HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Shion Fei- Sunagakure

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Shion Fei- Sunagakure Empty Shion Fei- Sunagakure za Mon May 14, 2012 3:33 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin
Shion Fei

Prezívka:
Grankátko
Hodnosť:
Chunin
Vek:
14
Dedinka:
Sunáá!
Pohlavie:
Muž (teda dúfam xD)
Podstata:
Fuuton
Klan:
Fei
KG:
Jiton (Ovládnutý, avšak nikdy!!! nedokážem využívať)
Sensei:
Môj bývalý sensei bola ségra.. Teraz nik ^^


Charakter
Vlastnosti: Jeho najväčšou vlastnosťou je zhovorčivosť, príliš veľa rozpráva. A niekedy toho vie viac ako by vedieť mal. Taktiež má až príliš prehnané sebavedomie, a je ochotný pomôcť každému, kto o jeho radu požiada, a poplatky si určite neúčtuje. Robí to len kvôli tomu, aby na neho nehľadeli ako na brata Kazegakeho, ale ako na Shiona. Pretože, ak vykúzli úsmev inej osobe, je šťastný. Vždy bol odsudzovaný, že je slabý, ako sa nepodobá na svoju sestru, ktorá ich KG dotiahla dosť vysoko. Lenže on nedokázal nič. Ale aj napriek tomu, bol a vždy je s úsmevom na tvári. Tiež dokáže byť strašne drzý, papuľnatý a dosť prihlúply. Čo sa týka bojov, je až príliš statočný, čo ho už neraz dostalo do riadnych s.. problémov.

Obľúbené: Čo ma rád.. No základom rád pomáha ľuďom. Či už je zo Suny, alebo z inej dediny, pomôže mu. K tomu to je závislák na rámene, a necháva si ho donášať priamo z Konohy. Samozrejme, účet chodí Ferii.

Neobľúbené: Neznáša, keď niekto niekoho odsudzuje vďaka krvi. To ho dokonale vytáča a aj z takej pohodovej povahy sa stane niečo strašné, čo nič neodpúšťa.

Zlozvyky: Jeho najväčším zlozvykom je sladké. Má ho tak rád, až sa u neho vypestovala závislosť. A hlavne závislosť na Granku. Ale o nej vie len ségra..

Sen: Zomrieť s pocitom, že urobil tento svet lepším...Životopis
Môj život započal pár rokov potom, čo sa narodila moja staršia sestra. Už vtedy sa vedelo, že budem problémový, keď prvé, čo som v živote urobil bolo to, že som ogrcal lekára. A ani môj život nepokračoval najlepšie. Už len to, že som na akadémii robil taký bordel, že naši len tak tak, presvedčili bývalého Kágeho, aby ma nechal v dedine. Keďže som vždy narobil nejaký ten problém. Skôr to bolo od toho, že som chcel upozorniť na seba, keďže všetci sledovali moju sestru, ktorej som vždy za chrbtom závidel, ale navonok som to nikomu neukázal, a stále som, keď som mal možnosť, ju trochu štval. Nieže by ju nemal rád, ona za svoju výnimočnosť nemohla. Ale štvalo ma, že ma hádzali do jedného vreca s ňou, a chceli, aby som sa jej podobal. Preto som robil to, čo som robil. Budoval som si meno, a ako, zato som nemohol. Áno, v rodine som bol vrchol ja, a rodičia do mňa vkladali privysoké nádeje.. A to ma ničilo.. Nedokázal som sa jej vyrovnať, nech som robil čo mohol, a aj napriek tomu všetkému, sa v kútiku srdca stala mojím vzorom. Avšak, len čo som opustil ochranné múry nášho sídla, spustilo sa to na mňa. Áno, to je jej brat.. Ona je lepšia.. Buď ako tvoja sestra.. Prečo nie si ako ona? Áno.. Stále ma zasypávali týmto, a ničili ma ešte viac.

Akadémia ubehla ako voda, a ja som bol známy ako to pako, čo stále vyrušuje, čo stále odvráva, stále sa správa ako decko, a neuznáva žiadnu autoritu. Bol som triedy šašo, ale lepšie, ako nič. Ale, tak či tak som vyrastal v jej tieni. A to ma štvalo. Preto v deň skúšok, keď som sa mal stáť genínom, som sa stal slávnym. Napadol som hlavný tok v Sune, kde so pridal zelenú farbu, a tak, by sa stalo, že celá Suna, každý obyvateľ, ktorý by sa dotkol vody, ihneď zozelenel, a tak ostal asi týždeň. Ale, nepodarilo sa mi to, nemal som prostriedky.. Preto som jednoducho verejne ponížil celý učiteľský zbor. Avšak, to som už bol genínom, a znova rodičia vybavovali, aby mi nevzali čelenku, aj keď.. Asi to nemali robiť, lebo týmto som neskončil.

Genínske časy, to bola lahoda. Dostal som tím, v ktorom som vystrájal, a stále bol za pako, plnil som hlúpe misie alá, chyť mačku, prekop pole a podobné blbosti. Ale nesťažoval som si, zarábal som si, a tak som jedného dňa kúpil byt v meste, kde som sa z nášho domu presťahoval. Pretože v mojich Genínskych časoch, bola Ferii už Jounin, a na moje náramné "potešenie" sa stala aj mojou senseikou. Už som to nedokázal vystáť, pobalil som sa a odišiel. Domov som sa vrátiť už nechcel, a ani nebudem chcieť. A takto som pokračoval, až sa dostala reč k skúškam Chunínov. A ako vždy, s prehnaným sebavedomím, sme to skoro projeli. Tu je výňatok:

Tu nastal môj zlom, ale o tom neskôr. Prvá skúška, písomná, tak tú som prešiel. Ako vždy, som mal viac šťastia ako rozumu, a tak som nejak s zodratými ušami preskákal. Druhá skúška, tá dopadla ešte lepšie, pretože sa nám podarilo, spolu ako tím, dokázať ich porciu. Avšak, tretia bola riadny prepadák. V nej som postúpil len ja.. Aj to za strašnú cenu. Pretože na konci.. Som musel bojovať s priateľom. A každý z nás mal svoj sen. Ja som chcel dokázať, že sa vyrovnám sestre, a on, chcel dokázať, že je správny Shinobi. A obaja sme sa do seba pustili. Začal prudký boj, ktorý nenaberal konca, obaja sme dávali svoje techniky vetra na maximum. Ale, ani jeden nedokázal poraziť druhého. Čím to bolo? Možno to bolo naozaj to puto, čo nás spájalo. A tak, sa nakoniec môj priateľ ukázal ako.. pravý Shinobi. Nechcel sa vzdať, ale musel, kvôli mne, a tak sa pri svojom zbesilom behu na mňa, napichol na môj kunai. Naschvál. Ale, ja som tomu nedokázal zabrániť. Našťastie prežil, ale ostal navždy poznačený, a už si nikdy nemohol povedať.. Shinobi. A aj keď som vyhral titul, tak táto správa ma zdrvila, a k tak, som z celej nenávisti dokončil svôj plán. Konečne som napadol tok Suny, úplne ho zafarbil, a zmenil celú Sunu na dedinu plnú zelených, a hlavne naštvaných týpkov. Avšak, znova som to nedotiahol dokonca, a oni ma prichytili. Dvaja Anbu ma zviazali, a odviedli ku Kazekagemu, ktorou už bola moja sestra, ale to som nevedel.. A tu začína herný príbeh.Zameranie
Zaujímavosti: Je tu jedna zaujímavosť. Od mala ma klátili choroby, vždy som bol chorý, a aj keď je to teraz lepšie, stále mi niečo je. Nik nevie odkiaľ, ale som chorý. Príznakmi sú silné krvácanie a vykašľávanie krvi, triaška a horúčky, čo sa môže stať aj uprostred boja, a ak do pár minút nezjem svoje špeciálne pilulky, padnem do kómy.
Genjutsu: Čo sa týka tohto oboru, v ňom som úplne pako, drevo, poleno, a iné synonymá. Avšak, Kai užiť viem, s ovládaním čakry to nie je zlé.
Ninjutsu: Nie som v tomto obore macher, ale ani moje fuuton techniky nie sú na zahodenie.
Taijutsu: Moje hlavné zameranie, aj napriek chorobe, moje telo disponuje veľkou silou a výdržou.. Skoro tak mocné, ako telá členov Senju klanu. V tomto obore niet súpera, ktorý by ma porazil, s hodnosťou rovnakou ako ja. Samozrejme, špecialistu na Tai nedám, ani keby som neviem ako chcel, ale aj ja som teoreticky špecialista. Sila, mrštnosť a výdrž..
Vybavenie: Čakrové čepele sú samozrejmosť.. Pri otočení sa však dajú použiť aj ako boxery. Ale čo je najzaújimavejšie, okrem týchto čepelí a ochrannej čelenky na mne nič kovové nenájdete. Všetko som si nechal nahradiť plastom, alebo textilom, alebo hocičím, len nie železom, ktorý by mohla moja sestra zmagnetizovať a použiť proti mne.
Techniky:


~D~
Shunshin no jutsu
~C~
Fūton: Reppūshō
Fūton: Daitoppa
~B~
Hien
~A~
Kaze no Yaiba
Shion Fei- Sunagakure YuzochangexDNaposledy upravil Shion Fei dne Mon May 14, 2012 6:52 pm, celkově upraveno 1 krát

2Shion Fei- Sunagakure Empty Re: Shion Fei- Sunagakure za Mon May 14, 2012 3:42 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Už jsem chtěla začít chválit životopis, když mi padl zrak na techniky.
Ach, ach... Pokud máš Kekkei Genkai, nemohl by ses zaměřit spíš na něj? Snažíme se, aby u nás KG bylo neobvyklé, vzácné. Proto je třeba jej používat, pokud ho máš.

Fūton: Shinkūjin, Fūton: Shinkūgyoku a Fūton: Shinkū Renpa...
Mohu se zeptat i Yoshiko, ale obávám se, že mi neřekne nic jiného než to, co musím říct já tobě. Jsou to Danzouvy techniky a silné. Svitky od nich se nepovalují v knihovně Suny. Takže je mi líto, ale tyhle ne ^^


_________________
Techniky:
Shion Fei- Sunagakure Neirouzumakitechniky

3Shion Fei- Sunagakure Empty Re: Shion Fei- Sunagakure za Mon May 14, 2012 4:21 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin
Keďže všetky techniky magnetu sú vyššieho ranku, chunínovy sa určite nehodia ^^
Samozrejme, jednu či dva techniky by som chcel zvládnuť, ale už jeden užívateľ tu je, a rád by som bol originálny, keďže vidím, že z Konohy Danzuove techniky nik nevyužíva a keby tak skvelé techniky prepadli.. ^^
Rád by som ich mal, viem že aj Suna má skvelé techniky, ale z mojej strany, no.. Nejak mi nepadli do oka. Samozrejme Danzove sú silné, ale v podaní Chunína nebudú také, aby sekali Susano´o ^^ Ak ide o silu..
Ale, v pohode, ak je problém, ja to zmením, len to potrvá.. Very Happy


_________________
Spoiler:
~D~
Shunshin no jutsu
~C~
Fūton: Reppūshō
Fūton: Daitoppa
Chikara o oshimi
~B~
Hien
~A~
Kaze no Yaiba
Supekutoru keijō

Vybavenie:
čakrové čepele, a na sebe okrem čelenky nič kovové

Učím sa:

4Shion Fei- Sunagakure Empty Re: Shion Fei- Sunagakure za Mon May 14, 2012 4:25 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Teď mne tak napadá, ty už Kekkei Genkai u jiné postavy máš, nemám pravdu? ^^
Ach, to je komplikované... Přečti si toto: http://naruto-rpg.forumczech.com/t163-kekkei-genkai-rozdeleni-podle-vesnic


_________________
Techniky:
Shion Fei- Sunagakure Neirouzumakitechniky

5Shion Fei- Sunagakure Empty Re: Shion Fei- Sunagakure za Mon May 14, 2012 4:27 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin
Práve kvôli tomu som chcel niečo iné, a nie techniky KG. Preto som sa nechcel zameriavať, už jedno dosť silné KG mám ^^


_________________
Spoiler:
~D~
Shunshin no jutsu
~C~
Fūton: Reppūshō
Fūton: Daitoppa
Chikara o oshimi
~B~
Hien
~A~
Kaze no Yaiba
Supekutoru keijō

Vybavenie:
čakrové čepele, a na sebe okrem čelenky nič kovové

Učím sa:

6Shion Fei- Sunagakure Empty Re: Shion Fei- Sunagakure za Mon May 14, 2012 4:30 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Nejde o to, jak silné Kekkei Genkai je, jde o to, že je.
Nevadí mi, že jsi ze stejného klanu jako Kazekage-sama, ale možná bys to mohl upravit tak, že se u tebe KG neprojevilo (A ani neprojeví).

Věta, kterou před časem napsala Yoshiko: "Připomínám, že máte možnost hrát za tři postavy. Z nich však pouze jedna může být uživatelem kekkei genkai."
...Je dostatečně jasná.

Co se týká Fuutonových technik, zajímavé kdysi zpracovala Kazekage-sama pro jiný herní server. Když se jí zeptáš, možná ti je "půjčí."


_________________
Techniky:
Shion Fei- Sunagakure Neirouzumakitechniky

7Shion Fei- Sunagakure Empty Re: Shion Fei- Sunagakure za Mon May 14, 2012 4:34 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin
No, to bol prvý plán, to s KG, ale v životopise Kazekageho, jej brat KG prebudil, práve preto som tam dal že som prebudil, bez možnosti trénovania.
Ja to KG nepotrebujem, a samozrejme zmením ^^

Teraz sa zahrám za jednu z mojích postáv ^^ Nechápem xD
Myslíš terajšiu Kazekage? ^^


_________________
Spoiler:
~D~
Shunshin no jutsu
~C~
Fūton: Reppūshō
Fūton: Daitoppa
Chikara o oshimi
~B~
Hien
~A~
Kaze no Yaiba
Supekutoru keijō

Vybavenie:
čakrové čepele, a na sebe okrem čelenky nič kovové

Učím sa:

8Shion Fei- Sunagakure Empty Re: Shion Fei- Sunagakure za Mon May 14, 2012 4:41 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Když KG nikdy nebudeš ovládat a používat... xD

Ano, myslím Kazekage, která je tu teď ^^


_________________
Techniky:
Shion Fei- Sunagakure Neirouzumakitechniky

9Shion Fei- Sunagakure Empty Re: Shion Fei- Sunagakure za Mon May 14, 2012 6:53 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin
Edit ^^ Very Happy
Dúfam, že Hien nie je len Konožský xD


_________________
Spoiler:
~D~
Shunshin no jutsu
~C~
Fūton: Reppūshō
Fūton: Daitoppa
Chikara o oshimi
~B~
Hien
~A~
Kaze no Yaiba
Supekutoru keijō

Vybavenie:
čakrové čepele, a na sebe okrem čelenky nič kovové

Učím sa:

10Shion Fei- Sunagakure Empty Re: Shion Fei- Sunagakure za Mon May 14, 2012 6:58 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Hien je rozhodně zajímavá technika, ale určitě ne až tolik jedinečná. Dobrá tedy, nech si ji.

Takže můžeš začít hrát xD


_________________
Techniky:
Shion Fei- Sunagakure Neirouzumakitechniky

Sponsored content


Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru