HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Haki Uchiha

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Haki Uchiha Empty Haki Uchiha za Mon Mar 12, 2012 5:56 pm

Haki


~Jméno: Uchiha Haki
~Přezdívka: Žiadnu nemá
~Věk: 15
~Hodnost: Genin
~Element: Suiton

~Původ: Konohagakure no Sato
~Nynější pobyt: Konohagakure no Sato

~Oblíbené: Miluje jen tak lenošit být venku když o nikdo neruší.A miluje deštivo a vítr.
~Neoblíbené: Nemá rád když mu někdo neustále stěžuje.A také nemá rád sobecké lidi.Ale ze všech nejvíce nesnáší lidi kteří nechtějí pochopit pravdu.
~Koníčky a zájmy:Má rád trénink ale i tak má nejraději postáváni ve větru.
~Klan: Uchiha
~Kekkei Genkai/Tota: Sharingan
~Popis Kekkei Genkai/Tota: Sharingan – je Dojutsu, které je typický pro Uchiha klan. Sharingan má 3 základní stupně podle počtu tomoe. Dále se Sharingan pomocí zabití nejlepšího přítele může vylepšít na univerzální Mangekyou Sharingan. Existují i ​​další dva stupně Sharinganu. Eternal Mangekyou Sharingan a Rinnegan.

~Krevní Skupina: A-
~Choroby: Netrpí žádnou chorobou.
~Fóbie: Jen se malinko bojí velikých zvířat
~Vlastnosti:Haki je takový skoro obyčejný puberťák ale má dvě tváře.Jednu obyčejnou ve které se honí za holkami a je takový lehkovážný a jednu.Ta je normální shinobi jako shinobi je poctivý a sanží se se zlepšit.

~Příběh:Narodil se v rodině,kterou lidé nenáviděli,asi proto že byly jiní než oni. Lidé se báli moci sharinganu,který dával uživateli velkou moc. Haki měl bratra,kterého spíše nenáviděl. Rodina se o mladého Hakiho nezajímala. Všechnu slávu,uznání dostával jeho starší bratr Shinji.Jednu noc se Haki vracel z hřiště kde si hrával s kámošem a svítil nádherně měsíc. Po cestě zahlídl svého bratra s dalšími dvěma lidmi,kteří zašli do uličky,Zjistil nakonec že se jeho bratr Shinji zapletl do nějakého odporného obchdu a musí přinést nějakého mrtvého uchihu na prozkoumání sharinaganu.Haki to poslouchal.Už tou dobou byl haki Genin a uměl jednu A-rankovou techniku.Tak kdyý viděl že procháí k nim domů tak když vešel tak ho zamotal do nitek.a uspal pomocí lékařské injekce vyběhl po obchodnících a ty tam pobil.Nechal je ale naživu když se vrátil k bratrovi tak mu vyčítal co udělal a ještě více se mu zhnusil protože chtěl zabít Hakiho jelikož Haki v sobě probudil již druhý stupeň Sharinganu.Tak nakonec Haki odešel od své rodiny a žil sám byl stále ale v Konoze ale pak jedné noci Byl atentál na Klan(Opět Very Happy) a Přežil pouze jeho bratr a jedna větev Uchiha klanu.Tak když šel Haki na Chuuninské zkušky tak měl problém s tím aby se uklidnil a byl v pohodě vše bylo naprosto v pohodě až a poslední souboj.Dostal velmi taletovaného bojovníka z klanu Hyuuga byl to obrovsky dlouhý oj nejdelší v dějinách když si Haki už sáhl pomalu na dno tak najednou v sobě probudil 3 tomoe.a ím získal velkou převahu a poslední techniku Hyuugi použil proti němu a vyhrál a stal se Chuuninem.Pak se vydal do jiné vesnice aby se naučil jednu techniku řekl mu o ní jeden z lidí na chuuninských zkouškách.Tak se s ním vydal pryč.Pak už začal trénink.
Dojdu do Doja a začnu si malinko trénovat Suitonové techniky.Příjde ke mě muž a ten mi poví že já jsem přesně ten komu by měl ukázat tuto techniku ale že prý musím jinam.Tak za ním pomalinku jdu ale pak když procházím okolo Ichiraku zase uvidím tu holku a tentokrát mi zamávala já se zarazil a zčervenel ten muž do mě strčil a řekl ať jdu.Tak jdu a cestou o ní přemýšlím cestou potkám několik zajímavích lidí projdeme okolo Budovy Hokage a nekonec dorazíme k obrovskému jezeru.Kde vyndá svitek a ukáže mi techniku je to technika druhého Hokage je to s-ranková technika která dokáže udělat opravdu obrovské škody.když jsem jí uviděl byla obrovská a já se na ní jen s úžasem koukal.Pak když účinky zmizely jen jsem se koukal na muže který jí požil a on mě jí začal učit.První jsem musel poskládat pečetě a pak jsem musel uvolnit velmi hodně chakry a Moje vlna byla sice velká ale nebylo to ono.pak jsem to vyzkoušel znovu už to bylo vírazně větší ale bylo to stále méně než poloviční.ale už jsem skoro neměl chakru.Ale sensei měl naštěstí pár tablet tak jsem si je dal a měl jsem zase téměř plnou chakru.Hm tohle bude
opravdu těžká technika. Nebude to vůbec snadné. Jak jsem se dočetl tak musím
vytvořit obrovskej vír který bude stoupat do vzduchu a ten vír pak pošlu na
nepřítele jako obrovskou vlnu. Velmi zajímavá technika podle mě. Bude složité
se jí naučit za krátkou dobu ale snad to tedy dokážu no, nenechám se tím
zastrašit a budu se tomu věnovat. Udělám pomocí rukou pečetě a pak koncentruju
svou chakru aby se mi ta technika podařila co nejlépe pro začátek.Použiji
techniku a vytvoří se vír při kterém konečně stoupla voda. Konečně nějakej
úspěch. Vypadá to že mi to dalo znamení že se do toho můžu pořádně opřít.
Už to bylo skoro ono.Tak sensei mi řekl že teď už jen bych potřebovat udržet Techniku déle a bude to tak jsem se o to pokusil vír byl obrovský a já to pustil a bylo to neskutečné.Už jse muměl jednu z nejlepších a nějtěžších technik.tak jdu pomalu k doju tam si vezmu své věci a přejdu k Ichiraku.Tam doju a řeknu Jeden pořádný rámen!!.pití je dneska zdarma takže jsem si vzal jeden jablečný džus a zase jsem se při jídle zadíval na tu holku byla opravdu překrásná a Haki o ní tak přemýšlel.Ale nemohl si s ní ani pormluvit když u ní byl stále její otec.Tak se nakonec soustředil a dojedl dal jim peníze a odešel.šel jsem úspěch pořádně oslavit a šel jsem za přátely pozval jsem je domů a tam jsme si daly jídlo pití a oslavovaly rovnou když měl i kamarád narozeniny.Já mu dal vlasnoručně udělaný Kunai.Byl velmi ostrý a hodil se spíš pro boj v ruce a ne na házení a hlavně by ho byla i škoda.tak jsme oslavovaly ale mě to nedalo a odešel jsem a ještě jsem chtěl svou techniku vypilovat.Tak jsem šel k vodě a tam jsem si dal nějaké pomůcky a začal jsem shromažďovat vodu Vír jsem stále zvětšoval prostě jsem ho zvětšoval do nekonečna a když jsem ho už neudžel tak mi spadl a mě odrazil na skálu a asi jsem si zlomil žebro a několik domů okolo docela zatopil.ale naštěstí mě uviděly a odnesly mě do nemocnice.Tam mi to vše udělaly a byl jsem v pohodě.Pak když mě pustily byl už skoro večer tak jdu domů pozdravím mamku a taťku.Ahojte.Zajdu do svého pokoje a tamk jsi vyčerpáním lehnu a spím.Když se vzdbudím tam zase jdu vylepšit svou techniku ale jdu se najíst do ichiraku dám si tam míchaná vejce a zázvorovou limču.Pak se vydám trénovat a napadlo mě že můžu být na vrcholu víru tak jsem se o to pokusil ale bylo to také těžké ale mohl jsem techniku udělat o dost silnější.Tak jsem se snažil se dostat co nejvíce a když jsem byl už opravdu vysoko techniku jem pozvolna zrušil.Nechtěl jsem aby se stalo to samé co se stalo včera.Zase jsem se pokoušel dostat ještě více a tentokrát jsem se dostal obrovsky vysoko.PAk jí jednou pustil proti skále a zničil jí obrovský kus.Pak si ještě jednou jednou projdu jak to vše dělal druhý hokage e říkám si už konečně umím tuto techniku

2Haki Uchiha Empty Re: Haki Uchiha za Mon Mar 12, 2012 5:58 pm

Haki


Techniky
Název Techniky: Suiton Suishouha
Úroveň: S
Zařazení: Ninjutsu
Hodnost: Genin
Popis techniky: Udělám obrovský vír který pak pustím na protivníka
Účinek:Obrovská zranění
Použití zbraně: ----
Slabiny:Technika když se použije špatně tak zraní i přátele.
Zajímavosti: Tuto techniku se naučil pouze Druhý Hokage Haki a jeden neznámí muž.

Název Techniky:Suiton.Lugan
Úroveň: A
Zařazení: Ninjutsu
Hodnost: Genin
Popis techniky: udělám kouly vody velkou asi jako míč na fotbal.Voda v ní začne rotovat a obyčejná chakra také.Nemá sice takovou sílu jako rasengan ale zase více odhodí a je spíše drtivého rázu.
Účinek techniky: drcení a odhození.
Použití zbraně:---
Slabiny: pomocí Katou se velmi oslabí
Zajímavosti: ---

Název Techniky:Suiton-Bič
Úroveň: B
Zařazení: Ninjutsu
Hodnost: Genin
Popis techniky:Udělám asi pět metrů dlouhý bič který má vlastnosti jako normální akorát je o dost silnější vydrží na 5 postů
Účinek techniky:Chycení,útok
Použití zbraně:nic
Slabiny:Dá se rozdělit Katonem
Zajímavosti:---

Název Techniky:Suiton-Vodní vězení
Úroveň: C
Zařazení: Ninjutsu
Hodnost: Genin
Popis techniky: Obalím nepřitele do bubliny vody ale musím mít jednu ruku v ní pak protivník nemůže témř uniknout..
Účinek techniky:Uvěznění
Zbraně: ---
Slabiny: Pouze uvěznění
Zajímavosti: ---

Všechny E-ranky z akademie

3Haki Uchiha Empty Re: Haki Uchiha za Mon Mar 12, 2012 6:10 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A
Vezmu to popořádku - nábor do Konohy je uzavřen, Uchihů - maximální počet dva, oba jsou zabraní.

Element: jako první vždy katon

Rinnegan a stupeň sharinganu? Asi těžko Smile

Další Uchiha masakr? To bychom o tom museli něco vědět. Jsme třicet let po aktuální manze, takže Uchihů je už tak minimum, natož kdyby je opět někdo povraždil.

Nejdelší boj v dějinách čeho?

Zkopíroval Hyuugovu techniku? Že by juuken?

Naučení S-rank techniky? Jako genin rozhodně ne, S-rank techniky jsou schopni naučit se pouze jounini a rozhodně ne za dva dny.

To samé platí pro techniky ranku B a A. Genin zvládá maximálně C-rank.

Sice tě většina těch věcí nemusí trápit, vhledem na to, že Uchiha neprojde, ale chtěla jsem ti to vysvětlit. Ono stačí trochu si přečíst pravidla Smile


_________________
Spoiler:

Jutsu:
Hiraishin no Jutsu - Technika létajícího boha hromu (S)
Fuuton: Rasen Shuriken - Živel vítr: Sférický Shuriken (S)
Jikuukan Kekkai - Časoprostorová bariéra (S)
Rasengan - Rotující sféra (A)
Keiyaku Fūin - Omezující pečeť (A)
Fūka Hōin - Technika zapečetění ohně (B)
Sain Fūinjutsu - Technika pečetního znamení (B)
Shikoku Fūin - (C)
Shunshin no jutsu - Technika problesknutí (D)

Vybavení:
Hiraishin kunai, výbušné lístky, shurikeny, oslepující bomba

Živly: Jeden hlavní (fuuton)

Učím se:
Ōdama Rasengan - Obří rotující sféra (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Fūja Hōin
- Technika zapečetění zla (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Shiki Fūjin
- Pečeť boha smrti (S) do 27.5 (kage bonus 25.5)

4Haki Uchiha Empty Re: Haki Uchiha za Mon Mar 12, 2012 6:34 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage
Tady je vidět, kdo nejprv tvoří a pak až čte pravidla ;-)


_________________
KG: Nemuri no Isei

Spoiler:

5Haki Uchiha Empty Re: Haki Uchiha za Mon Mar 12, 2012 6:53 pm

Haki


Jako jen pro urovnání.Ze sharinganu jde udělat Rinnegan
a kdo byl sasuke a naruto to byli Jounini Very Happy oba umely B,A i dokonce S.ranky
Kde jsi přišla že první musí mít vždy Katon? podle dvou lidí se to nedá posoudit.
ale neva udělám s jinou postavu.

6Haki Uchiha Empty Re: Haki Uchiha za Mon Mar 12, 2012 7:03 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage
Prostě to ber tak, že tohle forum má nějaká pravidla. Kdyby napsala, že všichni Uchihové tady mají růžové vlasy, budeš mít růžové vlasy a neřekne ani popel. Udělej novou postavu a když bude podle pravidel, rády ti jí povolí.


_________________
KG: Nemuri no Isei

Spoiler:

7Haki Uchiha Empty Re: Haki Uchiha za Mon Mar 12, 2012 7:18 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A
Jak řekl kolega Kage... nejsme v Narutovi, jsme v rpg. Rpg musí mít pravidla a omezení, jinak by tu z toho byl šílený guláš.

Každý Uchiha musí zvládnout katon. Je to věc cti, jinak nejsou hodni tohoto jména. Slyšela jsem, že to jméno má znamenat - ten který ovládá oheň. Nevím kde bych tuhle informaci ověřila xD už je to déle.

A Rinnegan? Myslíš si, že ti samotný sharingan opravdu stačí na to, abys z něj udělal Rinnegan? Rozhodně ne Smile mimochodem, beztak by to neprošlo.


_________________
Spoiler:

Jutsu:
Hiraishin no Jutsu - Technika létajícího boha hromu (S)
Fuuton: Rasen Shuriken - Živel vítr: Sférický Shuriken (S)
Jikuukan Kekkai - Časoprostorová bariéra (S)
Rasengan - Rotující sféra (A)
Keiyaku Fūin - Omezující pečeť (A)
Fūka Hōin - Technika zapečetění ohně (B)
Sain Fūinjutsu - Technika pečetního znamení (B)
Shikoku Fūin - (C)
Shunshin no jutsu - Technika problesknutí (D)

Vybavení:
Hiraishin kunai, výbušné lístky, shurikeny, oslepující bomba

Živly: Jeden hlavní (fuuton)

Učím se:
Ōdama Rasengan - Obří rotující sféra (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Fūja Hōin
- Technika zapečetění zla (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Shiki Fūjin
- Pečeť boha smrti (S) do 27.5 (kage bonus 25.5)

8Haki Uchiha Empty Re: Haki Uchiha za Sat Apr 28, 2012 7:16 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Pá pá ^^ (Gome, nic jiné mě při přesunu na hřbitov pro něco takového nenapadlo xD )


_________________
Techniky:
Haki Uchiha Neirouzumakitechniky

Sponsored content


Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru