HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Jutsu Hany Hyuuga

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Jutsu Hany Hyuuga za Sun Feb 19, 2012 6:07 pm

Názov techniky: Hakkeshō Kūten - Osm trigramů - Nebeský úder
Autor: Hyuuga Mikomi (požičali sme si techniku :D) a originál je tu : http://nsgoon.forumotion.com/t1776-hakkesho-kuten
Úroveň: S
Element: Bez elementu
Zařazení: Kekkei genkai, taijutsu
Popis techniky: Hana vyskočí do vzduchu a začne uvolňovat chakru z celého těla. Přitom se začne rychle otáčet kolem své osy, podobně jako při Kaitenu.
Účinek techniky: Smete cokoliv co stojí v cestě, jedinou šancí jak se ubránit, je vytvořit kolem sebe zeď s pevným stanovištěm, též ranku S. Jelikož se v podstatě jedná o rotující juuken, zasažený soupeř utrží vážná vnitřní zranění a zlomeniny, částečně je omezen jeho tok chakry a na nějakou dobu se nemůže dobře hýbat. Šance obrany v bezprostřední blízkosti je nulová, dosah útoku činí až 30 metrů. (A ne, nepřekonáte to shunshinem, ani výskokem xD)
Nevýhoda: Technika překračuje limity uživatelova těla, tedy mu také působí zranění. Zanechává jen tolik chakry, která je nezbytná pro přežití. Pět dalších komentářů nemůže Hana použít žádné jutsu a po zbytek dne maximálně techniky do ranku C. Lze použít jen jednou za 24 hodin, jinak hrozí roztrhání těla (to však působí vážná zranění a pobyt v nemocnici, pro odstranění tohoto rizika je třeba počkat minimálně tři dny). Jelikož nelze tok chakry, která z těla proudí příliš dobře ovládat, je naprosto nemyslitelné použít techniku, pokud jsou nablízku spojenci. Vzhľadom k sebedeštrukčným účinkom ovláda túto techniku iba vodca klanu a Hana.
Uživatel techniky: Hyuuga Hana, vodca klanu

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru