rank, 1 D-rank, 1 C-rank, 1 B-rank, 2 A-rank, 2 S-rank

Více podrobností čtěte přímo v pravidlech: http://naruto-rpg.forumczech.com/t64-pravidla-hry

Nakonec můžete přidat pár obrázků, abychom si vás dokázali představit. To mě přivádí k tomu, že pokud hrajete za chlapce, není dobrý nápad dát si do avataru děvče. Mohlo by se vám něco stát... A mít místo obličeje automobil, asi také není to pravé ořechové.

Nezbývá než popřát mnoho rozumu, hodně trpělivosti a neomezenou dávku fantazie.

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru