Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Sabaku no Daichi

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Sabaku no Daichi Empty Sabaku no Daichi Wed Feb 29, 2012 12:00 pm

Anonymní


Anonymní

Jméno Přímení:
Sabaku no Daichi

Věk:
17

Pohlavie:
Muž

Hodnosť :
Genin

Místo původu:
Sunagakure no Sato

Hijutsu:
Suna
(Špecifická schopnosť ovládať piesok a manipulovať ním)

Povaha:
Daichi je strašne nevyspytateľný človek. Po udalostiach čo as mu stalo sa úplne zmenil. Je utiahnutý, tichý a stráni sa spoločnosti. No keď sa dostane do nebezpečnej situácie alebo do boja tak sa dokáže trochu prebudiť a vnímať okolie. Inak je to pokojný človek, ktorého nič nerozruší až na jeden moment. Vtedy dokáže aj otvoriť ústa aby rozprával.

Fóbie:
Zo smrti.

Sen:
Spomenúť si.

- Zbraň, vybavenie:
ZVN
Tykev s pieskom
Katana, ktorá skôr slúži len ako spomienka na minulosť.

Zvláštnosti:
Na krku má jazvu, ktorá sa nikdy nezahojila úplne ale nie je už takmer viditeľná. No Daichimu to nevadí a je na ňu skôr hrdý, jedna z posledných spomienok ktorú má.

Životopis postavy:
,, Nevedomosť je sladká.“
,, Život bez spomienok utrpenie.“

,,Kto som?“ padla otázka.,, Kde to som?“ nasledovala ďalšia.,, Ako som sa sem dostal?“ prichádzala ďalšia a za ňou mnohé iné. Ťažké prebudenie ako po zlom sne uprostred ničoho. Aké to je frustrujúce prebudiť sa niekde netušiac nič a o nikom. Ležať v krvi preliatej, na mieste prekliatom, s rukami poškvrnenými smrťou.
Chlapec netušiac ako, ani prečo sa prebudil na tomto mieste. Nepoznal nikoho, nepoznal nič ale videl všetko okolo seba. No nedokázal si spomenúť ani na záblesk toho čo bolo predtým. 17 rokov života sa v momente premenili na nič akoby vietor jemným vánkom, odvial všetko do zabudnutia. Ostal len on, on sám, on jediný.
Strach, obavy a zdesenie. To jediné videl a to jediné cítil. To v ňom prebudilo ten najdôležitejší inštinkt aký sa prebudiť u dieťaťa môže... útek. Utekal a utekal ďaleko preč, preč od tohto všetkého. Preč od krvi a smrti ktorú práve zažil no vinníka nenašiel. Pochybnosti sa v ňom prelínali s myšlienkami.,, Čo ak som to bol ja? Čo ak som bol tým kto to spôsobil? Prečo sa to vôbec muselo stať?“ to boli jedny z prvých otázok.
Stačil jediný pohľad na svoj odraz ktorý zbadal na vodnej hladine. Jazva na krku, ktorá bola dostatočne čerstvá na to aby mu došlo čo sa práve odohralo. Tykev na chrbte znamenala symbol jeho sily a katana ktorú mal pripnutú k boku mu naznačovala kým je a dala mu odpoveď na to kým je... Sabaku no Daichi.
Od toho dňa len hľadal to čo stratil. Spomienky, život a rodinu. Hoc vedel, že pravda bude bolieť a možno strojcom všetkého utrpenia bude on aj napriek tomu sa odhodlal nájsť odpoveď. Ruka v ruke s tým šli aj jej schopnosti. Každú chvíľu skúmal čo dokáže. Nebolo to náročné pretože ich mal v sebe vrodené, schopnosti ktoré sa aktivovali kedykoľvek nehľadiac na to, že si nespomínal kde k ním prišiel. Len ten piesok... ten piesok mu dával nádej, že raz nájde odpoveď ktorú hľadá. Svoje schopnosti bol nútený pri ceste svetom použiť zopárkrát. No akoby to nebol on. Čím viac sa do boja vkladala tým bezcitnejší bol až musel naplniť krvavú cestu ktorú si vybral.
Cesta pravdy ktorú hľadá je ťažká a náročná. Vie, že bude musieť siahnuť na dno svojich schopností. Vie, že bude musieť opäť preliať krv hoc aj nevinných. Vie, že bude musieť opäť nahliadnuť smrti do očí a vie, že odpoveď nájde... aj keby mal otvoriť samotné brány pekelné a nájsť pravdu aj v temnote zabudnutia.

-Obrázok:
Sabaku no Daichi Ced0c488fe_53636067_o2

2Sabaku no Daichi Empty Re: Sabaku no Daichi Wed Feb 29, 2012 4:10 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

xD Jsem tolik překvapená originalitou tohoto životopisu...
Je tak úžasné, že nevíš, kdo jsi, opravdu. Přijde mi zvláštní, že se tu objevil i někdo takový. Víš, ono normálně lidé ztrácí rodinu, vraždí v pěti. Ztráta paměti už tu opravdu dlouho nebyla. Jej a to jsem úplně zapomněla zmínit, že jsem tu opravdu ještě neviděla postavu, která by měla celý životopis jen o tom, že něco zapomněla xD Jak zajímavé, výřečné, vše říkající a především absolutně geniální.

Trochu lidskosti či pokud možno "normálních" řádků by tu nebylo?
Říkala jsem si, že tentokrát nebudu ironická, ale...

3Sabaku no Daichi Empty Re: Sabaku no Daichi Wed Feb 29, 2012 4:41 pm

Anonymní


Anonymní

Ak by bola postava normálne, mala by normálne riadky. Ale vzhľadom k tomu, že postava tak trošku nie je normálna sa to tam nehodí a skazilo by to dramatický záver Smile
Na druhú stranu keď sa nájde nejaká pekné slečna v príbehu tak možno sa tento životopis doplní a sladké riadky Wink
A Kazekage sama potrebuje trochu potrápiť a jeden blázon k nemu sa akurát hodí.

4Sabaku no Daichi Empty Re: Sabaku no Daichi Wed Feb 29, 2012 5:25 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Jeden blázen se možná ke Kazekagemu hodí, ale já jednoho blázna nebudu mít ráda xD
Ten životopis není o tobě ale popis pocitů ze zapomnění alá extra drámo.
Nešlo by to originálněji nebo musíš kopírovat ty inteligenty, co bych nejraději za podobné výmysly vyhodila z okna? xD

(Ne, nemyslím to zle xD Jen ráda pošťuchuju a zkouším, co kdo vydrží)

5Sabaku no Daichi Empty Re: Sabaku no Daichi Wed Feb 29, 2012 5:33 pm

Anonymní


Anonymní

Vzhľadom na to, že moja postava stratila pamäť len teraz nedávno..... nemám čo popisovať Very Happy
Z toho dôvodu mi ostáva jedine popísať pocity. A keď už tak trochu trváš na deji na závere je aj náznak deja pri popisovaní cesty a života.
Tak ak na tom trváš vyraz ma rovno z okna... pretože mňa nebaví celú hru tráviť tréning-misia-tréning-misia-obed.... Takto mám priestor na rozvíjanie postavy a odvrátim sa od stagnovania postavy a pridám trochu oživenia.

6Sabaku no Daichi Empty Re: Sabaku no Daichi Wed Feb 29, 2012 5:38 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Ok xD Klidně si to nech takto a rozvíjej svou postavu xD
Ale v životopisu pak bude napsáno, co je to "TO" co si nepamatuješ. Život své vlastní postavy nelze libovolně upravovat během hry. Podívej se na životopis slečny z klanu Semi, která jde teď do Suny. Něco takového by nešlo?

7Sabaku no Daichi Empty Re: Sabaku no Daichi Wed Feb 29, 2012 5:46 pm

Anonymní


Anonymní

Prirodzene, že po odhalení minulosti to bude všetko zapísané v životopise ak na tom až tak veľmi nástojčivo trváš. Pokojne to tam dopíšem a riadne to spíšem.
Pokiaľ ide o tú otázku tak nešlo by to. Proste ak má postava byť taká akú si predstavujem a má sa tak správať proste sa to nehodí.

8Sabaku no Daichi Empty Re: Sabaku no Daichi Wed Feb 29, 2012 5:50 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Kdybys byl Jinchuuriki, chápala bych to.
Ale uvědom si prosím, že už jsem jednomu člověku ztrátu paměti nepovolila. Dej mi důvod ji povolit tobě a já to udělám. Nemám zapotřebí hádat se s Rajsikem jen proto, že je tu za tento měsíc již třetí velice originální zapomínavý člověk ^^

Přidej do životopisu jakýkoli děj, třeba jen něco o narození, to snad vadit nebude xD
A pak počkej, co ti k tomu řekne druhá Adminka. Pokud to ona povolí, nebudu protestovat.

9Sabaku no Daichi Empty Re: Sabaku no Daichi Wed Feb 29, 2012 5:54 pm

Anonymní


Anonymní

Nebyť katany s jeho menom tak netuší ani to meno, ktoré má a má si pamätať niečo z narodenia? To fakt nepôje istotne.
Počkám si teda som zvedavý. Lebo mne tam žiadna zmena nepasuje, to by bola úplne iná postava...

10Sabaku no Daichi Empty Re: Sabaku no Daichi Sat Apr 28, 2012 7:06 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Heh, tak teda asi nic, no.... ^^ Přesun na Hřbitov.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Sabaku no Akemi

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru