Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Tréningové Pole Ishi Klanu

2 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Goto down  Zpráva [Strana 3 z 3]

1Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Tréningové Pole Ishi Klanu Sat Mar 17, 2012 10:17 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

First topic message reminder :

Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Ganrdojo Trainingové Dojo pro Klan Ishi


101Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:50 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Ten jí musel asi hodně zdeptat.No co se dalo čekat,byl naštvanej.Ne.Řekl jsem jí suše.

102Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:52 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Heartfilia.

škoda tak si aspoň trocha pohrajem pretože budem čoskoro musieť isť zasa spať ..s čím ako prvé začnem hm.... pozerala som po tvári .

103Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:59 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Třeba si zahrajem na to že ty ze mě slezeš tak abych nemusel být hrubý.Podívám se vážně.

104Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 9:03 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Heartfilia.

Nemyslím ak si chceš pretrhnúť sval, ale predtým sa ti to páčilo bol si v tvári červený môj drahý Kalene. priznala sa že to predtým bola vlastne ona

105Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 9:06 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

To se ti zdálo.Pro hlavu klanu nepřípustné aby se červenap před vlastní krví.Řekl jsem pevným hlasem.

106Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 9:13 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Heartfilia.

Ale červenal si sa trocha ... priblížila som sa mu znova k uchu. "bolo to trocha vidieť...ja som iba časť osobnosti tvojej sestry ale tvoja sestra nie som"

107Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 9:16 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

I kdyby.Todle je tělo které nese krev Ishi.Mluvil jsem s ní tónem jako by byla malé dítě.

108Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 9:25 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Heartfilia

"Tak ale potom nechaj svoju sestru napokoji, nezabúdaj že aj ona je žena" fúkla ti do ucha a pustila ťa.

109Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 9:26 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Mluvíš z cesty.Zůstal jsem ležet.Chtěl jsem relaxovat.

110Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 9:28 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Heartfilia

Len hovorím to čo sa ti ona bojí povedať, opýtaj sa jej na pravý dôvod prečo odišla...nebol to ten že ju kage mal ako návnadu . po tom čo ti to povedala sa vrátila do pozície kde bola predtým na druhej strane miestnosti a zaspala.

111Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 9:32 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Jasně jasně.A o tom jak hráli naši něco neví?Řekl jsem ji spíš pro sebe a dál jsem relaxoval.

112Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 11:03 am

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Spala som,hlava na kolenách,ruky okolo nohou a spala som

113Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 11:13 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

A co bych dělal kdy by si mi utekla napořád?Mluvil jsem spíše k sobě.

114Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 11:16 am

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Stále som akoby spala ale na to ako začal hovoriť som sa zobudila no robila som sa že spím chcela som vedieť čo bude hovoriť.

115Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 11:17 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Asi bych tě šel hledat.A možná bych po cestě umřel.Vzdychnu si.A nebo bych si koupil psa a konzervu a koukal se na fotbal.

116Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 5:54 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Počúvala som ho naďalej a nič nerobila

117Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 6:09 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Furt mi ale vrtá hlavou.Je nebo není krví Ishi?Mumlal jsem si a pak jsem stichnul na dlouhou dobu.

118Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 6:10 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Spozornela som a Ďalej naslúchala jeho hlasu.

119Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 6:11 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Zajímavá úvaha.Po dlouhé době jse mse opět ozval.Moje malinká Ai.Trochu jsem se uchcechtnul a změnil tón.A eště si mluvim sám pro sebe.

120Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 6:13 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Prečo by som nemala byť Ishi? ozvala som sa so zaujatím v hlase

121Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 6:14 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Proto že nevím.Opověděl jsem jí suše a dělal jsem že spím.Nechtěl jsem odpovídat na něco na co odpověď neznám.

122Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 6:26 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ako chceš pohodila som rukami a ďalej som zatvorila oči

123Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 7:10 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Jak jsem tak ležel přemýšlel jsem nad tím jak by to vypadalo kdybych nakonec zjistil že Ai není Ishi.Tato myšlenka mě velmi lákala.Přeci jen to bylo velmi zajímavé.Jak to bylo s rodiči a proč je součástí mého klanu.

124Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 7:17 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

spala som xDDD

125Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 7:43 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Ai?!Z ničeho nic jsem zakřičel.

126Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 7:47 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Zobudila som sa tak že som narazila hlavou do zdi za mnou.Okamžite som sa skrútila do klbíčka pretože to poriadne bolelo."Tak to som si nezaslúžila.." povedala som cez slze

127Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 8:08 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Dělám si pr*el!Zasmál jsem se.

128Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 8:13 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

KALENE NEZNÁŠAM ŤA! zavrčala som naštvane

129Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 8:26 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Postavil jsem se a naštvaně jsem došel k ní.Čekáš že tě po tom co utečeš a prohlásej tě za nukenina přivítám s otevřenou náručí?Několikrát sem se přemlouval abych tě sám nešel zabít a ty mi řekneš že mě nesnášíš?Proto že jsem se málem pustil do Mizukage když mluvila o tom že tě nechá hledat v zájmu spojenectví?Zakřičel jsem na ni.

130Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 8:30 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

No tak ma sakra zabij a budeš mať konečne pokoj a kľud do konca života sakra ! rovnakým tónom som mu oplatila krik

131Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 8:33 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

A myslíš si že je sranda zabít někoho z rodu?Vlastní krev?Sestru.To poslední slovo jsem řekl tišeji jinak jsem dál pokračoval v ječení.Nedokážu tě zabít.T už jsem řekl tiše a se sklopenou hlavou.Ne pokud...Dál jsem to nedořekl.

132Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 8:36 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ne pokud budem tvoja sestra! zobrala som Katanu a porezala som sa na zápästie."Krv nieje nič čo sa nedá vypustiť a zomrieť !"

133Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 8:56 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

I když nebudeš.Řekl jsem suše.Prostě je to tak.Lidskost je slabost.

134Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 9:01 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Nie Lidskost to len ty si slabý ! a ty to vieš hovorila som už úplne bez nálady

135Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 9:04 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Jo.To je pravda.Proto že sem tě měl furt za prdelí.Odpověděl jsem jí stejným tónem.

136Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 9:05 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

No ale neboj sa od teraz ma nebudeš mať nikde ! dala som ti facku a odišla som preč (presun)

137Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 3 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Wed Jun 20, 2012 9:06 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

To je pravda.Tsuchikage tě popraví.A když ne on tak já.Za to že jsi udělala ostudu klanu.Řekl jsem než odešla.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 3 z 3]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru