HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Kazuo Kato

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Kazuo Kato Empty Kazuo Kato za Mon May 21, 2012 9:05 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin
Jméno a příjmení: Kazuo Kato
Vesnice: Sunagakure no Sato (Pokud nevyhovuje,přizpůsobím se dle potřeby)
Požadovaná hodnost: Genin
Věk: 18
Datum narození: 9.1
Výška : 172 cm
Váha : 58 kg
Krev.skup.: 0− (Univerzální dárce)
Kekkei genkai: ---
Klan: ---
Sensei: ---

Charakter:
Tichý,nenápadný chlapík který toho moc nenamluví,nesnaží se být nápadný,vyčnívat,vždy je ten který stojí opodál a pozoruje úspěchy jiných,ale nevadí mu to,nestojí o to být milován davy či být známy po celé zemi.
On pluje řekou jménem život neviděn,neslyšen ostatními,je jako ranní mlha,než zmizí roztrhána paprsky vycházejícího slunce.
Velice nenápadný,nikdy nepromluví pokud není tázan,proto je typická reakce na jeho přítomnost "Jsem se lekl..jak dlouho tady stojíš?".Také jeho výraz moc nenapoví,většinu času má totiž svůj typický výraz ala kapr v rybníce...z čehož si odvodíte,že buď je mimo...nebo nebo snad nemá emoce či city...Kazuo samořejmě city má i emoce se najdou,jen je neprojevu "veřejně",když má radost...tak má,ale proč by to mělo zajímat ostatní.


Minulost:
Kazuo vedl,vede a snad bude vést normální život,narodil se jako třetí a poslední dítě do rodiny drobného obchodníka v Suně.Starší bratr Hikaru (23) pomáhá otci v krámu a vlastně jej pomalu přejímá,sestra Rin (21) se vdala a stále žije v Suně.
Kazuo byl již jako malý velice tichý,neprůbojný,dalo by se říci neviditelný...Jerho rodině to nevadilo...Kazuo trávil většinu času v rodiné krámu,kde pomáhal a ve volných chvílích listoval časopisy či pozoroval hvězdy ze střechy rodného domu.
Pokud se nemotal v krámu či doma.létal po blízkém okolí vesnice,pozoroval drsnou přírodu pouště,tiše a skoro neviditelně.
Když se přemýšlelo co dá s ním,kdosi rodičům poradil,ať jej zkusí dát na Akademii...udělali a Kazuo nezklamal...nevidtelný a přehlížený,avšak spokojený navštěvoval tento institut.
Kamarádů mnoho neměl,těch pár co se s ním bavilo,byli podobné typy jako on.Testy,zkoušky plnil s průměrnými známkami...měl navíc,ale nechtěl vyčnívat, upozorňovat na sebe.
Po absolvování akademie a obdržení čelenky,měl být přiřazen do týmu,ale ouha...Kazuo a jeho nenápadnost...jaksi na něj zapomněli...Nakonec dělal bezvýznamné mise které zbyly typu - úklid odpadků,pomoc starším lidem,poslíček,sběr léčivek a mnoho dalších misí tohoto typu a po čase zas nevěděli co s ním....tak mu dali za úkol nastudovat mapy se všemi možnými cestami,stezkami,pěšinami které vedou skrze poušť doufaje,že ho tím na nějakou dobu zabaví...Kazuo ovšem překvapil a naučil se to během polovičního času než se kterým počítali...tak co s ním?Říkali si jistě.."Když má mapy v hlavě...bude dělat průvodce pouští pro obchodníky a tak..." I stalo se tak,od těch dob trávil Kazuo většinu roku v horké poušti..ale běžel čas a zase stál před budovou Kazekageho jako tvrdé Y.
Tak se Kazuo konečně vrací snad natrvalo domů....tedy pokud ho zas nepřehlédnou Smile


Cíle/Sny apod.:
Sny...Cíle......Kazuo nikdy nebyl přehnaně náročný....nevybral si cestu hrdiny či reka jehož sláva hvězd se dotýká,Kazuo chce být platný člen vesnice,vítaná pomoc,přítel a druh který přiloží ruku ke společnému dílu.
Chce žít prostě,prospěšně svému okolí,chránit vesnici,rodinu a hlavně v klidu žít.


Seznam jutsu :
- startovní techniky E-rank (nawanuke, bunshin, kakuremino, henge, kawarimi)

Vybavení :
2 x Kunai,4 x Shuriken,blok a tužka,lupa,kompas a lžička Smile
Ksicht Smile :

Spoiler:
Typický výraz
Kazuo Kato Am4a9
Nasloucháme
Kazuo Kato 2m6rjig

/Pokud naleznete gram.chyby...tak se omlouvám Very Happy

2Kazuo Kato Empty Re: Kazuo Kato za Tue May 22, 2012 5:42 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Nenápadnost nade vše ^^
Sice je mírně nereálné, že by si tě nevšimli, ale mě se to líbí xD Životopis dobrý, charakter zajímavý.

Povoleno a vítej.


_________________
Techniky:
Kazuo Kato Neirouzumakitechniky

3Kazuo Kato Empty Re: Kazuo Kato za Tue May 22, 2012 9:05 am

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin
Díky za schválení.
Jasně,že je to z velké části nereálné,ale prostě Kazuo stojí poslední v řadě,stoupne si před něj dlouhán,jeho jméno je jako naschvál jediné napsáno na druhé straně...a tak podobně Smile
Smůla + Nenápadnost.

Sponsored content


Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru