HRA BYLA SPUŠTĚNA!

You are not connected. Please login or register

Sushi bar

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Sushi bar za Sat Feb 18, 2012 1:17 pm

Kimiko

Mizukage

Sushi bar, který se nachází v centru Kiri, v jednom z nejvyšších pater. Pokud máte štěstí na podmínky, je odsud krásný výhled, který lidem z nižších pater vynahradí to šlapání nahoru. Většina z nich je sem však ochotna vylézt za jakéhokoliv počasí, vzhledem ke kvalitě zdejší kuchyně, která je vyhlášená. Je to skvělé místo pro kohokoliv, kdo se chce dobře najíst. Restauraci vlastní rodiče Mizukage, což se jí však daří celkem úspěšně tajit.

Vybavení:
Kunaie, shurikeny, drátky, provázky, bo (japonská bojová tyč), 3x výbušný lístek, 3x kouřová bomba

Elementy:
Primární - Katon
Sekundární - Fuuton
Terciální - Suiton
Zobrazit informace o autorovi

2 Re: Sushi bar za Tue Feb 21, 2012 7:21 pm

Shimonu

Velitel Jouninů
Po jednom z mojich dlhých tréningovou som si uvedomil že je čas zahnať hlad ktorý sa ozýval už nejakú tu dobu. A tak som ukončil svoj tréing zároveň zo smútkom že končím ale zase aj z radosťou z dobrého jedla ktoré si dám. Vhupol som do podniku kde bolo naj sushi a kde som vždy rád chodil pokiaľ som mal peniaze. Sadol som si k jednému voľnému stolu a čakal kým si ma všimne obsluha. Keď prišla zdelil som im svoju obvyklú objednávku a už len čakal na chutné jedlo. Hoci by som jedlo mal hneď a zaraz. Vedel som že dobré jedlo si žiada aj náležitá príprava. A tak som to vydržal kým mi ho doniesli. Ako náhle mi ho doniesli hneď som im zaplatil aby som náhodou nezabudol a z chuťou som sa pustil do jedla. Jedla bolo veľa ale mizlo len tak sa po ňom prášilo. Keď som sa už blížil pomaly jesť tanier tak som odložil paličky a pohladil som si brucho. To bola ale dobrota... tak ako vždy... pochvaľoval si. A za hlasitého rozlúčenia a poďakovania odpustil podnik. Dal som si ruky do vreciek a pozoroval ako vždy zahmlené okolie. Takto opúštaľ priestor pred budovou. (Presun)

A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
Protective Bubble Dome – Awa Tengai – Ochranná bublina
Explosive Bubble – Bakuha Awa – Vybuchujúce bubliny
C-Rank
Floating Bubble Technique - Fudou Awa no Jutsu - Plávajúca Bublina
Bubble Clone Technique - Awa Bunshin no jutsu – Bublinkový klon
Suiton: Mizurappa - Technika vodnej vlny
Blinding Bubbles Technique - Genwaku Awa no jutsu – Oslepujúce bubliny
Soap Bubble Slime - So-pu Awa Hedoro – Bublinkový sliz
Kuchyiose no jutsu - Technika privolávania (Akane)
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu

Učím sa:

3 Re: Sushi bar za Sun Feb 26, 2012 2:39 pm

Juuro Kaya-Klon třetí
Jako poslední jsem doběhl k malému obchůdku, strašně to tu smrdělo rybinou, ale za zkoušku nic nedám. Skočil jsem na střechu budovy a opět se přikrčil, musel jsem si dát bacha na to, aby mě tady nespatřili obyčejní vesničané, kdyby to nahlásili, vzbudilo by to paniku a všichni by začali být moc podezřívaví. Proto jsem byl hodně opatrný, navíc by mě každý asi hned poznal. Naklonil jsem se na odvrácenou stranu budovy. Výhodou bylo, že je to tak vysoko, takže mě z dola asi nikdo neuvidí, ale pokud mě někdo uvidí odtud, asi se budou hodně divit. Chytil jsem si vlasy do ruky, aby mi nevlály dolů, protože by to šlo moc vidět a pomocí chakry jsem se přichytil stěny budovy. Opatrně jsem nakouknul oknem dovnitř, bylo tam hodně lidí, ale ona tam nebyla...

4 Re: Sushi bar za Sun Feb 26, 2012 2:56 pm

Kimiko

Mizukage
Shinobi

Konečně jsme ho našli. Někdo nám u brány omráčil strážné, ale zdálo se, že si nevšiml skrytého Jounina, který vyrušil uspávací genjutsu. Ten pak varoval vedení vesnice. Tedy vedení. Jak se to řekne. Mizukage ani Velitel jouninů nebyli k nalezení. A tak jsme se museli organizovat více méně samy. Teď jsme ho ale konečně našli. Upozornili jsme všechny senzory, kteří teď pracovali na dvěstě procent a jeden našel tohohle chlapíka téměř na vrcholu stěny, jak nakukuje do okna. Tohle rozhodně nebylo normální chování. A ten chlap rozhodně nebyl z našich lidí. Dopadl jsem na střechu a nahnul se dolů, tak abych na něj viděl a on na mě.
"Byl bych rád, kdyby jste se na chvíli obtěžoval se mnou," vyrušil jsem ho z jeho špiclování, připravený téměř na jakoukoli reakci.

Vybavení:
Kunaie, shurikeny, drátky, provázky, bo (japonská bojová tyč), 3x výbušný lístek, 3x kouřová bomba

Elementy:
Primární - Katon
Sekundární - Fuuton
Terciální - Suiton

5 Re: Sushi bar za Sun Feb 26, 2012 3:03 pm

Juuro Kaya-Klon třetí
Trochu jsem sebou cuknul, když jsem uslyšel hlas za mnou.
Sakra! Senzoři, na ty jsem zapomněl, nenapadlo by mě, že budou tak rychli i tady v Kirigakure.
Pustil jsem si vlasy, které teď splývaly dolů, a otočil jsem hlavu na ninju.
"Zdravím. Omlouvám se, že tady takhle visím... Vše se určitě vysvětlí."
Usmál jsem se na něj a pomalounku jsem přešel po stěně budovy a vyšel jsem až na střechu budovy, ruce jsem držel schválně u sebe, aby nemohl vidět, jak formuji pečetě, jakmile mi bude hledět na záda. Hned poté, co jsem byl před ním, okamžitě jsem vytvořil několik pečetí a něco si šušknul. Poté jsem ruce svěsil podél těla a vyčkával na ninju na střeše.
"Ještě jedno use omlouvám..."

6 Re: Sushi bar za Sun Feb 26, 2012 3:20 pm

Naklonil jsem hlavu na stranu. Měl jsem pocit, že jsem toho chlapíka někdy viděl. Jenom tak vědět kde. Zamrkal jsem a radši to vyhnal z hlavy teď jsem se musel soustředit na přítomnost.
"Ano, vše se jisto jistě vysvětlí a vám bude mezitím poskytnuto luxusní ubytování v jedné z našich cel," vykročil jsem směrem k němu, s úmyslem chytit ho za ruce, aby měl menší možnost se bránit, kdyby si to býval rozmyslel.

7 Re: Sushi bar za Sun Feb 26, 2012 3:32 pm

Juuro Kaya-Klon třetí
"No, trochu hrubé zacházení, ale dá se to pochopit, když jsem zde tak vtrhnul..."
Natáhl jsem k němu ruce a nechal se za ně chytit.
"Omlouvám se, ale bohužel mám jiné plány."
Mé tělo se najednou změnilo v obřího hada, který se nejprve obmotal kolem ninjovy ruky a poté i kolem celého těla.
"Sssse mnou ssssi nehraj!"
Rozsyčel se had, který se vytvořil z mého těla a začal škrtit ninju. Pěkně se mu obmotal kolem celého těla i kolem krku a už jen stačilo utahovat smyčku. Bylo to opravdu velmi rychlé, navíc okolí všude kolem najednou zčernalo.

8 Re: Sushi bar za Sun Feb 26, 2012 3:43 pm

Co to sakra?
Pokusil jsem sebou škubnout, ale nijak to nepomáhalo. Pomalu jsem se začínal dusit.
To černé okolí to je... genjutsu?
Zavrčel jsem. Nikdy jsem nebyl dobrý v rušení genjutsu. Jediné co jsem teď mohl zkusit bylo se prostě roztéct. Použil jsem Suika no jutsu a doufal, že to bude fungovat.

9 Re: Sushi bar za Sun Feb 26, 2012 3:48 pm

Juuro Kaya-Klon třetí
Najednou jsem se zastavil, jelikož začal klást odpor. Na obyčejného pěšáka nebyl až tak pitomý. Ale na mě neměl.
"Chytrý vojáššššek! Ale já na tebe nemám čassss, mám tady jinou práci."
Zasyčel had, a jakmile mu po těle začal protékat onen ninja, zastavil se, jakoby dostal křeč a jeho tělo se proměnilo v podivnou hmotu, která podebrala zvodnatělé tělo a uzavřela ho v kulovité nádobě. Jednoduše jsem jej uzavřel do pevné skleněné nádoby, ve které byl pouze on, žádný vzduch navíc, díky tomuto jsem mu zabránil ve zpětné transformaci.
"Bohužel... Tímhle to končí!"
Ozval se můj normální hlas ze všech stran a nádoba začala kapalinu uvnitř tlačit, čímž vyvolala tlak. Ale po chvíli jsem se zastavil, jelikož by vytvořený tlak nádobu rozdrtil, zastavil jsem se kousek před touto hranicí a tímto jsem zde ninju uvěznil.

10 Re: Sushi bar za Sun Feb 26, 2012 3:54 pm

Tohle jsem opravdu nečekal. Uvnitř jsem supěl vzteky, ale to bylo asi tak všechno, co jsem mohl dělat. Skleněná nádoba, která na mě tlačila ze všech stran byla pořádně nepříjemná.
"Jak jsem se mohl nechat takhle chytit? Já blbec..."
Mělo to ale jednu výhodu. Tohle genjutsu alespoň nekončilo smrtí.

11 Re: Sushi bar za Sun Feb 26, 2012 4:04 pm

Juuro Kaya-Klon třetí
Ve skutečném světě jsem se ninje jen dotknul a to aktivovalo mé genjutsu. Okamžitě se sesunul k zemi a já se usmál.
"Takže už o mě víte... Sakra! Co teď? Když tě nechám žít, povíš jim, jak vypadám atd..."
Zhluboka jsem se nadechl a otráveně jsem protočil oči. Chytil jsem ninju za ruku a omotal si jeho ruku kolem krku, zvedl jsem ho a přidržoval jsem ho, jako by byl opilý.
"Víš, není to nic osobního, člověče. Prostě sis vybral špatnou dobu a špatné místo. Tak už to na světě chodí, tak si neztěžuj."
Přišel jsem s ním až k okraji střechy. Byla to teda sakra výška. Ještě jednou jsem se zadíval na niju a poté jsem se nahnul tak, aby přepadl, když pustím jeho ruku.
"Sayonara kámo."
Pustil jsem jeho ruku a jeho tělo se naklonilo a přepadlo přes střechu. Trošku jsem se zapřel, aby mě nestáhnul dolů, ale co by se vlastně stalo, vždyť jsem jenom klon... Chvíli jsem se díval, jak letí dolů a konec jsem teda vidět nemusel. Postará se to o rozruch a to mi dá čas zmiznout. Rychle jsem tedy skočil na střechu další budovy a zmizel odtud. (Přesnu)

12 Re: Sushi bar za Thu Mar 01, 2012 5:53 pm

Shimonu

Velitel Jouninů
Zase som potreboval odľahčiť svoju peňaženku ale hlavne som potreboval naplniť svoj prázdny žalúdok. A tak som neváhal a vstúpil som do známeho Sushi Baru. Sadol som si a klasicky si objednal viac jedla akoby pre jedného bolo zvykom. Moja porcia vyzerala tak pre troch minimálne. Ale po tom čo mi to doniesli som sa poďakoval a pustil som a do toho.
Pfff... zase som minul kopu peňazí... mama by nebola na mňa moc hrdá... rozmýšľal porpi jedení. Po pár sústach prestal jesť a vzal si šálku čaju a znova sa do toho pustil. Jedla ubúdalo a hlad pomaly mizol.

A-Rank
Water Release: Bubbles Technique – Suiton: Awa no jusu – Voda:Bublinková technika
B-Rank
C-Rank
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu

Učím sa:

13 Re: Sushi bar za Sat Mar 03, 2012 11:41 am

Shimonu

Velitel Jouninů
Po dojedení pár tanierov sushi som bol zase najedený doplna. Teraz som si spomenul že som si pred misiou chcel po prvýkrát privolať svojho summona ktorý slúžil môjmu otcovi a teraz mal byť môj. Pečate som už vedel, podpísaní som vo zvitku bol a teraz stačí ho len prvý krát privolať. Najlepšie v pokoji doma. A tak som vstal zaplatil a poďakoval za jedlo a odchádzal pomaly na miesto kde si to budem môcť skúsiť. (Presun)

A-Rank
B-Rank
C-Rank
D-Rank
Awa Shushin no jutsu
E-Rank
Nawanuke no jutsu
Bunshin no jutsu
Kakuremino no jutsu
Henge no jutsu
Kawarimi no jutsu

Učím sa:

14 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 9:10 pm

Byla jsem nervózní a měla jsem opravdu hlad. Nemohla jsem snést Shirovu vyrovnanou chůzi a v duchu jsem jí srovnávala se šnekem, který se táhnul vedle nás. Samozřejmě, že Shiro byl rychlejší, ale v mých očích se jevili oba stejně rychlí, ba co víc, šnek mi připadal o nějaký ten milimetr vepředu. Trochu jsem ho předběhla. Nenechal se zahanbit a předběhl mě. To jsem brala jako osobní urážku a zrychlila jsem, abych byla zase před ním. Když jsme konečně dorazili do zdejší restaurace, oba dva jsme běželi. Celý udýchaná jsem zasedla ke stolu. Vydýchávala jsem, smála se a při tom si položila ruku na srdce, protože ráda 'poslouchám' jeho zběsilý tlukot.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

15 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 9:20 pm

Shiro

Genin
Po běhu jsme nebyl zas tolik udýchaný, což bylo výsledkem nekonečných tréninků. Stále jsem měl na tváři úsměv, jako vždy. Po běhu jsme však dostal hlad taky, takže jsem si objednal a pak nepřítomně koukal do stropu, jak bylo moji oblíbenou činností. Dělal jsme to pokaždé, když jsem sbíral sílu, nebo čekal na jídlo. Zatím jsem nic neříkal a čekal jsem, jestli nepromluví Saya.

16 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 9:25 pm

Podle jeho chování jsem poznala, že chce, abych něco řekla. Já ale nic říkat nechtěla. Na to jsem byla příliš hladová. Nebo jsem se alespoň mohla vymlouvat, že jsem na to moc hladová. Hladově jsem pozorovala talíř mého milovaného danga a s chutí do sebe hodila první kousek, ještě dřív, než mi ho stačili položit na stůl. S trochou jídla v břiše už jsem mohla říct něco smysluplného.
"Ehm... no...koukej se na mě, když se s tebou snažím mluvit!" pronesla jsem nakonec.
No jo, řekla jsem, že můžu říct něco smysluplného, ne, že to udělám.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

17 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 9:31 pm

Shiro

Genin
Nevidím důvod. Pozorovat tvou tvář při cpání třech kusů danga do úst není nejkrásnější pohled co znám.
Pronesl jsem, no dlouho mi ta vážnost nevydržela a já se svalil na zem s bolestí břicha od smíchu. Výdy mě její výraz rozesmál víc než cokoliv a teď jsem se nemohl bránit. Když jsem po několika pokusech zase vstal, byl jsem už víceméně v pořádku. Setřel jsem si slzu od smíchu a pustil se do jídla. Škádlení jej osobnosti, i když jen ze srandy a neupřímně pro mě vždy byla velká zábava.

18 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 9:37 pm

"Hahaha, sorry, ale od rána jsem nejedla," poznamenala jsem ironicky. "Aspoň tady nesedím jako jedno nejmenované zvíře nad talířem stydnoucího jídla."
Nějakou chvíli jsem se věnovala svému jídlu a dělala jsem uraženou. Když jsem dojedla, tak už jsem to nevydržela, protože jsem náhle neměla co dělat. Pokusila jsem se vymyslet aspoň něco inteligentního, co by nevyprovokovalo další záchvat smíchu.
"Zítra půjdu za mizukage-sama, kvůli přidělení týmu. Jdeš se mnou?" Řekla jsem to naprosto klidným, vyrovnaným hlasem. (Takovým, který použije dítě před dveřmi ordinace, když ví, že se tomu očkování stejně nevyhne.)

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

19 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 9:44 pm

Shiro

Genin
Měl jsme to v plánu, takže jdu. Mohla by to být sranda. Bude to příležitost poznat někoho nového. Netěšíš se?
Zeptal jsem se s pohledem směrovaným jinam, než byla ona. Věděl jsem. že tuhle tému nemá ráda, takže jsem se o ní pokoušel mluv co nejnormálněji. Někdy jsem si připadal až moc ohleduplně a někdy mě dokonce napadlo, že jí tím rozmazluju.

20 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 9:52 pm

"Ani ne," odpověděla jsem popravdě. "Ale tak co, stejně tam budu muset jít. Čím dřív, tím líp, aspoň to budu mít za sebou. Možná vážně potkám nějaký fajn lidi..." řekla jsem ne moc přesvědčivě.
Věděla jsem, že jeho nepřesvědčím. Ta poslední slova byla adresována především mě, i když tomu nic v mém hlase nenasvědčovalo. Trochu to i zabralo, i když můj pesimistický názor nemohlo nic změnit.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

21 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:00 pm

Shiro

Genin
Jsi... pesimista. Někdy je vážně těžké pochopit tě. Máš štěstí, že jsem kdo jsem, jinak bych ti pravděpodobně musel jednu napálit, protože tvé myšlenky jsou nakažlivé. Pokud se bojíš, přiznej si to a tvůj strach tě udělá silnější. Ve světě shinobi je to slabost, no tady je to síla, která tě nutí pokračovat a zbavovat se ho. Zvedni hlavu a vykroč přímo. Zapomeň na všechno, co se kdy stalo. Pokud bude třeba, staň se novým člověkem a svůj strach ber jako novou sílu!
To, že bych něco takového řekl jsem od sebe nečekal, no měl jsem v plánu to dotáhnou co nejdál, takže jsem ji ještě slabě, jen jako gesto bouchl do čela. Nenáviděl jsem, když se zavírala víc do sebe a všeho se bála a odmítala.

22 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:03 pm

"Mluvíš jako kniha," upozornila jsem ho nepříliš jemně. No, něco na té jeho přednášce bylo. Ale přesto...
"Nejsem pesimista jen tak od přírody. Mám důvod, a ty to víš. Ale tohle tady nechci řešit..."
Všimla jsem si, že oba dva už máme dojedeno, tudíž bychom měli hezky vypadnout. Aby to nebylo trapný, že jsme tady jenom proto, že venku je hnusně, objednala jsem si ještě sklenici čisté vody.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

23 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:10 pm

Shiro

Genin
Ničíš mi sebevědomí. Doufal jsem, že se mi sesypeš u nohou a řekneš děkuju.
Odpověděl jsme na její poznámku a pokračoval.
O tvých důvodech vím a to je to, proč ti to říkám. Jendou jsem ti řekl, aby ses s tím vyrovnala a pokračovala jako ninja, takže víš proč tak mluvím.
Nebyl jsem k ní sice nejmilejší, no to také patřilo k mému způsobu zvedání nálady. Po očku jsem se podíval ven. Pokud začne pršet, půjdu si sednout někam ven na lavičku.

24 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:18 pm

"Promiň, nechtěla jsem ti kazit plány," ušklíbla jsem se. Neměla jsem ráda, když o tom mluvil. Napadl mě téměř geniální způsob, jak změnit téma hovoru. Vážně jsem mu padla k nohám a dramatickým hlasem odříkala:
"Jsem ti vděčná, Shiro, nyní vidím svět v mnohem světlejších barvách. Tvůj optimismus mi dodal odvahy!" Lidé se na nás trochu divně koukali, když jsem tam na celé kolo vyřvávala tyhle pitomosti. Začala jsem ho chválit ještě dalšíma kravinama, zatímco jsem mu pod stolem tajně svázala tkaničky. Počítala jsem s tím, že když na to přijde, bude mít radost, že už nemám pesimickou náladu. Když na to nepřijde, budu mít zase radost já. Nečekala jsem, že by tenhle dětský vtip zabral, i když byl proveden přímo dokonale, chtěla jsem se jen zbavit nepříjemného rozhovoru.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

25 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:25 pm

Shiro

Genin
Nemáš zač.
Odbil jsem ji a nevinně koukal někam, kde nic nebylo. Snažil jsem se vypadat uklidněně, i když jsme byl rád, že už je v pořádku. Začínal jsem se nudit, takže jsem přemýšlet co dalšího bych mohl říct.
Kdybychom byli zařazeni do stejného týmu, brala bys jako dalšího víc holku, nebo kluka?
Prohodil jsme jen tak mimochodem. I když to nebylo oblíbené téma, zajímal jsem se o to.

26 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:30 pm

"To je jedno," pokrčila jsem rameny a vrátila se zpátky na svoje místo. Stále jsem nemohla uvěřit, že mi to vyšlo. "Ve většině týmů jsou dva kluci...nebylo by na škodu být originální a mít to naopak," napadlo mě.
Snad přece jen budeme zařazeni do stejného týmu. To by bylo vážně super. Při té myšlence se mi na tváři objevil upřímný úsměv, který skvěle zakryl ten škodolibý, který tam byl před ním.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

27 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:33 pm

Shiro

Genin
Hehe, copak se nebojíš, že bych se mohl zamilovat?
Začal jsme žertovat.
A když už jsme u blbostí, rozvaž mi ty tkaničky. Bolí mě koleno, takže se mi nechce klekat.
Zmařil jsem jí plány a zase jsem se rozesmál. Když jsem nad tím přemýšlela, vždy jsem se v její přítomnosti dobře bavil, i když byla její povaha trochu odlišná od mé.l

28 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:39 pm

"Tvůj milostný život mě nezajímá," odfrkla jsem si, "nebo snad chceš, abych žárlila?"
Ty tkaničky jsem mu klidně rozvázala. I když na to přišel, můj plán se povedl. Normálně jsme se bavily, žádné hloupé psychologické přednášky. Ještě nikdy jsem nepřemýšlela o tom, že bych se Shirem mohla něco mít. Žili jsme spolu, smáli jsme se spolu... až dosud jsem ho stejně měla jenom pro sebe, takže to bylo jedno. Raději jsem se tou myšlenkou dál nezabývala. Vím, že mě má přečtenou a kdybych v tom pokračovala, mohl by mě odhalit.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

29 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:43 pm

Shiro

Genin
Žárlit? Vážně bys něco takového dokázala?
Pronesl jsme sarkasticky, i když se smíchem. Rád jsem jí pošťuchoval a tyhle věci byli vždy hrozná sranda. Nijak moc jsem nad tím nepřemýšlel, i když mě její odpověď trochu překvapila. Nečekal jsem, že by odpovídala tak chladně, ale byl jsem rád že, se mnou mluví normálně.

30 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:49 pm

"Já náhodou umím skvěle žárlit," nafoukla jsem se. "Jinak...neměli bychom jít někam jinam? Vypadá to trochu blbě, když tady sedíme jen tak a nic si neobjednáme... a mě už nezbylo moc peněz, nechci všechno utratit za jídlo."
Kromě toho jsem si všimla, že venku spadlo pár kapek deště. Shiro ho miluje, nebyl pochyb, že jakmile si ho všimne, už ho tu neudrží ani deset námořnických lan.

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

31 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:52 pm

Shiro

Genin
Myslím, že máš pravdu. Vyjímečně.
Nahodil jsem nevinnou tvář a v rychlosti se postavil. Pak mi tvář zvážněla a já zavřel oči. Uslyšel jsem slabí zvuk a pak jsem oči otevřel. Podíval jsem se ven a přesně jak jsem čekal, pršelo. Kapka za kapkou se snášeli k zemi a vytvářeli na zemi tmavé fleky. Zhluboka jsme se nadechl. byl jsem teď plný energie a vykročil jsem ke dveřím.

32 Re: Sushi bar za Fri Mar 09, 2012 10:54 pm

Povzdechla jsem si. Já mu tady vyprávím o svých finančních problémech a on si klidně odejde bez placení. No nevadí...zaplatila jsem za nás oba, on mi to někdy vrátí. Potom se rozhlédla, abych zjistila, kde je a vydala jsem se za ním.
(přesun)

Techniky:
Spoiler:
E-rank:
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu

[spoiler]D-rank:
Kuchiyose no Jutsu

Můj životopis

33 Re: Sushi bar za Sun Mar 18, 2012 9:29 am

Juuro Kaya-Klon třetí
Obdržel jsem informace a okamžitě jsem se proměnil na kaluž vody, již mě více nebylo potřeba... Konečně jsem našel to, co jsem hledal...

34 Re: Sushi bar za Sun May 27, 2012 1:09 pm

Shiro

Genin
Potulování po ulicích už bylo více než dost. Měl jsem celkem hlad a nebyl jsme si jistý, jestli doma vůbec něco máme. Po cestě tam jsem ale narazil na tenhle bar. Ani chvíli jsem neváhal a rychle jsem vstoupil, jako bych snad měl obsadit poslední volné místo. Byla tu cítit rybinou, stejně jako v každém sushi baru, ale vypadalo to tu dost hezky. Sedl jsem k pultu a objednal jsem si jídlo a tiše jsem seděl. Času bylo dost.

35 Re: Sushi bar za Tue May 29, 2012 5:44 pm

Shiro

Genin
Sushi jsme měl dost na nejbližší měsíc. Zaplatil jsem a pomalu kráčel ven. Přemýšlel jsem, jestli už Saya skončila s tréninkem. Měl jsem v plánu trénovat taky, takže jsem se pomalým krokem vydal na obvyklé místo.

-přesun

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra: