HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Hikaru Kano

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Hikaru Kano za Wed May 23, 2012 7:45 pm

Jméno: Kano Hikaru
Klan: (nezjištěno)
Kekkei Genkai: -Není-


Věk: 14Let

Hodnost:genin

Pohlaví: Muž

Vesnice:Kumogakure no SatoKrevní skupina: A

Cíl: Být v klidu aby se jeho přatelům nic špatného nestalo a aby se mu žadná velká překažka do cesty nestavila


Popis postavy:Hikaru je usměvavý ma kratké hnědé vlasy neupravené takže ptačí hnízdo.Nosí bilou košily s modrými pruhy,černé sako s límečkem a černé kalhoty

Charakter:Hikaru je klidný občas až flgmatický ale je hodně kamaradský a pro své přatelé udělá cokoliv rád pomáhá lidem


Vybavení: Dračí ruka:hikaru ji muže přivalat kratkým soustředením chakry do pravé ruky
Výhody: zesiluje sílu v pravé ruce
Nevýhody: vyčerpá velikou část Chakry a s rukou se hůře manipuluje
Spoiler:
Kunaie,Shurikeny,2 Krabičky cigaret
Tanto
Spoiler:

Minulost: Hikarův život pro jeho "rodinu" začel až v 9 letech ale ted se vratíme na začatek života Hikarua.
Hikaru se narodil své matce a otcovi kteří mněli akorát malou chatku v lese matka.Matka hikarua učila jak přežít co nejdíl v lese s ničím.hikaru mněl velice rád svou rodinu otec pracoval na poli a matka docházela do vesnice do obchodu který patřil její rodině už dlouho.pak do vesnice přijel takový menší Gang který si podmanil vesničku.Hikaru jednou pomahal matce v obchodě když v tom přišel jedn člen z gangu a bez jakého koliv upozornění znasilnil Hikaruuvu matku.když Gangster skončil nabidl hikaruovy praci ale hikaru odmítl. Den na to se to Hikarův otec zjistil že jeho ženu znasilnily otec se naštval a zbil matku i syna když je otec oba mlatil tak Hikaru upadl do komatu, když asi týden potom se Hikaru probudil v lese s rukou dračího císaře.asi rok přežíval v lese jen z plodů přirody když jednou tak viděl jednotku anbu.Když ho uviděli vzali hikarua do vesnice když ho anbu do vesnice donesli jmenem kumogakure no sato. jedna z členek anbu hikarua donesla ke kage kage si ho přivlastnila jakož to vlastního.když mněl hikaru zazemí tak se dostal do ninja školy po pár letech se z hikarua stal genin ale moc ho ve škole nevzali jelikož byl starší než ostatní ale i přesto dokončil akademii. I jeho nevlastní matka se ho ptala co se stalo nebo odkud je ale hikaru to nidky neřekl sice to chtěl říct ale nemůže to říct je to asi v jeho mysly.Když jednoho dne vyrazila na pouhou misi a to bylo akoráte prohledat vesnici když najednou uviděl znamý obličej byl to gangster který mohl za všechno jeho utrpení. Hikaru se najednou přestal ovládat na ruce se mu teprve po druhé objevila ruka dračího císaře hikaru byl jak posednutý.nic si z toho dne nepamatoval probudil se až druhý den v nemocnici s krabičkou cigaret v kapse a zase normalní rukou. Byl celkem dost vyčerpaný a trošku poškrabaný.den potom řekl své navlastní matce co se stalo tak se rozhodla že se musí hikaru naučit jak jeho ruku ovladat.Hikaru se několik měsíců učil jenom ovladat chakru.Do roku hikaru už umněl vyvolat ruku dračího císaře

Zobrazit informace o autorovi

2 Re: Hikaru Kano za Wed May 23, 2012 8:07 pm

Neiro Uzumaki

avatar
Velitel Jouninů *A
Vybavení: Dračí ruka:hikaru ji muže přivalat kratkým soustředením chakry do pravé ruky
Výhody: zesiluje sílu v pravé ruce
Nevýhody: vyčerpá velikou část Chakry a s rukou se hůře manipuluje

Nesmysl. Tohle je Naruto, ne Sci-fi seriál s kovovými brněními.

2 Krabičky cigaret
Dvě krabičky cigaret a Genin? xD Pochopím u Jounina jako byl Asuma, ale tvé postavě je čtrnáct a svět Naruta není tak zkažený jako ten náš xD Je to vážně nutné?

Uhmm... A Shizuka ví, že má být jako Raikage nevlastní matkou někoho, jehož formulace vět, slovní zásoba a celkově vzato gramatika, mě děsí?
Slova jako "měli" s "Mne" nebo "nejdéle" s měkkým "i" ^^ Napíše buď idiot nebo někdo příliš mladý na hraní textových her.


_________________
Techniky:
Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Hoozuki Hikaru

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru