HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Sabaku no Akemi

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Sabaku no Akemi Empty Sabaku no Akemi za Fri May 11, 2012 8:34 pm

Sabaku no Akemi

Sabaku no Akemi
Genin
Jméno a příjmení: Sabaku no Akemi

Datum narození: 10.červen

Věk: 12 let

Pohlaví: Mužské

Výška: 148 cm

Váha: 42 kg

Krevní skupina: AB

Vesnice: Sunagakure no sato

Hodnost: Genin (Jinchuuriki)

Sensei: ---

Kekkei genkai: ---

Klan: ---Vzhled: Akemi má podivný a pro něj typický tajemný vzhled. Většina lidí soudí ostatní jen podle vyzáži , nikdy se nesnaží pochopit jaký ten člověk vnitru je což Akemi upřímně nesnáší, jelikož se mu lidi vyhýbají, i když to není kvůli jeho vzhledu, ale to on neví. Má rudě červené vlasy krátkého sestřihu a na levé straně čela vytetované rudé tetování, které znamená ‚láska‘. Jeho oči jsou zářivě zelené a ‚černě‘ ohraničené. Na zádech nosí velkou tykev z tvrzeného písku, který je plný jeho chakry. Od pohledu se zdá, že je tykev prakticky větší než on sám, avšak díky jeho chakře písek ‚levituje‘ uvnitř a tím Akemi nemá žádnou zátěž. Na sobě má černé tričko s krátkými rukávy. Přes pravé rameno má přehozenou bílou látku, která od pohledu připomíná prostěradlo, ale slouží na lepší upevnění tykve na zádech. Přes druhé rameno, tedy levé má kožené ‚ramínko‘ které mu překrývá část břicha a drží celou tykev na zádech. Není příliš vysoký, tedy ještě nenašel někoho, koho by převyšoval svou výškou, nebo váhou. Má tmavé, dlouhé kalhoty, které končí pod okrajem vyšších, černých bot.

Osobnost: Na Akemiho povahu dopadlo nepříliš spokojené děctví. Už od útlého věku z něj jeho vlastní rodiče dělali něco víc, jelikož se dozvěděli, že byl Akemi vybrán jako další jinchuuriki pro Shukaka. Jeho povaha je podivná, je tichý, ani není moc hovorný. Má chladný pohled a nemá rád typy lidí, kteří si na něco hrají, nebo stále dokola říkají, že se stanou něčím víc. Nepoznal co je pravé přátelství, nikdy nic nepředstírá a vždy řekne co má na srdci. Je velmi inteligentní a má výbornou paměť na tváře a místa. Nejvíce času tráví čtením, nebo vysedáváním na okraji vesnice, tam kde je ničím nerušené ticho… Akemi nepotřebuje trénovat, což ani prakticky nikdy nevyzkoušel, díky jeho absolutní obraně, při které ho písek chrání sám bez ohledu na něj samotného. Nemá rád také hysterické a zakomplexované lidi. Když ho něco trápí, tak jinak nenáviděný hlas v jeho hlavě, nechá svévolně vyjít na povrch a dokonce si s ním i povídá, i když zatím neví odkud a proč se to děje právě u něj. Z jídla má rád Sushi a Dango knedlíčky, nepohrdne ani Rámenem.

Schopnosti: Jak bylo již zmiňováno tak Akemi nemusí trénovat. Podle svého názoru má ‚nadání‘ na ninjutsu, avšak zatím neví, že je jinchuuriki a že hlas v jeho hlavě, který nazývá svým ‚bohem‘ je Shukaku.

Taijutsu: Taijutsu je Akemiho nejhorší stránka. i když by sám pravděpodobně chtěl vyzkoušet boj s někým v Taijutsu, jeho absolutní obrana to nedovolí, při každém přiblížení už automaticky písek brání jeho tělo.
Ninjutsu: K této bojové složce má Akemi nejblíže. Všechno jeho umění se odvíjí právě od ninjutsu, ve kterém byl výborný už na akademii, a je stále lepší. Výborně ovládá svou chakru, lépe než kdokoliv jiný kdo byl s ním na akademii. Podle jeho slov si s ninjutsu vynahrazuje ostatní schopnosti..
Genjutsu: Druhá věc, kterou Akemi neovládá. Sice je na tom lépe než v taijutsu, jelikož ho otec učil alespoň trochu rozeznávat, a odolávat genjutsu, avšak je daleko za ostatními geniny.

Příběh:
Akemi se narodil do velmi hrdé rodiny, jelikož jeho otec je vzdálený bratránek syna, otce který měl dalšího otce a jeho otec byl vnuk Sabaku no Gaary. První den, hned když se poprvé podíval na tento prohnilý svět, byl zvolen za jinchuurikiho, jednoocasého démona, Shukaku. Bylo tomu tak, jelikož se tento démon ,předával‘ po řadu generací rodu Sabaku no Gaary. Ale jelikož se tentokrát nenarodil nejstaršímu jinchuurikimu syn, pátralo se po vedlejší rodině a Akemiho rodiče se hned bez pomyšlení na svého syna přihlásili a nechali do něj zapečetit Shukaku. Do svých pěti let měl normální život, byl usměvavý, ale nechápal, proč ho rodiče stále drží doma, a proč mu nechali vytetovat na čelo slovo ‚láska‘. Říkali mu, že to tam má kvůli jejich lásce, avšak pravda byla taková, že ho oblékali jako bývalého kazekageho Gaaru a dělali z něj dvojníka s přáním, že jeho budoucnost bude stejná jako Gaarova. Akemimu to všechno připadalo přitažené za vlasy a proto se ze dne na den sebral a utekl z domova alespoň na chvilku, aby se mohl projít. Jeho rodiče nečekali, že v tak útlém věku bude utíkat tak nechali dům odemčený. Když se dostal daleko od svého domu, zamířil za dětmi, které zahlédl už v dálce a přišel k nim s úsměvem. Jelikož byl menší než oni, a tichý začali si z něj dělat legraci a jeden se ho dokonce snažil udeřit, aby ukázal, že je v nejvyšším postavení. Když Akemi očekával náraz, tak se pozvedl písek před ním a zabránil jeho pěsti, počemž ho chytil za jednu nohu a odhodil do nejbližší pískové duny. Když se konečně probral, tak se rozbrečel a utekl. Akemi nechápal, co se to stalo, a začal se utápět v depresích, jelikož se ho od té doby všichni báli. Kdykoliv se proplížil pryč z domu, všichni okolo se mu vyhýbali a ukazovali si na něj prstem. Stále přestával utíkat z domova, až to přestalo úplně. Do sedmi let seděl jenom doma, nebo si hrál s něčím před domem. Když v tom, jako obvykle odešli jeho rodiče na misi, se nevrátili na čas, jako vždy. Ani další den nepřišli, ba ani další tři. Když už konečně někoho slyšel procházet dveřmi, rychle se tam dostal, ale nebyl potěšen, spíše naopak. Stáli tam dva elitní ninjové a řekli mu, že jeho rodiče zahynuli na jedné misi. Byli to pro něj částečné vysvobození, ale i přes to všechno je měl rád. Jeden z jouninů si ho vzal k sobě, ne kvůli dobrému srdci, ale kvůli rozkazu, jelikož ho nemohli nechat jen tak pobíhat po vesnici. Onen muž ho naučil používat základní techniky a manipulovat s chakrou, hned poté co se přestal topit v depresích a slzách. Takhle to pokračovali i další tři roky, za které se Akemi naučil využívat svůj písek a ovládat svou chakru. Na akademii s ovládáním chakry prospíval, stejně jako s ninjutsu. Za tuto dobu ho už Jounin opustil, jelikož se už o sebe mohl postarat sám.Po dvou letech Akademií úspěšně prošel a v tuto dobu chce najít nějaký tým, kam by zapadl a kde by si na něj neukazovali prstem.

Techniky:

Základní E-rank
Suna no Yoroi - D
Sabaku no Akemi Gaara-naruto

2Sabaku no Akemi Empty Re: Sabaku no Akemi za Sat May 12, 2012 8:21 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Takže vítej do hry ^^
Není k tomu co víc říct Very Happy


_________________
Techniky:
Sabaku no Akemi Neirouzumakitechniky

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru