HRA BYLA SPUŠTĚNA!

You are not connected. Please login or register

Taku Hosogawa

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Taku Hosogawa za Mon May 14, 2012 1:03 pm

Jméno: Taku Hosogawa

Přezdívka: Falcon Eye

Věk: 34 let

Výška: 192cm

Váha: 91 kg

Místo bydliště: Kirigakure

Hodnost: Jounin

Chakra: Raiton, Suiton

KG: Nemá

Vzhled: Taku je vůči svému okolí netypický několika věcmi. První co člověka upoutá je Takuova výška, která je v těchto končinách značně nestandardní. Většinu lidí převyšuje o hlavu, ne-li víc. Druhou zvláštností jsou Takuovi oči. Oranžová duhovka, která hraje skoro zlatavými odlesky, velice bystrý a inteligentní pohled mu vynesli přezdívku Sokolí oko.

Spoiler:

Povaha: Taku je proslulý svou železnou vůlí a disciplínou. Pokud dostane rozkaz držet pozici, tak jí drží dokud žije. Jako velitel je charizmatický, s otcovským přístupem, přičemž očekává přísnou disciplínu a 100% preciznost při plnění rozkazů. Jeho filozofie je prostá… pokud nemáš striktní rozkazy, udělej cokoliv, jakkoliv, hlavně splň svůj úkol.

Oblíbené: Dobré jídlo, pití, ženy… hlavolamy a šachy

Neoblíbené: Snadné úkoly hloupé otázky

Cíle: Taku by rád viděl svět, ve kterém skryté vesnice fungují jako jediná vojenská síla, která udržuje pořádek. Nevynechá tedy jedinou příležitost ke konfrontaci s vojáky feudálních pánů. Vedle toho Taku touží po rodině a klidném stáří.

Životopis:
Spoiler:
V jednom z vesnických domků se rozlehl křik. „Gratuluji vám paní, máte krásného syna.“ řekla porodní bába mé matce krátce potom, co jsem se poprvé nadechl. Mé dětství by se dalo shrnout jako šťastné. Otec byl ninjou v Kirigakure, matka se starala o domácnost. Byla velice chytrá a rozuměla i věcem, které by normální žena nechápala. Od malička se mnou hrála spoustu her které rozvíjely intuici, logiku, postřeh a všeobecně zapracovávala na mém intelektu. Později se přidal i otec, který mi od 7mi let předával své znalosti. Do akademie jsem tedy nastoupil celkem připravený a o pár let později jsem jí zdárně dokončil. Je ze mě tedy Genin.

Život genina není tak úžasný jak jsem čekal. Plnění podřadných úkolů mě jako hrdého ninju opravdu nebavili. Jak mohou mrhat skrytými talenty dětí na uklízení po ulicích a pomáhání zemědělcům? Považoval jsem tento druh služby za ponižující a tak jsem se v 17ti letech odhlásil ve vesnici a opustil jí. Ne jako nukenin, ale jako svobodný člověk. Chvilku jsem se toulal po světě, až jsem narazil na verbíře armády feudálního pána. Přišel jsem k němu a vyslechl si zajímavé povídání o tom, jak uvidím kus světa, jak mohu získat slávu a bohatství. Vidina služby v armádě se mi zamlouvala ale byl tu problém. Věk. Když si verbíř vyslechl že je mi 17, položil mi ruku na rameno a řekl: „Chlapče, seber se a obejdi jednou dokola kasárna. Až se vrátíš, bude ti 18.“ A tak jsem šel. O minutu později jsem byl zpět a verbíř se tvářil jako že mě vidí poprvé. „Kolik ti je?“ optal se mě. „Osmnáct“ zněla má odpověď. Dál už verbíř neřekl ani slovo a pustil mě do kasáren. A je ze mě feudální voják.

Výcvik byl skvělý. Já, zocelený a znalý základních dovedností ninjy jsem si užíval každý moment, když jsem zvládal běhat rychleji, skákat výš, bojovat efektivněji než moji kolegové. Mé dovednosti mi posléze vynesli pozici velitele tentu… nejmenší jednotky v útvaru. Začal jsem ve své funkci dobře. Po večerech jsem pracoval na upravení tréninkového programu, který jsem pak předložil svým mužům. Využil jsem veškerých znalostí, které jsem měl z dob služby v Kiri a od otce. Po měsíci se mých 10 mužů stalo nejtvrdší skupinou v celém regimentu. Ještě že tak, jelikož od severu se k nám blížila krev.

K rozmíškám mezi feudály dochází často a to je čas pro nás, vojáky, abychom dokázali co umíme. Jako genin jsem si nebyl schopný představit jak vypadá opravdové bojiště. Náš velitel nám kdysi říkal „ať držíme hubu, krok a stolici až to bude nutné“ a teď jsem chápal proč. Nebudu tvrdit že jsem neměl strach. Měl. Ale na druhé straně mě na místě držela povinnost vůči mužům a důvěra v jejich schopnosti. Vždyť to byla nejlepší tenta v útvaru. Nezmýlil jsem se. V bitevní vřavě se drželi u sebe jako neprostupná zeď a drtili nepřítele pod hroty kopí a ostřími mečů. Bojovali jako jeden muž a já na ně začal být hrdý. A nebyl jsem sám. Náš generál věděl jak své muže cvičím a viděl že to má výsledky. Po bitvě si mě předvolal a požádal mě, abych mu předložil tréninkový plán. Když jsem tak učinil, generál pokýval hlavou a já si od něj poprvé vyslechl přímí rozkaz. Rozkaz zněl „vycvič mou armádu“. A tak jsem se stal vrchním instruktorem.

Nebyla to špatná práce. Pěkně v teplíčku, s dobrým platem a lidmi. V bitvě jsem mohl pozorovat jak mnou vycvičené jádro armády drtí nepřítele na každém metru. Byl jsem šťastný. Což nikdy nemohlo vydržet dlouho. V mé poslední bitvě dostal velitelský stan přímý zásah z nepřátelské baterie. Výbuch vrženého zápalného sudu zabil generála, několik členů štábu a já skončil s několika třískami v ruce. Než jsem pochopil co se stalo, přiběhla spojka a hlásila situaci na bojišti. „Na západě nám to hoří, nepřítel začal tvrdě tlačit, velitel pravého křídla očekává rozkazy.“ zahlásila spojka. I když jsem věděl že nemám, musel jsem něco udělat. Má odpověď byla rychlá a přímá: „Pravé křídlo přejde do protiútoku. Vyrazí na nepřítele tvrdě a rychle. Záloha se přesune na pravé křídlo a zaujme postavení za útočícími šiky. Řekni plukovníkovi že až budu mít jízdu, pošlu jí. „ Těchhle několik vět mi mohlo zajistit povýšení… nebo vojenský soud. A jak už víme, život je všechno možné, jen ne spravedlivý.

Vojenský tribunál uznal mé zásluhy na vítězství v bitvě, avšak nemohl přehlédnout závažné porušení vojenského řádu a řádu velení. Byl jsem na místě propuštěn z armády a vyhoštěn z území feudála. Mé kroky se tedy stočili neomylně zpět do vesnice Kirigakure, které jsem už měl konečně co nabídnout. Mizukage mě přijal velice vlídně a já se dověděl, že má vojenská kariera byla po celou dobu bedlivě sledována. Dostal jsem zpět své místo genina a zúčastnil se chudinské zkoušky, která pro mě už dávno nebyla žádnou výzvou.

Jednoho slunného dne, který byl pro mě původně určen k odpočinku, přišel ANBU se vzkazem od Mizukage. Dostavil jsem se tedy do kanceláře a vyslechl si zadání naléhavé mise. Jeden z feudálů se obrátil na vesnici s prosbou o pomoc. Nepřítel byl označen jako „banda hrdlořezů pod vedením výborného taktika“. Velmi mnohoznačná slova. Těžko říct co jsem si pod tím představil, když jsem převzal velení nad skupinou 20ti chuninů a vedl je proti nepříteli. Na určeném místě jsme se spojili s „armádou“ feudála. Při pohledu na ty děti ve zbrojích jsem pochopil proč nás jejich pán žádal o pomoc. Tenkrát jsem feudální vojáky použil jako zálohu, která ani nebyla třeba. Banditi a hrdlořezové možná zvládli feudální vojsko, ale jak se ukázalo, jejich schopnosti nebyly dostatečné pro boj s mými chuniny. Boj byl krátký a jednostraný, až by někdo mohl říct že se jednalo o jatka.

Vrátili jsme se do vesnice jako „hrdinové kteří potlačili vzpouru“. Velení misi mi vyneslo povýšení na jounina a pověst nejlepšího taktika vesnice. V dobách bojů jsem tedy přizván k velení našim mužům… a v dobách míru se zabývám problematikou výcviku geninů.

A tak teď stojím před kanceláří Mizukageho, čekajíce na přidělení týmu geninů…. koloběh výcviku a boje tedy může začít na novo….

Schopnosti: Taku má tendenci boj nevyhledávat ale pokud k tomu dojde, je schopen protivníkovi zatopit ohromnou škálou způsobů. Pokud přejdeme fakt že je schopný použít prakticky jakoukoliv zbraň díky armádnímu výcviku, je Taku velmi dobrý v Taijutsu a Ninjutsu. Nikdy se nespoléhal na sílu technik jako takovou, dává přednost použití ninjutsu se zaměřením na taktiku. Genjutsu v Takuově podání má pouze výukový význam. Uvrhne své žáky do genjutsu, kde jim vytvoří podmínky a učí je teorii a základy.

Vybavení: Vycházková hůl- Taku se opírá o svou vycházkovou hůl, která v sobě ukrývá 106cm dlouhou čepel, ukovanou ve vesnici Takumi. Kvalitní ocel ukrytá v holi z tmavého mahagonu. Hůl samotná Takuovi slouží jako ukazovátku a donucovací prostředek, zatímco čepel slouží k rozsévání smrti mezi Takuovi nepřátele.

Spoiler:

Techniky
Základní techniky (E ranky)
Shunshin

Suiton:
Bakusui Shouha (Vodní vlnovýbuch)
Suiryuudan no jutsu (Technika vodního dračího šlehu)
Daibakufu no jutsu (Technika vodní exploze)
Vodní klony

Raiton:
Jibashi (Elektromagnetická vražda)
Hiraishin (Bleskový prut)
Gian (Falešná temnota)

Naposledy upravil Taku Hosogawa dne Mon May 14, 2012 3:10 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : doplnění technik)

Zobrazit informace o autorovi

2 Re: Taku Hosogawa za Mon May 14, 2012 1:10 pm

Neiro Uzumaki

Velitel Jouninů *A
Skloubit svět Naruta s armádou... Velmi zajímavý nápad.
Ještě doplň techniky, které budeš používat, a můžeš začít hrát.

3 Re: Taku Hosogawa za Mon May 14, 2012 1:15 pm

Provedu madam! :_) to víš, když tam ta armáda je a všichni jí přehlíží, tak je to ohromná studnice originality. A tu já mám rád.

4 Re: Taku Hosogawa za Mon May 14, 2012 1:50 pm

Dodal jsem techniky... dost jsem se s tím pral takže je možné že k tomu budou výhrady... :_(

5 Re: Taku Hosogawa za Mon May 14, 2012 3:03 pm

Neiro Uzumaki

Velitel Jouninů *A
Goshokuzame patří klanu Hoshigaki a souvisí s Kuchiyose žraloků. Necháme ho tomuto klanu. Ostatní Suitonové techniky povoleny.

Hiraishinem doufám myslíš "Raiton: Hiraishin" xDDD S tím nemám problém, ale Raiton no Yoroi je technika, kterou používají Raikage. Ta nebude jinde než v Kumo a ani ji nebude mít nikdo jiný než Raikage.
Ostatní Raitonové techniky ano.

A dokonce si myslím, že bez těchto dvou jsou ty techniky tak akorát a nemusíš je ani nahrazovat. Jen je smaž a můžeš hrát xD

6 Re: Taku Hosogawa za Mon May 14, 2012 3:11 pm

Smazáno, + jsem si tam dopsal shunshin (který považuji za samozřejmost) a vodní klony... věřím že s tím problém nebude ;_)

7 Re: Taku Hosogawa za Mon May 14, 2012 3:14 pm

Neiro Uzumaki

Velitel Jouninů *A
No na povolené techniky do začátku ses asi nedíval ^^
Dvě z nich si vyber, ať nejsme nespravedlivý, když nejsou ještě pevně orankované. A ty dvě se ještě budeš ve hře učit. Ok? xD

8 Re: Taku Hosogawa za Mon May 14, 2012 3:24 pm

Něják mi to nevychází... Jounin má do začátku celkem 7 technik, přičemž nepočítám E ranky. Já jich mám 8, takže se budu doučovat Suiryuudan no jutsu (Technika vodního dračího šlehu)... tím se dostávám na, podle pravidel, správný počet, přičemž ani jedna z mých technik neni S-rank...

9 Re: Taku Hosogawa za Mon May 14, 2012 3:35 pm

Neiro Uzumaki

Velitel Jouninů *A
  • Suiton: Daibakufu no jutsu (A-rank)
    Raiton: Hiraishin (Pravděpodobně A-rank)

Raiton: Gian (B-rank)
    Raiton: Jibashi (Pravděpodobně B-rank)
    Suiton: Bakusui Shouha (B-rank)
    Suiryuudan no jutsu (B-rank)

Mizu Bunshin no Jutsu (C-rank)

Shunshin no Jutsu (D-rank)

U Jibashi a Suiryuudan jsem počítala s A-rankem, pak už by to nevyšlo. No nic, po orankování to vychází tak akorát.
Takže klidně můžeš hrát a já se omlouvám za svou chybu.

10 Re: Taku Hosogawa za Mon May 14, 2012 3:37 pm

To nic, může se stát... děkuji za tvou trpělivost při jednání s noobem jako jsem já ;_)

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra: