HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

.. ke hře^^

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 .. ke hře^^ za Sat May 26, 2012 5:49 pm

Ferii Fei

avatar
Kazekage *A
Takže prvně; Vítejte ve vesnici!^^
Chtěla jsem jen pár věcí, abychom si rozuměli^^
Zaprvé; Buďte slušní, ohleduplní a chovejte se normálně^^ nerada bych řešila nějakou stížnost^^
Zadruhé; Byla bych ráda, kdybyste mohli dodržovat alespoň základy gramatiky, rozvedli své myšlenky a napsali komentáře delší než jedno slovo^^. Hrajeme přeci textovou hru, jde nám hlavně o mluvení, pocity, nálady a podobně a jsem si jistá, že každý z vás máte větší slovní zásobu než; jo, ne, možná^^.
Zatřetí; Budu ráda, když budete mít nějaký nápad, připomínku, klidně stížnost, ale prosím, konzultujte to se mnou. Ráda bych měla přehled o tom, co se děje! Myslím, že jsem dost benevolentní a je se mnou domluva, ale prostě ráda mám přehled^^.
S tímto taky souvisí zakládání topiců. Nevadí mi to, ale nechci tu zbytečná témata, takže mi prosím napište a nějak se domluvíme^^. (Nejedná se samozřejmě o zakládání vlastních obydlí do obytné čtvrti)
Začtvrté; Mějme na paměti, kde jsem a co tedy můžeme umět^^. Máme svá speciální ninjutsu, která se liší od ostatních, stejně jako jiné vesnice, takže někoho s byakuganem tu opravdu vidět nechci^^
-----------
Kdyby jste něco potřebovali, můj skype je Pilikka_chmm_xDD, tak mi pište prosím tam, na PM jsem hodně slepá^^" bývám tu vždy až kolem šesté večer, takže se neděste, že neodpovídám, dřív to bohužel nestíhám^^"


_________________
...o Fei^^:
Satetsu Shigure - A
Satetsu Kesshū - A
Satetsu Kaihō - A
Magnet Release: Magnet Shuriken
Chakura no Ito - C
Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru