Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Cvičiště

+23
Saya Urakami
Shion Fei
Isago Fuuma
Kazuo Kato
Kenko Ryuu
Yasuraka Yuki
Hisagi
Taku Hosogawa
Taiga
Yukio Kūgo
Kayato
Kensei
Zairen-01
Neiro Uzumaki
Yumiko Taji
Aoki Miko
Kaya Nomoki
Mister_zx
Ai Ishi
Kashike
Reina Kana
Phate69
Namikaze Yoshiko
27 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Goto down  Zpráva [Strana 8 z 12]

1Cvičiště       - Stránka 8 Empty Cvičiště Mon Jan 23, 2012 6:51 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Cvičiště       - Stránka 8 Images?q=tbn:ANd9GcShVfOGq86Upy4LskAOXZ4Cg1MCPyEs2TD3z6q9ein04BpF7uM5UJgJfvnxug
Místo pro trénování se vším potřebným vybavením. Jedno z nejdokonalejších a nejfrekventovanějších míst v Iwagakure. Jeho rozloha je srovnatelná například se Strahovským stadionem (300x400m). Leží půl míle od Iwagakure a cesta k němu je vcelku náročná. Každý ninja se tam ale bez problémů dostane. Na cvičišti můžete najít překážkové dráhy, všechny možné povrchy a v západním rohu roste dokonce malý les.
Na cvičišti je vždy jeden sensei a dva chuunini dohlížející na pořádek cvičení. Velmi často tam trénují ANBU a vojáci, kteří tam zlepšují fyzičku.


351Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 2:42 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Jistě, beze všeho. Nabídnu dámě rámě a vykročím směrem ze cvičiště.

352Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 2:45 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

S úsměvem jsem Kashikeho následovala.
(přesun)

353Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 9:20 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Usnula jsem...ve stoje. Únava udělala své, probudilo mě až surové kousnutí do nohy od lišáka. "Ty!!" Zavrčela jsem nepříčetně než mi došlo kde jsem a co se děje. Lišák posměšně poskočil.
"Mrcho jedna chlupatá" Zamrmlala jsem a protáhla se. Poté jsem se vydala přímo do rezidence.

354Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 6:16 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Ja som sa sem zasa vrátil kde som si začal precvičovať naozaj všetky techniky. Mal som v pláne začať sa učiť novú lenže som si potreboval viac si spraviť kondičku preto som sa na to dal.

355Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 9:54 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Sedl jsem si tiše na trávník a smutně jsem koukal okolo.Je to těžké.S tebou neechan.

356Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 10:38 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Videla som ho ako sedí na trávniku,vietor mi krásne cuchal vlasy. "Kalen" poviem si skôr sama pre seba a naďalej sa skrývam za stromom a smutným pohľadom ho sledujem ako tam sedí

357Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 10:47 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Spozoroval jsem tu dívku z minula.Ha.Slečno.Dojdu k ní s milým úsměvem.Děkuji vám.Však počkej!

358Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 10:53 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Celá som sa strachom roztrásla až tak že to bolo vidieť jak na tele tak aj na tvári.Bol tam vidieť strach ktorý ešte nikdy nemala. "Ja...prepáčte ...ja už musím isť ..." stále som mala na tvary nesmierny strach s Kalena.Poklonila som sa a otočila som sa na odchod

359Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 10:55 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Kampak.Chytl jsem jí za ruku a hodil na zem rychlím švihem.Myslíš si že tě nechám odejít.Neechan?Zazubyl jsem se.Docela zajímavé jak jsem na to přišel asi před půl hodinou.Spacifikuju jí aby mi neutekla.

360Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 11:05 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Bála som sa ho ešte viac dokonca som sa tak aj tvárila, bolo mi jedno že uvidí môj strach. "Niekoho...si pletiete !" vykríkla som zo strachom.A skúšala sa vymaniť aby som mala utiecť.

361Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 11:07 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Svou vlastní sestru poznám i kdyby si stokrát přebarvila vlasy!Místo toho aby se vysmekla jí postavím na nohy.A taky se ke své sestře budu chovat tak jak se patří!Chytl jsem jí ruce aby nic neudělala a tím jsem jí znemožnil útěk.

362Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 11:11 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Stále som zo sebou cukala. "Pustite!" hovorila som formálne ako sa patrilo.V tom momente ako som zo sebou cukala mi zacinkala katana.Dúfala som že nepadne pretože nebola poriadne pripevnená,bola to istá katana len mala inú pochvu

363Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 11:14 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Oh.Pardón.Povolil jsem jí ruce.Já si vás spletl.Obajl jsem ji.S mrtvolou.Ai uslyšela zvuk tahání meče z pochvi a rychlí svist.Potom ji ocel meše Ishi chladila za krkem.Víš jak seš teď blízko smrti?

364Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 11:17 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Strach zmizol,pozrela som na Kalena. "Tak ma zabite ak myslíte že niečo mojou smrťou získate...len dotoho" povedala som vážne a ruku čo som mala voľnú som chytila jeho katanu a pritlačila som si ju ku koži tak že mi začala odtiaľ tiecť hodne krvi.

365Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 14, 2012 11:37 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ai ani Kalen se náhle nemohli ani pohnout. Okolo nich se začali ze země vynořovat jednotky ANBu a také jeden Oinin. Dva z ANBu drželi na rukou pečetě, které zabraňovaly v pohybu, a Oinin promluvil: Okamžitě oložte katanu na zem a nic nezkoušejte. Oba jste zatčeni pro rušení klidu na slavnostech. A půjdete se mnou...
Pečetě povolily a vy dva jste se mohli hýbat. ANBu si vás velmi pečlivě hlídají, ale nehodlají vás poutat.

366Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 3:34 am

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Na hlave mi vyskočila kvapka. "A to som na chvíľu sa prišla pozrieť" poviem celkom sklamane."Kam nás odvediete ?" pýtala som sa a len som dúfala že nie za Tsuchikagem, vedela som že ma pošle na rozsudok smrti ak zjistí že som to ja.Trocha nervózny úsmev som mala na tvár...no skôr to vyzeralo ako kŕč xDDD

367Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 7:51 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Schoval jsem meč do pochvy a postavil se naproti Oninovi.Doufám že jdeme za Tsuchikagem!Zavrčel jsem na něj.Si myslí že když má masku přez xicht že je něco víc?

368Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 2:15 pm

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

(Ehm, kde je v Kamennej knižnica? Smile)

369Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 4:00 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

// já mám pocit že žádnou nevedeme ....

370Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 4:37 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

/Navíc mi připadá blbé v cizí vesnici chodit do knihovny a něco si tam zapujčit na učení Very Happy nejsme v Suně/

371Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 4:58 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

N..nemyslíte že není potreba zaťažovať Tsuchikage ?čo tak nás do konca slávností zavrieť do väzenia a pak pustiť ? skúšala som vyjednávať

372Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 5:00 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Ach.Je jasné že se s Anbu nedá vyjednávat.Je to banda blbečků co si moc myslej a poslouchaj každý písknutí kohokoliv kdo má vyšší hodnost.Prostě bezduchý loutky.

373Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 6:01 pm

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

(V poriadku, zostaneme teda tu.)

"Zaujímalo by ma, či sa vôbec prehliadka uskutoční," pokrútil som nesúhlasne hlavou, čo bol aj môj názor na vec. "Tak, kde sme to skončili? Boj na blízko, však? Ale najskôr mi obaja ukážete, ako viete chodiť po stromoch a vode. V Piesočnej na to nemáme vhodné miesto, ale tu áno." Ukázal som na najbližší strom, očakávajúc to najhoršie.

374Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 6:10 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

// Místnost s knihovnou založena.

ANBU

Vy si myslíte, že nevíme, kdo jste? zeptal se Oinin pohrdavě směrem k Ai. Přebarvit vlasy a proklouznout zpět do vesnice, aniž bychom o tom nevěděli, to jste byla hodně naivní. Jdeme do vězení.



Naposledy upravil Phate69 dne Fri Jun 15, 2012 6:18 pm, celkově upraveno 1 krát

375Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 6:16 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ako vidím tak som mala ostať v práci zatvárila som sa kyselo.

376Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 6:25 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

A já?Zeptám se suše.

377Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 6:28 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

ANBu

Vy jdete samozřejmě také. Tasil jste katanu a ohrožoval s ní v době slavností tuto ženu. řekl ANBu nekompromisně a odvedl vás do věznice.

378Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 6:58 pm

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Umm... sensei? Oslovila jsem ho s neviným výrazem ve tváři. Chůzi po stromech zvládám, ale s vodou to bude horší teprve jsem mě to bratr začal učit takže...

379Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 7:05 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Už ani nemluvím,připadá mi to zcela zbytečné a také bezdůvodné vypustit i jedno slovo ze svých úst.
Dojdu ke stromu a vcelku pomalým krokem,avšak s tělem v horizontální poloze pochoduji nahoru a pak dolů.
Na poušti jsem jen nepozoroval velbloudy pomyslím si a sednu si pod strom,prstem do hlíny črtám elipsy...

380Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 7:23 pm

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

"Predpokladal som, že chôdza po vode pre teba nebude problém," prekvapene som hľadel na Ryuu. "Ak sa chceš naučiť lekárske techniky, ovládnutie vlastnej Chakr~y je prvoradé!" Až teraz som si uvedomil, že Kazuo už zvládol chôdzu po strome. "Na čo čakáš? Nájdi si vodnú plochu a pokračuj."

381Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 7:55 pm

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Neříkám že je to problém! Zašklebila jsem se. Jen říkám, že jsem to ještě neměla možnost pořádně vyzkoušet. Otočila jsem se na patě, proletěla kolem Kazua a zastavila se až před vodní hladinou. Pche .. prý prvořadé. Jistě že to zvládám. Mumlala jsem si pod nos. Soustředila jsem do chodidel chakru tak jak mě to brácha učil a postavila se na hladinu. I přes mou hyperaktivitu jsem dokázala soustředit a ovládat chakru na svůj věk výborně. Žádný problém sensei! Zavolala jsem na něj a ještě mu zamávala. Brácha je dobrý učitel. Zazubila jsem se a trošku se po hladině prošla sice chůze byla nemotorná, ale to se s každým dalším krokem zlepšovalo a už se mi ani nepotápěla chodidla pod hladinu.

382Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 9:02 am

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Vypol som režim nehmotnosti, a sadol si pod strom. Nieže by ma vyčerpal, ale.. vyčerpal ma. S úškrnom že som to zvládol, a pri predstave, ako jej nabudúce nakopem pozadie, som si ľahol pod strom a pozoroval neďalekú skupinku genínov. Nieže by na tom zišlo, ale všetci boli starší odo mňa. Čo sa to s tou mládežou deje? Mal som sa čo ozývať. Chunínom som sa stal len náhodou.

383Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 9:10 am

Reizo Hoshigaki

Reizo Hoshigaki
Genin

Sám som po dlhých prechádzkach po okolí Iwy, prišiel až na cvičisko. Nie žeby sa mi chcelo, ale chcel som konečne previesť techniku v praxi. Keďže som nemal s kým, skúšal som techniku vodného väzenia sám na sebe, čo mi samozrejme nešlo a pekne som zmokol. Vykašľal som sa na plášť, ten som zhodil, aj tričko, a tak preplával do stredu malého jazierka, kde som vystúpil za pomoci čakry na hladinu, a skúšal ďalej. Po chvíli sa voda rozvírila, ale nedokázal som ju zmeniť na guľu. Nič sa nedialo dlhé chvíle, než sa voda rozvírila a vytryskla. Pokrok! Usmial som sa, sadol si do tureckého sedu a rozmýšľal, že či vážne predsa len nepôjdem do týmu. Tieto Iwské hory ma menili.

384Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 9:24 am

Mononoke

Mononoke
Genin

Od brány Iwy jsem zamířila na cvičiště. Sedla jsem si do stínu pod jeden strom a pozorovala ostatní ninji z jiných vesnic, jak trénují, nebo co to tam dělají.

385Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 9:46 am

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

"Moc vody tu nevidím" poznamenám při pohledu na hory kamení kam jen oko dohlédne.
"Takže se mám vydat hledat nějakou kaluž?" ptám se senseie s kamenným ksichtem.

Pokud vím Iwagakure není proslulá vodními plochami říkám si sám pro sebe..

386Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 10:09 am

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

"Určite ju nájdeš skôr, ako v Piesočnej," sarkasticky som sa usmial. To už Ryuu predviedla čo vie na vodnej ploche, ktorú našla veľmi rýchlo. "Skús to tam," naznačil som Kazuo~vi kde má hľadať, zatiaľ čo som chválil Ryuu. "A teraz by sme mohli prejsť na prvú lekársku techniku," navrhol som.

387Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 10:25 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Ja som si vyskočil na jeden strom a čakal som kým si na niekoho nestriehnem a vyzvem ho na tréningový boj zistil som že to je jeden z najlepších možných tréningov len som mal akosi vždy štastie že to bol niekto kto bol vždy silnejší. Teda až na to že to nikdy nebol genin aj keď krok som s chuuninmi ešte ako tak držal. Chcelo by to nejakú akciu alebo nájsť senseiiku a zvyšok týmu .... alebo skúsim sa opýtať či sa môžem k niekomu pripojiť a trénovať? Tak pre seba som si rozmýšľal a zvažoval kto taký by to tak neodmietol no nevedel som ale ktorý môj odhad veľmi dobrý nebol.

388Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 12:26 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Neusměji se,nezatvářím se nijak jen sdělím toto "Jdu trénovat sám,lékařské techniky mě nezajímají" ukloním se,otočím se a pomalu odcházím pryč.

V Mladém Mineralogovi psali,že je někde v Iwě výstava minerálů,různých hornin,drahých kamenů... přemýšlím při odchodu z cvičiště.
Rozhodně to bude zajímavější než tady na cvičišti přes tvář přelétne náznak úsměvu a mizím do ulic.

/Přesun/

389Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 12:31 pm

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

"Ach, to nie je dobrý nápad," ani som sa nenazdal a Kazuo bol preč. "Akú mám istotu, že nespraví niečo, čo naruší dobrý vzťah Piesočnej a Kemennej? A majú naše dediny vôbec nejaký vzťah?" Zasa som sa zamyslel nad zbytočnosťou sledujúc Ryuu, ktorá ešte stála na vodnej ploche.

390Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 1:15 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Nějakej kluk odešel, někdo se snažil chodit po vodě...tak jsem ze země vzala list nějakého stromu a začala jsem svičit koncentrování vzdušné chkry. Po chvíli se list trochu natrhl, tak jsem pokračovala...stále se prasklina na něm zvětšovala...

391Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 1:37 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Prišiel som na cvičisko šiel som za Mononoke.Je tu dosť ľudí...Povedal som potichšie ale tak aby to počula oprel som sa o strom a sledoval som ostatných.

392Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 1:39 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

No to teda, pousmála jsem se a s posledním soustředěním jsem roztrhla lístek na tři části. Pak jsem si protáhla záda a začala jsem si hrát s ostřím katany mezi prsty.

393Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 1:46 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Videl som ten list iba som sa pousmial.Dosť sa zlepšuješ...Povedal som pričom som sa usmieval.Dal som si dolu z chrbtu ruksak a katanu a postavil som sa oproti drevenému panákovi nadýchol som sa a udrel som silno z päsťou panákovi do hrude kúsky dreva odleteli okamžite som z druhou rukou udrel do tej istej časti drevo popraskalo vtedy som vyskočil a udrel som z lakťom do hlavy panákovi tá odletela o kus dalej následne som kopol do neho a rozsypal sa.

394Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 1:49 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Když mě "pochválil" usmála jsem se na něj. V několika vteřinách zmasakroval dřevěného panáka, tak jsem řekla, taky ti to jde. Pořád jsem se usmívala a hrála si s katanou.

395Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 1:52 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Nevieš ako dlho sa tu zdržíme ?Spýtal som sa jej a čakal som pričom som si sadol na zem a oprel som sa o kmeň stromu. Vytiahol som si z ruksaku fľašu z vodou a napil som sa potom som fľašu vrátil do ruksaku.

396Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 1:59 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Pokrčila jsem rameny, vůbec netuším...když vytáhl flašku, zahrabala jsem v kapse a vytáhla kus čokolády. Ulomila jsem si a nabídla jsem Maurovi, chceš? Pousmála jsem se a žužlala svůj kousek.

397Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 2:37 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Zobral som si čokoládu.Dakujem...Povedal som pousmial som sa a začal som jesť čokoládu.

398Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 2:41 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

V pohodě, uklidila jsem zbytek čokolády někam do mé kapsy. Po chvilce jsem zase sebrala ze země nějaký list a soustředila jsem do něj chakru...Asi po minutě byl na dva kusy, i když mě to docela vyčerpalo. Pousmála jsem se pro sebe, že už mi to ovládání podstaty chakry jde...

399Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 10:10 pm

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Hai sensei! V momentě jsem byla u něj a s napětím čekala co se bude dít. Takže jakou techniku mě naučíte? Doslova jsem na něj civěla připravena zapamatovat si každou informaci, kterou mi sdělí.

// Omlouvám se, že odepisuju tak pozdě. Dělala jsem "pár" věcí na jiné fórum. To není zrovna práce na 5 minut Smile

400Cvičiště       - Stránka 8 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 10:38 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Dojedol som čokoládu pričom som stále sedel na zemi dosť som sa nudil nebolo ani čo trénovať ani z nikým bojovať sledoval som ostatných ako trénujú.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 8 z 12]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Similar topics

-

» Cvičiště
» Cvičiště
» Cvičiště

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru