HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Aoki Miko

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Aoki Miko Empty Aoki Miko za Sun Apr 22, 2012 1:58 pm

Aoki Miko

Aoki Miko
Jounin
AOKI MIKO
Jméno a příjmení: Aoki Miko
Ninjutsu: Kami no Ninjutsu

Věk: 20
Datum narození: 16.1.

Hodnost: Jounin
Vesnice: Iwagakure no Sato
Sensei: ---

CHARAKTER
Aoki má slabost pro výšky.
Miluje je, dokonce i volný pád. Je přímá pesimistka, složité věci hledá jen málo. Svět je jednoduchý, život je jednoduchý. Stačí chtít. Ve skutečnosti mnohdy vidí dál než ostatní, ale skrýt vše je mnohem jednodušší než se pustit do boje s životem.

Je jako horská říčka, u které ráda sedává.
Plyne. Někdy pomalu, někdy rychle, ale nikdy nezmizí ze svého břehu, má na to příliš vody. Někdy zamrzá a stává se nepřístupnou. Jako kdyby voda ani nedýchala. Někdy pro změnu hravě omílá oblázky, zurčí a přece jen je hravá. Přímost nade vše.

Jedná podle toho, co si myslí. Nikdy nelže, ale přesto dokáže o sobě spoustu věcí zatajit. Dělá se obyčejnou, aby nemusela mluvit na ty, kteří ji nezaujmout. Aoki je jednoduše osobnost sama pro sebe.

ŽIVOTOPIS
Aoki se narodila do klanu, který toho neměl se zásadami shinobi příliš společného. Patřil do Iwagakure léta, ale shinobi v něm byli vychováváni teprve po třetí generaci. Společenské postavení v tvrdé Kamenné tedy bylo nepříliš vysoké, talent nevyvinutý. Klan Miko se soustředil na techniky Dotonu, kterých nebylo v Iwagakure málo. Stejně tak měla pro tento element vlohy i Aoki, která tu vyrůstala.

Měla oba rodiče, vyrůstala šťastná.
V sedmi letech nastoupila na Akademii, kterou v té době studoval i její starší bratr. Mladší sestra do ní měla nastoupit až o dva roky déle. Přesně tak se to předpokládalo a Aoki svému jménu dělala jen čest.
Nebyla zrovna vzorná studentka, ale i přesto jí mnoho věcí šlo lépe než jejímu bratru. Vysvětlení přišlo, když se učila prvně ovládat svou chakru.
Snad už měla předpoklady k Ninjutsu, kterým se původně zabývali její předci.

Před nějakým časem měla Kamenná problémy s Ame. Jejich hranice se křížily, takže ke střetům občas docházelo. Vesnice na hranicích byly mnohdy postiženy boji i přesto, že s nimi neměly nic společného.
Rodiny, které žily pohromadě se rozcházely. Někteří šli dál na území Deštné a jiní se vydali dál na území Kamenné. Pohraničí zůstalo prázdné.
Byla to už léta, přesně ony tři generace shinobi v klanu Miko.

Aoki nezdědila žádné Kekkei Genkai, dokonce to nebylo ani nic převratného.
Zdědila jen talent pro skládání papírků, pro který se jí smály. Ach, jaká bude shinobi! Hrává si!
Ale Aoki měla Kamennou vůli víc než ostatní.
Talent se rozhodla využít, ač to šlo pomalu.

Dlouhá cesta z Akademie k týmu byla možná proto, že zůstávala s bratrem.
Neměl ten talent, co ona, ale jeho Doton byl na studenta Akademie slibný. Nic převratného, sotva svou chakrou devítiletého dítěte nechal chakrový papírek rozpadnout se, ale dokázal to rychleji než ostatní.
Akademii tak vyšli společně. On ve čtrnácti, ona ve třinácti.
Strávila tam dobu dostatečnou pro perfektní znalost předpisů a o rok déle než on. Jejich mladší sestra na Akademii přesto nikdy nenastoupila. Talent vyvažovala absolutní absence schopností ovládat chakru.

Po zařazení do týmu, což ji oddělilo od bratra, měla Aoki vlastně smůlu.
Začala zaostávat. Z Akademie byla zvyklá na vlastní tempo a teď po letech lenošení a navíc jako třináctiletá puberťačka nestačila svým vrstevníkům.
Bratr si ji neustále dobíral. Sestra s ní mnohdy celé dny nepromluvila nebo ji pouze okřikla. Přece jen Aoki nevědomky zdědila něco, co její sestřička nemohla mít nikdy.

Chuuninské zkoušky udělala Aoki lehce.
Naučila se techniku, která jí znovu umožnila na chvíli zazářit. Malá chvíle na výsluní jí připravila o veškeré porozumění s rodinou. Nejen sestra, ale i bratr, který zkoušky udělal tak říkajíc s odřenýma ušima, si ji začali znovu dobírat. Tím víc se Aoki snažila zesílit a vyvinout i vlastních techniky.
Po několika měsících již držela se svým týmem krok.

Její bratr měl jen o pár let později skládat Jouninské zkoušky.
Nikdy se na ně nedostavil. V jeho životě se změnilo jen málo, ale přesto mnoho. V devatenácti potkal ženu, kterou si zamiloval a rozhodl se jí zůstat na blízku. Nahradil jednoho ze starších učitelů Akademie, protože si příliš zvykl na život shinobi než aby s ním skončil.
Tím se o sto procent zlepšil i jeho vztah s Aoki, které poprvé připadalo, že má skutečně sourozence. Často chodívala za ním, pomáhala mu s přípravou hodin či tréninkem přežití pro studenty Akademie.

Osmnáctiletou Aoki potkala ještě jedna zkouška.
Její sestra byla pryč. Nezemřela. Dalo by se jen říct, že prostě odešla. Potulní shinobi byli vídáváni jen zřídka. Kupců však bylo plno a že to byl těžký život. Nedostatek talentu si její sestra vybíjela akcí a dobrodružstvím. Víc než problémy jí zajímalo obchodování a dlouhé cesty po světě.
Odešla do učení jednoho z městských kupců. Krásnou, patnáctiletou dívku s logickým uvažováním a silným přesvědčením mezi své blízké přijal rád.

V té době také končily návštěvy u Aokina bratra.
Brzy se mu měl narodit první potom a pro Aoki byl čas soustředit se na vlastní kariéru. Přála si, aby se do vesnice brzy vrátila její sestra. A samozřejmě, aby její bratr dál vedl šťastný život.
Zamýšlela převzít místo jeho kolegy a vést spolu s ním Akademii v Kamenné, ale jen do doby, ve které přišla nabídka na Jouninské zkoušky.
Přijala to a netrvalo ani měsíc a získala novou hodnost.
V té době poprvé zcela uznala svou sílu. Nechodila příliš na mise, možná teď byl čas to změnit a zjistit, jestli uznává něco, co je pravé, či něco, co si vymyslela její fantazie. Ať to bylo cokoli, Aoki si v den Jouninské zkoušky začala věřit.

O dva roky později na její dvacáté narozeniny se splnila většina jejích očekávání. Upevnila svou pozici ve vesnici, naučila se techniky, které chtěla znát. Peníze z misí držely její rodiče nad vodou a její bratr měl svou vlastní spokojenou rodinu.
Sestra se ze svých obchodních cest vrátila hned dvakrát.
Poprvé ji pouze objala, podruhé se pomalu učily spolu komunikovat.
Vylepšené vztahy Aoki téměř nevnímala. Naučila se některé věci říkat a jiné ne. Ztratila něco z energičnosti, ale získala jistou autoritu, na které si zakládala. Stala se pravou Kunoichi ze Skryté Kamenné.

SEZNAM TECHNIK
Kami Bunshin (Neurčeno - B-rank)
Kami no Shisha no Jutsu (Neurčeno - S-rank)
Kami Shuriken (D-rank)
Paper Chakram (Neurčeno - C-rank)
Shikigami no Mai (B-rank)

2 Aoki Miko Empty Re: Aoki Miko za Fri May 04, 2012 6:47 am

Aoki Miko

Aoki Miko
Jounin
Po dlouhém uvažování a proto, že jsem ve hře ještě doposud nebojovala, jsem se rozhodla dodatečně trochu pozměnit schopnosti a přenechat Kami no Ninjutsu někomu jinému ^^

Nové techniky:
Chakra Sensing Technique (A-rank) - Bude se učit
Doton: Chōkajūgan no Jutsu (A-rank) - Bude se učit
Doton: Chōkeijūgan no Jutsu (S-rank)
Doton: Kengan no Jutsu (B-rank)
Flight Technique (A-rank)
Iwa Bunshin no Jutsu (C-rank) - Bude se učit
Iwa no Gōremu (A-rank)
Meisaigakure no Jutsu (A-rank)


_________________
Techniky:

 Aoki Miko Aokimikotechnikyk
 Aoki Miko Aokicitt

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru