HRA BYLA SPUŠTĚNA!

You are not connected. Please login or register

Dům Shira a Sayi

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Dům Shira a Sayi za Sat Mar 10, 2012 11:55 pm

Nepříliš velký domek, který se nachází někde v půli cesty mezi centrem a okrajem Kirigakure. Není nijak honosný, dříve patřil ANBU a ti stejně doma moc času netráví. Nachází se tu vlastně jen tři a půl místnosti. Vchodové dveře vedou do úzké a nezajímavé chodby se dvěma dveřmi. Jedny vedou do kuchyně, druhé do menší koupelny. Největší je kuchyně, která plní současně i funkci obýváku. Obsahuje jednu lednici, jeden sporák, malinkou kuchyňskou linku a poličku na hrnečky. O kousek dál stojí malý stolek se čtyřmi židlemi. Uprostřed stojí váza s umělou kytkou, která má tu výhodu, že se nemusí zalévat. (Stejně by to nikdo nedělal.)
V rohu Sayiného pokoje stojí dřevěná postel, kterou doplňuje malý noční stolek. Vedle něj je velký psací stůl s lampičkou a několika rozházenými svitky. Velká skříň s oblečením je vždycky zavřená, protože kdyby někdo viděl ten nepořádek uvnitř, asi by ho kleplo. Knihovna je plná učebních svitků, ale i románů a pohádek, pečlivě schovaných v době, kdy nesměla pomyslet na nic jiného než na trénink a učení. Ta doba je sice dávno pryč, ale ona má stále tendenci schovávat si takovéhle věci do zadních přihrádek.
Pokoj jejích rodičů nyní patří Shirovi. Není o moc lépe vybavený, než ten Sayin. Obsahuje dvoulůžkovou postel, velkou skříň a přímo gigantickou knihovnu. Mezi tunami nudných svitků o ninjutsu, které stejně nikdo nikdy nečetl, se krčí pár romantických příběhů po matce. V poloprázdné krajní poličce se válí Shirovy svitky, které si přinesl ze své rodné vesnice.

Zobrazit informace o autorovi

2 Re: Dům Shira a Sayi za Sun Mar 11, 2012 12:47 am

Shiro

Genin
Když jsme konečně došli domů, nechtělo se mi nic dělat. Unavený jsme se složil na gauč. Na těle jsem znovu pocítil mokré oblečení a hned jsem ho sundaval. Když jsem měl dole triko, všiml jsem si, že se na mě Saya nekouká právě přátelsky. Tohohle zlozvyku jsme se nemohl zbavit, tak jsem jen omluvně kývl rameny a hodil triko na kraj gauče. Pak jsem si zase lehl a zavřel jsem na chvíli oči. Slyšel jsem, jak Saya zapíná sprchu a došlo mi, že se tam teď na chvíli nedostanu. Unaveně jsem se zvedl a dobelhal se do svého pokoje, kde jsem dopadl na postel a usnul.

3 Re: Dům Shira a Sayi za Sun Mar 11, 2012 12:50 pm

V domečku se objevila malá liška která připomínala velikostí spíš menší kočku. Vyškrábala se na stůl ze kterého shodila na zem hrníček který se rozbil a tak na sebe upozornila. Nechtěla tu začít hulákat, to nebylo v jejím zvyku. Sedla si na stole a čekala až si jí někdo všimne.

4 Re: Dům Shira a Sayi za Sun Mar 11, 2012 6:08 pm

Zrovna jsem se probudila, ale ještě se mi nechtělo vstávat. Pak jsem ale zaslechla divný zvuk v kuchyni. Jako by se něco rozbilo, nebo co. Otráveně jsem vstala a mrtvolnou chůzí jsem se dobelhala do kuchyně. Podívala jsem se na stůl.
"Kočka? Asi jsem vážně moc unavená... To jsem toho včera dělala tolik?" nechápavě jsem kroutila hlavou a dívala se na to zvíře. Po podrobnější prohlídce mi došlo, že to nevypadá ani tolik jako kočka, ale jako nějaká psovitá šelma.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

5 Re: Dům Shira a Sayi za Sun Mar 11, 2012 6:11 pm

"Liška.." Opravila ji lištička a odhalila zoubky. "Máte se dostavit za Lady Mizukage do kanceláře" Vyřídila vzkaz a vyplázla jazyk, což vypadalo poněkud komicky. Poté seskočila ze stolu a zmizela v obláčku kouře.

Kuchiyose no Jutsu-C
Ice Release: Protective Ice Dome-B
Ice Prison Technique-A
Ice Release: Swallow Snow Storm- A
Ice Release: Black Dragon Blizzard- S
Karada no tōketsu- S

Vybavení: Katana, výbušné lístky, shurikeny, oslepující bomba

Suiton, Fuuton=Hyoton

Učím se: Ice Release: Twin Dragon Blizzard- A 11.3- 18.3

6 Re: Dům Shira a Sayi za Sun Mar 11, 2012 6:20 pm

"Hm...takže mizukagin summon..."
Vzala jsem košťátko, abych odklidila střepy po hrnečku a pořád ještě napůl spící jsem otevřela dveře do Shirova pokoje. Docela brutálně jsem s ním zatřásla.
"Vstávej, chce máme trénink!" křikla jsem mu do ucha a šla do svého pokoje, abych se převlékla.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

7 Re: Dům Shira a Sayi za Sun Mar 11, 2012 6:24 pm

Shiro

Genin
Nečekal jsme, že by mě někdo vzbudil zrovna takhle. Saya tohle neměla ve zvyku, takže jsem s hulákáním dopadl na zem a natloukl si záda. Pak jsem se unaveně došoural do kuchyně, kde jsem snědl první, co mi padlo do oka. Naštěstí to byla nějaká sušenka, takže jsem ušetřil nějaké nevinné zvířátko.
Kolik je hodin?
Řekl jsem, i když odpověď jsme neměl v plánu slyšet. Rychle jsem se převlékl a chystal jsem se vyrazit. Pak už jsem jen počkal na Sayu a už po nás nebylo ani stopy.
-přesun

8 Re: Dům Shira a Sayi za Sun Mar 11, 2012 6:27 pm

Převléknutí mi netrvalo příliš dlouho. Hodila jsem na sebe to první, co na mě ze skříně vypadlo, v rychlosti si vyčistila zuby a rozčesala vlasy a už jsem spěchala do kanceláře se strachem, jestli nepřijdu moc pozdě.
(přesun)

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

9 Re: Dům Shira a Sayi za Mon Mar 12, 2012 7:04 pm

Shiro

Genin
Když jsme došli domů, hned jsem ze skříně vybral čisté oblečení a oblékl si ho. Po cestě sem mi byla trochu zima, ale na to už jsme zapomněl. Nechtěl jsme nechat Mizukage-sensei čekat, takže jsem rychle vyšel z pokoje a zavolal na Sayu, že bychom už měli jít.

10 Re: Dům Shira a Sayi za Mon Mar 12, 2012 7:07 pm

V pokoji jsem se rychle převlékla, mokré oblečení položila na topení a triko hodila Shirovi na postel. Pro jistotu jsem přes sebe hodila ještě mikinu. Zamkla jsem a spolu se Shirem se vydala na místo schůzky.
(přesun)

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

11 Re: Dům Shira a Sayi za Wed Mar 14, 2012 8:06 pm

Konečně jsem dorazila domů. Otevřela jsem dveře a zakřičela:
"Shiroo? Seš tu?!"
Nikde nikdo. Sundala jsem si boty a šla do svého pokoje. Padla jsem na postel a i když jsem se při tom pěkně bolestivě praštila o dřevěný rám, úsměv mě neopouštěl.
"Úžasný, prostě úžasný..." mumlala jsem si pro sebe.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

12 Re: Dům Shira a Sayi za Wed Mar 14, 2012 8:14 pm

Shiro

Genin
Pomalu jsme se došoural domů, ale z dálky jsem viděl, jak dovnitř vchází Saya. Neměl jsem chuť běžet, takže jsem pomalu došel a potichu za sebou zavřel. Slyšel jsem, jak po mě křičí, jestli jsem doma a trochu jsem se usmál. Pak šla do svého pokoje. Chtěl jsem jí vystrašit, takže jsem se plížil za ní. Když zalehla a praštila se do hlavy, schoval jsem se, aby mě neviděla. Pak si pro sebe začala mumlat a já toho využil, abych se nepozorovaně připlížil až k ní. Pak jsem do ní šťouchl a promluvil.
To jsi až tak ráda, že nejsem doma? Takže se vážně pokoušíš potajmu vařit?
Popíchl jsem ji, při čemž se mi na tváři ukázal výsměšný výraz.

13 Re: Dům Shira a Sayi za Wed Mar 14, 2012 8:19 pm

Lekla jsem se a hrozně jsem při tom zaječela.
"Á, ty idiote! Jau, teď už mě bolí i rameno... jasně že nevařím, to už jsem dávno vzdala. Mluvila jsem s mizukage, víš?" V tu chvíli jsem se trochu zarazila. Říkala, ať o tom, co se dělo, nikomu neříkám. "Je fakt milá..." vypadlo ze mě nakonec.
Posadila jsem se, jednak proto, že ležet v jeho přítomnosti je nebezpečné, ale taky proto, abych zkontrolovala, jestli nemám modřinu. ne že bych byla nějaká citlivka, ale na tomhle místě vypadají modřiny fakt hrozně.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

14 Re: Dům Shira a Sayi za Wed Mar 14, 2012 8:27 pm

Shiro

Genin
Jasně, já vím.
Řekl jsme jen a pak jsem se postavil, jelikož klečet na kolenou mi nevyhovovalo. Když jsem vycházel z místnosti, koukl jsem se na ní. Koukala se, jestli se jí někde nedělá modřina. Došel jsem zpátky a koukl jsem se, jak to vypadá. Pochyboval jsem, že by ohnula krk v takovém stupni, aby si dohleděla jak na rameno, tak na čelo. Chvíli jsem to jen tak pozoroval a pak jsem jí jen pinknul do čela s tím, že tam nic nemá. Pak jsem vyšel z místnosti a šel jsem do svého pokoje, abych se podíval na svitky, které jsem si přinesl z vesnice. Napadlo mě, že by bylo načase se něco naučit.

15 Re: Dům Shira a Sayi za Wed Mar 14, 2012 8:29 pm

Máš štěstí, že se mi nic nestalo. Nesnesla bych, dkybych msuela týden nosit mikinu jen kvůli tvýmu blbmýmu vtipu... chtělo se mi ještě říct, ale než jsem si to v hlavě zformulovala, byl už dávno pryč. No nevadí. Můj úkol zní odpočívat, tak budu odpočívat. Převlékla jsem se do pyžama a zalehla do postele.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

16 Re: Dům Shira a Sayi za Wed Mar 14, 2012 8:43 pm

Shiro

Genin
Došel jsem do pokoje a sebral jsme několik svitků. Ty jsem pak položil na stůl s tím, že se na ně v nejbližší době podívám. Pak jsem se převlékl a zalehl do postele. PO návštěvě restaurace a dangu jsme už hlad neměl, takže jsem s klidem usnul.

17 Re: Dům Shira a Sayi za Thu Mar 15, 2012 7:04 pm

Vstala jsem sice celkem pozdě, ale i tak dřív než Shiro. Nějak jsem se vyhrabala z postele a ještě napůl spící jsem se vydala do kuchyně, abych si udělala čaj. Když už jsem ho měla hotový, sedla jsem si ke stolu a upíjela ho, zatímco jsem přemítala o včerejšku. Horký čaj mě trochu probudil. Vrátila jsem se do pokoje, abych se převlékla. Udělala jsem si lehkou snídani a u stolu přemýšlela, co asi budu dělat.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

18 Re: Dům Shira a Sayi za Thu Mar 15, 2012 7:10 pm

Shiro

Genin
Unaveně jsme se provaloval v posteli, když mi došlo, že bych měl vstávat. Zvedl jsem se ještě napůl v spánku a došoural jsem se ke skříni. Vytáhl jsem kalhoty a triko, která jsme držel v ruce cestou do kuchyně. Když jsem hledal něco v lednici, navlékl jsem ho na sebe a sedl si ke stolu, abych zkonzumoval prapodivně vypadající jogurt.

19 Re: Dům Shira a Sayi za Sat Mar 17, 2012 6:44 pm

"Jdu trénovat, jestli chceš, pojď taky," prohodila jsem.
Tady doma je nuda a mizukage má spoustu práce, nemůže se pořád jen zahazovat s námi. Rozhodla jsem se, že se nebudu líně válet na gauči (který stejně nemám) a budu se snažit zlepšit se.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

20 Re: Dům Shira a Sayi za Sat Mar 17, 2012 6:53 pm

Shiro

Genin
Líně jsem se na ni podíval a pak jsem přikývl. Sedět doma nemělo smysl. Teď, když vím, jakou mám podstatu, mohl bych alespoň začít vymýšlet nějaké techniky. Navíc jsem už dlouho netrénoval s mečem, takže teď byla dobrá příležitost.
-přesun

21 Re: Dům Shira a Sayi za Sat Mar 17, 2012 7:05 pm

"Fajn," pokrčila jsem rameny a zvedla se od stolu. Talíř jsem hodila do umyvadla, moc se mi nechtělo zabývat se teď nádobím. Teda to se mi nechtělo nikdy, ale po ránu úplně nejvíc. Beze slova jsem vyšla z domu a pomalu, aby mě Shiro mohl snadno dohonit, jsem mířila k jezeru, kde jsme předtím trénovali.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

22 Re: Dům Shira a Sayi za Thu Apr 12, 2012 6:49 pm

Shiro

Genin
Pomalu jsem se došoural domů. Byl jsem celkem utahaný, takže jsem neměl na nic náladu a už vůbec ne na učení a zkoumání informací o lidech ve vesnici. Nějakou dobu jsme měl na rozumu, jestli si z nás náhodou nedělá srandu, vzhledem na počet lidí ve vesnici. Naučit se tolik obličejů a jmen bylo vážně šílené. Vzal jsem do ruky jednu složku a začal jsem se je jednoho po druhém učit. Snažil jsem se je zapamatovat podle nejvýraznějších věcí. Třeba velikosti nosu, nebo očí. Po chvíli to bylo už dost únavné, takže jsem si skočil udělat něco k jídlu. Pak jsem si sedl a nic nedělal, chtěl jsem si dát na nějakou dobu pauzu.

23 Re: Dům Shira a Sayi za Thu Apr 12, 2012 6:54 pm

Dorazil jsem domů a okamžitě zasedla ke stolu v kuchyni. K jídlu jsem si vzala jen jablko, protože jsme už nejedla dost dlouho a bez jediného slova jsem se dala do učení. Je jedno jak hloupý a zbytečný se ten úkol zdá, byla jsem odhodlána naučit se top co nejdřív. Moje paměť mi hrála do karet, ale i tak to bylo celkem složité. Bylo nemožné naučit se všechny najednou, tak jsem si je rozdělila do skupin podle věku a pohlaví. Začala jsem se starci ostatní skupiny jsem měla rozložené na stole kolem sebe.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

24 Re: Dům Shira a Sayi za Sun Apr 15, 2012 2:48 pm

Shiro

Genin
Pomalu jsem se vzbudil. Nejspíš jsem při učení usnul a zůstal jsem ležet na místě, takže mě bolelo celé tělo a byl jsem ztuhnutý. Vstal jsem, protáhl se a udělal jsem si něco k jídlu. Pak jsem se ještě urychleně osprchoval a dal jsem se znova do učení. Už jsme si několik lidí pamatoval, no nebyl jsme si jistý, jestli je rozeznám naživo. Vybral jsem další složku a ponořil jsem se do čtení.

25 Re: Dům Shira a Sayi za Sun Apr 15, 2012 3:04 pm

Když jsem uměla první kategorii nazpaměť, rozhodla jsem se dát si odpočinek. Ještě jednou jsem si všechny zopakovala a šla spát. První, co jsem udělala, když jsem se ráno vzbudila bylo, že jsem si v duchu prošla každého člověka, kterého jsem se včera učila. Naštěstí jsem si to pamatovala, i když vybavit si všechny informace mi trvalo pěkně dlouho. K snídani jsem si vzala sušenky a jedla jsem je, zatímco jsem do sebe hustila mlžné stařenky.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

26 Re: Dům Shira a Sayi za Mon Apr 16, 2012 7:06 pm

Shiro

Genin
Vstal jsem z místa, abych si protáhl kosti. Už několik hodin vkuse jsem se učil a moje tělo bylo celé ztuhlé. Prošel jsem se po místnosti a nalil jsem si vodu. Pak jsem se chtěl vrátit k učení, ale když jsem si všiml, že je venku nezvykle hezky, něco mě napadlo. Když jsem šel kolem Sayi, chytl jsem ji kolem boků a zvedl jsem jí na nohy. Pak jsem si jí vyhoupl na rameno, bez šance odporu.
Jdeme se projít. Venku se můžeme i prozkoušet.
Pak jsem za sebou zabouchl dveře a mířil s překvapenou Sayou do města.

27 Re: Dům Shira a Sayi za Mon Apr 16, 2012 7:23 pm

Nejdřív jsme byla překvapená a málem jsem spadla, vůbec jsem ale neprotestovala. Člověk se nemůže neustále v kuse jenom učit... ale stejně jsem byla ráda, že jsem stihla sebrat svojí složku a v klidu jsem si opakovala, zatímco mě nesl.
"Dobrej nápad....čerstvý vzduch nám prospěje," zahuhlala jsem, ale dál jsem se věnovala učení. Tentokrát už jsem nechtěla zklamat.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

28 Re: Dům Shira a Sayi za Sat Apr 28, 2012 7:29 am

Vrátila jsem se domů a trochu se prospala. Další den jsem navázala na tradici minulých dvou dnů, zopakovala si, co už umím a šla se zase učit. Už jsem toho uměla opravdu dost, zbývala mi necelá polovina.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

29 Re: Dům Shira a Sayi za Thu May 03, 2012 7:37 pm

Shiro

Genin
Po trochu delší procházce jsme se konečně ukázal doma. Cestou jsem se najedl, takže jsem neměl hlad a rovnou jsem se pustil do učení. Bylo toho ještě dost, ale věřil jsme, že to zvládnu. Saya se stále učila a nevypadalo to, že jí to nějak otravuje. Vlastně jsem byl celkem rád, že je do toho tak zažraná a možná se jí potom zvýší sebevědomí. Usmál jsem se pro sebe a pustil jsme se do učení.

30 Re: Dům Shira a Sayi za Thu May 03, 2012 7:43 pm

Další den byl žalostně nudný. Z učení mě už začínala bolet hlava, ale nevzdávala jsem to.
Alespoň tohle můžu udělat dobře, napadlo mě.
Shiro se mezitím vrátil. Něco jsem zamumlala na pozdrav a otočila stránku. Pokračovala jsem v učení až do noci. Pak jsem se zaklonila na židli a začala si opakovat tu spoustu osob, které už znám. Aniž bych si to uvědomila, začala jsem se houpat a převrátila se. Dopad na podlahu byl sice velmi nepříjemný, ale aspoň mě trochu probudil. Asi jsem nebyla jediná, koho ten náraz probudil. Kdyby náhodou někdo ještě spal, spolehlivě jsem ho probudila svým křikem a nadávkami.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

31 Re: Dům Shira a Sayi za Fri May 04, 2012 9:05 pm

Shiro

Genin
Z nepřítomného hledění do zdi mě probudila rána. Když jsem si uvědomil, kde jsem a kdo vůbec jsem, sošilhal jsem se na místo, odkud pocházel ten zvuk. Místo neschopného lupiče jsem ale našel Sayu. Ležela na zemi, a nadávala, jako by se snažila vymyslet novou kletbu. Vytáhl jsem jí na nohy a roztáhl jsem závěsy. Bylo tu zapálené světlo a to nedělalo moc dobře očím. vysoko na obloze svítilo slunce a já začínal mít hlad. Došel jsem k lednici a začal jsem hledat něco užitečného.

32 Re: Dům Shira a Sayi za Fri May 04, 2012 9:08 pm

"Já už toho mám dost!" rozkřikla jsem se, zatímco jsme si mnula poškozená místa. "Tenhle byt je nebezpečnej...musíme jít někam jinam, protože jinak se tady určitě zabiju!"
Zvedla jsem se, sesbírala zbytky své důstojnosti a sesbírala si papíry.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis