Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Hory a skaliska před Iwagakure

+4
Reina Kana
Phate69
Nao Uchiha
Namikaze Yoshiko
8 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Hory a skaliska před Iwagakure Empty Hory a skaliska před Iwagakure Mon Jan 23, 2012 6:48 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Přestože Iwagakure není nijak dobře ekonomicky založena, jedno se musí nechat: Vývoz kamení, uhlí a křišťálů je jedním z hlavních atributů celé země Země. Bohatě exportuje s těmito nerosty a spousta obyčejných lidí i geninů si chodí přivydělat do křišťálových a kamenných dolů. Díky důmyslnému mapování a rozvržení tras je v dolech dost místa a několik síní, do kterých se v případě nouze dá schovat až 80% obyvatel vesnice. Ten, kdo doly nezná, se v nich ale může lehce ztratit, pozor na to!

2Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Tue Mar 06, 2012 7:53 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Prechádzal som sa po vyznačených cestičkách, ktoré naznačovali vstup do dolu. Dúfam že ma tu nenechajú, no aj ja by som si mal pohnúť. Šiel som ďalej, kým som nenarazil na vstup do skaly, ktorý bol opustený. A tak isto aj celý tento vyťažený dol. Uškrnul som sa. Možno by tu ešte mohli byť nejaké zvyšky po cenných kameňoch. Vošiel som do dolu, v ktorom bola tma jak v ****. No zacítil som niečo, čo som nevedel špecifikovať. Sakra, smrdí to jak... Zhnité vajíčko v mesiac starej ponožke. Zapchal som si nos a radšej som dýchal ústami. No tá tma ma už dosť hnevala. Poskladal som pečate s úmyslom tu vytvoriť aspoň nejaké svetlo a vytvoril som malú ohnivú guľu. Pár sekúnd som mohol žasnúť nad systémom chodieb a siení v dole, keď sa z diaľky ozval zvuk, pri ktorom mi skoro zamrelo srdce. Výbuch. Až po ňom som si uvedomil, že ten zápach bol metán. Vysoko výbušný plyn. No a jéje! zreval som, zvrtol som sa na päte a ako najrýchlejšie som vedel, som sa rozbehol k východu. Ak by som náhodou zakopol, spadol som, alebo som sa nejak zastavil... Bol by som mŕtvy. Doslova mi horelo za pätami. Metán vo veľkých množstvách uskladnení v tomto dole vybuchoval priamo za mojim chrbtom. Hovorí sa, že ak ide človekovi o život, dokáže aj nemožné. Oznamujem vám, že to je pravda. Moja rýchlosť sa v tú chvíľu mohla rovnať Raiton no Yoroi. Bežal som ako o život, keď som uvidel východ. Hajáááá! vyletel som s plameňom pri zadku z dolu a pristál som na náprotivej stene. Z úžasom som sledoval, čo som znova pokašľal. Všetko tu bolo rozmetané na cucky a výbuchy bolo istotne počuť až do Konohy. No mňa tu Tsuchik zabije.

3Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:00 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Okolo tebe se během několika sekund objevilo asi pět příslušníků ANBU v maskách a s tasenými zbraněmi. Jdeš s námi. A nic nezkoušej. řekl jeden bez jakýchkoli náznaků přátelství. DVa k tobě přistoupili s úmyslem tě spoutat a vzít mezi sebe.

4Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:05 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Pozorne som sledoval tých podivínov a čakal som čo zo mnou urobia. Našťastie sa nevyplnilo to, načo som myslel. Spútať? Ehm.. pomaly som sa postavil a stará rana na hrudi sa mi znova otvorila. Na bunde sa mi začali objavovať krvavé fľaky. Nemám rád, ak mi niekto nedopraje slobodu. Pôjdem po vlastných. Ruku som si priložil ku rane a radšej som ich následoval.

5Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:08 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Obestoupili tě tak, aby mohli kontrolovat každý tvůj pohyb a vedli tě zpět do vesnice. Vůbec se jim nelíbilo, že jim odporuješ, ale někdo utrousil něco o tom, že si tě Tsuchikage zabije sám. (přesun)

6Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:09 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

~presun~

7Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:13 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

dorazila jsem na místo. Vytvořila dva klony a poslala je na velení k dolům kvůli uhašení já se mezitím snažila podržet strukturu dolů pomocí krystalů, aby se nezhroutili na lidi.

8Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:26 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Doběhl jsem před skály a zapojil jsem se do řetězce na hašení. Tohle není dobré. Vodu a písek! Hned! zakřičel jsem a dal Reininým klonům pohov, aby pustily krystalovou stěnu. Hned mi byla přinešena mapa tunelů. Zacpěte C1, A3, A4, A6 a A7. To by mohlo stačit. Dělníci jsou jistě už pryč. Nažeňte do dolů oxyd uhličitý, aby se výbuch metanu nešířil dál. Dokončil jsem rozkazy a dál hasil, co šlo.

9Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Tue Mar 06, 2012 8:44 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Plameny byly po chvíli zažehnány a tak jsem mohl nechat pracovat ostatní. DOufám,ž e ten, kdo to způsobil je už ve vězení a že mi ho Reina moc nezdrchala. Já ho zabiju...zabiju, ať už to je kdokoli. říkal jsem si rozhořčeně a rychlým krokem vyrazil k vězení.

10Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Sat Mar 10, 2012 10:50 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Dojdu na úpatí skal a najdu si pohodlné místo. Usadím se zády ke kameni, ne do tureckého sedu, ale s nohama nataženýma. Zavřu oči a snažím se si úplně vyčistit mysl. Abych nemyslel vůbec na nic.

11Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Sun Mar 11, 2012 2:15 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

https://www.youtube.com/watch?v=hfNlA1xPzXA

Faito

Dorazil jsem ke skalám a uviděl Kashikeho, jak medituje. Až budeme provádět techniky, bude ti meditace k ničemu. řekl jsem se zlým úsměvem. Svlékni se do půli těla a lehni si. poručil jsem a kdž tak učinil, začal jsem s výkladem. Jistě sis v mnoha knihách přečetl, že existuje pečetící technika, pomocí níž se do tvého těla dostane jeden z ocasých démonů. Při této technice ale pečetitel umírá a to si v naší situaci nemůžeme dovolit. Provedeme to tedy pomocí prastaré techniky. zazubil jsem se a vytáhl asi 40cm dlouhý nůž s háčkem na konci. Většinou se démoni zhostí těla, které je blízko smrti.
Ještě, než stihl něco udělat a zaprostestovat, přiklekl jsem mu jednu nohu a chytl ho za krk. Začal jsem ho pomalu dusit a ve tváři jsem neměl ani špetku emocí. Nakonec jsem mu rozřízl kůži na břiše. Jelikož byl přirdoušený, moc nevnímal řezavou bolest od hrudi až k pánvi.
Chvíli jsem uvolnil ruku, aby se mohl nadechnout a já mohl vytáhnout jakousi divnou psí kůži. Nebude se ti to líbit. řekl jsem s úsměvem a opět ho přidusil. Začel jsem cpát onu podivnou kůži pod tu jeho a systematicky ji nařezával. Kashike mohl cítit chlad a zároveň viděl, jak se nad ním sklání podivný duch se skoro delfíní hlavou a pěti chvosty. Zabijeme ho. Už brzy budeš můj a pak ho zabijeme... zubil se duch a skláněl se čím dál blíž ke Kashikeho obličeji.
Přesně ve chvíli, kdy se měly jejich obličeje dotknout, jsem zabral za nůž a pomocí háčku vytrhl Kashikemu část masa, takže ucítil neuvěřitelnou bolest a probral se. Rána na břiše jako by tam nebyla a já jsem mu podával ruku. Démon v jeho hlavě stále protestoval a snažil se ho přemluvit, aby mě zabil.
Odstoupil jsem ještě dál. Srovnej si to v hlavě, Kashike. Mě nezabijete...teď rozhodně ne. řekl jsem, usmál se a odešel.

12Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Sun Mar 11, 2012 2:23 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Vzpamatoval jsem se a svalil se znovu na zem. Chytnu se za hlavu a snažím se nejdřív nevnímat ten hlas v mojí hlavě. Pak si ale uvědomím co se stalo a co tam ten hlas dělá. Ty... ty budeš poslouchat mě... a ne já tebe. Jsi ve mě abys sloužil vesnici... Uvidíme... Pak už je ticho a má mysl je opět jen mojí pevností. Zvednu se a vyrazím zpět do vesnice.

13Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Mon Mar 19, 2012 3:22 pm

Kashike

Kashike
Genin

// Mise Hašení požáru....

Kashike


Donesly se mi zprávy o požáru v dolech. Nelenil jsem a okamžitě vyrazil do skal pomoct s hašením. Když jsem dorazil na místo tak ze všech větracích šachet a vchodu stoupal hustý černý kouř. Vyhledal jsem někoho z hasícího týmu a ohlásil se jako dobrovolník. Bylo mi řečeno že mám nahradit jednoho z mužů ve směně u pumpy v tunelu. A tak, poslušen rozkazu, jsem vběhl dovnitř.

Kolem bylo plno kouře a horko. Oči mě štípou od kouře a já se potácím podél stěny spíše po paměti směrem k pumpám. Po nekonečných deseti minutách dorazím k velkému podvodnímu jezeru, na jehož břehu se činí směna pumpařů. Okamžitě se zařadím na prázdné místo a začnu pumpovat vodu z jezera.

Je to úmorná práce, kouř v očích vystřídal pot a bolí mě i svaly o kterých jsem netušil že je mám. Ale výsledek se začíná dostavovat. Vzduch se pročišťuje a žár uvnitř už neni tak silný. Ještě dvakrát jsem se vystřídal u pumpy když pro nás došli že je po všem. S úlevou se pustím madla a zjistím že mám ruce rozedřené do krve. Vyjdu na povrch a dopotácím se kousek stranou, kde se sesunu k zemi a zůstanu sedět.

Když načerpám dostatek sil, vyrazím unaveným, klopýtavým krokem do vesnice na ošetřovnu.

14Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Mon Mar 19, 2012 11:47 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

// Mise je tvoje. Sice jsem říkal 30 řádků, ale asi jsi jediný, kdo tu stojí o postup na další úroveň...

15Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Wed May 23, 2012 8:50 pm

Aoki Miko

Aoki Miko
Jounin

Přikrčila jsem se a po delším tréninku zasunula katanu do pouzdra.
Narovnala jsem se, pohodila vlasy. Hodlala jsem je rozpustit. Doteď byly svázané elegantní černou stužkou, aby mi nepřekážely. Nakonec jsem je tak ještě nechala a dala jsem si chvíli na vydýchání.
Vzpomínala jsem na minulý trénink a hodlala jsem zopakovat něco podobného.

FLASHBACK
Dorazila jsem na vcelku rozlehlé prostranství.
Skály. Nelítostné skály a nic víc. I přesto mi právě tohle vyhovovalo. Pohledem jsem se zaměřila na jednu z těch velkých. Velikostí by se dala přirovnat k dvoupatrovému domu a to i přesto, že na zemi neseděla pevně. Ne dost pevně na to, aby ji člověk s patřičnou silou nebyl schopný zdvihnout.
Ústa mi cukla do menšího úsměvu.
Některé z tréninků se rovnaly sebevražedným pokusům a já až příliš dobře věděla, že tohle bych nemusela přežít. A komu by se líbila smrt, při které vám skála desetkrát větší než je on sám rozdrtí všechny kosti v těle a zaživa ho pohřbí pod svým majestátním tělem?
Pravděpodobně nikomu.
I přesto si můj trénink dnes tento risk hodlal vzít.
Jako cenu za šanci zvládnout techniku, k níž jsem krůček po krůčku směřovala už takovou dobu. Den po dni jsem dokázala učinit lehčími věci, které by jiní neuzvedli. Dokázala jsem dokonce zmenšit hmotnost člověka a poupravit jeho organismus tak, aby dokázal létat. Já sama jsem se teď s pohledem soustředěným na skálu začala vznášet. Snad to bylo automatické. Snad to bylo z mírné nervozity.
Zhluboka jsem se nadechla a vítr mi pročísl dlouhé bílé vlasy.
Příjemné, ale ne zrovna vhodné pro dnešní den. Vytáhla jsem tmavou, elegantní stužku, abych jí svázala vlasy. Říkalo se tomu koňský ohon. Nepříliš lichotivé jméno pro účes, ale to nevadilo. Úprava splnila veškerá očekávání, když mi vlasy přestaly padat do čela.
Pustila jsem se do pečetí.
Technika je ve skutečnosti nepotřebovala. Byly jen jakýmsi mírně nepotřebným důvodem k přesvědčení, že mám dobré načasování. Po týdnech cvičení jsem jej musela mít. A pak jsem vyslovila jméno techniky a vrhla jsem se kupředu.
Rozdíl mezi chvílí, kdy jsem jen letěla a chvílí, kdy jsem se vznášela tři metry nad zemí se skálou těžkou několik tun. Ruku jsem měla nataženou nad hlavou, oči přivřené. Dech se mi trochu zrychlil, ale dokázala jsem to. Srdce jako kdyby samou radostí přeskočilo pár úderů. A nebo to bylo tím, že jsem si na konečnou zkoušku a ukončení tréninku vybrala příliš velké sousto.
Po chvíli jsem zjistila, že dát ho zpátky bude těžší.
Nechtěla jsem skončit s rozdrcenými kostmi. Nakonec mi nezbylo než skálu z větší výšky shodit na původní místo. Načasování bylo dobré, ale oblak prachu, který se zvedl, mne donutil ke kašli.
Když se vzduch znovu vyčistil, na mé tváři byl znatelný úsměv.
Něco ze své chakry jsem vyčerpala, ale rozhodně jsem byla spokojená.
A díky úspěchu techniky jako kdybych teprve rozproudila krev ve svém těle a jako kdyby teprve teď přišel na řadu trénink.
Na techniky jsem teď neměla ani pomyšlení.
Místo toho jsem jediným ladným pohybem vytáhla katanu. I tohle byl trénink. Uklidňující, chladný a rozhodně by se o něm dalo hovořit jako o prostředku ke krvelačnému zabíjení.
Tentokrát mi to nevadilo. Měla jsem skvělou náladu a dokonale vyvážené ostří v mé ruce mne fascinovalo. Rozhodně jsem si byla jistá, že tu s ním ještě nějakou dobu strávím.

END OF FLASHBACK

Chtěla jsem se tedy pustit do pečetí.
Tentokrát jsem měla v plánu něco jiného, než co mi jako vzpomínka proběhlo myslí. Do dlaně se mi místo toho snesla stužka.
Zřejmě si už vítr příliš hrál s mými vlasy a ona je nedokázala udržet sepnuté. Jeden pramen mne lehce pohladil po obličeji.
Zhluboka jsem se nadechla a schovala stužku zpět do kapsy.
Byla jsem unavená. Možná tohle bylo znamení, že už bych měla přestat a mě najednou přepadla chuť prospat celou noc. A nejlépe víc než jednu.

Vydala jsem se pryč z toho místa.
Další trénink přijde na řadu později. Nyní byl čas odpočívat.

(Přesun)

16Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Tue Jun 05, 2012 4:51 am

Taku Hosogawa

Taku Hosogawa
Jounin

Taku


Odešel jsem z vesnice a vyšplhal se na vrcholek jednoho z kopců kolem Iwagakure. Jen tam tak sedím s shlížím na vesnici. Snad jsem učinil správnou věc... je to hra s ohněm a mojí budoucnost teď svírá v ruce úplně cizí člověk. Snad mu dojde že když rozmáčkne malou rybu jako jsem já, nic tím nezíská...

17Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Wed Jun 06, 2012 12:59 pm

Hisagi

Hisagi
Chuunin

Hisagi

Prelietaval som okolo zrazu som uvidel senseia a tak som zrušil techniku a zoskočil som kúsok od neho.Kedy dáme nejaká další súboj ?Spýtal som sa ho a sadol som si na jednu zo skál a čakal som.

18Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Wed Jun 06, 2012 2:21 pm

Taku Hosogawa

Taku Hosogawa
Jounin

Taku


Lehce se usměji nad tou Hisagiho otázkou. Vy mladí žijete jen pro boj. Buď rád že jsi teď tady, kde bojovat nemusíš a pořádně si to užij. Je tu naplánovaný nějáký společný trenink, tak tě nebudu trápit. To by bylo zbytečné.

19Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Wed Jun 06, 2012 2:42 pm

Hisagi

Hisagi
Chuunin

Hisagi

No len neviem čo budem robiť...ani misia proste nič...Povedal som potichšie a dalej som sedel na kameni.To iba na festival zavolali hlavy veľkých dedín...Premýšľal som nad tým.

20Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Thu Jun 07, 2012 4:58 am

Taku Hosogawa

Taku Hosogawa
Jounin

Taku


Tsuchikage s nimi chce vést nějáká jednání, což nás nemusí zajímat. My jsme tady abysme si užili oslav. Jídlo, pití, holky, zpěv.... tohle všechno mi docela chybí. Ale tahle vesnice se opravdu umí bavit.

21Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Sat Jun 09, 2012 7:32 am

Hisagi

Hisagi
Chuunin

Hisagi

Aha...Povedal som pričom som sa pozeral na dedinu.To áno...Dodal som pričom som sa pousmial.

22Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Sun Jun 10, 2012 12:55 pm

Taku Hosogawa

Taku Hosogawa
Jounin

Taku


Jsem zvědavý na tu přehlídku. Když jsem byl u armády, tak mi ten pohled nepřišel nic moc, ale teď to asi bude jiné. No nic... jdu si ulovit něco k jídlu. Zatím se měj a ne že se někde zliješ... řeknu žertem a skočím ze skály dolů. Za letu zmizím. (přesun)

23Hory a skaliska před Iwagakure Empty Re: Hory a skaliska před Iwagakure Wed Jun 13, 2012 7:06 pm

Hisagi

Hisagi
Chuunin

Hisagi

O to sa nemusíte báť...Povedal som chvíľku som ešte sedel a potom som sa aj ja pobral preč ( Presun ).

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru