Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Dlouhá cesta z hor

4 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Goto down  Zpráva [Strana 3 z 3]

1Dlouhá cesta z hor - Stránka 3 Empty Dlouhá cesta z hor Fri Feb 24, 2012 1:27 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

First topic message reminder :

Polokamenité pláně na samých hranicích země. Iwa už je moc nehlídá, takže se zde shromažďují bandité, divoká zvěř atd.


101Dlouhá cesta z hor - Stránka 3 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Mon Mar 05, 2012 1:57 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Dojdu dovnitř do jeskyně a pustím členy karavany. Posbírejte si své věci a poďte s námi do Iwagakure.

102Dlouhá cesta z hor - Stránka 3 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Mon Mar 05, 2012 2:29 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Jistě. Víte, opravdu jsme za to nemůžeme, byli jsme k tomu přinuceni. vydrmolil ze sebe jeden ze členů karavany a začal opět drmolit o tom, jak karavanu raději dobrovolně odevzdali, protože se báli. Pak jste se všichni zabalili, vzali jste zbyky karavany a vydali e zpět.

103Dlouhá cesta z hor - Stránka 3 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Mon Mar 05, 2012 9:09 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Asi by jsme měli jít taky co?Tak trochu jsem čekal pochvalu ale to bylo vedlejší.Nechal jsem zmizet klon a podíval jsem se na Kyoshiho.Senpai?

104Dlouhá cesta z hor - Stránka 3 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 08, 2012 6:51 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Měli. Jdeme. Vyrazím směr Iwa. (přesun)

105Dlouhá cesta z hor - Stránka 3 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 08, 2012 6:59 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Vyrazím za Kashikem. (Přesun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 3 z 3]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-

» Nekonečná cesta

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru