HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Kasumi Kobayashi

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Kasumi Kobayashi Empty Kasumi Kobayashi za Sun Mar 11, 2012 6:53 pm

Kasumi Kobayashi

Kasumi Kobayashi
Genin
Jméno a příjmení:
Kasumi Kobayashi

Vesnice:
Kirigakure no Satto


Požadovaná hodnost:

Genin

Věk:

16 let

Datum narození:

2. 3.

Kekkei Genkai:

Futton (Prozatím nevyužito)

Futton je Kekkei Genkai, které umožňuje spojit Ohnivou (Katon) a Vodní (Suiton) chakru a vytvořit tak silnou žíravou páru, schopnou rozleptat cokoliv, co je v jejím dosahu.

Podstata:
Suiton (Zatím neobjeven)
Katon (Zatím neobjeven)

Klan:
Terumi

Sensei:
-

Vzhled:
Kasumi je 168 cm měřící dívka, se štíhlou postavou, ladnými křivkami a vždy má na sobě jakousi vestičku. Častokrát připomíná vestičku, jakou nosí Jouninové, ale není tomu tak, na to, aby mohla tu pravou vestičku nosit, má ještě času dost. Čeká ji k tomu ještě dlouhá cesta.
Kasumi má dlouhé po pas sahající hnědé vlasy, které nosí volně rozpuštěné. Potom má blankytně modré oči, oválný obličej, jemný úsměv, při kterém má na tváři malé ďolíčky. Vrásky na čele jí vyvstanou vždy, když se mračí a svou čelenku, kterou stráží jako oko v hlavě má uvázanou na čele, občas ji schovává po vlasy, ale spíš jí nechává vyniknout, je na ní pyšná.

Sen:
Kasumi se chce přidat mezi elitní ANBU jednotku až vyroste, protože tihle lidi ji vždy fascinovali.

Charakter:
Kasumi je společenská dívka, nemá problém se začlenit do společnosti, ale zase nemusí být vždycky středem pozornosti, bývá prostě ten nestranný člověk, který ani nevyčuhuje z davu, ani zase není tichá myška.
Dá se říct, že je zcela obyčejná kunoichi, je milá, usměvavá, častokrát bývá dost rýpavá, uznávající autoritu, na všechny působí optimisticky, ale je to realistka, která ví, kde jsou hranice, a tak někdy dost tvrdě může přistát z růžového obláčku snění na zem.
Kasumi je tvrdohlavá, když si něco vezme do hlavy, nikdo jí to nevymluví, celkem často střídá výrazy ve tváři, takže takový pokerface u ní najdete jen velmi zřídka.
Je přátelská, nestraní se lidí, ale ne nadarmo se řídí heslem - důvěřuj, ale prověřuj.
Kasumi není moc sdílná, co se týče její osoby, je ráda, když má své tajemství pod kontrolou. Opravdu nerada mluví o sobě, není to tím, že by si v dětství zažila něco hrozného, to vážně ne, spíš nemá ráda, když někdo o jejím soukromí ví víc, než ona sama, svěří se jen málo lidem.
Když se naštve, umí být dost sarkastická a chladná a když jí někdo nesedne, dokáže mu to říct narovinu, bez té zbytečné omáčky kolem.
Většina věcí jí snadno rozhodí, ačkoliv se snaží udržet je pod kontrolou, nemá ráda, když věci nejdou podle plánu.
Když se to shrne, Kasumi má ráda lidi kolem sebe, ale nenechá nikoho, aby ji ponižoval, či zesměšňoval. Také u ní platí pravidlo, že by za své přátele dala ruku do ohně, a ani odhodlání nikdy se nevzdat jí rozhodně cizí není.

Oblíbené:
Kasumi má ráda mlhu, jaká shoda náhod, že její jméno znamená to samé, ale prostředí Kirigakure doopravdy zbožňuje. V budoucnu by se chtěla učit techniku tichého zabíjení, protože pohybovat se jako stín a strašit jiné lidi ji náramně baví.


Neoblíbené:

Jak jsem již zmínila, Kasumi nesnáší, když jí lidé podceňují, nevěří jí, a nebo ji litují, má pak tendence jim dokázat opak.

Životopis:

Ještě předtím, než vůbec Kasumi přišla na svět, bylo by dobré zmínit něco o historii jejího klanu. Klanu Terumi, je to spojené s tím, že Kasumi nenese jejich jméno.
Je to dáno hlavně tím, že v klanu Terumi se dávno narodili tři děti. Dvě dcery a jeden syn. Jedna z dcer Minako, u kterého se probudilo KG Futtonu, ovšem od klanu odešla a provdala se za Reiza Kobayashiho, tím získala i jeho jméno a novou „identitu“. Nikdo neví proč, ale Minako se od svého klanu distancovala, jako kdyby nechtěla mít s tímhle klanem, který se řadil v Kirigakure mezi ty nejuznávanější, ačkoliv ho tvořilo jen pramálo členů, nic společného.

Zabydlela se tedy Minako se svým novým manželem v domku někde na hranicích Kirigakure. Ale osud to chtěl, a o 16 let později, dne druhého března, porodila Minako v nemocnici v Kirigakure dcerku. Dcerku, kterou potom pojmenovali Kasumi, Kasumi Kobayashi.
Ano dostala příjmení po svém otci, jako kdyby se doopravdy její matka rozhodla na svůj klan zapomenout. Dokonce Minako přestala být i Shinobi rozhodla se pro výchovu své dcerky a to naplno!

Kasumi si nemohla na nic stěžovat, měla oba milující rodiče, rodinu, která držela při sobě. A tak holčička rostla, vyvíjela se, byla hrozně zvědavá, ale za to poslušná. Rodiče jí proto už v brzkém věku a to osmi let začali zasvěcovat do života Shinobiho. Učili ji házet shurikeny, zacházet s kunai, vysvětlovali jí základy chakry, učili jí teorii. A malá Kasumi byla na Akademii připravena lépe než jiní.

Nastoupila na Akademii ve věku deseti let. Byla takový ten průměrný Shinobi, nepropadala, většinu učení zvládla lehce, našla si spoustu přátel a rok za rokem si užívala života. Dokud nepřišel den, kdy měla složit zkoušky a získat čelenku. Ačkoliv s menšími obtížemi v oblasti přesnosti, která jí nešla, tak stejně ty zkoušky udělala a získala tak svou čelenku. Ve věku 15-ti let se stala Geninem.

Bylo to zvláštní, ale do Kasuminého života nepřišla žádná rána. Její rodiče doteď žijí, ovšem Kasumi se chtěla osamostatnit, tak se přestěhovala do menšího bytu v centru Kirigakure, ale rodiče pravidelně navštěvuje. Její život nebyl pohádka, ale ani tragédie. Byl to prostě obyčejný život, to pravé utrpení, bolest a ztráta ji na cestě životem Shinobiho ještě teprve čekají. A na tohle ji nikdo připravit nemůže.
Kasumina rodina má ještě jedno velké tajemství, protože Kasumi, ačkoliv to prozatím netuší, tak v ní dřímá pokračování klanu Terumi, KG její matky, Futton.
Prozatím ho neobjevila, pravděpodobně na úrovni Genina na něj ještě nedosáhne, ale kdo ví, jestli se jí vůbec podaří ho probudit.

Kasumi teď jen čeká, až dostane tým a senseie, aby mohla jít konečně za svými pravými cíly a sny.

Seznam jutsu:
Techniky Akademie – E rank

(Viděla jsem, že tohle KG je v Kirigakure zatím nezabrané, ale kdyby byl problém, klidně to předělám ^^)

2Kasumi Kobayashi Empty Re: Kasumi Kobayashi za Sun Mar 11, 2012 7:34 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A
KG je v pořádku, těším se na jeho využití, vítej ve hře ^^


_________________
Spoiler:

Jutsu:
Hiraishin no Jutsu - Technika létajícího boha hromu (S)
Fuuton: Rasen Shuriken - Živel vítr: Sférický Shuriken (S)
Jikuukan Kekkai - Časoprostorová bariéra (S)
Rasengan - Rotující sféra (A)
Keiyaku Fūin - Omezující pečeť (A)
Fūka Hōin - Technika zapečetění ohně (B)
Sain Fūinjutsu - Technika pečetního znamení (B)
Shikoku Fūin - (C)
Shunshin no jutsu - Technika problesknutí (D)

Vybavení:
Hiraishin kunai, výbušné lístky, shurikeny, oslepující bomba

Živly: Jeden hlavní (fuuton)

Učím se:
Ōdama Rasengan - Obří rotující sféra (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Fūja Hōin
- Technika zapečetění zla (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Shiki Fūjin
- Pečeť boha smrti (S) do 27.5 (kage bonus 25.5)

3Kasumi Kobayashi Empty Re: Kasumi Kobayashi za Sun Mar 11, 2012 7:49 pm

Kasumi Kobayashi

Kasumi Kobayashi
Genin
Děkuju ^^


_________________

/- Jednou přijde čas, na cestě za tvými cíli,
kdy budeš muset roztáhnout křídla a letět -/
Techniky:
Spoiler:
Techniky Akademie/ E-rank
Kekkei Genkai:
Kasumi Kobayashi 100px-Nature_Icon_Boil.svg
Futton (Boil Release) - zatím neobjeven

Sponsored content


Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru