HRA BYLA SPUŠTĚNA!

You are not connected. Please login or register

Sídlo klanu Hyuuga

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

1 Sídlo klanu Hyuuga za Mon Jan 23, 2012 6:27 pm

First topic message reminder :

Sídlo jednoho ze čtyř urozených klanů. Vlastní pouze jeden jediný vchod, který neustále hlídají dva Hyuugové na úrovni jounin a chuunin.

Sídlo má také jeden tajný vchod, o kterém vědí však pouze Hyuugové a Hokage.

Čtvrť je rozdělena na dvě části. Část pro hlavní a vedlejší rod.

Zobrazit informace o autorovi

51 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Wed Mar 21, 2012 7:25 pm

Artas

Genin
Artas Uchiha

Když si mě přitiskla k sobě. Trochu mě to překvapilo, ale rozhodně ne nepříjemně. Její obětí jsem opětoval a jedním prstem jsem jí začal lehce přejíždět po zádech. Dál jsem jí líbal a mé polibky sjeli ještě níž. Tam kam mi to dovoloval její výstřih. Ruka která jí objímala kolem pasu, sjela na její dokonalé pozadí a lehce jí šimrala. V tuhle chvíli bych nikde nebyl raději a nevytrhla by mě z jejího objetí žádná síla na světě. To ty si dokonalá. Šeptl jsem krátce a hned pokračoval v líbání...

Výška: 195 cm

Techniky:

E rank
Akedemie

D rank

Shunshin no jutsu

C rank

Magen: Kokoni Arazu no Jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu
Katon: Ryuuka no Jutsu
Katon: Endan
Katon: Gōkakyū no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu
Vybavení:
Katana z chakrové rudy s vyrytým drakem, Speciální výbušné kunai, Ocelové speciálně upravené jojo se skrytými čepelemi. Drátky a vlasce. Základní ninja výbava, Rozšířený zdravotnická výbava, lehké a tenké ocelové brnění s chránič rukou a nohou pod oblečením. Jednoduché a hlavně volné oblečení. Tmavý cestovní pláš se znakem klanu Uchiha na zádech.

Vědomosti a inteligence, jsou nejmocnější zbraní člověka.

52 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Wed Mar 21, 2012 8:33 pm

Jeho dotyky vo mne vzbudzovali búrku pocitov. Po tele mi prebehli zimomriavky a zachvela som sa.
Perami som prebehla po jeho čeľusti až k jeho uchu, ktoré som začala jemne kusať.
Pritom som sa k nemu pritisla tak, ako sa najviac dalo.
Jedna ruka znova zablúdila v jeho vlasoch a druhou rukou som ho objímala.
Vdychovala som jeho vôňu. Voniaš tak dobre, že by som ťa zjedla. Sladko som mu šepla do ucha. Moje telo začala napĺňať čoraz väčšia horúčava...Cítila som sa ako v siedmom nebi.

Spoiler:
Techniky:
E techniky:
základné E- techniky z akadémie

D techniky:
Shunshin no Jutsu

C techniky:
Kuchyiose no jutsu (C)
Shugohakke Rokujūyon Shō (C)
Hakke Kūshō (C)

B techniky:
Hakkeshō Kaiten (B)
Hakke Hyaku Nijūhachi Shō (B)
Hakke Hasangeki (B)

A techniky:
Hakke Sanbyaku Rokujuuisshiki (A)
Jūho Sōshiken (A)

S techniky:
Hakkeshō Kūten (S)

Učím sa :

53 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Wed Mar 21, 2012 9:21 pm

Artas

Genin
Artas Uchiha

Když mě lehce kousla do ucha cítil jsem po celém těle mravenčení. Do mysli se mi vetřel takový zvláštní pocit. Pocit, že pro teď jsme zašli už dost daleko. Přeci jen to bylo teprve něco jako první rande s ní. Takže jsem nechtěl přeskočit všechny ty věci, které předcházejí poslední metě. Jemně jsem se pokusil dostat s jejího sevření. Což byla celkem fuška, protože se mě držela jako trosečník záchranné bóje. Víš já... nechci to mezi námi uspěchat. Řekl jsem trochu rozladěným hlasem. Kdyby ti to nevadilo. Šel bych si dát studenou sprchu, aby mohl zase normálně přemýšlet. Předpokládal jsem, že bude souhlasit a navíc jí tak nechám čas si vše utřídit v hlavě. Spěšně jsem za sebou zavřel dveře jejího pokoje a zašel do koupelny. Nikdo tam naštěstí nebyl a tak jsem zavřel dveře. Ani za živého Boha jsem však nenašel klíč. Takže jsem nemohl zamknout dveře. Doufal jsem, že mě tu nikdo nepřekvapí. Svlékl jsem se donaha a vlezl do sprchy. Pustil jsem na sebe totálně ledovou vodu. Protože jsem si připadal. Jako by mě předtím někdo nadrogoval a já hledal vnitřní rovnováhu...

Techniky:

E rank
Akedemie

D rank

Shunshin no jutsu

C rank

Vybavení:
Katana z chakrové rudy s vyrytým drakem, Speciální výbušné kunai, Ocelové speciálně upravené jojo se skrytými čepelemi. Drátky a vlasce. Základní ninja výbava, Rozšířený zdravotnická výbava, lehké a tenké ocelové brnění s chránič rukou a nohou pod oblečením. Jednoduché a hlavně volné oblečení. Tmavý cestovní pláš se znakem klanu Uchiha na zádech.

54 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Thu Mar 22, 2012 4:13 pm

Pustila som ho. Myslím, že máš pravdu. Čudne som sa usmiala a na to, že si ide dať sprchu som len kývla hlavou.
Keď opustil moju izbu, vyskočila som na nohy a došla k oknu. Otvorila som ho a sadla si na parapet.
Vonku fúkal príjemný vetrík, ktorý ma ako vždy upokojoval. Vždy, keď som potrebovala nejakú útechu, sedávala som na parapete a nechala sa ovievať vetrom.
Vlasy mi viali v jeho smere a ja som mohla začať normálne rozmýšľať. Rozmýšľala som nad tým, čo sa tu vlastne stalo...

Spoiler:
Techniky:
E techniky:

D techniky:
Shunshin no Jutsu

C techniky:
Kuchyiose no jutsu (C)
Hakke Kūshō (C)

B techniky:
Hakkeshō Kaiten (B)
Hakke Hasangeki (B)

A techniky:
Jūho Sōshiken (A)

S techniky:
Hakkeshō Kūten (S)

Učím sa :

55 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Thu Mar 22, 2012 4:25 pm

Artas

Genin
Artas Uchiha

Po chvíli mě ta sprcha vážně probrala. Takže jsem vyšel ven. Přiznejme si, že i když jsem nebyl žádná fajnovka. Klepal jsem se jak ratlík. Hledal jsem ve skříni nějaký nepoužitý ručník. Konečně jsem ho vyštrachal a tak jsem se začal sušit. I přes nejlepší snahu jsem si nedokázal úplně vysušit vlasy, takže jsem je měl dost vlhké a splývali mi po obličeji. Oblékl jsem si zpět své šaty a ručník odložil do koše na špinavé prádlo. Otevřel jsem dveře a obezřetně vyšel ven. Nikde jsem nikoho nespatřil a tak jsem rychlými kroky přešel chodbou k pokoji Hany. Opatrně jsem otevřel dveře a vešel dovnitř. Uviděl jsem jí, jak sedí na parapetu a vítr si pohrává s jejími vlasy. Ve kterých se odráželi sluneční paprsky. Hlavu jsem naklonil lehce doprava a vlasy mi spadli do očí. Na tváři se mi rozehrál lehký úsměv...

Techniky:

E rank
Akedemie

D rank

Shunshin no jutsu

C rank

Vybavení:

56 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Thu Mar 22, 2012 4:42 pm

Dívala som sa do rušných ulíc Konohy. Usmiala som sa nad niektorými deťmi, ktoré vždy niečo chceli a robili preto všetko možné, dokonca sa rozplakali uprostred ulice alebo začali hystericky kričať.
Pokrútila som hlavou a otočila som hlavu na Artasa, počula som, že tu vošiel.
Prezrela som si od hlavy po pätu, hneď na to som očervenela a odvrátila tvár.
Tak už si sa vrátil... Prehovorila som s úsmevom a zoskočila z parapetu. Došla som k posteli a sadla si.

Spoiler:
Techniky:
E techniky:

D techniky:
Shunshin no Jutsu

C techniky:
Kuchyiose no jutsu (C)
Hakke Kūshō (C)

B techniky:
Hakkeshō Kaiten (B)
Hakke Hasangeki (B)

A techniky:
Jūho Sōshiken (A)

S techniky:
Hakkeshō Kūten (S)

Učím sa :

57 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Thu Mar 22, 2012 4:52 pm

Artas

Genin
Artas Uchiha

Lehkým škubnutím hlavy jsem si z očí odhrnul vlasy. Podíval jsem se na ni a dál se usmíval. Ano už jsem zpátky. Přistoupil jsem k ní a dal jí lehký polibek na čelo. Přemýšlel jsem... Víš venku je hezké počasí. Tak co jít někam na procházku? Usmál jsem se a něžně jí pohladil po tváři. Z pramínku vlasů mi v tu chvíli sjela kapička vody a stékala mí po líci...

Techniky:

E rank
Akedemie

D rank

Shunshin no jutsu

C rank

Vybavení:

58 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Thu Mar 22, 2012 5:14 pm

Uchechtla som sa, keď ma pobozkal na čelo.
Myslím, že je to dobrý nápad... Pozrela som sa von oknom, potom znova na Artasa.
Keď mu stiekla kvapka vody po líci, neodolala som a postavila som sa. Pobozkala som ho na miesto, kde sa tá kvapka zastavila...Odtiahla som od neho tvár, oblizla som si hornú peru, na ktorej ešte ostal zvyšok kvapky nasiaknutej jeho vôňou.
Potom som podišla k dverám, otvorila som ich a vyšla na chodbu, kde som počkala na Artasa.

Spoiler:
Techniky:
E techniky:

D techniky:
Shunshin no Jutsu

C techniky:
Kuchyiose no jutsu (C)
Hakke Kūshō (C)

B techniky:
Hakkeshō Kaiten (B)
Hakke Hasangeki (B)

A techniky:
Jūho Sōshiken (A)

S techniky:
Hakkeshō Kūten (S)

Učím sa :

59 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Thu Mar 22, 2012 5:26 pm

Artas

Genin
Artas Uchiha

Když mě políbila na tvář. Lehce jsem se usmál a podíval se oknem ven. Poslouchal jsem jak venku švitoří ptáci a šumí listí stromů. Nakonec jsem se však otočil a vyrazil klidným tempem za Hanou. Když jsem k ní přišel. Lehce jsem uchopil její dlaň a spletl naše prsty. Dal jsem jí ještě jeden polibek na medově sladké rty. Vycházkovým tempem jsme spolu zamířil pryč ze sídla a stále jsem jí jemně držel za dlaň...

(přesun oba - cíl vybírá Hana xDDDDDDD)

Techniky:

E rank
Akedemie

D rank

Shunshin no jutsu

C rank

Vybavení:

60 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Fri Mar 23, 2012 6:50 pm

So sklonenou hlavou som sa približovala k Hyuuga švrti. Prešla som cez bránu, ani som sa nepozdravila strážiacom Hyuugom, čo bolo u mňa neobvyklé.
Chcela som byť čo najskôr v posteli. Vošla som dnu.
Bolo tu záhadne ticho, čo mi vyhovovalo, pretože som nemala chuť sa s niekým rozprávať.
Ešte predtým, než som zašla do izby, som bola v kuchyni po nejakú čokoládu. Vraví sa, že je dobrá na nervy.
Bolo mi čudné, že tam mama nebola. Kde sa všetci podeli?
Pokrčila som ramenami, vybehla som po schodoch do svojej izby a rozvalila som sa na posteli.
Rozbalila som si čokoládu, natiahla som sa po ovládač a zapla som svoj veľkološný televízor na stene.
Dávali tam nejakú komédiu, čo ma dosť potešilo. Občas som sa zasmiala a vychutnávala som si čokoládu. Zistila som, že fakt pomáha...

Spoiler:
Techniky:
E techniky:

D techniky:
Shunshin no Jutsu

C techniky:
Kuchyiose no jutsu (C)
Hakke Kūshō (C)

B techniky:
Hakkeshō Kaiten (B)
Hakke Hasangeki (B)

A techniky:
Jūho Sōshiken (A)

S techniky:
Hakkeshō Kūten (S)

Učím sa :

61 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Sat Mar 24, 2012 9:22 pm

Otvorila som pomaly oči. Preboha! Vyskočila som z postele.
Telka bola ešte stále zapnutá, nedojedená čokoláda ležala na stolíku.
Povzdychla som si. Vbehla som do kúpeľne, kde som si umyla zuby a učesala sa. Potom som zišla dolu schodmi do kuchyne. Moja mama, kao vždy, čos varila. Ja som jej začala pomáhať, nakoniec som ju donútila, aby si šla dopočinúť, že ja to za ňu dovarím.
Po dlhooom predlhoom prehováraní mama predsa len povlila a odišla do spálne.
Ja som začala čosi variť a pospevovala som si nejakú pesničku. Moje myšlienky zablúdili k Artasovi. Dívala som sa do blba...Otvorila som rúru a chcela som vybrať zemiaky, keď v tom sa z nej vyvalila vôňa spáleniny.
No do prčic! Vytiahla som úplne čierné zemiaky. Toto sa fakt môže stať len mne! Mala som chuť odstreliť sa na mesiac, zemiaky som vyhodila do koša xD.
Rýchlo som im navarila krupicu a radšej som sa vrátila do izby. Rozvalila som sa na posteli, zapla som si telku a prepínala som programy. Našla som tam nejaký program, na ktorom práve išiel fantasy film. A keďže nič lepšie nešlo, tak som ho začala pozerať...

Spoiler:
Techniky:
E techniky:

D techniky:
Shunshin no Jutsu

C techniky:
Kuchyiose no jutsu (C)
Hakke Kūshō (C)

B techniky:
Hakkeshō Kaiten (B)
Hakke Hasangeki (B)

A techniky:
Jūho Sōshiken (A)

S techniky:
Hakkeshō Kūten (S)

Učím sa :

62 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Tue Mar 27, 2012 7:13 pm

Film skončil a ja som sa začala nudiť ako prasa.
No! A teraz čo? Vstala som z postele a pomaly sa vybrala k oknu. Sadla som si na parapet a dívala som sa na dianie vonku.
Som zvedavá, čo povie mama na tie prihorené zemiaky v koši. Pokiaľ ich teda nájde. No, určite ich nájde, keď smrdia ako...Ako...Ani neviem čo... poznamenala som potichu a zoskočila som z parapetu von. Hladko som pristála pred naším domom a začala som sa prechádzať okolo celej Hyuuga švrte...

Spoiler:
Techniky:
E techniky:

D techniky:
Shunshin no Jutsu

C techniky:
Kuchyiose no jutsu (C)
Hakke Kūshō (C)

B techniky:
Hakkeshō Kaiten (B)
Hakke Hasangeki (B)

A techniky:
Jūho Sōshiken (A)

S techniky:
Hakkeshō Kūten (S)

Učím sa :

63 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Sun Apr 01, 2012 6:52 pm

Spoiler:
V noci jsem se tajně připlížil do sídla hlavního rodu. Doufal jsem, že se tady nic nezměnilo od doby, co jsem tu byl naposled. Naštěstí ne. Našel jsem pokoj Haru Hyuugy a našel jí, jak spokojeně spí ve své posteli. Na obličej jsem jí přitiskl kapesník, napuštěný omamnou látkou a svázal jsem jí ruce a nohy. Hodil jsem si jí na záda a vyskočil z okna. Ještě jednou jsem se otočil, abych se ujistil, jestli si mě nikdo nevšiml a co nejrychleji odsud zmizel.
(přesun)

64 Re: Sídlo klanu Hyuuga za Mon Apr 02, 2012 6:11 pm

POmaly som otvorila oči a ležala som na...Parapete?
No, to ma pordž. Zaspím všade... Uchechtla som sa a zoskočila som z parapety.
Odrazu do mojej izby vtrhla zadychčaná, takmer biela mamka.
Hana! Haru je preč! Zvrieskla, tvár mala zmáčanú od sĺz.
Č-čože? Pokrútila som hlavou. Nie, to nemôže byť pravda. Určite je niekde tu, trénuje alebo...CHodí po meste.
Hľadali sme ju, nikdy ju nemôžeme nájsť. Nikto ju nevidel! Zvrieskla mama a takmer spadla na zem. Rýchlo si sadla na posteľ a tvár si dala do dlaní.
Mami, povedz mi, že to je len vtip... Po tvári mi stiekli slzy. Povedz, že to nemyslíš vážne! Povedz! Prosím! Rozplakala som sa a sadla som si na posteľ vedľa mamy.
Je to pravda...Šepla mamka. Videla som, ako ju to vzalo.
Ja ju privediem späť! Zatla som ruky v päsť. Nech ma to stojí, hoc aj život. Ja ju privediem! Skôr než mama stihla niečo namiestnuť, ja som už vyskočila z okna a rozbehla sa ku kancelárii Hokage. (presun)

Spoiler:
Techniky:
E techniky:

D techniky:
Shunshin no Jutsu

C techniky:
Kuchyiose no jutsu (C)
Hakke Kūshō (C)

B techniky:
Hakkeshō Kaiten (B)