HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Mise pro Konohu

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Mise pro Konohu Empty Mise pro Konohu za Thu May 17, 2012 5:48 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A
Zde se nachází stručný souhrn možných misí. Jedná se o prozatimní verzi, budou probíhat další úpravy.

Mise typu D
(Genini je mohou plnit i sami, formou komentářů delších než třicet řádků)

Venčení psů
Ne vždy mají konožští obyvatelé čas na své čtyřnohé přátele. Vaším úkolem nebude nic jednoduššího, než se o ně na nějakou dobu postarat. Což se občas může i nemile zvrtnout. Samozřejmě nemusíte narazit pouze na psa, nebo kočku. Hlídat se dá lecados. Fretky... potkani... stádo volů...

Chytání uprchlého zvířete
Někdy mise, kterou jsem zmínila jako první přeroste v druhou misi. A sice je vaším úkolem napravit to, co jste pokazili. Závod uličkami Konohy je velmi zapeklitý, neboť uprchlé zvíře zná terén minimálně stejně dobře jako vy. A vejde se všude. Pokud tedy nejde o stádo volů...

Čištění Hokage monumentů
Tyto monumenty jsou chloubou vesnice a vyhledávanou turistickou atrakcí. Vždy musí vypadat perfektně a ani na okamžik nesmí být zmalované barvou. Drobné prasklinky je potřeba čas od času opravovat.

Čištění řeky
V okolí Konohy nalezneme malebnou říčku. Nedá se říct, že by byla významná pro rybáře. Tvoří však důležitou součást přírody. Zavlažuje konožské lesy a v okolí se nacházejí centra pro odpočinek a odreagování.

Práce v parcích a zahradách
Plevelu se zkrátka nezbavíte nikdy. Vždycky je potřeba něco zasadit, přesadit, zalévat, stříhat, sklízet, nebo kácet. Čistit zanešené fontány, hrabat listí, opravovat zničené lavičky...

Mise typu C

Doručení zásilky
Mise typu C, patří mezi ty jednodušší. Nepředpokládá se, že by došlo ke konfliktu. A pokud ano, je tu jounin, který boj ukončí. Tu a tam potřebuji doručit svitek některému z Kage. Pokud budete při ruce, je toto mise pro vás.

Nalezení ztraceného předmětu
Během misí dochází k bojům. Pokud nikdo nepřežije, zůstává otázkou, co se stalo s cennými zbraněmi, či jinými důležitými artefakty. Lesy Konohy jsou rozlehlé a prostoru pro ztrátu čehokoliv je tu opravdu mnoho. Jindy jsou zhýralí zbohatlíci ochotni zaplatit nemalou částku, za nalezení jejich oblíbeného přívěsku.

Průzkum okolí
Stráž u brány není jedinou hlídkou, kterou Konoha disponuje. Někteří shinobi se pohybují před vesnicí a jakoukoliv podezřelou věc mají za úkol okamžitě nahlásit. Je důležité, aby naprosto splynuli s okolím a je nepřípustné, aby je potenciální nepřítel odhalil dříve, než oni jej. Za žádnou cenu se nevrhají do boje a ani nepřítele nepronásledují za hranice Ohnivé země.

Doprovod důležité osoby
Někteří se o svůj život bojí více než je zdrávo. Buď jsou paranoidní, nebo si přehnaným strachem dodávají důležitosti. Ať tak či tak, mít ve své ochrance ninju, je módní hit. Musíte mít pevné nervy a ustát lecjaké "hvězdné manýry".

Mise typu B

Jedná se o mise, které se zadáním velmi podobají misi typu C, s tím rozdílem, že máte jistotu střetnutí s nepřítelem. Zatímco céčkové mise mohou pod dohledem senseie plnit i genini, zde nastupují chuunini a jounini.

Mise typu A


Špionáž v Zemi Železa
Nepokoje ohledně samurajů zatím na neurčitou dobu ustaly. Mám však podezření, že se jedná o ticho před bouří. Zjistěte současný stav Země Železa, sledujte chování samurajů, poslouchejte řeči místních lidí, zmapujte okolí. A především, nenechte se zajmout.

Zlikvidování skupiny nukeninů
Ve východní části konožského lesa dochází k přepadání obchodníků a náhodných kolemjdoucích. Dokonce i shinobi ranku jounin se vrátil ze zdejší potyčky těžce raněný. Na misi tedy pustím pouze zkušený a sehraný tým.

Mise typu S

Zatím není zadána mise tohoto ranku


_________________
Spoiler:

Jutsu:
Hiraishin no Jutsu - Technika létajícího boha hromu (S)
Fuuton: Rasen Shuriken - Živel vítr: Sférický Shuriken (S)
Jikuukan Kekkai - Časoprostorová bariéra (S)
Rasengan - Rotující sféra (A)
Keiyaku Fūin - Omezující pečeť (A)
Fūka Hōin - Technika zapečetění ohně (B)
Sain Fūinjutsu - Technika pečetního znamení (B)
Shikoku Fūin - (C)
Shunshin no jutsu - Technika problesknutí (D)

Vybavení:
Hiraishin kunai, výbušné lístky, shurikeny, oslepující bomba

Živly: Jeden hlavní (fuuton)

Učím se:
Ōdama Rasengan - Obří rotující sféra (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Fūja Hōin
- Technika zapečetění zla (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Shiki Fūjin
- Pečeť boha smrti (S) do 27.5 (kage bonus 25.5)

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru