HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Ferii Fei - životopis

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Ferii Fei - životopis Empty Ferii Fei - životopis za Sat May 12, 2012 8:42 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A
Ferii Fei

Přezdívka: Fei
Vesnice: Sunagakure no Satto
Požadovaná hodnost: Kazekage
Věk: 17 let
Datum narození: 4.12.
Výška: 158 cm
Váha: 48 kg
Kekkei genkai: Jiton
Klan: Fei
Sensei: Nobu Atake - mrtví
Cíl: Nikdy svůj cíl nenašla. Stále se snaží zaplnit svou existenci.
Styl boje:
Ferii už jako malé dítě podstoupila tvrdý trénink a ne zrovna šetrné zacházení, díky čemuž je velmi odolná, přímá, rychlá a velmi solidně reaguje. Nikdy nedává najevo city, odpouští si zbytečné poznámky a veškerou energii soustředí na boj.
Taijutsu- Kvůli svému KG se většinou soustředí na boj na dálku, samozřejmě umí použít i taijutsu a svou rychlost, ale není to styl, kterým by se zabývala příliš často. Ví velmi dobře, že v tomto směru má nedostatky a tak se raději soustředí na jiné typy.
Ninjutsu- Typ boje, na který se zaměřila. S její schopností by stejně nejspíš nebylo lepší volby, proto právě ninjutsu. Její styl je, jak bylo již řečeno, založen na obraně a útokům na dálku.
Genjtusu- jistě největší slabina Feriina boje. Umí pouze základy, zrušit genjutsu primitivnějšího typu, ale sama jej nevyužívá a snaží se mu co nejvíce vyhýbat.
Vybavení:
-ZVN
-výbušné lístky – 10 kusů
-obvazy a lékárničku

Vzhled: Fei je taková dost výrazná osobnost, má rudé vlasy, které nenosí jinak, než svázané do dvou culíků a v nich má vždy červenou sponku. Její oči jsou ocelově šedé, chladné. Spousta lidí říká, že děsí, protože jsou takové prázdné, zkalené. Poměrně výrazné je také to, jak je drobná. Jen málokdo by si otypoval její věk správně.
Většinou se tváří chladně a odtažitě, až trochu psychopaticky. Málo co ji dokáže přimět změnit výraz a většinou působí velmi znuděně, neupoutatelně, vzdáleně od reality.

Charakter: Ferii sama o sobě říká, že je skvělá herečka. Čas strávený s jejím otcem, v neustálém křiku a námaze, ji naučil nedávat najevo city. Ne, že by je neměla, jen se utvrdila v tom, že ať pláče, křičí nebo se směje, nemá to na nic vliv. V jádru je hodná, snaží se pomáhat a pracuje na sobě, jak nejvíc to jde.
Protože je tak malá a celkově docela roztomilá, působí dost zranitelně a nejistě, ale to je jen milná domněnka. Ve skutečnosti nepolevuje v ničem, co dělá, jde si, za čím potřebuje, nebojí se překážek a stojí nohama pevně na zemi. Vytrvalost a tvrdost, to jsou vlastnosti, které se naučila využívat.
To, že většinou vypadá, jako by vůbec nevnímala, neposlouchala, byla někde mimo, nemá s její pravou povahou nic společného. Většinou se jen neprojeví, ale poslouchá vždy bedlivě, ať jde o cokoliv. Přesto nemá problém projevit svůj názor, když uzná za vhodné jej někomu sdělit. Problém je spíš v tom, že málo kdy dojdou věci tak daleko, aby to udělala.

Oblíbené a neoblíbené: Ferii nikdy nebyla a ani není typ člověka, co by se k něčemu vázal, nebo tíhnul k věcem. Má ráda prostě svůj klid, ticho a sem tam nějaké vytrhnutí ze zaběhnuté rutiny. Z dětství jí zůstala láska k cucavým bonbónům ve tvaru písmenek, které si často kupuje a pak skládá. Jinak vlastně celkově sladkosti nijak zvlášť nemusí. Ráda se dívá na Sunu ze své terasy, v noci, ve dne, to je jedno. Nepohrdne ani deštěm, snad proto, že je v Písečné tak ojedinělý. Její oblíbenou hrou je tkanička mezi prsty, s čímž často nevědomky provokuje okolí, protože pak vypadá, že vůbec nevnímá.
Pokud se jedná o věci, které ráda nemá, je to hlavně křik a když ji někdo nebere vážně. Nenávidí, když ji lidi podceňují, nebo jí radí a říkají, jak a co má dělat. Stejně neposlouchá…

Minulost:
Písečná bouře. Hluk, jak prudký vítr naráží do okenních tabulek. Úzké, přísně sevřené rty do rovné, zamračené linie, ocelové oči, studenější než ledové železo. Chabý pokus udržet klidnou tvář. Zlost, zklamání, pocit selhání. Syn, následovatel rodu, naděje pro již tak oslabenou rodinu a zatím..? Místo kýženého chlapce, se narodilo „jen“ děvče…
Dostala jméno Ferii. První dítě mladého páru hlavní rodiny jednoho z kdysi známých a významných klanů Suny s bohatou historií. Nyní? Upadající rodina o pár členek, kde se slavné Kekkei Genkai Jiton objevilo u hrstky jedinců. Takové zklamání! Rusovlasá holčička je sice krásná, ale je to dívka, obyčejné děvče, vhodné maximálně k práci v domácnosti. Zklamal… jenže co se dá dělat!
Roky utíkaly, Ferii rostla. Dril, trénink, křik. Běžná rutinní záležitost. Čím tvrdší, tím lepší! Chlapec z ní sice nikdy nebude, ale bude tvrdá, zocelená, nelítostná. Koho zajímají pocity malé, hloupé holky..? Trénink, bolest, vstań a bojuj! A pořád dokola… kdyby ses narodila jako druhá… ale máš jiton, musíš trénovat, musíš zesílit! Jsi potomkem třetího Kazekage, tak si nezkoušej ztěžovat! Narodila ses s čistou krví, tak se podle toho chovej…
A pak..? Hořké zklamání.. nebo snad vysvobození? Narodil se chlapec, konečně pýcha rodiny! Malý Shion je tiché, neduživé děťátko, ale otec se dme hrdostí. A malá Ferii..? Nečekalo se od ní nic světoborného, nečekalo se, že bude shinobi, nečekalo se, že bude chytrá, nečekalo se od ní vlastně nic…
Šesté narozeniny a dárek v podobě akademie. Druhá kolej, konec křiku a tréninku. Zamlklé děvčátko, zvyklé uposlechnout jakýkoliv rozkaz a splnit ho se 100% úspěšností mezi kupou křičících dětí. Příliš rychle vyspělé děcko.. Nikdy si tak úplně nedokázala zvyknout na tu spoustu lidí, co křičí a strkají do sebe, smějí se a jí společně bonbony. Šestiletá izolace od společnosti je poměrně slušnou překážkou v navazování kontaktů, ale přece se na ni směje štěstí. Kdeže štěstí, je to kluk! Směje se a nabízí jí bonbony ve tvaru písmenek. Má si vzít..? Jenže chlapec se neptá, vysype sáček na její lavici, záplava písmenek. Skládá svoje jméno – Daiki. Nejistě bere do ruky barevná cukrátka a skládá to své – Ferii.
Poprvé skutečný přítel. Skutečný smích, ale jen s ním. První člověk, který nekřičí, ale směje se.
Ten kluk přinesl štěstí… dokonce se s ním dostala i do týmu. Jejich nový sensei je plný ideálů, Nobu Ataku. Druhý člen jejich týmu Kyo. Zcela nová dimenze, nové poznání. Mise a rozhled. První výlet mimo vesnici. Ferii by se pravděpodobně usmívala u těchto vzpomínek.. vážně byla šťastná.
Zkoušky. První velký krok v jejím životě. Měla tenkrát strach..? Zcela určitě! Kdo by neměl..? Ale zvládla je! Bez klopýtnutí, bez jediného zaváhání prošla. Nesly se zvěsti o talentované uživatelce jitonu, možné nové naději klanu, ale Feriina rodina…? Nevěděla zhola nic a proč..? Věčně nemocný, slabý Shion probudil svou schopnost. Zklamání.. slovo, jež se v jejím životě nese tak často. Nikdy nebude dost dobrá, nikdy otce nedonutí uznat, že k něčemu je! Zatvrzení, nedat najevo smutek!
Mise, úkoly, pády a úspěchy. Nevnímala několik let skoro nic. Proč se snažit..? Kdo ji uzná..? Nejlepší přítel v jiném týmu, rodina, kterou nezajímá. Ale pokračovala ve svém úsilí.
Další zkoušky, další úspěch. Ale tentokrát už realita, nečekala od nikoho nic. První krok ke svobodě, našla si vlastní byt. Odstěhovat se z toho prokletého domu na okraji vesnice, žít! Nastoupila do speciální skupiny joninů, její unikátní KG jí umožňuje dovolit si riskovat. Měsíce úmorné práce, dřiny a neustálého strachu ze smrti. Strachu..? Ne, smrt jí nikdy nepřišla jako konec, spíš začátek něčeho nového.
A pak přišla nečekaná zpráva. Zemřel Kazekage. Smíšené pocity, možná trochu smutku, jistě úcta a uznání, udělal toho hodně! A pak další šok. Přichází rada, její návrh jí bere dech. Ona a Kazekage..? Skvělý původ, výborné a silné kekkei genkai, vysoké procento úspěšnosti misí… není to spíš tím, že vypadám manipulovatelně..? Kývnutí. Vážně přijala..?
Táto, byl bys aspoň na tohle hrdý…?
Ale to je fuk, do jejího života už nepatří. Začíná nová etapa, nová šance! Vesnice, pro kterou by udělala vše, naděje vymanit se z vlivu rodiny. Co by mohla chtít víc..? Třeba je konečně na čase najít si vlastní cestu a vlastní sen!

Seznam jutsu:
Satetsu Shigure
Satetsu Kesshū
Satetsu Kaihō
Magnet Release: Magnet Shuriken
Chakura no Ito
(Omlouvám se, ale ani jedna z těch technik není orankovaná -.-")

2Ferii Fei - životopis Empty Re: Ferii Fei - životopis za Mon May 21, 2012 6:20 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A
Takže co se týče ranků, jsou to všechno A-rank techniky. Chakura no Ito - C - rank. Sice má Kage pro začátek mít trochu jinak rozdělené techniky, ale nevidím problém. Výměna je možná ^^ a chválím životopis. Vítej mezi námi.


_________________
Spoiler:

Jutsu:
Hiraishin no Jutsu - Technika létajícího boha hromu (S)
Fuuton: Rasen Shuriken - Živel vítr: Sférický Shuriken (S)
Jikuukan Kekkai - Časoprostorová bariéra (S)
Rasengan - Rotující sféra (A)
Keiyaku Fūin - Omezující pečeť (A)
Fūka Hōin - Technika zapečetění ohně (B)
Sain Fūinjutsu - Technika pečetního znamení (B)
Shikoku Fūin - (C)
Shunshin no jutsu - Technika problesknutí (D)

Vybavení:
Hiraishin kunai, výbušné lístky, shurikeny, oslepující bomba

Živly: Jeden hlavní (fuuton)

Učím se:
Ōdama Rasengan - Obří rotující sféra (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Fūja Hōin
- Technika zapečetění zla (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Shiki Fūjin
- Pečeť boha smrti (S) do 27.5 (kage bonus 25.5)

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru