HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Stezka

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Stezka    Empty Stezka za Mon Jan 23, 2012 7:08 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A
Stezka vedoucí prérií. Nenabízí se zde téměř žádné místo k úkrytu.

2Stezka    Empty Re: Stezka za Wed Feb 22, 2012 7:01 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage
Vyšli jsme z Kumogakure. Celá karavana se táhla asi tak na pětadvacet šestadvacet metrů. Možná to bylo i víc způsobené mezery mezi jednotlivými vozy. Bylo to trochu více na jednoho člověka. Mise byla mise, tak jsem musela dělat vše, abych nezklamala.
Ještě v zemi blesku jsem vytvořila klony, kteří se rozestavěli z obou stran podél karavany. Nebylo to kvůli tomu, že by mohli bojovat. Spíše, abych věděla, co se tam děje. Sama jsem se posadila na poslední vůz do tureckého sedu a zavřela oči. Všechno jsem to nechala na klonech, zatímco já odpočívala.

(Klon)
Z jednoho vozu, na pravé straně, vykoukla malá dívka. Procházela jsem kolem onoho vozu. Najednou jsem ucítila škubnutí za vlasy. Někdo mi je chytil a jak jsem pokračovala v chůzi, tak to zapříčinilo škubnutí. Prudce jsem se otočila. Ta dívenka, která se natahovala po mých vlasech, je držela neustále v ruce a tím škubnutím a otočením vypadla z okénka. Začala křičet a zavřela oči. Nechtěla vidět, jak padá dolů. Zachytila jsem ji, aby nespadla. Otevřela oči a dívala se na štěrkovou cestu a spodek mého pláště. Překvapeně zamrkala. Byla ráda, že nespadla na zem. Zvedla hlavu a podívala se na mě. „Měla by sis dávat pozor a nenaklánět se z okna,“ řekla jsem chladně. Trochu ji zčervenaly tváře. Nejspíš se za to musela stydět. Vrátila jsem ji zpátky do vozu.
Znovu si klekla na sedadlo a vyklonila se z okna. Schovala se, když jsem se k ní otočila. Když jsem si opět šla po svém a ona si myslela, že se na ni nedívám, tak se opět vyklonila. Kdo by si s sebou bral dítě? pomyslela jsem si. Hrozilo tu nebezpečí útoku loupežníků a její otec si ji vezme sebou. Nechápala jsem to. Nechala jsem to plavat avšak dávala větší pozor.

Dorazili jsme na cestu, kde se nedalo nikde schovat. Bylo to dobré i špatné zároveň. Nepřítel se před námi nemohl nikde ukrýt a číhat, ale mi jsme se před nimi taktéž neměli kde skrýt.
Slunce svítilo vysoko na obloze. Jeho paprsky dosahaly snad všude. Cesta byla nekonečná. Každá minuta mi připadala jako hodina. Lehla jsem si s rukama za hlavou a dívala jsem se na azurovou oblohu. Práci jsem nechala na klonech.

Zprudka jsem otevřela oči a posadila jsem se. Klon na jižní straně byl zničen. „To nemohlo proběhnut hladce?“ zaúpěla jsem. Svižně jsem vyskočila na nohy. Přeskakovala jsem jeden vůz za druhým, dokud jsem se nedostala k místu, kde byl klon napaden. Čekala jsem, že tam někdo bude, ale nikdo tam nebyl. Rozhlížela jsem se kolem. Žádné místo, které by se mohlo použít, jako úkryt tam nebylo. Z vozu jsem seskočila dolů. Přemýšlela jsem, odkud mohli zaútočit. Nepoužili genjutsu, toho bych si všimla. Muselo to být jinde.
Jak jsem tak uvažovala, tak na mě letěl kunai. Byl v rovině kolen. Kdyby se sluneční paprsky od něj neodrazily, tak bych si ho nevšimla. Uskočila jsem stranou. Očima jsem začala pátrat po místech, odkud přiletěl. Přejížděla jsem karavanu pohledem. Nikde jsem nezahlédla nikoho, kdo by vydával dojem bandity. V tom mě to trklo. Sehnula jsem se a podívala jsem se pod vůz. Přece jen ten kunai letěl hodně nízko. Jakmile jsem to udělala, letěli po mě další nejméně tři kunaie. Vyhnula jsem se jim. Nemohla jsem tomu uvěřit. Celou dobu byli schovaní pod vozy a já jsem si toho nevšimla!
Podle kunaiů jsem usoudila, že aspoň jeden z nich je shinobi. Netušila jsem kolik jich tam je a kolik z nich je vyškoleno k zabíjení. Ten shinobi, co po mě házel kunaie se pustil. Dopadl na zem a hned po mě vystartoval. V běhu si sundal tanto katanu ze zad a napřáhl se po mně. Jeho útok jsem vykryla. Ostří katany sjelo po ostřím kunaie. Nemeškala jsem, až přestanou lítat jiskry a utichne ten skřípavý zvuk, zvedla jsem pravou nohu a vší silou jsem ho kopla. Čekal můj útok a tak jej lehce odrazil. Byli jsme nuceni od sebe odstoupit. Shinobi se přichystal k boji, zatímco já jsem schovala zbraň a dala ruce k sobě. Dala jsem ji do znamení ptáka. „Kujaku Myouhou!“ Moje fialová čakra se zformovala do pavího ocasu. Jasně zářila, až z toho protivníka rozbolely oči. Dal si ruku před oči a přimhouřil je. Netušil, co je to za techniku. Nebylo ani divu. Shinobi z Hoshigakure svoje techniky před nikým neukazovali. Hodil po mě několik kunaiů. Nechala jsem svou čakru, aby mě obalila a jeho zbraně pohltila a následně odrazila zpátky po něm. Byl nucen odskočit ze svého dosavadního místa. Tušil, že s bojem na dálku moc nepokročí, tak se rozhodl zaútočit přímo. Napřáhl se s tanto katanou a sekl. Jenže to dopadlo obdobně jako předtím. Ostří narazilo na moji čakru a ta mu nedovolovala pokročit dál.
Vytřeštil oči. Nemohl uvěřit tomu, co se právě stalo. Přejel pohledem od své katany k mému obličeji. V tu chvíli jsem věděla, že proti mně nemá šanci. Tak jsem se rozhodla si trochu pohrát. Vzala jsem ho za ruku a donutila ho pustit zbraň. „Tak mi ukaž, co je v tobě,“ naklonila jsem hlavu na stranu. Ruku vytrhl z té mé. Byl rozhořčený, což mi ještě víc nahrávalo. Když bojujete proti někomu a rozzlobíte ho anebo nakrknete, máte takřka vyhráno. Povolila jsem na ostražitosti. Opravdu jsem si myslela, že je rozzlobený, alespoň tak vypadal.
Znovu se na mě vrhl. Uhýbala jsem. Občas jsem mu útok oplatila, aby se neřeklo. Dostal se ke mně blíž než jsem si myslela. Zaútočil. Rychle jsem se sehnula. Mě sice nezasáhl, ale někdo to schytal.
K zemi se snášel pramínek vlasů. Mých vlasů, které jsem si tak dlouho opečovávala. Tentokrát naštval on mě! Probodávala jsem ho pohledem. Stoupla jsem si a v ruce jsem svírala onen pramen vlasů. „Na moje vlasy smí sáhnout jen kadeřník!“ Nečekaně jsem ho udeřila pěstí. Zapotácel se dozadu. Přiskočila jsem k němu a znovu jsem ho udeřila.
Druhou ránu chytil. Drtil moji ubohou ručičku v těch jeho pazourech. Zaskřípala jsem zuby. Volnou rukou jsem naznačila, že ho chci uhodit. Ve stejný moment mi noha vystřelila k jeho rozkroku. Teď si můžete představit, co následovalo…
Hlavní bylo to, že jsem byla volná. Jelikož jsem byla naštvaná, tak jsem to chtěla ukončit co nejrychleji. Přešla mě chuť si pohrát. Ještě pořád se držel za přirození tak jsem ho jednoduše uspala. Nasupeně jsem otočila hlavou a nevšímala jsem si ho.
Dál jsem pokračovala s karavanou až do země země. Naštěstí už nás nikdo nepřepadl. Zbytek cesty proběhl hladce. Klony hlídkovaly po obvodu karavany a já na jednom z vozů oplakávala své drahocenné vlasy.
(přesun)


_________________
Techniky:
Čakrové lano (Pouto z této čakry nelze zlomit) - kinjutsu
Kujaku Myouhou (Tajemná Paví Technika) - kinjutsu
Kujaku Myoho: Zan (Tajemná Paví technika: Zničit) - kinjutsu
Kujaku Myoho: Yoku (Tajemná Paví Technika: Křídla) - kinjutsu
Kujaku Myoho: Kemono (Tajemná Paví Technika: Bestie) - kinjutsu
Kujaku Myoho: Bunkatsu (Tajemná Paví Technika: Syntéza) - kinjutsu
Kujaku Myoho: Choku (Tajemná Paví Technika: Rdousit) - kinjutsu
Kujaku Myoho: Keiji (Tajemná Paví Technika: Zjevení) - dá se použít, před smrtí - kinjutsu

Specialista na jedy a protijedy


Výbava:
2 katany, kunaie, shurikeny, lanka
Stezka    Dark_Flying_Dragon_Japanese_Katana_Black_1

3Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 7:21 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Karavana z Konohy se pomalu posouvala stezkou blízkou hranicím Amegakure.
Stále jsem se však nacházely na území Země ohně a do Země Země bylo daleko. Do Iwy ještě dál. Shiori, Nao i Yukio se zřejmě zhostili svých úkolů. Já prozkoumávala cestu před karavanou a teď jsem se vracela zpět. Krátký úsek, zpátky. Krátký úsek... Ve vzduchu jsem cítila něco zvláštního, ale i tak jsem se vrátila ke karavaně. Chakru jsem tu necítila.
Mohl se tu objevit potulný zloděj, ale doufala jsem, že se vyhneme i tomu.
Sem tam jsem členy svého týmu sledovala a sem tam mizela v okolí i uvnitř karavany.
Dá se říct, že už mě lidé brali spíš jako součást okolí. Dbala jsem na to, aby mě viděli co nejméně.


_________________
Techniky:
Stezka    Neirouzumakitechniky

4Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 7:28 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin
Celú cestu som preležal na výklenku. Neunúval som sa niečo sledovať, bol som si istý svojou myšlienkou. Aký im*ecil by zaútočil na karavanu plnú obilia. Ak by nás napadli zlodeji, určite by utiekli keby uvideli ninjov. A nejaký nukeninovia alebo silný ninjovia... Na jakú gutu by im bola pšenica. Načo? S tím by svet veru neovládli. uškrnul som sa a ďalej som si čítal zvitok...


_________________
Pravú silu nájdeš v srdci a keď bojuješ pre niekoho, koho máš rád, dokážeš aj nemožné

Spoiler:
~Techniky~
Katon: Goukakyouu (C)
Katon: Housenka no jutsu (C)
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe
Stezka    Tomoe1icon88ci

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)5Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 7:34 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin
Ja som mal ruky v kapsách a šiel som svojou stranou a dával som pozor tiež som si nemyslel že nás niekto prepadne ale dával som pozor aj tak .Jedine iné čo by sa dalo robiť bolo jedine to žeby som asi čítal jedine tie svitky možno som aj to by keby tak začal robiť .


_________________
Spoiler:
E rank ktorý sa učil na akadémii
Kage Shuriken no Jutsu D
Sōshuriken no Jutsu D
Reigun C rank
Chakra no tate C
Sōfūshasan no Tachi C
Tentoukai C

Mám u seba na chrbáte Katanu
Nin: 3
Tai: 2
Gen:1
Int: 2
Síla: 2
Rychlost: 2
Chakra: 4
Rp: 1

Nyan^_^:
Stezka    29vm3xz

6Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 7:40 pm

Nukenin

Nukenin
Stezka    2108309903-pr
Svit měsíce osvěcoval několik neznámých lidí, nikomu nebylo vidět do tváře a u nikoho nebyla jasná pravá identita ovšem jedna věc zde jasná byla. Měli zbraně a připravené pastě.

A:
ještě pár metrů a vejdou přímo do naší pastě
zaleskly se brýle tomu jež zprostředkoval tento útok a byl momentálně mimo partu stojící ve svitu měsíce
pokud Konoha nedoručí své zásoby, poškodí to její jméno a zároveň její vztah z Iwou
pomyslel si onen zprostředkovávatel jakoby měl v plánu narušit mír těchto vesnice

7Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 8:01 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin
Dál jsem vesele kráčela vedle karavany, sem tam popojela, ale jeli jsem pomalu, tak jsem moc nemusela.
"Heem? Vážně?!" Užasla jsem nad tím, když mi jedna paní právě vyprávěla, jak se daří mé rodině, netušila jsem vůbec, že ji zná a už vůbec ne, že se jeden z mých bratrů nedávno vydal do jiné vesnice. Hmm, Hachiro byl vždycky ojedinělý. Zakřenila jsem se při vzpomínce na nejstaršího z bratrů a přemýšlela, že bych se jim taky někdy mohla ozvat, mamka už určitě umírá strachy. No, pak jsem jen dál poslouchala veselé historky ostatních cestujících, docela jsem se tak zabavila, ráda jsem viděla na ostatních lidech úsměv. Po očku jsem sledovala okolí, ale Neiro-sensei by nás kdykoliv upozornila. Alespoň v to jsem doufala.


_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
(Budoucnost patří těm, kdo věří v krásu svých snů.)
Spoiler:
Techniky:
Techniky Akademie/ E-rank
Shunshin no Jutsu - D
Fuuton: Reppuushou - C
Fuuton: Daitoppa - CPozn. Shiori oplývá až brutální ničivou silou.

8Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 8:33 pm

Nukenin

Nukenin
Najednou z každé strany vybouchl kouřoví granát který pokryl místo kouřem, nikdo nemohl nic vidět až na muže, který do něj vstoupil v jakési kouřové masce po minutě a něco, dotyční genini mohly zaregistrovat, že jeden z nich chybí a tím chybějícím článkem byla zrovna Shiori, kterou nyní držel zdatný mohutný muž, u krku jí držel kunai a na hlavě měl stále masku... kolem karavanu zrázu byli další 3 nukenini kteří též byli vyzbrojení

C: Jenom nejsilnější a nejzdatnější článek týmu se mohl ujmout tak nebezpečného úkolu a vtrhnout přímo mezi nepřátelé a zajmout jednoho jejich spojence, ano tím článkem jsem byl já. Znám pod písmenem Cé, pevně jsem držel Shiori kunai u krku, dále od karavanu připraven ji při sebemenším pohybu ublížit
"pokud se někdo z vás hne ta holka to schytá !"
ozval jsem se hrubým hlasem tlumeným maskou, avšak stále velmi dobře srozumitelným


ostatní tři nukenini jen výhrůžně držely zbraně

9Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 8:44 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin
Takže teória zmáknutá! šťastne som vykríkol a zoskočil som z výklenku. Veľmi som tomu nechápal, no základy som mal. No v tom som zazrel granát. Zhrozene som sledoval ako mi padol pred nohy a vybuchol. Keďže som si myslel že je to naozajstný, výbušný granát, po tej hmle som si myslel že som mŕtvy a som v nebi. Som mŕtvy? nechápavo som pokrútil hlavou, keď dym pominul a ja som videl toho id*ota s kunaiom okolo Shiorinho krku. To sa mi sníva? bol som z toho popletený ešte viac, a chvíľu mi trvalo, než mi doplo že nás napadli. Doplo mi to, až sa ten ma*or ozval. S radosťou... vyhovel som mu a v hlave som úporne premýšľal ako oslobodiť Shiori. Toto už nebola hra, ako pri senseike. Teraz vážne išlo o jej život ... Ruky som zovrel do pästí. Héj ty gentelman .. s hlasom plným irónie som na neho vykríkol. Čo keby si ju pustil a vzal si iného. Predsa nie si taký sráč, aby si sa skrýval za dievčaťom...


_________________
Pravú silu nájdeš v srdci a keď bojuješ pre niekoho, koho máš rád, dokážeš aj nemožné

Spoiler:
~Techniky~
Katon: Goukakyouu (C)
Katon: Housenka no jutsu (C)
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe
Stezka    Tomoe1icon88ci

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)10Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 8:47 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin
Trhlo ma keď som si všimol čo sa deje , nevedel som čo presne to bolo no ako som začul ten hlas tak mi to vlastne došlo .Sakra ale tak rýchlo ? ... Keby sme jej dali šancu ona by sa z toho dostala z jej silou ale ako ... Rozmýšľal som ako to len šlo no bolo mi to nanič .Tomuto ja som hovoril vlastne mŕtvy bod keby len Nei sensei ale zakročila no tú som akosi nikde teraz nevidel.


_________________
Spoiler:
E rank ktorý sa učil na akadémii
Kage Shuriken no Jutsu D
Sōshuriken no Jutsu D
Reigun C rank
Chakra no tate C
Sōfūshasan no Tachi C
Tentoukai C

Mám u seba na chrbáte Katanu
Nin: 3
Tai: 2
Gen:1
Int: 2
Síla: 2
Rychlost: 2
Chakra: 4
Rp: 1

Nyan^_^:
Stezka    29vm3xz

11Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 8:56 pm

Nukenin

Nukenin
C: "zklapni !" Cé přitlačil kunai na její krk ještě více, bylo vidět že není radno jej nijak provokovat... v tu dobu už u Cé byl další z nukeninů a svázal Shiori ruce za zády a v tu chvíli předstoupil Bé k Naovi a Yukoiovi

B: "drazí přátelé, pokud dovolíte a odstoupíte od karavanu dva metry vaší kamarádce se nic nestane" zněl přátelským a inteligentním hlasem, bylo vidět že on je ten který zná plán a řídí zbytek party

12Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 8:57 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin
Stalo se to tak zatraceně rychle, že jsem se nestihla bránit.
Ksoo, proč zase tohle a proč zase já?! Nechtěl jsem si připadat jako ten nejslabší článěk týmu, že mi zase budou muset zachraňovat zadnici, protože jsem se zase nechala zajmout. Ksoo, tohle není fér, ale, taky, co je v tomhle životě sakra fér? Měla bych se přestat litovat.
"Jak ubohé, vybrat si ten nejslabší článek" Ušklíbla jsem se, ale nehýbala jsem se. Dovolovala jsem si dost na to, že mi držel kunai u krku a šlo mi o život. Ale já byla vyděšená a měla vztek. Jinak než syklavými poznámkami, který stejně ničemu nepomůžou, jsem si to neuměla vykompenzovat. No, když mi přitlačil kunai ke krku ještě víc, trochu jsem svých slov zalitovala.
Nedráždi hada bosou nohou Shiori, bledě skončíš.


_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
(Budoucnost patří těm, kdo věří v krásu svých snů.)
Spoiler:
Techniky:
Techniky Akademie/ E-rank
Shunshin no Jutsu - D
Fuuton: Reppuushou - C
Fuuton: Daitoppa - CPozn. Shiori oplývá až brutální ničivou silou.

13Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 9:03 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin
Tak poď ty sráč! Čo sa ma bojíš alebo čo? Že sa schovávaš za dievča! ... No tak ... Musí to výjsť.. No pri pohľade ako jej stisol kunai pri krku som zmĺkol, a len som na neho hodil nahnevaný pohľad, keď sa predo mňa postavil ďalší s*áč. Drahý ****, s radosťou. irónia bola cítiť až do Iwy, do ktorej sme mierili. Nech si to zoberú, až mám niekde Tsuchikageho. Hlavne nech ju pustia. Odstúpil som na 2 metre ako povedal a čakal som kým ju prepustia...


_________________
Pravú silu nájdeš v srdci a keď bojuješ pre niekoho, koho máš rád, dokážeš aj nemožné

Spoiler:
~Techniky~
Katon: Goukakyouu (C)
Katon: Housenka no jutsu (C)
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe
Stezka    Tomoe1icon88ci

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)14Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 9:04 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin
Tse to sa vám povie poviem vám že dobre a vy jej niečo spravíte ... a ak aj tak nespravíme nič tak jej aj tak niečo spravia ak sa o to pokúsime tak je to rovnaké veľa rovnakých scénárou sakra to fakt nemôžem nič spraviť ?!Opýtať sa ho o to že kde máme istotu v tom že jej nič nespraví som sa pýtať nechcel lebo to bola hlúposť mal som štastie že som ešte v tedy mal ruky v kapsách blízko u seba .Preto som vlastne mohol spraviť aj pečate hoci to si nemal kto ako všimnúť kapsy boli vlastne blízko seba.Nevedel som prečo ale toto ma vážne veľmi štvalo a poriadne .Áno stráženie obilia nič sa nestane ... kto sakra vymyslel to že chcú niekto ako oni obilie ? To nieje určite to ... čo ak idú vlastne po nás ?Ja som vôbec nič nehovoril vlastne som to celé nechával na Naovi teda zatiaľ .


_________________
Spoiler:
E rank ktorý sa učil na akadémii
Kage Shuriken no Jutsu D
Sōshuriken no Jutsu D
Reigun C rank
Chakra no tate C
Sōfūshasan no Tachi C
Tentoukai C

Mám u seba na chrbáte Katanu
Nin: 3
Tai: 2
Gen:1
Int: 2
Síla: 2
Rychlost: 2
Chakra: 4
Rp: 1

Nyan^_^:
Stezka    29vm3xz

15Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 9:14 pm

Nukenin

Nukenin
dva z nich zbylí přiběhly ke karavanu a každý z nich vzal tolik pytlů obilí kolik unesl, následně oba vyšly a již měli namířeno kamsi do tmy

B: s úsměvem jedovaté zmije jsem se na ně podíval a zlomyslně jsem se zasmál
"těšilo mě pánové a děkuji za spolupráci"
uklonil se a vydal se k Cé, který ihned jakmile byl poblíž něj hodil ke karavanu další kouřovou bombu, jakmile kouř utichl, nikdo z nich zde nebyl dokonce ani Shiori, která byla praštěním do hlavy nucena omdlít

Bylo jasné, že nyní věci dostaly nepříjemný spád, zoufalost a nicota. To byli pocity, které mohli zde setrvávající genini pociťovat. A nebo ne ? zachovaly snad chladnou hlavu ?... Zkušený ninja by si mohl všimnout několika zrnek obilí, které tvořily cestu za pachateli, ale vydat se proti přesile by byla jistá sebevražda. Jak se tedy zachovají Yukio a Nao ? půjdou vstříc smrti, nebo počkají na velitelku a s promyšleným plánem jejich kamarádku s trochou štěstí osvobodí
(ps: zítra se dočkáte fillerového příběhu, který se bude týkat zejména Shiori ^^)

16Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 9:19 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin
Niet zač ty zm*d! odsekol som s*áčovy číslo 2, keď nás znova obalil dym. A keď zmizol, moje srdce vynechalo pár úderov. Padol som na zem v pokľaku a len som sledoval miesto, kde ešte pred chvíľkou stála Shiori. No teraz tam nestál nikto. Na tvári sa mi odohrával boj citov, no najväčší víťaz bol zničujúci. Vy hajzli! vykríkol som do tmy, vediac že to je zbytočné. Idi*ti, po*raný! nahnevane som buchol päsťou do zeme.


_________________
Pravú silu nájdeš v srdci a keď bojuješ pre niekoho, koho máš rád, dokážeš aj nemožné

Spoiler:
~Techniky~
Katon: Goukakyouu (C)
Katon: Housenka no jutsu (C)
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe
Stezka    Tomoe1icon88ci

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)17Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 9:25 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin
No tak ale toto nie ja som vedel že toto len tak nepôjde a čakať tak dlho nebudem ... tss ale keď nás dostali tak ľahko čo zmôžem ? Ale nechám ju tam ? ... V podstate som bol zúfalý a nevedel čo robiť cítil som v sebe hlavne hnev a zúfalstvo .Hmm spoliehať sa na priateľou povedala .... vidím ako sme jej pomohliZaškrípal som zubami a pozrel som k Naovi . "Budeme ju musieť ísť hľadať neviem kde presne je Senseii ... ale ak chceš tu zostaň ... nútiť ťa nebudem ale takto by sme ich stratili úplne keby nepôjdeme teraz ."Rohliadal som sa okolo seba že kade vlastne mohli ísť vo vnútri som stále nebol rozhodnutý čo spraviť .Vážne tam ísť a takto riskovať a možno aj zomrieť a k tomu aby to ešte bolo k ničomu ? Hovoril som čo som hovoril ale cítil som naozaj veľa pocitou ktoré hovorili aby som nešiel ale niečo mi iné zas hovorilo že takto to predsa nenechám .


_________________
Spoiler:
E rank ktorý sa učil na akadémii
Kage Shuriken no Jutsu D
Sōshuriken no Jutsu D
Reigun C rank
Chakra no tate C
Sōfūshasan no Tachi C
Tentoukai C

Mám u seba na chrbáte Katanu
Nin: 3
Tai: 2
Gen:1
Int: 2
Síla: 2
Rychlost: 2
Chakra: 4
Rp: 1

Nyan^_^:
Stezka    29vm3xz

18Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 9:31 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin
Pociťoval som v sebe obrovskú vinu, zato čo sa tu stalo. Ja som sa im odstúpil, ja som ich nechal brať si.. Ja som sa chytil do ich pasce. Pomaly som sa postavil a rozhliadal som sa okolo, hľadajúc aspoň jednu stopu. Jasné že musíme ísť. Nenecháme ju napospas osudu! v tom som si všimol na zemi zrniečka. Šťuchol som do neho a ukázal som prstom na nich... Myslíš?


_________________
Pravú silu nájdeš v srdci a keď bojuješ pre niekoho, koho máš rád, dokážeš aj nemožné

Spoiler:
~Techniky~
Katon: Goukakyouu (C)
Katon: Housenka no jutsu (C)
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe
Stezka    Tomoe1icon88ci

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)19Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 9:46 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin
Nebol som si tým istý taká jasná stopa ? Zdalo sa mi to ako blbosť žeby niečo také spravili ale inú stopu som nevidel."Tak ... nič iné tu nevidím tak len poďme teda ! "Zreval som viac menej a rozbehol som sa tým smerom hoci som veľmi dobre nevidel ale tie stopy sa už vďaka tomu že tu boli lepšie vidieť ďalej sledovať ich bolo ľahké .
(presun)Naposledy upravil Yukio Kūgo dne Tue Feb 28, 2012 7:23 pm, celkově upraveno 1 krát


_________________
Spoiler:
E rank ktorý sa učil na akadémii
Kage Shuriken no Jutsu D
Sōshuriken no Jutsu D
Reigun C rank
Chakra no tate C
Sōfūshasan no Tachi C
Tentoukai C

Mám u seba na chrbáte Katanu
Nin: 3
Tai: 2
Gen:1
Int: 2
Síla: 2
Rychlost: 2
Chakra: 4
Rp: 1

Nyan^_^:
Stezka    29vm3xz

20Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Feb 27, 2012 9:50 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin
Nemáme na výber... Len ísť po tej stope! V tom zavelil, a ja som sa rozbehol za ním. Nechal som ho ísť prvého, aj keď som mal zrak vďaka tréningu lepší. Kebyže som mal prebudený Sharingan, nič z toho by sa možno nestalo... znova som si kládol za vinu jej únos. Adrenalín v krvi vyskočil na najvyšší vrchol a ja som doslova letel prériou...


_________________
Pravú silu nájdeš v srdci a keď bojuješ pre niekoho, koho máš rád, dokážeš aj nemožné

Spoiler:
~Techniky~
Katon: Goukakyouu (C)
Katon: Housenka no jutsu (C)
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe
Stezka    Tomoe1icon88ci

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)21Stezka    Empty Re: Stezka za Tue Feb 28, 2012 2:06 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
"Nemohlo by se jim něco stát, když budu pryč?" rozhovor s vedoucím skupiny mě nepotěšil. Prý prozkoumejte cestu. Karavana byla v pořádku, nic nehrozilo a já měla prozkoumávat cestu. Vyžadoval přímo velícího Jounina. Zřejmě onomu muži bylo jedno, že jeho obilí v té době budou chránit takřka jen tři děti. Jednoduše chtěl mít jistotu, že vepředu nebude zavalená cesta a využíval k tomu mě.
"Jestli se něco stane bude to na vaši zodpovědnost," zavrčela jsem a snažila jsem se nedat najevo neochotu. Chtěla jsem dodat ještě cosi o tom, že jestli se něco stane jim, zabiji ho, ale nechtěla jsem před ním dát najevo, že si myslím, že jsou na takovou misi ještě příliš slabí. Nejspíše nebyl možný jiný tým, protože jinak by doprovod karavany rozhodně nebyl svěřen Geninům.
Rozběhla jsem se před karavanu aniž bych tušila, že jen chvíli potom, co zmizím, na ni někdo zaútočí. Aniž bych tušila, že byl zřejmě záměr, abych byla od karavany dál jako jediný přítomný Jounin.
Ve chvíli, kdy kdosi zmizel i se Shiori jsem já byla přibližně čtvrt hodiny cesty před nimi.


_________________
Techniky:
Stezka    Neirouzumakitechniky

22Stezka    Empty Re: Stezka za Thu Mar 01, 2012 9:07 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Byla jsem v pokušení toho idiota před sebou vykuchat, uškrtit nebo alespoň shodit z pěkně vysokého útesu.
Ke karavaně jsem se vrátila až po dni. Pokračovala dál jako kdyby se nic nestalo i bez mých žáků. Podle všech pravidel jsem ji měla doprovázet a splnit i tuto misi.
Stiskla jsem ruce v pěst a jen pár minut potom ležel vůdce karavany svázaný hezky přede mnou po přiznání, že s tím "možná" má něco společného, "možná" i po výprasku a já si nadávala za to zdržení. Kovovými lanky jsem ho přivázala ke stromu... A zanechala jeho osudu. Nebyl čas více se o něj starat a tak jsem se rychle a se starostí v očích rozběhla směrem, kterým jsme se sem dostali.
Karavana zatím pokračovala dál.

(Přesun)


_________________
Techniky:
Stezka    Neirouzumakitechniky

23Stezka    Empty Re: Stezka za Wed Mar 07, 2012 8:28 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin
Když se všechen náklad přesunul na vozy, které dopravovaly rýži pozemně, docela jsem si ulevil. Kdyby nás zasáhla bouřka na moři, byli bychom dost pravděpodobně v pěkné rejži... která by asi i plavala okolo nás. "Tak, jak dlouho to teď máme?" zeptal jsem se Shimonua.
"Žádnou strategii neznám, tohle vymýšlím až za pochodu," zamyslel jsem se, "ty bys nám mohl nějakou říct, jsi přece velitel jouninů." Zvědavě jsem pozoroval jeho reakci.


_________________
Spoiler:

E-rank
***
D-rank
Shunshin no Jutsu
C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu
Suiton: Mizurappa
B-rank
Suiton: Bakusui Shōha
Suika no Jutsu
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu

A-rank

Stezka    Tumblr_lvdj11KaHA1qdfdg1o1_r1_500


kunaie

24Stezka    Empty Re: Stezka za Wed Mar 07, 2012 8:39 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin
Vesele jsem si pobíhala okolo a kochala se místní květenou. Byla přece jen trochu odlišná, od té naší. Tvář jsem nastavila slunci, které bylo v Kiri díky neprostupné mlze velmi vzácné. Zdálky jsem slyšela rozhovor těch dvou koumáků a rozhodla jsem se nechat je tak. Ať se klidně dohadují, kluci potřebují mít pocit, že něčemu velí.


_________________
Jutsu: Základní (E-rank)

Vybavení: shurikeny, kunaie, výbušné lístky, katana

Spoiler:

Stezka    Katananebe

25Stezka    Empty Re: Stezka za Wed Mar 07, 2012 8:48 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů
Chvíľu som rozmýšľal a nakoniec som povedal Renjirovi.Rozmýšľať za pochodu to rovnou môžme ich nechať ísť samých bolo by to rovnaké. Čo tak klasiku? Jeden v predu určitý okruch a druhý v zadu určitý okruch a ja celú karavanu. povedal zamyslene a pozrel sa smerom na Ren. Ren nechceš sa trochu zapojiť do diania týmu? opýtal som sa zvedavým výrazom na tvári.


_________________
Techniky:
S-Rank
Ink Bubble Explosion – Sumi Awa Bakuha – Výbuch atramentovej bubliny
A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Explosive Bubble – Bakuha Awa – Vybuchujúce bubliny
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
Blinding Bubbles Technique - Genwaku Awa no jutsu – Oslepujúce bubliny
Soap Bubble Slime - So-pu Awa Hedoro – Bublinkový sliz
Kuchyiose no jutsu - Technika privolávania (Akane)
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu


Učím sa:


26Stezka    Empty Re: Stezka za Wed Mar 07, 2012 8:56 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin
Zasmál jsem se jeho odpovědi. "Já bych byl pro.."
"Ne, k věci. Já si teda vezmu zadní část, útok do zad je pravděpodobnější a při nejhorším neublíží tak jako by mohl Ren," pověděl jsem a ohlédl se dozadu, "hej, prcku, budeš nás vést."
Usmál jsem se na ni a zase se obrátil na Shimona.


_________________
Spoiler:

E-rank
***
D-rank
Shunshin no Jutsu
C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu
Suiton: Mizurappa
B-rank
Suiton: Bakusui Shōha
Suika no Jutsu
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu

A-rank

Stezka    Tumblr_lvdj11KaHA1qdfdg1o1_r1_500


kunaie

27Stezka    Empty Re: Stezka za Wed Mar 07, 2012 9:00 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin
Zvědavě jsem se otočila, to jako mluví na mě? Vykulila jsem oči a dvakrát mrkla.
"Dění v týmu?" pravila jsem s úžasem. Ono se tu něco děje?
"Hai onii-chan. Ale ne že se budeš vzadu flákat." vyplázla jsem na něj jazyk a začala rejdit okolo, hledajíc si cestu do přední části naší karavany.


_________________
Jutsu: Základní (E-rank)

Vybavení: shurikeny, kunaie, výbušné lístky, katana

Spoiler:

Stezka    Katananebe

28Stezka    Empty Re: Stezka za Wed Mar 07, 2012 9:07 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů
No len dúfam že vieš kam ju posielaš....Útok je dosť pravdepodobný nielen zo zadu ale aj z predu. No nič viem že ty už niečo vieš tak snáď nebude vadiť keď sa bude zaoberať viac chránením prednej Časti ako zadnej. prehodil a karavána bola pripravená vyraziť. Jo dení v týmu... si v nem taky pokiaľ nevieš.... vyplazil jazyk a nakoniec sa zatváril vážne. Tak šup na svoje miesta....


_________________
Techniky:
S-Rank
Ink Bubble Explosion – Sumi Awa Bakuha – Výbuch atramentovej bubliny
A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Explosive Bubble – Bakuha Awa – Vybuchujúce bubliny
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
Blinding Bubbles Technique - Genwaku Awa no jutsu – Oslepujúce bubliny
Soap Bubble Slime - So-pu Awa Hedoro – Bublinkový sliz
Kuchyiose no jutsu - Technika privolávania (Akane)
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu


Učím sa:


29Stezka    Empty Re: Stezka za Wed Mar 07, 2012 9:17 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin
"Ve předu má aspoň větší výhled, když na ni budeš dávat pozor, myslím, že bude vše v pohodě... Navíc, převážíme rýži, rýži..." pronesl jsem zády k nim, došel jsem až na konec karavany a zařadil se. Jakmile se karavana rozpohybovala, věnoval jsem jen malou pozornost střežení.

"Umm.." Ren se nabubřele zatvářila a dostala se do čela celého průvodu.


_________________
Spoiler:

E-rank
***
D-rank
Shunshin no Jutsu
C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu
Suiton: Mizurappa
B-rank
Suiton: Bakusui Shōha
Suika no Jutsu
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu

A-rank

Stezka    Tumblr_lvdj11KaHA1qdfdg1o1_r1_500


kunaie

30Stezka    Empty Re: Stezka za Thu Mar 08, 2012 10:44 am

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů
Nejde o to čo prevážame ale Ide o princíp. povedal som už viac menej do prázdna. V bubliny som vyletel do vzduchu a rozhliadol som sa do okolia. Nikdy nič podozrivého a tak som znova zletel na zem a behal som od prednej karavany po koniec. V predu som sa zdržoval viac ako vzadu. Predsta len som veril Renjirovi.


_________________
Techniky:
S-Rank
Ink Bubble Explosion – Sumi Awa Bakuha – Výbuch atramentovej bubliny
A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Explosive Bubble – Bakuha Awa – Vybuchujúce bubliny
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
Blinding Bubbles Technique - Genwaku Awa no jutsu – Oslepujúce bubliny
Soap Bubble Slime - So-pu Awa Hedoro – Bublinkový sliz
Kuchyiose no jutsu - Technika privolávania (Akane)
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu


Učím sa:


31Stezka    Empty Re: Stezka za Thu Mar 08, 2012 6:23 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin
Shimonova slova už jsem neslyšel. Začal jsem si broukat nějakou povědomou písničku, ale nemohl jsem si vzpomenout na její název. Jak se to jen jmenovalo...

Po celou dobu šlo vše více než dobře, posadil jsem se na vozík a nechal se táhnout těmi pracanty. "Pff, nuda," drbal jsem se na hlavě a koukal na okolí, které zde bylo odlišné od toho v Kiri. Ještě jednou jsem hlasitě vzdychl.
Najednou se na mě rozběhl nějaký chlapík zepředu a začal mi nadávat, tolik slov najednou. Byl jsem v šoku a nerozuměl jsem ani větě, co ze sebe vykřičel. "Klídek, kámo, klídek."
Pochopil jsem, že se neprojedu a budu muset jít po svých. Opustil jsem vozík a pokračoval v cestě.
To by mě zajímalo jak dlouho to bude ještě trvat..


_________________
Spoiler:

E-rank
***
D-rank
Shunshin no Jutsu
C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu
Suiton: Mizurappa
B-rank
Suiton: Bakusui Shōha
Suika no Jutsu
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu

A-rank

Stezka    Tumblr_lvdj11KaHA1qdfdg1o1_r1_500


kunaie

32Stezka    Empty Re: Stezka za Thu Mar 08, 2012 6:28 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin
Ťapkala jsem v přední části naší karavany a přemýšlela o nesmrtelnosti chrousta. Dalo se říct, že velmi brzo mě ten pochod začal nudit. Hádala jsem, že bráška je na tom stejně. Na druhou stranu, máme alespoň klid a nikdo nás neotravuje. A především, nikdo neotravuje mě.


_________________
Jutsu: Základní (E-rank)

Vybavení: shurikeny, kunaie, výbušné lístky, katana

Spoiler:

Stezka    Katananebe

33Stezka    Empty Re: Stezka za Fri Mar 09, 2012 6:41 pm

Nukenin

Nukenin
Něco se stalo, někdo si tuhle karavanu vyhlédl a neměl v úmyslu se jí vzdát, měl za úkol ji získat.
Ozval se tlumený výkřik, a pak se na Ren, která stála vepředu vyhrnulo spoustu shurikenů a kunaiú, měli za úkol karavanu zasavit v pohybu. Bylo jasné, že se někdo kolem plíží, všude kolem se to jen hemžilo maskovanými ninji, ale nebyli silní, tihle ne, skrývali se ve stínech a vyčkávali na šanci, zatím neútočili.
Na Renjira s Shimonem se spustilo pár kunaiú, mezi nimi bylo i pár výbušných, které sloužili spíše k odlákání pozornosti.
Celý tento útok byl promyšlený, protože karavana právě teď spadla do pasti.
Bystrý jedinec by si mohl všimnout, že přímo za Ren a Renjirem stojí natažená lanka, stačí jeden chybný krok a spustí další sérii pastí.
Buď už byli přichystány pro ně, nebo pro obyčejné pocestné, kdo ví..

34Stezka    Empty Re: Stezka za Fri Mar 09, 2012 7:45 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin
Už jsme trajdali pěknou dobu, zdálo se to jako celá věčnost. Pokračovali jsme v cestě dál...

Za nějakou dobu se ale něco stalo, z mého zamyšlení nad věkem naší Mizukage mě vytrhly tichý přidušený výkřik a nějaký rachot vpředu celé karavany. Ren.
Tasil jsem katanu a chystal se vykročit směrem kupředu, náhle mi v mém přesunu zabránilo několik kunaiů. Trhl jsem sebou a pár jich odrazil, rychle jsem se přesunul o pár kroků doleva, abych uhnul jednomu s výbušným lístkem, cítil jsem při mém úhybu, jako když bych přetrhl nějakou šňůrku pomocí mých nohou. "A kur*a," šeptl jsem a mírně se pousmál.


_________________
Spoiler:

E-rank
***
D-rank
Shunshin no Jutsu
C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu
Suiton: Mizurappa
B-rank
Suiton: Bakusui Shōha
Suika no Jutsu
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu

A-rank

Stezka    Tumblr_lvdj11KaHA1qdfdg1o1_r1_500


kunaie

35Stezka    Empty Re: Stezka za Fri Mar 09, 2012 7:52 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin
Tasila jsem katanu a pomocí ní odrazila některé kunaie a shurikeny. Přesto jsem cítila, že má obrana měla značné mezery. Zasyčela jsem a vytrhla jeden ze shurikenů, který se zakotvil v mém levém předloktí. Karavana zastavila a já slyšela nějaký šramot i v zadní části. Skvělé. Opravdu skvělý plán. Kdo říkal, že přepadení přijde buď zepředu, nebo zezadu? Proč ne všechno najednou?!


_________________
Jutsu: Základní (E-rank)

Vybavení: shurikeny, kunaie, výbušné lístky, katana

Spoiler:

Stezka    Katananebe

36Stezka    Empty Re: Stezka za Fri Mar 09, 2012 9:03 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů
(Gomene že tak pozde ^^ Teď odchádzam na týden pryč a nevím jestli tu budu a tak som za seba zohnal záskok Smile Takže posty budú ^^)
Po dlhšom a unávne dlhom čase sa niečo stalo. Hoc nie moc priaznivé. Zrazu leteli na mňa kunaie ktoré som vykryl bublifukom ktorý som pohotovo tasil a o výbušné lístočky a stlmenie ich výbuchu sa postarali bubliny. Z bublín v strede karavany som vytvoril jedného klona ktorý mal dávať pozor na stred. Shushinom som sa dostal len tak tak k Ren kedže hoc sa vyhla zopár shurikenom a kunaiom ďalšie mierili na ňu a proti ním už nebola pripravená. Katanou som vykryl všetko čo mierilo na Ren a predok karavany. Trochu sa mi zrýchlilo dýchanie lebo som v jedno momente musel vykonať viac vecí naraz. Ren si v poriadku?....Bež za Renom budete dvaja vzadu a ja tu...Bež už!. Rozkázal jej tak aby to počula iba ona a nie nikto v okolí. Z Katanou pripravenou k boji som očakával ďalší útok. Zo všetkých strán a tak náhle... preblesklo mi hlavou. Všimol som si aj odrazu svetla na jednom mieste kde sa na zemi niečo zaligotalo. Trochu som ustúpil obkročmo dozadu a čupol som si. Bol o o lanko zrejme prichystané pre nepozorného ktorý sa chytí od ich pasce.


_________________
Techniky:
S-Rank
Ink Bubble Explosion – Sumi Awa Bakuha – Výbuch atramentovej bubliny
A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Explosive Bubble – Bakuha Awa – Vybuchujúce bubliny
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
Blinding Bubbles Technique - Genwaku Awa no jutsu – Oslepujúce bubliny
Soap Bubble Slime - So-pu Awa Hedoro – Bublinkový sliz
Kuchyiose no jutsu - Technika privolávania (Akane)
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu


Učím sa:


37Stezka    Empty Re: Stezka za Fri Mar 09, 2012 9:16 pm

Nukenin

Nukenin
Renjiro zavadil o lanko, což nukeninům přímo nahrávalo do karet. Všude po okolí se najednou objevil dým, jak jeden z nukeninů vyhodil dýmovnici, na Renjira se mezitím z různých úhlů a stran mířily jehlice a kunaie, problém byl v tom, že většina z nich byla otrávená, zkušenejší by se vyhl, Shinobi z Mlžné se určitě mohli pohybovat v tak nepříznivých podmínkách, ale tohle byla jen zástěrka. Pravdou bylo, že se okolo Renjira shromážilo pět mužů s tasenými Katanami. Na první pohled bylo jasné, že neovládají Ninjutsu, ale něco je žene vpřed, někdo, kdo v pozadí tahá za nitky.

Zatímco na Renjira se vrhli ostatní, vepředu karavany, kde stál Shimonu a Ren, to vypadalo trochu jinak. Nepřátelé využili toho, že Shimonu zkoumal lanko, použili na něj salvu otrávených jehlic, a shomáždilo se kolem něj a Ren dalších pět mužů. Ale tihle chtěli jediné, zkoušeli je jen jako pokusné králíky, chtěli, aby jim ukázali, co dokážou. Nebyl tam kouř, ten byl použit pouze na Renjira.
Zkoumat schopnosti nepřítele, krok první..

Mezitím v pozadí, stáli dvě postavy, prozatím zahalené v plášti. Jedna seděla na stromě, opírala se o jednu z větví a klimbala nohama ve vzduchu, zatímco její společník stál opřený o strom dole a hodnotil situaci.
"Hmm, napadení karavany se zásobami do Iwy, chytrý tah.." Podotkl muž stojící u stromu a sledoval Shimona.
"Karavana má ochranu, nevypadají nebezpečně, myslím, že bych to zv-"
Jeho proslov byl umlčen zvednutou rukou osoby sedící na stromě. Ta se protáhla, seskočila z větve a ušklíbla se. Nic neříkala, její výraz mluvil za vše. Hra mohla začít, ale Shinobi z Kiri se pravděodobně shodou náhod teď stali hlavními fugurkami na šachovnici.

38Stezka    Empty Re: Stezka za Fri Mar 09, 2012 9:57 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin
Zapíchl jsem katanu do země a složil pečetě, jak nejrychleji to šlo, pak jsem ji opět vytál.
"Ale né," i přes kouř jsem viděl, celkem uspokojivě, viděl jsem obrysy a stíny, které se mihotaly v kouři. Zvuk svištícího železa jsem očekával už od přetrhnutí lanka. Kunaie a jehlice se do mě zabodli, pak se ale ozvalo 'puf' a místo mě se na místě objevil probodaný pytel s rýží.
Mlhy jsem si užil už dost v Kiri, myslel jsem, že tady se jí aspoň na nějakou dobu zbavím..
Objevil jsem se za jedním z pěti protivníků a probodl ho skrz pomocí mé katany. Na mé tváři by mohli všichni vidět soustředěný výraz, ale díky momentální mlze viděli jen můj stín.
Muž se složil na zem, ležel nehybně v potůčku jeho vlastní krve.
"Popravdě, čekal jsem něco víc, lidi," stál jsem před všemi čtyřmi a měl je na očích. Kouř se pomalu rozplýval, ale viditelnost stále nebyla úplná, držel jsem defenzivní pozici, připraven k protiútoku.


_________________
Spoiler:

E-rank
***
D-rank
Shunshin no Jutsu
C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu
Suiton: Mizurappa
B-rank
Suiton: Bakusui Shōha
Suika no Jutsu
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu

A-rank

Stezka    Tumblr_lvdj11KaHA1qdfdg1o1_r1_500


kunaie

39Stezka    Empty Re: Stezka za Sat Mar 10, 2012 5:04 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin
Už už jsem se chystala rozeběhnout k Renjirovi, když v tom mě zastavili naši nepřátelé, kteří se kolem nás kupili, jako supi okolo mršiny.
"Do pekla..." zavrčela jsem tak tiše, že jsem to slyšela jen a jen já. Zatím jsem stála na nohách, zatím jsem svírala svou katanu a tak jsem nepropadala panice. Na našeho senseie se vyřítily senbony, ale nevěděla jsem jak je zastavit. Rozhodla jsem se mu krýt alespoň záda a nepřekážet. Věřila jsem, jeho schopnostem.
Hmm... bublifuk?


_________________
Jutsu: Základní (E-rank)

Vybavení: shurikeny, kunaie, výbušné lístky, katana

Spoiler:

Stezka    Katananebe

40Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Mar 12, 2012 8:24 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů
Rútili sa na nás kopu ihlíc a z mečom by som možno dokázal ochrániť iba seba ale dve osoby to už asi nie. Stačila sekunda a okolo nás sa vytvorila ochranná bublina ktorá zastavila ihlice. Ren kry ma a nezasahuj... povedal som ticho. bublina sa rozpadla a z katanou v ruke sa rozbehol na nepriateľov okolo nich. Presnejšie na dvoch ktorý boli pred ním. V oboch rukách zvieral katanu a rozmáchol sa tak aby keď sa neuhnú ich zasiahol oboch.


_________________
Techniky:
S-Rank
Ink Bubble Explosion – Sumi Awa Bakuha – Výbuch atramentovej bubliny
A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Explosive Bubble – Bakuha Awa – Vybuchujúce bubliny
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
Blinding Bubbles Technique - Genwaku Awa no jutsu – Oslepujúce bubliny
Soap Bubble Slime - So-pu Awa Hedoro – Bublinkový sliz
Kuchyiose no jutsu - Technika privolávania (Akane)
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu


Učím sa:


41Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Mar 12, 2012 8:49 pm

Nukenin

Nukenin
Zbylí čtyři se kolem Renjira seskupili a stále doráželi Katanami a začátečnickým Taijutsu, měli je jen zasměstnat, byli jen pěšáci, pouhý pěšáci.

U Shimona probíhalo to samé, na Ren ze stran letěli kunaie, na pár z nich se objevil i výbušný lístek, zatímco na Shimonu zaútočili najednou znovu všech pět, protože jakmile jednoho zabil, objevil se další, jako kdyby to nikdy nebralo konce, někdo chtěl karavanu za každou cenu..

"Mám zasáhnout? Ti to tam už dlouho neudrží.." Ozvala se znovu osoba opírající se o strom, druhá vedle ní jen přikývla. Bylo jasné, že tomu tady velí.
"Půjdu se podívat za karavanu, předek je tvůj" Sdělila mu, načež zmizela, nezbylo po ní ani stopy. Druhá osoba se jen ušklíbla a taky pokračovala ve své cestě.

42Stezka    Empty Re: Stezka za Mon Mar 12, 2012 9:15 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin
Nějakou dobu těm otrapům trvalo, než se do mě zase pustili a tak mlha pomalu vymizela. Doléhaly na mě útoky ze všech stran, z počátku bylo celkem obtížné všechny vykrýt, ale postupem času se u nich objevil jakýsi pravidelný cyklus útoků, který se dal snadno předvídat.
... ještě chvíli... teď!
Ve chvíli, kdy byl jeden protivník odkrytý a ostatní se chystali k útoku, sekl jsem šikmo a rozsekl mu rameno. V tu chvíli už na mě mířil další útok, malinko jsem se posunul k dalšímu a nechal se projet katanou skrz, jelikož se mé tělo změnilo na vodu, odrovnal můj nepřítel svého spojence.
Stezka    Tumblr_m0j6plkC7G1rqxa7po1_250
"Kde mám zadek?" spojil jsem se zase v jedno kousek za nimi, "tady je."
Tím pádem už zbývali jen dva protivníci. Oba byli celkem v šoku po zavraždění svého druha, chvilku zůstali tupě stát a zírali na to, co právě proběhlo.
Jeden z těch dvou se dal na útěk, ale moc daleko nedoběhl. Proletěl mu hlavou můj kunai. Poslední se otočil za ním a sledoval jeho smrt.
"Chcete mi říct, že se snažíte přepadnout karavanu pomocí tupých nástrojů, kteří ani neumí bojovat?" zamumlal jsem si pro sebe, ale hlasitě.
Snažil jsem se na sobě nedat znát mou únavu, ale opravdu rychle mi docházely síly. Bylo jich moc, na to jak jsem nebyl připraven. Navíc jsem začínal mít opravdu dost velkou žízeň.


_________________
Spoiler:

E-rank
***
D-rank
Shunshin no Jutsu
C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu
Suiton: Mizurappa
B-rank
Suiton: Bakusui Shōha
Suika no Jutsu
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu

A-rank

Stezka    Tumblr_lvdj11KaHA1qdfdg1o1_r1_500


kunaie

43Stezka    Empty Re: Stezka za Tue Mar 13, 2012 7:12 am

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin
Další kunaie? Tentokrát ze stran... Uskočila jsem směrem dozadu a tak se jim vyhnula. Přistála jsem na jednom z vozů s obilím. Měla jsem toho právě tak akorát dost. Nemínila jsem dělat jenom nečinný terč. I já jsem vytáhla kunaie s výbušnými lístky a poslala je tím směrem, odkud prve přišly. Nedávala jsem si moc nadějí, že tohle dotyčné položí. Ale aspoň nějak jsem je zaměstnávala.


_________________
Jutsu: Základní (E-rank)

Vybavení: shurikeny, kunaie, výbušné lístky, katana

Spoiler:

Stezka    Katananebe

44Stezka    Empty Re: Stezka za Tue Mar 13, 2012 9:57 am

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů
Keď sa po mojom zásahu objavili ďalší teraz som sa iba uhýbal a bránil. Keď boli zoskupení pri sebe vyskočil som a hodil som k nim niekoľko kunaiov z výbušními lístočkami ktoré vybuchli. Výbuch bol silný a oni nemali v podstate kam ujsť. Je ich celkom dosť... ale sú až moc slabý aby nás dostali... dopadol som neďaleko miesta kde som ich odpálil.


_________________
Techniky:
S-Rank
Ink Bubble Explosion – Sumi Awa Bakuha – Výbuch atramentovej bubliny
A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Explosive Bubble – Bakuha Awa – Vybuchujúce bubliny
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
Blinding Bubbles Technique - Genwaku Awa no jutsu – Oslepujúce bubliny
Soap Bubble Slime - So-pu Awa Hedoro – Bublinkový sliz
Kuchyiose no jutsu - Technika privolávania (Akane)
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu


Učím sa:


45Stezka    Empty Re: Stezka za Tue Mar 13, 2012 3:46 pm

Nukenin

Nukenin
Před Renjirem padali jeden Shinobi za druhým, několik se jich raději stálo, nejspíš strachem, možná i tím, že dostali další rozkazy.
Pravdou bylo, že kolem Renjira zavířilo spoustu růžových okvětních lístků, zastínily mu výhled, aby se pak před ním zjevila osoba, na hlavě měla kapuci, ale z hlasu bylo jasné, že to byla dívka.
"Hmm, pojďte pane, budeme si hrát" Dodala, zněla dětinsky, ale pohled měla vražedný, pak poskládala pečetě, ale nehýbala se, čekala až Renjiro něco udělá, dávno prověřila jeho schopnosti, sloužili k tomu ti nukenini předtím.

Mezitím ostatní nukeniny měli za úkol připravit karavanu o její zásoby.

Shimonovi a Ren se dařilo likvidovat nukeniny, stáhli se, stejně jako u Renjira, protože se ze stínu vynořila další osoba. Nijak svou totožnost neskrývala, byl to muž středního věku, s jizvou táhhnoucí se mu od levého koutku úst ke spánku.
"Jounin, že?" Podotkl při pohledu na Shimona, připravil si pečetě a kývl na dva nukeniny, co mu stáli za zády, ti mířili k Ren s tasenými Katanami.

46Stezka    Empty Re: Stezka za Tue Mar 13, 2012 7:57 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin
Udýchaně se rozhlížel po dalších cílech. Najednou všichni odskákali pryč, chvíli jsem jen nehybně čekal na další možný útok, nebo nějakou past. Najednou se objevily ty lístky, překvapeně jsem sledoval jak pomalinku dopadají na zem. Za záclonou květů se objevila zahalená postava. Ucukl jsem sebou a pevně uchopil katanu oběma rukama. Zadíval jsem se jí do očí, oproti jejímu hlasu byl její pohled hrozivý. Už jen z tohoto pohledu bylo jasné, že mě chce zabít.
"Ty jsi rozdílná, nejsi jako ostatní, jen loutka. Ty jsi ta, co tahá za nitky, nemám pravdu?" pousmál jsem se, ale ne moc přesvědčivě. S mečem jsem zatočil a zasunul ho zpět do pouzdra na zádech, vytáhl jsem kunai mrskl ho po té ženě a odskočil, za letu jsem složil pečetě. Vše se odehrálo, jak nejrychleji se mi to podařilo.


_________________
Spoiler:

E-rank
***
D-rank
Shunshin no Jutsu
C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu
Suiton: Mizurappa
B-rank
Suiton: Bakusui Shōha
Suika no Jutsu
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu

A-rank

Stezka    Tumblr_lvdj11KaHA1qdfdg1o1_r1_500


kunaie

47Stezka    Empty Re: Stezka za Tue Mar 13, 2012 8:05 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin
Složila jsem pár jednoduchých pečetí na bunshin no jutsu. Pět Ren tasilo katanu a vyrazilo naproti nukeninům. Když jsem je nemohla přemoci početně, zkusila jsem to alespoň pomocí iluze. Skutečný útok však mířil pouze na krk jednoho z nich.


_________________
Jutsu: Základní (E-rank)

Vybavení: shurikeny, kunaie, výbušné lístky, katana

Spoiler:

Stezka    Katananebe

48Stezka    Empty Re: Stezka za Wed Mar 14, 2012 5:55 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů
A co když ne? Sklamu vás? prehovoril som k tomu čo sa ma opýtal. Katanu som mal stále po ruke a v jednej ruke som mal aj v pohotovosti bublifuk. Tak vodca sa ukázal..Ren a Renjiro držte sa... pomyslel som si. A sústredil som sa na tú osobu.


_________________
Techniky:
S-Rank
Ink Bubble Explosion – Sumi Awa Bakuha – Výbuch atramentovej bubliny
A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Explosive Bubble – Bakuha Awa – Vybuchujúce bubliny
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
Blinding Bubbles Technique - Genwaku Awa no jutsu – Oslepujúce bubliny
Soap Bubble Slime - So-pu Awa Hedoro – Bublinkový sliz
Kuchyiose no jutsu - Technika privolávania (Akane)
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu


Učím sa:


49Stezka    Empty Re: Stezka za Wed Mar 14, 2012 7:33 pm

Nukenin

Nukenin
Akemi
Spoiler:
Stezka    Naruto_kunoichi_by_NuggetSangriento
Hmm, obratný je. Pomyslela si, když ho viděla, stova ho stíhala vidět, ale ona nebyla nijak vystrašená, svou úroveň si tvrdě vydobila a právě kvůli tomuhle, co mu teď ukáže svou vesnici opustila a dala se na dráhu nukenina, někdo jí nabídl lepší vyhlídky na rozvoj svých schopností.
Stalo se něco zvláštního, kunai, který na Akemi letěl prošel jí skrz, ale ona už tam nebyla, rozpadla se na záplavu lístků a její smích dozníval okolo.
Genjutsu? Moc se to tam neřadilo, ale klamalo to smysly a to pořádně.
Objevila se za Renjirem, pečetě už měla poskládané.
"Fuuton: Hanachiri Mai"
Stezka    2279613_o
Na Renjira mířila salva okvětních lístků, bylo jasné, že se na ně specializuje a že má víc než tohle eso v rukávu.

Mezitím k Ren se ti dva stále blížili, spoustu jejích kopií zmizelo vlivem jejich Taijutsu, rozseklé katanou, ale stále zbývali asi dvě, tihle nukeniny uměli základní ninjutsu, ale obratnost s katanou jim byla vlastní.
Jeden šel na pravou Ren zpředu, zatímco jejímu klonu se druhý pokoušel proklát hrdlo.

Hachiro
U Shimona byl prozatím klid, ale na jak dlouho.
"Pokud ne? Tvoje smůla, mohli jsme se pobavit.." Ušklíbl se a poskládal pečetě.
"Doton: Doosenkiryuu!" Vypadala to, že už přestane jednat v rukavičkách. Na Shimonu se po jeho jutsu řítil obrovský zemní drak.
Stezka    300px-Earth_Dragon_1

50Stezka    Empty Re: Stezka za Wed Mar 14, 2012 8:13 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin
Započne konverzaci a potom ani neodpoví, v téhle hře asi ten, co promluví prohrává.
Kunai prolétl mojí protivnicí a zanechal pouze spousty okvětních lístků. Zajímavé jutsu.
Došlo mi, že se bude nacházet někde okolo. Ve vzduchu jsem se otočil, to už na mě ale letěla ta vlna. Pečetě byly složené a já poslal vodní vlnu proti jejímu útoku. Suiton: Mizzurapa
Stezka    Images?q=tbn:ANd9GcRTa08slYl0aQxwy2tobO2sX0o4UZpmR4KcntnwBlOfmRiJut8PCg
Nejdříve do sebe oba útoky narazily, později bylo ale jasně vidět, že její má převahu. Využil jsem zbylého času a útoku vyhl, díky efektu obou útoků jsme si na čas zmizeli z dohledu. V tuto dobu už jsem skládal další pečetě a při dopadu zpět na zem se u mě objevily dva klony.
Já a jeden klon jsme se rozeběhli na různé strany, abychom ji společně obklíčili, s tasenými katanami jsme vyčkávali na její další kroky.


_________________
Spoiler:

E-rank
***
D-rank
Shunshin no Jutsu
C-rank
Mizu Bunshin no Jutsu
Suiton: Mizurappa
B-rank
Suiton: Bakusui Shōha
Suika no Jutsu
Suiton: Gōsuiwan no Jutsu

A-rank

Stezka    Tumblr_lvdj11KaHA1qdfdg1o1_r1_500


kunaie

Sponsored content


Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru