HRA BYLA SPUŠTĚNA!

You are not connected. Please login or register

Cvičiště

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 3]

1 Cvičiště za Mon Jan 23, 2012 6:35 pm

First topic message reminder :

Vše potřebné pro trénink, poblíž se nachází mimo jiné sklad s loutkami a vybavením pro ně potřebným.

Zobrazit informace o autorovi

51 Re: Cvičiště za Wed Apr 04, 2012 5:29 pm

Dnes jsem byla trochu nervóznější, než jindy. Šli jsme si s bráchou zatrénovat sem, na cvičiště, měli jsme v plánu menší trénink - souboj. Pomalu jsme sem došli, tak jsem se trochu rozhýbala, protáhla a šla na to. Postavila jsem se tak nějak ke kraji cvičiště, pousmála se a maličko se přikrčila. Sundala jsem si svůj obří vějíř a postavila ho vedle sebe. "Můžeš?" Zeptala jsem se a ušklíbla se. Těšila jsem se na trénink, už dlouho jsem netrénovala...

52 Re: Cvičiště za Wed Apr 04, 2012 5:34 pm

"Jasan" odpověděl jsem a začal trochu dětinsky-vytáhl jsem si z pouzdra dva shurikeny a hodil jsem je po Midori. Hned po tom jsem vytvořil dva klony a čekal,co se bude dít...

Naposledy upravil Suna Takeshi dne Thu Apr 05, 2012 6:20 am, celkově upraveno 1 krát

53 Re: Cvičiště za Wed Apr 04, 2012 6:13 pm

Jakmile odpověděl, na nic jsem nečekala. Vyskočila jsem dopředu a prudce se rozeběhla proti němu. Vrhl Kunaie, takže jsem musela nějakým způsobem uhnout, jelikož jsem nebyla zrovna profík, prostě jsem se přikrčila a běžela dál. Že se tam najednou objevil třikrát, mě moc neudivovalo, byly to pouhé bunshiny a navíc jsem ho celou dobu sledovala, věděla jsem, který to je. Napřáhla jsem se vějířem a vyskočila. Doufala jsem, že jsem se trefila, protože jsem zatím žádné "jau" neslyšela.

54 Re: Cvičiště za Fri Apr 06, 2012 2:24 pm

Sledoval jsem, jak se vyhnula mým Kunaiům-co se taky dalo čekat, byly hozené zepředu.Viděl jsem, jak na mě útočí se svým vějířem a hravě jsem se mu vyhnul. Vyskočil jsem nahoru a hodil další dva Kunaie.Řekl bych, že se jim vyhla, protože jsem je slyšel spadnout na zem. Přemýšlel jsem, jak bych ji mohl porazit. Jestli to takhle půjde dál, bude to nekonečný souboj. Pokud mě nic nenapadne, budu muset použít písek, což se mi takhle brzo moc nechce...

55 Re: Cvičiště za Fri Apr 06, 2012 6:06 pm

Můj, jak jsem si myslela, skvěle vymakaný úder se nezdařil. Takeshi se mu s klidem vyhnul a hned začal znovu útočit kunaii. Bylo to docela těsné, ale stihla jsem uskočit. Zatímco Takeshi dopadal na zem, vějíř jsem vedle sebe zabodla do země. Jelikož byl všude kolem písek, nemusela jsem zbytečně plýtvat ampulemi, ale přemýšlela jsem, jak dál ještě útočit, aniž bych písek musela použít. Ale asi mi nic nezbývalo.. Žádnou techniku jsem ale zatím neuměla, takže jsem stejně nakonec přešla k názoru, že ho budu muset zkusit porazit ručně. Vybodla jsem vějíř ze země a zuřivě se za ním hnala. Cestou jsem ze sebe vydala jakýsi pokřik a napřáhla se vějířem, zatím jsem ale ještě nezaútočila úplně, protože jsem měla menší plán.

56 Re: Cvičiště za Tue Apr 24, 2012 8:27 am

Jestli rychle nepřijdu s nějakým plánem, budu celkem v háji. Věděl jsem, že ona s nějakým přijde-je taky zkušenější než já. Snažil jsem se rychle nějaký vymyslet, ale ona už zase útočila. Už nemám ani tolik Kunaiů a žádnou pořádnou techniku neumím. Definitivně jsem se rozhodl-natáhl jsem ruku nahoru a řekl: "Vzdávám se!!!"
Hned potom jsem ze cvičiště zdrhl, aby mě zase nezačala pálkovat nějakejma stupidníma otázkama.

57 Re: Cvičiště za Fri May 11, 2012 5:32 pm

Tentokrát jsem přišel na cvičiště za jiným účelem. Se svojí ségrou jsem trénovat nechtěl, taky jsem jí už pěknou dobu neviděl. Chci se naučit nějakou novou techniku. Mám to v hlavě už pěkně promyšlený ale teď to musim zrealizovat.
K tréninku jsem potřeboval nějakou živou pomůcku,jakože člověka,jenže nikdo se mnou trénovat nechtěl. A tak mi musí postačit obyčejný cvičební panák.
Začal jsem s tím, že jsem ze sebe vypustil písek a soustředil do něj nemalé množství chakry. Chtěl jsem ho zformovat do jakési ruky ale nevedlo se mi to. Zkoušel jsem to znovu a znovu ale pořád nic...Napadlo mě,že bych mohl udělat ruku menší,ale třeba čtyřikrát,abych mohl nepřítele chytit za všechny končetiny.
Takže plánovanou ruku z písku jsem zmenšil. To se mi povedlo až na počtvrté.Teď už zbývaly ty tři.
To ale nechám ne zítřek...

58 Re: Cvičiště za Sat May 12, 2012 3:52 pm

Pomalu jsem procházel mezi velkými domy,pokryté vrstvou písku.Po cestě na jedno určitě místo jsem ze zastavil v jednom,z mnoha obchodů z dango knedlíčky.Když už jsem konečně přišel na okraj cvičiště a dojídal poslední špejly dango knedlíčků, s obvyklým,studeným výrazem jsem se posadil k jedné z nejbližších budov u tréninkových prostůrů a zapřel se zády o tykev.Spokojeně jsem sledoval okolí a zaměřil se na nějaké dva ninji,pravděpodobně geniny.Jeden ovládá písek?Ale není v tom moc dobrý..To mám kliku.Pomyslel jsem ironicky stále se stejným výrazem ve tváři.Měl bych zajít co nejdříve za Kazekage..Problesklo m ihlavou,když tu na to jsem se zamyslel.Ne udělám si chvíli volno.Po pár minutách jsem se konečně postavil na nohy a rozhodlse zajít za Kazekage.(přesun)

-Písek sám ochraňuje mé tělo,pasivní schopnost ovládání písku,Suna no tate,Suna no yoroi

59 Re: Cvičiště za Wed May 23, 2012 6:59 pm

Po běhu,jsem navštívil rodinu,prošmejdil otcův krám a koupil si pár časopisů,abych se po večerech nenudil...mezi jinými zmíním nová čísla Mladý Mineralolog a Fauna a Flora s nimi v podpaží jsem došel,až na cvičiště.

Koukám,prohlížím a snažím se vzpomenout co se změnilo,přibylo nebo ubylo.
Jak nostalgické pomyslím si při chůzi.
Sednu si na balvan a pozoruji nebe Jen vzlétnout... pronesu v duchu a na tváři zahraje mírný úsměv.

Naposledy upravil Kazuo Kato dne Wed May 23, 2012 8:36 pm, celkově upraveno 1 krát

E-rank (nawanuke, bunshin, kakuremino, henge, kawarimi)

60 Re: Cvičiště za Wed May 23, 2012 8:35 pm

Jen jsem hleděl do nebe a nebyl to snad ani mžik,hvězdy na jasném nebi svítí mi vstříc.
Hmmm jako vždy hledíš a čas ... nevnímáš pokárám sám sebe.
Vstal jsem,oprášil šat a pomalým krokem jsem se vydal ku domovu Lehké jídlo před spaním,časopisy uložit... sumíruji si co udělám,až budu ve svém podnájmu.

/Přesun/

61 Re: Cvičiště za Thu May 24, 2012 2:39 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
Vstúpil som na cvičisko: "Ako mám asi zvolať tím, keď neviem, kde ich mám nájsť?" Posadil som sa na kameň, pravú ruku si oprel o tú istú nohu a na ňu položil hlavu. Povzdychol som si: "Budú si musieť oni nájsť mňa. Je predsa len ľahšie nájsť jedného, ako dvoch."

Nunoshibari no Jutsu (Úroveň A)
Sōen: Hitomi Gokū (Úroveň A)
Kikō Junbū (Úroveň B)
Kugutsu no Jutsu (Úroveň C)
Chakura no Ito (Úroveň D)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)
Chakura no Mesu (Úroveň C)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

62 Re: Cvičiště za Thu May 24, 2012 6:18 pm

Po dni který jsem trávil vyřizováním nějakých úředních věcí,rychlém obědu u stánku na ulici jsem došel na cvičiště.
V ruce obloženou housku do které se co chvíli zahryznu.
Po chvilce bloumání uvidím sensei,dojdu blíže,polknu sousto "Zdravím" pozdravím slušně a mírně se ukloním.

63 Re: Cvičiště za Thu May 24, 2012 7:50 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
"Kazuo, však?" otočil som sa na prichádzajúceho. "Už som ani nečakal, že sa tu ukážete. Teda ukážeš. Nevieš, kde nájdem tvojho kolegu?" Zoskočil som z kameňa a podišiel bližšie: "Vidím, že poznáš, čo sa patrí. Ale nemusíš sa klaňať. Ja si na to nepotrpím. Predsa len som to nerobil ani ja."

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

64 Re: Cvičiště za Thu May 24, 2012 7:55 pm

"Ano Kazuo" odpovím.
"To nevím,neviděl jsem ho nikdy,neznám ho" odpovím na otázku.
Vzhlédnu k nebi "Byl jsem na čas mimo vesnici" dodám a zase hledím na senseie.
"Jsem tak vychován" poznamenám ke klanění a úklonám,zase vzhlédnu k nebi Vlastně neznám skoro nikoho... pomyslím si.

65 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 11:25 am

/Jestli čekáš/čekáme na druhého genina (Sabaku no Akemi) tak ten tu byl naposledy před osmi dny,tak ať tu nečekáme týden.../

66 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 12:38 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
(Nie, prepáč, v piatok je toho na mňa veľa.)

"Nevadí, tak mi aspoň môžeš povedať niečo o sebe. Prečo si bol dlhší čas mimo dedinu a nezabudni spomenúť, aké sú tvoje schopnosti?" spýtavo som sa pozrel na Genin~a. "Prípadne by si mi mohol ukázať, čo vieš. Pôvodne som plánoval, že sa postavíš proti svojmu kolegovi, ale ten sa tu tak skoro asi neukáže." povzdychol som si.

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

67 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 1:27 pm

"Něco o sobě..." řeknu s mírnou stopou údivu v hlase.
"Dohromady není co říct,běžný život" odpovím na otázku "Něco o sobě".
"Mimo vesnici kvůli práci" vyleze ze mě "Průvodce karavan pouští" dodám s menším opožděním.
"Neumím nic,jen to z akademie" toliko řeknu ke svým schopnostem.
"Nikdy jsem neměl tým a dělal jsem jen podřadné mise" osvětluji proč umím kulové s přehazovačkou.
"Poté jsem byl odeslán dělat průvodce" zakončím nezvykle dlouhou řeč.

/V poho Smile/

68 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 1:40 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
"Takže si skončil akadémiu už dávnejšie? Ak ešte neovládaš nič konkrétne, potom si zameranie môžeš vybrať. Už si premýšľal nad tým, čo by ťa bavilo?" na chvíľu som sa odmlčal, keďže som si v hlave urovnával jeho výpoveď. "Počas tvojej misie mimo dedinu, aké krajiny si navštívil?"

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

69 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 1:46 pm

"Ano,už dávno" zabručím "Je mi osmnáct let,v tomto věku málokdo navštěvuje akademii." povím a lehce se usměji,opravdu lehce.

"Co vím,že nechci" najednou se zamyslím "Genjutsu...to mi nešly ani lehké techniky" popíši své neúspěchy s naučením a použitím genjutsu technik.
"Zbývá tedy taijutsu a ninjutsu" přemýšlí hlasitě.
"Země...hmm já byl vždy jen na hranicích maximálně." podotknu k návštěvám cizích zemí.

70 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 1:57 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
"Ja som akadémiu dokončil, keď mi bolo šestnásť," poznamenal som urazene, hoci to nebola tak úplne pravda. "Genjutsu nikdy nešlo ani mne, takže som rád, že ťa ho nebudem musieť učiť," na tvári sa mi objavil menší úsmev, "takže si sa do sveta ani poriadne nepozrel?" Spýtal som sa spätne na jeho poslednú vetu.

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

71 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 2:01 pm

"Hmmmm,akademii není třeba již řešit" řeknu stroze a podívám se na jasné modré nebe.
"Nebyl jsem ve světě" zase jedna z mých vyčerpávajících odpovědí.
"Úkol zněl,provést karavany pouští z vesnice na hranice" osvětluji aspekty mé práce.
"Dále jsem se nestaral" zahučím skoro neslyšitelně.

72 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 2:49 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
"Vidím, že o sebe veľmi rád rozprávaš," poznamenal som ironicky. "Späť k tvojim schopnostiam. Asi ťa najskôr naučím Chakura no Ito. Je to síce bábkarská technika, a teda už vieš na čo sa asi zamerivam ja, ale hodí sa aj pre bežného shinobi. Ak teda súhlasíš?"

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

73 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 3:07 pm

"Mluvím celkově nerad" odvětím na jeho zcela jasnou ironickou poznámku.

"Mám dotaz" řeknu a tvářím se pořád stejně i když podle hlasu je jasné,že jsem vážný "Loutkář nebudu,to je pravda" začínám povídat "Ale co když budu taijutsu typ" mluvím a mluvím "K čemu mi to na blízko bude?" pokládám otázku.
"Navíc není nutno dobře ovládat chakru?" vystřelím druhou otázku.
"Tedy je pěkné,že budu umět tuto techniku" odkašlu si "Ale pokud se ukáže,že jsem dřevo i na ninjutsu...tak co mě naučíte?" pokládám poslední otázku.
"Spíš mě zajímá taijutsu,než nitě" poznamenám jen tak do větru.

74 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 3:34 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
"To si mohol povedať skôr. Aj keď je pravda, že som dúfal, že si viac obľúbiš Ninjutsu," opäť som si povzdychol som. "Takže ťa viac zaujíma umenie tela? V tomto obore nebola Piesočná nikdy dobrá, ani si nevytvorila vlastné techniky. Teda aspoň čo ja viem. Mám teda predpokladať, že už základy ako; beh po strome alebo po vode, ovládaš?"

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

75 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 5:05 pm

"Proto chci dělat taijutsu" řeknu normálně.
"Nemáme žádné bojovníky na blízko" opět začínám více mluvit,jak zvláštní to úkaz.

"Slabina vesnice" zahuhlám "Proto jen taijutsu,jen něco málo ninjutsu" oznamuji.
"Neumím,tedy jsem samouk,takže tak napůl" odpovídám na otázku o chození po stromech (V Suně jich je hodně že Very Happy ) a vodě (Opět Suna Very Happy ).
"Nikdo mě to neučil,jen jsem pozoroval" říkám a podívám se za sebe "Vesnice na mě jaksi soustavně zapomínala" prohlásím,ale v mých slovech není ani stopy po zášti.

/Budu odpovídat nepravidelně ,otravuje mě návštěva Very Happy snad brzy odejde /

76 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 5:44 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
(Opäť prepáč, toto sa mi v Piesočnej stáva pravideľne. Stromy a voda... Very Happy)

"Chceš povedať, že si to nikdy neskúšal?" zapremýšľal som. "Priamo v Piesočnej ťa to asi nenaučím, ale v jej okolí by sa mala nachádzať nejaká oáza. Musíš mi prepáčiť, nie som v tejto dedine dlho," pokúsil som sa o ospravedlňujúci úsmev. "A potom by sme sa teda mohli zamerať na boj z blízka, aj keď v tom nie som práve odborník. Napadá ťa, ako s tým začať?"

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

77 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 9:05 pm

"Ne,jen na akademii,pak mě nějak opomenuli" začnu se drbat na hlavě a koukám do jednoho místa "Asi úřední chyba plus moje nemluvnost" vysvětluji,proč,jak a co.

"Místo stromů zeď,místo vodní plochy..veřejné lázně..byly tu pokud si pamatuji" navrhuji jak překonat absenci stromů a stojaté vody.
"Jak na to...něco jsem četl" řeknu významně a promnu si bradu "Fyzička a vzhledem k mé konstituci se spoléhat na rychlost" uvažuji a kývám hlavou.
"Rychle se dostat k soupeři a znemožnit mu skládat pečetě" završím sled svých úvah a nápadů.

/Omlouvám se,až ted jsem vykopal návštěvu Very Happy /

78 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 9:28 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
"Nemyslím si, že je vhodné šplhať po budovách v dedine a už vôbec nie, aby sme obsadili verejné kúpele," pokrútil som nesúhlasne hlavou. "O podobnom štýle som už počul, ale pracoval s mečom. Bola to špecializácia samurajov alebo ešte je, neviem či ešte existujú. To ma privádza na ďalšiu otázku, ako si na tom v boji so zbraňou? Prepáč, že sa toľko pýtam, boj na blízko je pre mňa nová skúsenosť. Takže sa budem takpovediac učiť s tebou," opäť som sa pokúsil o úsmev.

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

79 Re: Cvičiště za Sat May 26, 2012 9:37 pm

Pokrčím rameny "Jen jsem navrhoval alternativy" poznamenám.

"Ano četl jsem o samurajích,jde skoro o totéž jen bez mečů či podobně" hovořím o koncepci mého budoucího stylu.
"Se zbraněmi.." přemýšlím,přemýšlím "Klasika..kunai,shurikeny,v poušti jsem se trošku naučil bojovat s Jō" vzpomínám na časem zaváté dny tréninku "Jō by se dala využít místo meče" přidám myšlenku.

/Jō - kdyžtak eng wiki Smile /

80 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 8:27 am

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
Bez ďalších slov som rozprestrel zvitok a privolal tri bábky odeté do bielych plášťov: "Úroveň bábkara sa udáva podľa počtu bábok, ktoré je schopný ovládať. Čím viac bábok ale ovláda, o to slabšie sú." Ľavou rukou som ovládal jednu bábku, s pravou až dve. "Tretiu bábku som ovládol iba nedávno. Tvojou úlohou bude, dostať sa cez ne až ku mne," bábky mali namiesto bežných zbraní drevené palice, takže nehrozilo žiadne vážnejšie zranenie.

(Na pondelok mám kopu učenia, takže tu dnes budem iba zriedka. Sad)

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

81 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 9:40 am

Koukám s nepatrným údivem na loutky,ale ihned nahodím svůj kamenný výraz ala Fantomas.
"Dobře" jasně vyslovím souhlas a protáhnu se,až to lupne v kloubech.
"Pokusím se" na mém obličeji se letmo mihne úsměv a ihned vcelku slušnou rychlostí vyrazím přímo na soupeře/velitele.

/ok v poho,taky nevím jak budu často odpovídat/

82 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 12:06 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
Hneď, ako sa rozbehol, poslal som naňho dve bábky. Úspešne im uskočil, avšak tretia ho zasiahla drevenou palicou do hrude. Poslednú bábku som ovládal celou jednou rukou, takže bola o dosť rýchlejšia. "Znovu!" prikázal som mu, stiahol bábky späť a čakal na jeho útok.

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

83 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 12:40 pm

/jen tak mimo sice super,že to hraješ i za mě,ale co mám psát? Very Happy já se sice rozběhl,ale chtěl jsem počkat co Ty a pak bych s rozumem (Jsem genin) reagoval Very Happy /

Beze slova vstanu,opráším se.
"Nesnáším loutkaře" zasyčím jako chřestýš "Neberte si to osobně".
Stojím koukám na něj a nic nedělám,po chvilce vytáhnu dva kunaie a Ty držím nic nedělám.

84 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 12:45 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
(Nechcem hrať za teba, to nie, ale boj na blízko bez konkrétnej techniky sa dosť ťažko opisuje. Very Happy OK, ďalej to nechám na teba.)

"Beriem si to sobne," sarkasticky som sa usmial, pričom som na Kazua poslal prvé dve bábky, "vieš aj uskakovať?" Tretiu som si nechával v zálohe, keby sa mu náhodou podarilo utiecť pred útokom. Opäť boli v predu bábky, ktoré som ovládal iba jednou rukou, takže boli o to pomalšie.

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

85 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 1:11 pm

Loutky letí,stále stojím,loutky jsou téměř u mě...a já?Stojím...
První je tu,nějakým podivným akrobatickým/zakopnutím se jí vyhnu,avšak druhá mě nabere...nakonec za použití pěstí se od ní odrazím jako pingpongový míček.....už to vypadá,že sebou opět plácnu do prachu cvičiště....naštěstí pro mě se udržím na nohou a ihned přecházím do skoku vyhýbajíc se loutce..ve vzduchu konečně použiji ony dva kunaie,vrhnu je tedy po šéfovi vší silou kterou mám.
Loutka je pode mnou,nic jiného nezbylo,než ji použít jako odrazový můstek,tak tedy hop a letím směrem kterým je sensei.
Kde je ta třetí?" ptám se sám sebe v duchu...

86 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 1:18 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
Pohybom ľavej ruky som presunul tretiu bábku pre seba, pričom sa kunai~e zabodli do jej ruky. Keď som si všimol Kazu~a, opäť som pohol bábkou, teraz sa ho snažila trafiť drevenou paliciu. Zostávajúce dve bábky, ktoré teraz boli za Kazuo~m, som sa snažil rýchlo pritiahnuť späť. Boli pomalšie ako Kazuo, ale tretia bábka, tá čo stála pri mne, ho mala spomaliť, aby zostávajúce dve stihli ešte zaútočiť.

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

87 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 1:35 pm

Kurnik... ulevím si v duchu...můj nezdařený útok se proměnil v soupeřův slibný protiútok.
Zlomek vteřiny,co dělat...
Ve vzduchu se nemohu vyhnout...udělám to co mě napadne jako první,natočím se bokem,a ramenem narazím do oné palice....bolí to jako čert,ale nic na sobě nedám znát.
Úder mě i loutku odhodil...já dopadl na zem...ihned se zvedám Štěstí v neštěstí kdybych byl déle ve vzduchu nabraly by mě dvě loutky zezadu... hodnotím situaci,rychle vytahuji shuriken a vrhám jej z polohy skrčeného střelce...cíl noha senseie.

88 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 1:49 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
Akonáhle Kazuo narazil do bábky, musel som uskočiť. Nestačil som ani pohnúť bábkou, keď už na mňa letel shuriken. Odpojil som teda vlákna od bábky, ktorá ležala na zemi a opäť som uskočil do strany. Zdalo sa, ako keby sme sa točili v kruhu. Vzhľadom na moju novú polohu som teraz zostávajúce bábky neposlal na Kazu~a, ale som ich postavil pred seba. Jedna bábka na jednu ruku, takže to bude pre Kazu~a o to ťažšie.

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

89 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 1:53 pm

Zvednu levou ruku "Konec" ohlásím bez náznaku emoce ve tváři.
"Vaše loutka mi pohmoždila rameno" oznámím učiteli a zkusmo hýbu pravým ramenem.
"Jo pohmožděné" ještě jej prohmatám a pak si dřepnu.

"Raději přerušíme,nechci si na tréninku urvat končetinu" vycením zuby načež si odplivnu.

90 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 2:09 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
"Tak ľahko sa vzdávaš? Ale máš pravdu, tvoje zranenie sa zdá byť vážne. Mali by sme zájsť do nemocnice," všetky bábky zmizli v oblaku dymu, zvitok som uložil späť do brašne a kráčal som za Kazuo~m. "A to som si myslel, že drevené zbrane ti ublížiť nemôžu," pokrútil som prekvapene hlavou.

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

91 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 2:42 pm

Mírně se zakaboním "Do nemocnice nejdu" pronesu mírně rozhořčeně.

"Tohle namažu doma mastí,utáhnu obvazem a je" oznámím svůj jasný záměr.
"Lékaři mají jiné problémy" podotýkám a je jasné,že mé pohmožděné rameno je vlastně prkotina.
"A jen tak mimo nevzdávám se lehce...ale je to trénink,to se nemusím nechat zmlátit tak,že vynechám x dalších" dodám a sednu si na balvan.

/Jdu na pivo,takže odepíšu hmm možná tak kolem 21:00 nejdřív/

92 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 2:50 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
"Ach," povzdychol som si, "s tebou to bude ťažké. Hoci vieš čo sa patrí, nenecháš si poradiť. A tak sa aj zdá, že musíš mať vždy pravdu." Zhodnotil som jeho správanie za tú chvíľu, čo sme sa poznali. "Uvažoval si, že vezmeme nejakú misiu? Alebo sa chceš ďalej venovať tréningu?"

(Pivo zabíja mozgové bunky. Very Happy)

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

93 Re: Cvičiště za Sun May 27, 2012 11:10 pm

"Jsem jaký jsem" oznámím s vážným výrazem ve tváři.
"Možná proto jsem byl neoblíben" uvažuji nahlas a třu si pohmožděné rameno.

"Mise" řeknu,podepřu si hlavu dlaní a chvíli přemýšlím.
"Myslím,že je to na Vás,ale předpokládám,že nepůjde o nijak těžkou misi" vyslovím domněnku.

/Nevím i s pitím piva mám diplom,tak těžko říct Very Happy/

94 Re: Cvičiště za Mon May 28, 2012 3:47 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
"Zo začiatku nám asi dajú fyzickú prácu, ale to teraz s tvojim ramenom nepôjde," zhodnotil som situáciu. "Asi by si mal predsa len zájsť do nemocnice. Hoci zranenie nie je vážne, rýchlejšie sa uzdravíš. A teda aj skôr splníme našu prvú misiu."

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

95 Re: Cvičiště za Mon May 28, 2012 4:41 pm

"Dobře zajdu do nemocnice" vyhovím svému veliteli.
"Ale nerad" poznamenám k předešlé větě.

"Na takové mise jsem zvyklý,nic jiného jsem nedělal" toliko k mému účinkování v misích.
"Takže žádná novinka" zvednu se,opráším se.
"Ještě něco než se odeberu do nemocnice?" optám se senseie zda-li nechce ještě něco.
Nemocnice...co se dá dělat povzdechnu v mysli.

96 Re: Cvičiště za Tue May 29, 2012 3:02 pm

Isago Fuuma

Tokubetsu Jounin
"Nie, to je všetko," sarkasticky som sa usmial, "dúfam, že s tebou nemusím ísť do nemocnice. Zvládneš to sám, však?" Kráčal som opačným smerom ako Kazuo, pričom som sa ešte otočil: "Stretneme sa tu zasa zajtra, ak to bude s ramenom vážne, tak až o dva dni. Asi o takomto čase, súhlasíš?"

Kikō Junbū (Úroveň B)

~Shurikenjutsu~
Sōshūjin (Úroveň C)

~Iryō Ninjutsu~
Shōsen Jutsu (Úroveň A)

~Fūinjutsu~
Shishi Heikō (Úroveň A)
Sanbō Kyūkai (Úroveň B)

97 Re: Cvičiště za Tue May 29, 2012 3:38 pm

"Dobře" vyleze ze mě jen,následuje úklona a vydám se opačným směrem.
Nemocnice a pak domů...nemocnice... honí se mi hlavou,když opouštím cvičiště.
Ale na druhou stranu se nic nemá podceňovat hodnotím situaci a mizím do ulic Suny.

/přesun/

98 Re: Cvičiště za Wed May 30, 2012 11:35 am

Po nutnostech doma jako je hygiena,natření ramene mastí a opětovném zavázání obvazem jsem se vypravil na cvičiště.
Tak něco budu dělat,nebudu tu stát jako pecka pomyslím si.

Začnu s rozcvičením,protahováním a pak si na ordinuji pár koleček běhu.
Když splním mnou určenou porci běhu,začnu s nejvyšší opatrností zatěžovat pohmožděné rameno cviky,vše se zdá v pořádku.

99 Re: Cvičiště za Wed May 30, 2012 5:49 pm

Seděl jsem na střeše jedné budovy,nedalko od cvičiště a sledoval rozzářené slunce nad mou hlavou.Na chvíli jsem natáhl ruku nad sebe a vypadalo to,jako bych chtěl slunce chytiti do dlaně.Mírně jsem se pousmál a druhou rukou se odrazil o kraj budovy.Dopadl jsem poměrně z velké výšky a prohlédl si někoho,kdo se snažil trénovat.Měl bych také trénovat?Prakticky v tu smou chvíli jsem se objevil na jedné z bojových dřevěných figurín a prohlédl si Kazua zblízka.''Byl jsi v nemocnici že ano?''Řekl jsem z ničeho nic a pousmál se.Paměť byla pravděpodobně to nejdokonalejší co na mě bylo,stejně jako všímání okolí.

Základní E- rank techniky

100 Re: Cvičiště za Wed May 30, 2012 6:11 pm

Podívám se na něj svým konzistentním obličejem a řeknu "Ano,byl" to je vše co ze mě vylezlo,dál nevěnuji nějakou zvýšenou pozornost onomu muži.
Pokračuji v mnou sestaveném tréninku,dřepy,kliky s použitím jedné ruky,různá protahovací cvičení.
Proč mají lidé tendenci mluvit o tom co je zřejmé... létá mi hlavou....Protože jsou to lidi... odpovím si v duchu po chvíli.

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 3]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra: