HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Toshio Tessha

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Toshio Tessha Empty Toshio Tessha za Wed Apr 04, 2012 5:46 pm

Toshio

Toshio
Kazekage
Jiton: Tereshisu

Úroveň: C-A
Element: Jiton
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis techniky: Pomocou magnetizmu dokáže užívateľ manipulovať na diaľku predmetmi kovového charakteru. Samozrejme záleží na štruktúre, hmotnosti a aj veľkosti daného predmetu. Chakra sa navzájom môže rušiť, takže keď nepriateľ v kovovej zbrani využíva svoju chakru, tak musí užívateľ zároveň úroveň tej svoje posilniť. Pokiaľ však súper alebo súpera zbraň nie je schopná pohlcovania chakry, takpovediac účinky magnetizmu nie je možné odvrátiť alebo znulovať. Dá sa to prirovnať k zdvíhaniu piesku alebo podobne
Nevýhoda/slabina: Spotreba chakry závisí na veľkosti, rozmeroch a vzdialenosti predmetu, ktorý je predmetom techniky.
Uživatel techniky: Toshio Tessha

Satetsu: Hōkai

Úroveň: S
Element: Jiton
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis techniky: Užívateľ techniky v širokom okolí rozmiestni železný piesok, hlavne okolo nepriateľa. Pomocou techniky sa začne železný piesok rozpadať na maličké mikro častice, okom neviditeľné. Tie sú ľahko vdýchnuteľné. Keď sa dostanú častice do tela okamžite sa začnú viazať na červené krvinky a železo v krvi. Keď je ich tam dostatočný počet tak sa spustí posledná časť techniky a tou je zhlukovanie sa častíc. Tie dokážu úplne upchať cievy alebo urobiť neplechu vo vnútorných orgánoch.
Nevýhoda/slabina: Železný piesok sa do tela dostáva po dobu 2 príspevkov, po dobu 2 príspevkov sa rozširuje v tele a rovnako sa častice aj zhlukujú. Počas používania tejto techniky užívateľ dokáže používať maximálne techniky úrovne C.
Uživatel techniky: Toshio Tessha

Jiton: Sōshin

Úroveň: A
Element: Jiton
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis techniky: Užívateľ techniky musí najprv v širšom okolí nepriateľa rozložiť svoj železný piesok, ktorý bude fungovať ako vodič. Potom môže užívateľ poskladať ručné znamenia a pošle elektrinu do piesku. Elektrina naraz začne prebiehať medzi všetkými kúskami piesku a tým v sebe uväznia a uškvaria.
Nevýhoda/slabina: Užívateľ techniky sa taktiež nesmie dotýkať železného piesku a ani byť v centre techniky. Inak dostane taktiež zásah elektrinou.
Uživatel techniky: Toshio Tessha

Satetsu: Sukui

Úroveň: S
Element: Jiton
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis techniky: Užívateľ po poskladaní ručných znamení rozmiestni železný piesok okolo nepriateľa. Piesok sa začne okolo neho zhlukovať do formy kopule do ktorej ho uzavrie. Následne piesok začne obrovskou rýchlosťou rotovať a tým vytvorí väzenie z ktorého sa nedá ujsť. Technika sa môže použiť aj ako dokonalá obrana pretože častice piesku sú v podstate maličké bodce a pri takej rýchlosti rotácie dokáže rozsekať všetko čo tam vletí.
Nevýhoda/slabina: Ak si užívateľ nedá pozor tak sa môže pri tej obrane zraniť aj on sám.
Uživatel techniky: Toshio Tessha

Satetsu: Hōfuku

Úroveň: B
Element: Jiton
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis techniky: Táto technika je doplnkovou technikou Satetsu: Sukui. Keď je vytvorené väzenie okolo nepriateľa, tak užívateľ techniky doplní pár ručných znamení. Hneď na to zo stien väzenia sa automaticky vysunú obrovské ostne, ktoré prebodnú všetko vo vnútri.
Nevýhoda/slabina: -
Uživatel techniky: Toshio Tessha


_________________
Techniky:

2Toshio Tessha Empty Re: Toshio Tessha za Sat May 12, 2012 2:07 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Přesunuto na Hřbitov ^^


_________________
Techniky:
Toshio Tessha Neirouzumakitechniky

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru