HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Aki Genjutsu Techniky

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Aki Genjutsu Techniky Empty Aki Genjutsu Techniky za Fri Jun 01, 2012 5:12 pm

Aki

Aki
Tokubetsu Jounin
Schválené

Názov Techniky:
Slovenský názov: Čierne oko: Nahliadnutie Pekla
Japonský názov: Kuroigan: Jigoku no kensa
Úroveň: B
Element: -
Zaradenie: Genjutsu

Popis techniky: Ide o to, že pri pohľade do súperových očí, Aki prehľadá jeho myseľ, hľadajúc jeho najväčšie slabiny, jeho strach a fóbie, ktoré potom prehraje v genjutsu. Za následok to má zrútenie súpera, ktorý po úspešnom genjutsu, a po jeho zrušení, je v šoku, neschopný sa hýbať.

Nevýhody/Slabiny: Hľadanie slabiny trvá jeden post, a taktiež šok trvá jeden post. Silný jedninci so silnou mysľou, ako nejaký Káge, alebo Sharinganom, genjutsu ľahko prelomia.

--------------------------------------------

Názov Techniky:
Slovenský názov: Čierne oko: Nahliadnutie Neba
Japonský názov: Kuroigan: Ten no kensa
Úroveň: B
Element: -
Zaradenie: Genjutsu

Popis techniky: Ide o presný opak predchádzajúcej techniky. Aki v mysli nájde to, po čom súper túži, a v genjutsu mu to prehraje. Súper, ktorému sa splní sen, nebude chcieť aby skončil. No povedzte, kto by chcel, aby to prestalo? xD Po dokončení techniky, silná eufória, alebo sklamanie z nevyplneného snu.

Nevýhody/Slabiny: To isté ako v predchádzajúcej, a skoro v každej inej.

----------------------------------------------

Názov Techniky:

Slovenský názov: Čierne oko: Boží Trest
Japonský názov: Kuroigan: Kami no batsu
Úroveň: S
Element: -
Zaradenie: Genjutsu

Popis techniky: Ide o to, že v Genjutsu, do ktorého Akio chytí súpera, sa všetko prehodí naopak. Čas, miesto, svetové strany, nervový systém, všetko. Ak pohne ľavou nohou, pohne sa pravá. Ak sa nadýchne, vydýchne. Ak uvidí súpera, nepriateľa, nezľakne sa, ale poteší. Ide o vrcholné zmätenie súpera, kde je takmer nemožné dostať sa preč. Keďže ak spraví pečať psa, urobí sa iná, alebo neurobí nič. Po zrušení Genjutsu to ma taký istý následok ako Tsukyiomy.

Nevýhody/Slabiny: Nevydrží to dlhšie ako pár postov, ale nie je to zas Tsukyiomy, takže v reále je moje telo zraniteľné, keďže musím udržiavať očný kontakt. Presne táto technika vypaľuje oči, takže nie je možné, časté využívanie. Využitie, len raz do týždňa!

--------------------------------------------

Názov Techniky:
Slovenský názov: Čierne oko: Genjutsu Bariéra
Japonský názov: Kuroigan: Genjutsu shōheki
Úroveň: S
Element: -
Zaradenie: Genjutsu

Popis techniky: Ide o to, že Aki okolo seba vytvorí slabú a malú vrstvu bariéry, ktorú môže rozširovať ako chce on, aj do rozmerov dediny. Ktokoľvek v bariére, či už má Sharingan, alebo čokoľvek, sa chytí, a uväzní v genjutsu. V tomto svete, nie je nič zlé, čo by sa dialo zo súperovým telom, avšak Aki je schopný meniť v ňom fyzikálne, prírodné, chemické a iné zákony. Napríklad, hodí do genjutsu skupinku ľudí, v ňom akože zabije jedného z nich len pohľadom, povie že sú voľný a ak oni odídu, uveria tomu, čo sa v genjutsu stalo, a nechajú toho druhého napospas mne.

Nevýhody/Slabiny: Po zrušení genjutsu, jeden deň nedokážem využívať oči, takže som načisto slepý. Avšak, iba keď je ta bariéra malá. Dá sa použiť 30 krát za život, a potom oslepne. Ak je veľká, ako už spomínaná dedina, po zrušení ma to hodí do kómy, aj na MESIAC. Je to jedna z ultimátnych techník. K dedine, bariéru rozširujú moje klony, takže je to dosť náročné, čo sa času na prípravu týka. Je možné použiť to len 5 krát za život, inak oslepnem.

--------------------------------------

Názov Techniky:
Slovenský názov: Čierne oko: Spaľovanie mysli
Japonský názov: Kuroigan: Kokoro o moyasu
Úroveň: A
Element: -
Zaradenie: Genjutsu

Popis techniky: Ide o to, že ak chytím súpera do genjutsu, ocitne sa v miestnosti, čisto bielej miestnosti, akoby bez stien alebo stropu, iba z podlahy, a všade navôkol je všetko biele. V tomto genjutsu, sa akoby zapáli mozog súpera a spôsobuje mu to obrovské muky, avšak nezabije ho to. Akoby mu niekto vložil do hlavy oheň, alebo jednoducho pálil ho. Je to len predstava, ale šok, ktorý istotne utrpí, sa prejavuje aj v reále. Predstava, že po zrušení sa súper len tak podvihne a hneď začne útočiť, je nereálna... Teda skoro. (Pyrokinézia)

Nevýhody/Slabiny: Silné povahy, ktorých myseľ je zocelená. Genjutsu týpkovia ako Itachi a podobne.... no jednoducho zameriavanie sa na Genjutsu, dostanú sa z toho.

-------------------------------------

Názov Techniky:
Slovenský názov: Čierne oko: Výmena
Japonský názov: Kuroigan: Koukan
Úroveň: C
Element: -
Zaradenie: Genjutsu/NinGenjutsu

Popis techniky: Ide o to, že vďaka Genjutsu schopnostiam, vytvorí Aki ilúziu svojho tela, popri čom zneviditelní svoje. Tak, súper, chytený v genjutsu, útočí v reále na prázdne miesto, popri čom Aki stojí niekde mimo. Dokonca môže aj odísť. Genjutsu sa prelieva do reálu, čím vlastne Aki vytvára nové zameranie, a to NinGenjutsu. Splývanie ilúzie do reálneho sveta.

Nevýhody/Slabiny:
Je to Cčko, a ak súper zistí, že je v genjutsu, ľahko to prelomí.

-------------------------------------

Názov Techniky:
Slovenský názov: Čierne oko: Premena
Japonský názov: Kuroigan: Henkan
Úroveň: A
Element: -
Zaradenie: Bariérové Genjutsu

Popis techniky: Aki okolo seba vytvorí slabú vrstvu Genjutsu, tesne okolo jeho tela, a tak môže ľubovoľne meniť svoju podobu. No narozdiel od obyčajného Henge, túto premenu dokáže spozorovať len Byakugan a Sharingan. Keďže táto premena imituje všetko, dokonca aj čakru, keďže to je ilúzia okolo tela.

Nevýhody/Slabiny: Silná spotreba čakry, preto udržiavať premenu dlho, môže viesť až k odpadnutiu. Dokážem sa premeniť len na človeka, ktorého poznám.

-------------------------------------


Názov Techniky:

Slovenský názov: Čierne oko: Obnova
Japonský názov: Kuroigan: Fukkatsu
Úroveň: S
Element: -
Zaradenie: NinGenjutsu/Genjutsu Bariéra

Popis techniky:
Ak zomriem, počas aktivovanej techniky, nezomriem. Bariéra, okolo tela, sa sama uvolní, len čo zacítim že zomieram, a vytvorí ilúziu naozajstnej smrti. K tomu táto ilúzia ma dostane od smrti, teda ma zachráni xD Ale, po troch dňoch zmizne, a ja sa napriem smrti .. zobudím xD Oslabený

Nevýhody/Slabiny: Najväčšou nevýhodou je to, že po "zmŕtvychvstaní" je Aki dlhú dobu strašne oslabený (ako pri 7 bráne hachimon). Použitie len 3 krát za život.

-------------------------------------

Název techniky: Kuroigan: Sabaku no gensō - Čierne oko: Vyprahlá púšť
Úroveň: D
Element: -
Zařazení: Genjutsu

Popis techniky: Uživatel poskládá pečetě a uvrhne tím nepřítele do genjutsu. Nepřítel na okamžik nic nevidí, je jakoby oslepený sluncem. Když se mu vrátí schopnost vidět, vidí všude okolo sebe poušť. Není v ní žádná oáza, ani uschlý keřík, nebo jedovatý had, prostě kam oko dohlédne jen nekonečné, boha pusté písečné duny. (tato technika byla původně vytvořená, jako jedna z ochran Sunagakure - kdyby na někoho bylo uvrhnuté toto jutsu v poušti, mohlo by to pro něj znamenat i smrt - nemusel by totiž vůbec poznat, že se jedná o iluzi)

Účinek techniky: Nepřítel nevnímá svoje okolí, pustá poušť může působit deprimujícně
Nevýhoda: dá se překonat pomocí kai a bolesti, když se člověk pohybuje po poušti, nepohybuje se v reále, všetko to je v jeho hlave

-------------------------------------

Název techniky: Kuroigan: Suna no bunkai - Čierne oko: Rozpad piesku
Úroveň: A
Element: -
Zařazení: Genjutsu
Popis techniky: Uživatel poskládá pečetě a uvrhne protivníka do genjutsu. V něm se protivníkovi začíná tělo pomalu rozpadat na písek. Začíná to od konce rukou a nohou a pomalu postupuje nahoru. Rozpad způsobuje bolest na místě, kde se zrovna tělo rozpadá, má ale také velký psychický dopad. V případě, že by se člověk rozpadl celý, upadne do bezvědomí (poslední se bude rozpadat hlava a pochopitelně to nebude celé během jednoho postu).
Rozpad dolných končatín 1 post, rozpad horných končatín 1 post, trup 1 post a hlava 1 post. Takže po 4 postoch pokiaľ nezruší Genjutsu upadol do beevedomia.

Účinek techniky: Bolest, psychický dopad, vzhledem k tomu, že se jako první začínají rozpadat nohy a ruce i neschopnost se hýbat. Případná bezvědomý.
Nevýhody: dá se překonat pomocí bolesti, nebo pomocí Kai od spolubojovníka (berte přitom prosím ale na vědomí rank techniky - rozhodně jí nepřeruší nějaké štípnutíčko a také není snadno odhalitelná)

Aki Genjutsu Techniky 2d354460b0_45061244_o2Aki Genjutsu Techniky 2d354460b0_45061244_o2

NeschválenéNaposledy upravil Aki dne Sat Jun 02, 2012 7:34 pm, celkově upraveno 5 krát

2Aki Genjutsu Techniky Empty Re: Aki Genjutsu Techniky za Fri Jun 01, 2012 5:19 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A
Povoluji^^


_________________
...o Fei^^:
Satetsu Shigure - A
Satetsu Kesshū - A
Satetsu Kaihō - A
Magnet Release: Magnet Shuriken
Chakura no Ito - C

3Aki Genjutsu Techniky Empty Re: Aki Genjutsu Techniky za Sat Jun 02, 2012 7:25 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A
Povoluji^^ u druhé techniky myslím že dolní končetiny jeden, horní jeden, trup jeden a hlava jeden^^


_________________
...o Fei^^:
Satetsu Shigure - A
Satetsu Kesshū - A
Satetsu Kaihō - A
Magnet Release: Magnet Shuriken
Chakura no Ito - C

Sponsored content


Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru