HRA BYLA SPUŠTĚNA!

You are not connected. Please login or register

Hokage Monumenty

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1 Hokage Monumenty za Fri Feb 17, 2012 9:10 pm

Místo, bez něhož by Konoha nebyla Konohou. Monumenty slouží nejen jako zajímavost obdivována turisty, hlavy Kage jsou neustálou připomínkou legendárních shinobi, kteří Konohu ochraňovali kdysi dávno před námi. Z tohoto místa je nejlepší výhled a je jako stvořené pro odpočinek, nebo meditaci.

Jutsu:
Hiraishin no Jutsu - Technika létajícího boha hromu (S)
Fuuton: Rasen Shuriken - Živel vítr: Sférický Shuriken (S)
Jikuukan Kekkai - Časoprostorová bariéra (S)
Rasengan - Rotující sféra (A)
Keiyaku Fūin - Omezující pečeť (A)
Fūka Hōin - Technika zapečetění ohně (B)
Sain Fūinjutsu - Technika pečetního znamení (B)
Shikoku Fūin - (C)
Shunshin no jutsu - Technika problesknutí (D)

Vybavení:
Hiraishin kunai, výbušné lístky, shurikeny, oslepující bomba

Živly: Jeden hlavní (fuuton)

Učím se:
Ōdama Rasengan - Obří rotující sféra (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Fūja Hōin
- Technika zapečetění zla (A) do 23.5 (kage bonus 20.5)
Shiki Fūjin
- Pečeť boha smrti (S) do 27.5 (kage bonus 25.5)
Zobrazit informace o autorovi

2 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 19, 2012 4:21 pm

Dorazila jsem na monumenty, vždy se tady nejlépe přemýšlelo, utřídily se myšlenky a ten výhled! Tohle místo jsem obdivovalo, přišlo mi jakýmsi způsobem magické, sedla jsem si na hlavu třetího Hokageho a kochala se výhledem na vesnici. Vesničané mi z té výšky připadali jen jako malé pohybující se tečky.
I z téhle dálky jsem zahlédla zřetelně budovu Hokageho, jak se majestátně tyčila uprostřed vesnice. Pozorovala jsem znak Ohně a nechala, aby mi vítr, který se tudy prohnal rozcuchal valsy, bylo to svým způsobem uklidňující a dodávalo mi to pocit svobody, nespoutanosti. Znovu jsem roztáhla rty v široký úsměv a dál pozorovala každodenní chod vesnice, jen jako tichý, nikým nespatřený, pozorovatel...

3 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 19, 2012 5:15 pm

Neiro Uzumaki

Velitel Jouninů *A
S jemným úsměvem jsem procházela vesnicí až mě teď už líné kroky zavedly k monumentům. Jaké bylo mé překvapení, když i tady jsem narazila na tvář známou z fotografie. Dívka vypadala zamyšlená. Dalo by se říct, že si nejspíš ani nevšimla mého příchodu.

"Yosh," zamumlala jsem, když jsem se ocitla za jejími zády. "Nádherný výhled, má drahá, ale nemáš chuť ho pro tentokrát vyměnit za tréninkové místnosti a první schůzku se svým týmem?" šibalsky jsem na ni mrkla.
"Tvé jméno znám, představovat se nemusíš. Mé je Uzumaki Neiro. Jsem velitelkou Jouninů v Konohakure a od dnešního dne i tvůj sensei. Vítej v týmu jedna."

4 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 19, 2012 5:28 pm

Nevšimla jsem si ničího příchodu, prostě jsem jen se dívala před sebe, a když jsem zaslechla, že na mě někdo promluvil, jen nepatrně jsem sebou cukla, díky překvapení. Rozhodně se mi nelíbilo, že mi někdo stojí za zády a já o tom vůbec nevím. Proto jsem se otočila, a když jsem zaslechla, co říká, koukala jsem ještě vyjukaněji.
"Dobrý den, eh s týmem jedna? Tak, to bych asi měla říct jen, těší mě Neiro-sensei!" Usmála jsem se aktivně, zjevně jsem už byla kompletně probraná. Tým?! Já jsem v týmu? Yatta! V duchu jsem jásala.
"Hmm a kde se s ostatními z týmu setkáme? V oněch tréninkových místnostech?" Zeptala jsem se, ale ne nijak dotíravě. Přeci jen, byl to můj sensei a autorita a z takových lidí jsem respekt měla.

Techniky:
Techniky Akademie/ E-rank
Shunshin no Jutsu - D
Fuuton: Reppuushou - C
Fuuton: Daitoppa - C

Pozn. Shiori oplývá až brutální ničivou silou.

5 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 19, 2012 5:35 pm

Neiro Uzumaki

Velitel Jouninů *A
"Prozatím jen s jedním. Poslední člen týmu se ještě neukázal," odvětila jsem s jemným úsměvem.
Milé, velmi milé... Vypadá to, že vést tým nebude zase taková zátěž. Dokonce se na naše mise začínám těšit.
"Pokud nemáš nic proti, můžeme vyrazit," dodala jsem ještě a mezi řečí jsem se stihla pořádně protáhnout. S mou obvyklou leností bych teď nejraději ležela na střeše sídla klanu Uzumaki a sledovala probouzející se hvězdy.
Ale i tohle mohl být zajímavá činnost. Nečekala jsem, zda-li mne následuje, a pomalu jsem se vydala k tréninkovým místnostem, abychom nenechali Yukia dlouho čekat.

(Přesun)

6 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 19, 2012 6:30 pm

Jen jsem přikývla, ještě naposledy vrhla kradmý pohled na vesnici, jak se teď celá rozzářila barvami, když totiž přišel večer, Konoha vždy oživně. Na tváři mi hrál další široký úsměv a já hned potom následovala Neiro, do tréninkových místností. Zajímalo by mě, jací budou ostatní.
(Přesun.)

Techniky:
Shunshin no Jutsu - D

7 Re: Hokage Monumenty za Fri Feb 24, 2012 11:59 am

Po dlhom blúdení v uliciach Konohy som sa rozhodol zájsť tu. Ani neviem čo, ale niečo ma viedlo aby som sem prišiel. Pohľadom som prešiel po hlavách všetkých Hokágov tejto dediny. Sám som sa posadil na hlavu Yondaimeho, ktorého rýchlosť ma už od malička fascinovala. Sledoval som Konohu a rozmýšľal som nad všetkým, čo sa stalo odkedy ma pridelili do týmu. Po chvíli som sa jemne usmial a pohľad som zamieril do okna Hokageho kancelárii. Aj z tejto dialky som videl Néé-chan ako sedí za hŕbou papierov. Zlomyseľne som sa uškrnul.

Spoiler:
~Techniky~
Katon: Goukakyouu (C)
Katon: Housenka no jutsu (C)
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)

8 Re: Hokage Monumenty za Sat Feb 25, 2012 6:42 am

Pozorne som sledoval okno od Hokákeho kancelárie. Videl som ako sa Senseika baví s Né-chan. Možno sa bavia o misii. A možno nie.. Ksóó.. Pokúšal som sa niečo vyčítať z pier, ale keďže boli ďaleko mal som problém rozoznať kto je kto, a nie ešte čítať z pier. Po jej odchode sa mi v hlave vírili myšlienky ohľadne misie. Som zvedavý čo nám dala, no ak to bude nejaký zber, alebo venčenie mačiek a psov... Nech zabudne že to budem robiť. Pomaly som si ľahol na chrbát a sledoval som nebo. Po chvíli sa mi nejakým zázrakom podarilo zaspať.

-----------------------------------------------
Ráno:
He?! prudko som otvoril oči a nechápavo som otáčal hlavou. Kde to som? dezorientovane som sa obzeral po mieste kde som bol. Ja som zaspal? Mama ma zabije! vykríkol som a upaľoval som smerom domov.

~Presun~

Spoiler:
~Techniky~
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)

9 Re: Hokage Monumenty za Sat Feb 25, 2012 6:47 pm

Vystoupala jsem těch několik set schodů vedoucích sem a pak se úlevně pousmála. Ani nevím, co mě sem pořád tak táhlo. Pravděpodobně výhled, to, že takhle můžu pozorovat všechno dění okolo, tiše, nenápadně. A taky, že se tu nejlépe přemýšlí! Proto jsem si myslela, že teorii pochopím leda tak na tomhle místě!
Znovu jsem se zakřenila a nechala kolem sebe prohnat večerní větřík, rozvířil mi vlasy, ale to mi nevadilo, vítr jsem měla vždycky ráda. Ušla jsem pár kroků a zastavila se až na hlavě Godaime Hokage, od té doby, co jsem měla možnost podívat se do knihovny se stala mým vzorem. Jedna ze tří legendárních Sanninů oplývající ohromnou silou, jedna z nejlepších Mediků, žena schopná obětovat samu sebe pro dobro vesnice.
Pousmála jsem se, aspoň trochu jsem se jí až vyrostu chtěla podobat! Fascinovala mě. Zavrtěla jsem hlavou, abych se trošku vrátila do reality a konečně se posadila do tureckého sedu, odtrhla pohled od vesnice hrající všemi možnými barvami.
Rozevřela jsem svitek, jako kdyby byl něco posvátného, ale pro mě byl, začetla jsem se do prvních řádků, hvězdy mi poskytovaly aspoń mdlé světlo, které jsem potřebovala. Lehce jsem se zamračila, snažila jsem se pochopit teorii a naučit se ji nazpaměť, právě tady na tomto místě.

Techniky:
Shunshin no Jutsu - D

10 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 26, 2012 2:28 pm

"Ummm!" Zamumlala jsem nesouhlasně, když mi prudké sluníčko udeřilo do obličeje a donutilo mě se tak prubudit. Zívla jsem si a protáhla se. Podívala jsem se po svém okolí, svitek s technikou ležel rozevřený vedle mě. Vyhoupla jsem se do sedu a zamžourala na Konohu.
Byl krásný den, sluníčko svítilo o sto šest a ačkoliv mě vzbudilo, musela jsem se usmát. Vstala jsem, srolovala svitek a dala ho do brašničky na boku. Založila jsem ruce v bok a sledovala z vršku Konohu. Lidé jako malé tečky chodili sem a tam, zakřenila jsem se a během chvilky monumenty opustila.
Šla jsem se projít po vesnici a taky konečně techniku vyzkoušet v praxi! "Yooosh!"
(Přesun.)

Techniky:
Shunshin no Jutsu - D

11 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 26, 2012 7:42 pm

Pomocí Hiraishinu, jsme se objevili na hlavě Godaime Hokage. Jednalo se o jedno z míst, která jsem měla označená svou pečetí. Rozhlédla jsem se a když se zdálo, že nás nikdo nevyruší, pustila jsem toho malého pyromana a zkoumala ho pohledem.

Jutsu:
Shikoku Fūin - (C)

Vybavení:

Učím se:
Fūja Hōin
Shiki Fūjin

12 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 26, 2012 7:46 pm

Heh? dopadol som na zadok. Ako slniečko som sa usmial na Né-chan. No ten pohľad ma zarazil. Ja idiot... Teraz budem mať problém. Ksóó, musím niečo vymyslieť.. Ja... Ja som.. Nechcel.. Ono ... Ehm... Chytilo sa to a .. Ja som nevedel čo robiť. Vykoktal som sa. Radšej som si mohol vymyslieť niečo o nukeninovy, alebo... Niekom.. Nie o mne...

Spoiler:
~Techniky~
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)

13 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 26, 2012 7:49 pm

Pozorovala jsem už jen běžnou záři svítících oken, která patřila sídlu Hyuugů. Tedy tu záři, která byla vidět přes stoupající dým.
"Nao? Můžu jednu otázku?" pravila jsem a otočila se opět přímo k němu.
"Co pro tebe znamená Konoha?"

Jutsu:
Shikoku Fūin - (C)

Vybavení:

Učím se:
Fūja Hōin
Shiki Fūjin

14 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 26, 2012 7:58 pm

Kde sa to pozerá? pozrel som sa tím smerom aj ja. A videl som Hyuuga štvrť. Znovu ma pichlo pri srdci. To čo sa tam stalo, som nemal v pláne.. Dúfal som že mi odpustia, a myslel som ako im to splatiť.. No zarazila ma jej otázka. Konoha? zamyslel som sa a znova som hodil ten svoj známi "inteligentný" výraz. No po chvíli povolil. Chcel som povedať.. Domov... Ale nezdalo sa mi, že by som tím vyjadril všetko. Hlavne domov... Miesto kde žijem.. poškrabal som sa na temene hlavy. Viac som slovami nevedel vyjadriť. Kde žijú moji priatelia...

Spoiler:
~Techniky~
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)

15 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 26, 2012 8:02 pm

Na tváři se mi objevil milý úsměv, protože mě jeho odpověď skutečně potěšila. I když nebyl právě bystrý, bylo poznat, že to myslí od srdce.
"A domov, stejně tak jako přátele, chceme přece chránit. Ne ničit. Není to pravda?"

Jutsu:
Shikoku Fūin - (C)

Vybavení:

Učím se:
Fūja Hōin
Shiki Fūjin

16 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 26, 2012 8:07 pm

Usmieva sa? To som musel povedať niečo vážne, ale vážne zaujímavé. Ale čo? nechápal som trochu a chcel som sa usmiať aj ja, ale zas sme sa dostali k tomu ohňu. Je... sklonil som hlavu k zemi.. Ja som nechcel... Vážne... Je Hokage, jej to môžem povedať... A vtedy sa stalo, čo ona určite nečakala. Hokage-sama... Povedal som to.. Povedal... Po prvý krát v živote som ju tak oslovil. Chcel .. Chcel som zosíliť.. Aby som ich ochránil... hlavu som mal stále sklonenú a pocit vo mne ma doslova zožieral.

Spoiler:
~Techniky~
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)

17 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 26, 2012 8:16 pm

Musela jsem se tiše uchechtnout. Bylo mi jasné, že to musela být nehoda.
"Rozumím. Ale dávej pozor ať během tréninku nikoho nezraníš. Včetně sebe samotného. Kdyby ses přepínal, akorát by sis ublížil a strávil spoustu času v nemocnici." dodala jsem a rozcuchala mu vlasy.
"To je asi všechno co jsem ti chtěla říct. Teď upaluj domů a odpočiň si. Tebe a tvůj tým čeká mise."
Poté jsem se otočila k odchodu a doufala, že už se žádný požár konat nebude. Přece jen... poprvé, podruhé, to se to dá ještě omluvit. Ale co dál?

Přesun.

Jutsu:
Shikoku Fūin - (C)

Vybavení:

Učím se:
Fūja Hōin
Shiki Fūjin

18 Re: Hokage Monumenty za Sun Feb 26, 2012 8:24 pm

Pokusím sa Né-chan.. pokúsil som sa o úškrn, no nejak mi nevyšiel. Rukami som si začal upravovať vlasy. Keby len vedela, koľko času ma stálo, dať ich do tejto podoby. No prestal som uprostred procesu. Naníííí?! zakričal som na ňu... A kedy? Kdéééé? no bolo neskoro. Odišla. Čo to? Ako mám sakra ísť na misiu, nevediac kedy? kde? a ako? nechápavom som krútil hlavou zo strany na stranu a rozbehol som sa preč dúfajúc, že stretnem buď senseiku, alebo aspoň jedného člena môjho týmu.

~presun~

Spoiler:
~Techniky~
Ho no Bunshin (C)

Základné E rank

~Kekei Genkai~
Sharingan 1Tomoe

~Učím sa~
Shunshin no jutsu (D)

19 Re: Hokage Monumenty za Wed Mar 07, 2012 6:29 pm

Artas

Genin
Artas Uchiha

Zamyšleně jsem brouzdal Konohou a ani více méně nevnímal kam mířím. O to více mě překvapilo, když jsem stanul na skále, kde byli monumenty. Příroda tu byla relativně neporušený a panoval tu klid. Ovanul mě svěží větřík a z plných plic jsem ho nasál. Rozhodl jsem se tu alespoň na pár chvil zůstat. Seskočil jsem na hlavu prvního Hokageho a tam se pohodlně usadil do tureckého sedu. Celou Konohu jsem odsud měl jako na dlani a lidé vypadali jako o něco málo větší mravenci. Zavřel jsem oči a tvář vystavil dopadajícím slunečním paprskům. Měl jsem tu klid a tak jsem začal meditovat, přesně jak mě to otec učil...

Výška: 195 cm

Techniky:

E rank
Akedemie

D rank

Shunshin no jutsu

C rank

Magen: Kokoni Arazu no Jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu
Katon: Ryuuka no Jutsu
Katon: Endan
Katon: Gōkakyū no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu
Vybavení:
Katana z chakrové rudy s vyrytým drakem, Speciální výbušné kunai, Ocelové speciálně upravené jojo se skrytými čepelemi. Drátky a vlasce. Základní ninja výbava, Rozšířený zdravotnická výbava, lehké a tenké ocelové brnění s chránič rukou a nohou pod oblečením. Jednoduché a hlavně volné oblečení. Tmavý cestovní pláš se znakem klanu Uchiha na zádech.

Vědomosti a inteligence, jsou nejmocnější zbraní člověka.

20 Re: Hokage Monumenty za Wed Mar 07, 2012 7:40 pm

Artas

Genin
Artas Uchiha

Postavil jsem se a následně se protáhl. Strávil jsem tu celkem hodně času takže, jsem vyrazil pryč. Neměl jsem jasný cíl a hlavně jsem nechtěl potkat Hokage a ani toho spratka. Klidným krokem jsem sešel po stěně až dolů a následně pokračoval skrze spletité ulice a uličky Konohy...

PŘESUN

Výška: 195 cm

Techniky:

E rank
Akedemie

D rank

Shunshin no jutsu

C rank

Magen: Kokoni Arazu no Jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu
Katon: Ryuuka no Jutsu
Katon: Endan
Katon: Gōkakyū no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu
Vybavení:
Katana z chakrové rudy s vyrytým drakem, Speciální výbušné kunai, Ocelové speciálně upravené jojo se skrytými čepelemi. Drátky a vlasce. Základní ninja výbava, Rozšířený zdravotnická výbava, lehké a tenké ocelové brnění s chránič rukou a nohou pod oblečením. Jednoduché a hlavně volné oblečení. Tmavý cestovní pláš se znakem klanu Uchiha na zádech.

Vědomosti a inteligence, jsou nejmocnější zbraní člověka.

21 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 08, 2012 6:47 pm

Já i Keiko jsme se objevily na hlavě Páté. Výhled odtud byl jednoduše impozantní. Rozhodla jsem se, nekazit si náladu a vyřešit všechno v klidu.
"Doufám, že netrpíš na závratě." pravila jsem trochu omluvným tónem. Ale opravdu mě nenapadlo lepší místo, kde by se mohla cítit dobře. Pokud bych ji odtáhla do kanceláře Hokage, mohla by být ještě více nervní a to jsem nepotřebovala.

Jutsu:
Shikoku Fūin - (C)

Vybavení:

Učím se:
Fūja Hōin
Shiki Fūjin

22 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 08, 2012 7:20 pm

Nechala jsem se vláčet Hokage-sama a sem tam jsem i popoběhla, abych jí to trochu ulehčila. Každopádně to bylo lepší než tam, kde jsme byli. Trochu jsem se bála, co tady budeme dělat. Ale výhled stál za to, a pokud jsem se bála výšek, ještě jsem na to nepřišla.
"Etoo... Jáá... Asi ne."
Konstatovala jsem polohlasem a těkala jsem pohledem z Hokage na vesnici a z vesnice na skálu před námi. Co tady se mnou bude chtít udělat?

Pozn: Na rameni mám pijavici (Summon)

Info:

Vybavení:

Tři kapsičky připevněné na pásku. Na rukou mám vyztužené kožené rukavice.

Stats:

Učím se: Healing jutsu (C-rank) (3.6.)

23 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 08, 2012 7:23 pm

Poškrábala jsem se na zátylku a rozpačitě se usmála. Jak jen jí to říct, co nejšetrněji?
"Uhm... pokud se nepletu Keiko... nedávno jsi se stala geninem, je to tak?" nadhodila jsem zcela nenápadně. Nemohla ani tušit, jakým směrem se tato konverzace bude ubírat.

Jutsu:
Shikoku Fūin - (C)

Vybavení:

Učím se:
Fūja Hōin
Shiki Fūjin

24 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 08, 2012 7:25 pm

Přiložila jsem si ukazováček k bradě a trochu jsem se začervenala. Sklopila jsem pohled dolů, jelikož jsem se styděla, ale byla to pravda.
"Eto... Ano, asi před 2 měsíci..."
Rychle jsem odvětila a divila jsem se, že jsem byla schopna odpovědět téměř souvislou větou a nezasekla jsem se, jak jsem to měla často ve zvyku.

Info:

Vybavení:

Stats:

25 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 08, 2012 7:28 pm

Nezbývalo mi než pokývat a přejít k té horší části.
"Stále jsi ale nedostala přidělen svůj tým, nepletu se?" vítr mi trochu rozcuchal vlasy, ale nechala jsem to tak.
"Mezi jmény studentů, které mám učit je totiž i to tvé." dodala jsem z úsměvem a čekala jak se na to bude tvářit. Jelikož ani jeden z těch geninů nereagoval normálně, nečekala jsem ani tady nějaký zázrak.

Jutsu:
Shikoku Fūin - (C)

Vybavení:

Učím se:
Fūja Hōin
Shiki Fūjin

26 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 08, 2012 7:30 pm

Zbledla jsem jako stěna, jelikož mě tenhle fakt opravdu šokoval.
"Na-Nani? Já a pod vašim velením? Ale vy jste taková... Schopná, jste Hokage, někdo jako já... Se k vám nehodí..."
Suše jsem polkla a zadívala se do země. Já a pod Hokage-sama? Copak já bych se někdy mohla stát pořádným ninjou? Chtěla jsem jen léčit lidi...

Info:

Vybavení:

Stats:

27 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 08, 2012 7:38 pm

"Tvůj skutečný talent teprve čeká na své objevení. Proto je brzo vynášet soudy." pousmála jsem se. Každý nějak začínal a jaká jsem vlastně byla já v jejím věku? Ach, už si nevzpomínám, a ani si vzpomenout nechci.
"No, myslím, že je načase ti vysvětlit, z jakých osob se skládá tvůj tým. Jsou to... uhm." hledala jsem vhodná slova.
"Baka a Usuratonkachi." rezignovaně jsem si povzdechla.

Jutsu:
Shikoku Fūin - (C)

Vybavení:

Učím se:
Fūja Hōin
Shiki Fūjin

28 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 08, 2012 7:42 pm

Pozvedla jsem obočí a ostýchavě jsem se jí podívala do očí. Byly tak modré... Plné energie. Ne jako ty moje... Jen utíkaly od všeho.
"To... To jsou zajímavá jména..."
Podivila jsem se nad jejich jmény, jelikož se jmenovali jako nadávky. Proto byli tak podráždění, nechtěli se představit? Abych se jim nesmála kvůli jmen?

Info:

Vybavení:

Stats:

29 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 08, 2012 7:51 pm

Poznámku o zajímavých jménech jsem ignorovala. Myslela jsem si, že je Keiko prostě v šoku a že pochopila na koho narážím. Chápala jsem, že není příliš nadšená. Neměla jsem jí to za zlé. Čeká mě vážně perná práce... Sjednotit tento nesjednotitelný tým.
"Pojďme do mé kanceláře. Zapíšu si tě a třeba najdeme nějaké pěkné techniky, které se můžeš naučit." pravila jsem a vydala se pomaličku na cestu.

Přesun.

Jutsu:
Shikoku Fūin - (C)

Vybavení:

Učím se:
Fūja Hōin
Shiki Fūjin

30 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 08, 2012 7:57 pm

Trošku jsem se lekla, když se rozešla, ale chtěla, ať jí následuji a já tomu hodlala vyhovět. Co jiného tady navíc dělat. A celá ta záležitost se senseiem... Bylo to až moc zvláštní...
Přesun.

Info:

Vybavení:

Stats:

31 Re: Hokage Monumenty za Sat Mar 10, 2012 3:18 pm

Vydrápala jsem se co nejblíže k hlavám Hokagů. Potřebovala jsem si přebrat vše, co se dnes stalo a že toho nebylo málo! Yuro-san mě plně vybavil, připadala jsem si v tom kimonu tak důležitě a přitom mi to dávalo najevo, že se ze mě snad stane opravdový medik. Jelikož jsem ještě nechtěla trénovat léčitelská jutsu, ještě jsem bylo trošku utahaná z tréninku na vodě, rozhodla jsem se sednout si na chvíli tady a třeba zítra zkusit to léčitelství a tu sílu. Mohla bych ještě zajít za tím pánem, kterého mi Yuro-san popsal.
Sedla jsem si k zábradlí a dívala jsem se na hlavy... Chtěla bych být jednou tak respektovaná jako oni...

Info:

Vybavení:

Stats:

32 Re: Hokage Monumenty za Sat Mar 10, 2012 3:42 pm

Procházela jsem se pod monumenty a zvedla svůj zrak ke kamenným tvářím. Nahoře seděla známá postavička. Zamávala jsem na ni a vydala se k ní.
"Jak se daří Keiko-chan?"
Nejednalo se o pouhou zdvořilostní frázi, byla jsem skutečně zvědavá na její pokrok.

Jutsu:
Shikoku Fūin - (C)

Vybavení:

Učím se:
Fūja Hōin
Shiki Fūjin

33 Re: Hokage Monumenty za Sat Mar 10, 2012 3:46 pm

Hmm? Zamračila jsem se, jelikož jsem netušila, kdo to na mě volá. Otočila jsem hlavu a byla tam Hokage-sama! Vyskočila jsem na nohu a lehce se jí uklonila.
"Do-dobrý den, Hokage-sama."
Trošku jsem zpanikařila, nečekala jsem, že se tady ukáže a bude se mnou chtít mluvit.
"No já... Trénink už jsem zvládla, do dvou hodin jsem se naučila chodit po vodě a navštívila jsem i nemocnici, kde se mě ujal Yuro-san a zítra začneme s tréninkem.
Ještě jednou vám chci za vše poděkovat."

Uklonila jsem se ještě jednou.

Info:

Vybavení:

Stats:

34 Re: Hokage Monumenty za Sat Mar 10, 2012 4:09 pm

"To zní skvěle. Věřím, že ti to dobře půjde. A neděkuj mě, ale svojí píli." pousmála jsem se.
"Je čas zkusit, jak ti půjde uhýbání. Měly bychom se přesunout na cvičiště." dodala jsem a pomalými kroky se vypravila tímto směrem.

Přesun

Jutsu:
Shikoku Fūin - (C)

Vybavení:

Učím se:
Fūja Hōin
Shiki Fūjin

35 Re: Hokage Monumenty za Sat Mar 10, 2012 4:11 pm

Trošku jsem se začervenala, protože mi to polichotilo. Ale Hokage měla pravdu, uhýbání jsem prozatím ještě nijak neřešila a bylo to jediné, co jsem nemohla trénovat sama. potřebovala jsem k tomu něčí pomoc. Asi to nějak vytušila...
Ještě jsem se ohlédla na vesnici a poté jsem šla za Hokage-sama.
Přesun.

Info:

Vybavení:

Stats:

36 Re: Hokage Monumenty za Sun Mar 18, 2012 10:17 am

Po dlouhém rozhodování mě mé kroky nakonec dotáhly až sem. Cestou jsem přemýšlela, jestli se jít podívat za Naem, ale řekla jsem si, že Keiko se o něj umí postarat mnohem lépe než já, podívat se za ním můžu později, zvládnou to tam i beze mě.
Pousmála jsem se a dorazila jsem k hlavě Páté Hokage a sedla si na ni. Beze slov jsem hleděla na vesnici a přemýšlela. Sledovala jsem obvyklý ruch ulice, viděla malé děti, které pobíhaly sem a tam, z dálky vypadaly jen jako rozmazané šmouhy, ale milovala jsem tu bezstarostnost a klid, milovala jsem, když jsem někomu mohla přičarovat úsměv na tváři, možná proto mě tak těšilo, že Konoha je klidná a lidé v ní šťastní.
Usmála jsem se a zapřela se rukama za sebe, vzhlédla jsem k obloze, bylo zvláštní, sedět tu na hlavě svéhho vzoru, na hlavě sochy legendární kunoichi, která by stejně jako ostatní Hokage dala za svojí vesnici život v sázku, už odmalička jsem chtěla být jako ona, tak proč se mi zdálo, že jsem nějak sešla z cesty svého snu?
Za čím se vlastně honím? Za planou nadějí? Můžu mít snad někdy talent na to, pomáhat a chránit lidi kolem sebe?
Povzdechla jsem si a zavrtěla hlavou, šly na mě moc pochmurné myšlenky.
Baka Shiori, na co to zase myslíš! Jasně, že to zvládneš! Vždycky jsi za svými sny, vždy!
Zakřenila jsem se, nesměla jsem to tak lehce vzdávat, nebyla bych to pak já, kdybych se své naděje vzdala.
"Pffff..." Protáhla jsem, zkřížila nohy do tureckého sedu a s letmým úsměvem na rtech pozorovala vesnici, Tami se mi mezitím usídlila na nohou, hladila jsem jí a přemýšlela o nesmrtelnosti chrousta.

Techniky:
Shunshin no Jutsu - D

37 Re: Hokage Monumenty za Sun Mar 18, 2012 6:34 pm

Zívla jsem a protáhla se, až teď jsem zjistila, že jsem tu proseděla skoro celý den. Pousmála jsem se, shodila si opatrně Tami ze stehen a vstala. Promnula jsem si oči.
"Yosh Tami, půjdeme trénovat, co na to říkáš?" Zazubila jsem se a Tami jen spokojeně zavrněla, což jsem brala jako souhlas.
Naa jsem rušit nechtěla, přeci jenom, byla bych tam houby platná a on je silný dost, takže jsem si vzala do hlavy, že budu trénovat, tak moc, že jednou Yukia porazím! Jednou budu stejně silná jako Godaime..
"Jednou.." Zašeptala jsem do větru a sevřela ruce v pěst, podívala jsem se na vesnici, která teď hrála všemi barvami, jak se pouliční lampy v ulicích rozsvěcovaly. Přinutilo mě to úsměv ještě rozšířit, pak jsem se vydala pryč, i s Tami.
(Přesun.)

Techniky:
Shunshin no Jutsu - D

38 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 22, 2012 3:19 pm

Pospíchala jsem do nemocnice, ale nemohla jsem si odpustit, neprojít se tady a alespoň koutkem oka si neprohlédnout tváře bývalých Hokage.
Na chvíli jsem se zastavila a uvažovala jsem, jak šílená zodpovědnost na těchto lidech ležela. Bylo to až strašlivé, tolik životů závisejících jen na jedné osobě.
Najednou mi kolem hlavy proletěl holub a já málem vyletěla z kůže, jak jsem se lekla. Přistál na lavičce kousek odtud a já k němu přispěchala, měl na nožce zprávu a bylo tam napsáno "Pro Keiko-chan".
Udivila jsem se a pomalu jsem sundala zprávu z holubovy nožky a přečetla jsem si ji. Byl to Yuro-san... Dnes bohužel neměl čas, takže mi promine trénink a můžu teda dělat něco jiného.
Bylo to až k nevíře, ale dnes se mi to opravdu hodilo... Sedla jsem si tedy na lavičku a uvažovala jsem, co budu dělat...

Info:

Vybavení:

Stats:

39 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 22, 2012 3:30 pm

Kensei

Genin
Pomalu prohledal celou vesnici, ale vždy když potřebujete někoho najít, samozřejmě se ti dva museli někam zakopat. Přesto mu to nevzalo veškeré odhodlání, v Ichiraku nikdo nebyl, v nemocnici také ani jeden z nich, i když by tam osobně rád poslal oba dva. Nakonec se rozhodl zajít podívat k monumentům, i když sem skoro nikdy nechodil, neznamenalo to, že ostatním to cítí stejně. A konečně nalezl jednu z pohřešovaných osob. Povzdechl si a použil svou neuvěřitelnou rychlost na genina, aby se objevil s rukama v kapsách vedle keiko. mezi ně by se vešel ještě jeden člověk, a on neseděl, nýbrž stál vedle lavičky.
Povzdechl si a chvíli se nutil, než na ní začal mluvit.

"Zdravím... posílá mě Hokage-sama... mám ti vyřídit zprávu. Má pro nás misi... mám vás k ní přivést... tebe a Artase... více vám nejspíš chce říci sama. Ale Artas není k nalezení... netuším, kam mohl zmizet... "

Mluvil velmi pomalu a zdlouhavě, vypadal, že mluvit ho na ní vyčerpává, bylo to těžké sebezapření. Musel na sobě pracovat, ale ona to asi nikdy nepochopí.

Rank E → henge (proměna); kawarimi (nahrazení); kakuremi (plášť); bunshin (falešný klon); Nawanuke (pouta)

Rank D → Problesknutí (Shunshin no jutsu )

Rank C → Manipulated_Shuriken_Technique; Finger_Engraving_Seal
Lion_Combo; Shadow_Shuriken_Technique
Raiton: Senbon, Konoha-Ryu Yanagi
trenuje: Ken Rendan (vysvětlí někdo?), od 1.červ Heavenly Slicer

Výbava:

Zbraň upnutá na zádech: katana s rudou rukojetí (dárek Neiro).

Ostatní: Základní ninja vybavení, základní lékařské vybavení, šátek přes ústa, kovový náramek (chránič - pravá ruka), zvláštní typ kunaie - který našel na cvičišti, ocelové lanko

Na rameni: kapesní opica - Momo

BODY:

40 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 22, 2012 3:49 pm

Chvíli jsem koukala do blba a pak jsem si všimla postavy. Byl to Kensei...
Uvažovala jsem, jestli po něm skočit, utéct, nebo se proměnit v šutr a nechat ho tak... Nakonec zvítězilo slušné chování, a ač nerada, zůstala jsem sedět na místě a dívala jsem se úplně jinam. Sdělil mi, že pro nás má Hokage-sama misi. Musela na tom být opravdu špatně, když posílala takovéhoto poslíčka. Ale co jsem měla dělat.
Sjela jsem pohledem na něj a chvíli jsem se odhodlala k tomu promluvit.
"Nazdar... Rozumím".
Hodila jsem si nohu přes nohu a koukala na hlavy Hokage. Po chvíli mi došlo, že by asi chtěl poradit, kde toho kluka hledat.
"No na mě se nedívej, já ani nevím, kdo to pořádně je."

Info:

Vybavení:

Stats:

41 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 22, 2012 3:58 pm

Kensei

Genin
Když pozoroval její mimiku, a rozpoložení těla uhádl snadno z detailů jejího chování, že ho nevidí nikterak ráda. Na chvíli jakoby se zamyslel, sklopil hlavu. Zavřel oči a pak dodal.

"On je opravdový uchiha... nebo jsi se nebála jeho znaku?"

oči otevřel a dodal.

"...chci aby jsi věděla jednu věc... Hokage-sama mi předložila plán mise... a jméno lékařského ninji... jsem doporučil já... "

otočil se k ní zády, jako že je na odchodu.

"...pokud máš jít s námi... musíš se snažit jako já... jako Artas... aby jsme co nejvíc spolupracovali... to je vše..."

Rank E → henge (proměna); kawarimi (nahrazení); kakuremi (plášť); bunshin (falešný klon); Nawanuke (pouta)

Výbava:

Ostatní: Základní ninja vybavení, základní lékařské vybavení, šátek přes ústa, kovový náramek (chránič - pravá ruka), zvláštní typ kunaie - který našel na cvičišti, ocelové lanko

BODY:

42 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 22, 2012 4:07 pm

Nehodlala jsem mu to darovat, předtím jsem byla ustrašená holčička, ale to už teď neplatilo.
Jízlivě jsem se na něj usmála.
"A měla bych se ho bát? On po mně kunai nehodil..."
Pokla jsem poslední slovo, ale i člověku s IQ 10 by došlo, co jsem tím myslela.
"No, pokud jste tak sehraní, jak tvrdíte, tak mé služby nebude vůbec potřeba, dokonce mě překvapuje, že víš, jaké zaměření jsem si vybrala."
Chvíli jsem mlčela a pak jsem to překousla v zájmu týmu.
"Jediné co chci, je abyste mě braly jako sobě rovnou..."

Info:

Vybavení:

Stats:

43 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 22, 2012 4:19 pm

Kensei

Genin
Zastavil se, mrazilo ho v zádech při té vzpomínce a hlavně kvůli tomu, co se hodlal udělat. nebo lépe řečeno říct. Neotáčel se stál k ní nehnutě zády, aby se mu lépe mluvilo.

"Artas i já... oba jsme nebezpeční... v tom jsi se nespletla... ani v tom, že jsme sehraní se nepleteš... trénujeme společně... ba víc... jsme přátelé... "

Nyní se pomalu dostával k té nebezpečné části.

"Nechtěl jsem ti ublížit... kunai letěl mimo tvou přesouvací... dráhu... řekněme... že jsem neměl lehký dětství... ten kunai... ti měl zabránit jít blíž... to je vše... nechtěl sem ti ublížit... ale člověk se nezmění ze dne... na den... potřebuju čas... pokud chceš být v týmu dvě tak... aby jsme tě uznali i my... pak dokaž za co stojíš... máš před sebou misi... dokaž že zapadneš... že nebudeš... vyčnívat..."

Konečně se dostal k nejlehčí části.

"jedná se o průzkumnou misi s analýzou prostředí... léčivé byliny... a další věci opodstatňují přítomnost lékařského ninji... dal sem ti šanci... víc po mě nechtěl..."

Dál stál a přemýšlel, přemýšlel kde by ten zatracenej Artas mohl být, možná by to věděla jeho sestra. Jenže už při té představě ho zalil studený pot, otřel si unaveně rukou čelo.

"Musíme ho najít... možná to bude vědět... jeho sestra... jdeš taky?"

Výbava:

BODY:

44 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 22, 2012 4:24 pm

Zamyslela jsem se a usoudila jsem, že chodit s Kenseiem po Konoze a hledat jeho lepší polovičku by asi nebylo to pravé ořechové, tudíž jsem zakroutila hlavou.
"Ne, raději se půjdu připravit a vezmu si nějaké knihy, když jde o ty byliny, mám dobrý přístup k informacím v nemocnici, takže se pokusím zjistit něco tam a sejdeme se asi u Hokage-sama v kanceláři."
Vysvětlila jsem a tu poznámku o tom, že mám dokázat, že do týmu patřím, jsem raději ignorovala, protože by ji lavička nemusela rozdýchat. Pomalu jsem se zvedla a rozešla jsem se stejně směrem k nemocnici.
"Zatím, hodně štěstí s hledáním."
Otočila jsem hlavu a vyrazila jsem k nemocnici.
Přesun.

Info:

Vybavení:

Stats:

45 Re: Hokage Monumenty za Thu Mar 22, 2012 4:30 pm

Kensei

Genin
Povzdechl si, měl vědět že pokud jde o to, aby pomohla není na ní spolehnutí. Zamračil se ještě víc, nyní bude muset dojít k uchihům domů, snad nespustí povyk jako předtím. nebylo mu moc dobře, při pomyšlení že bude muset obtěžovat jeho rodiče, uvažoval jestli by nestačila holubice. Hluboce zadumajíc zmizel.

přesun

Výbava:

BODY:

46 Re: Hokage Monumenty za Tue Apr 10, 2012 7:05 am

Neiro Uzumaki

Velitel Jouninů *A
Když jsem i přes návrat neměla nic na práci, posadila jsem se zde nad hlavu Yondaimeho a sledovala rušnou Konohu.
Mír, krásné... Opravdu krásné. Snad i dimplomacie mnoho zmůže.
Na tváři se mi usídlil jemný úsměv.
Vzpomínala jsem, jak jsem tu vyrůstala až jsem došla ke svému týmu.
Jednou tu budou sedávat jako teď já... Přemýšlet. Musím být dobrá sensei a vyrovnat se těm, kteří učili mě!

47 Re: Hokage Monumenty za Sun Apr 22, 2012 2:05 pm

Neiro Uzumaki

Velitel Jouninů *A
Vstala jsem, zívla a líně jsem se protáhla.
Byla jsem ráda, že nikdo nevidí můj ospalý výraz, už zase jsem tu strávila dobu, kterou jsem tu trávit nemusela. Nicméně co se dalo dělat, již se stalo.
Seskočila jsem níž, abych si ukrátila dlouhou cestu po schodech.
Pak jsem zamířila do centra vesnice.

(Přesun)

48 Re: Hokage Monumenty za Sat May 12, 2012 6:38 pm

Kayato

Genin
Keď som sa po chvíľke obdivovania hláv zo zeme dostal na vrchol tejto skaly, čím som sa vlastne ocitol na hlavách samotných, vychutnal som si pohľad na dedinu, ktorý mi umožnila výška, v ktorej som sa momentálne nachádzal.
Po chvíľke, akoby bezduchého státia na mieste, som sa posadil a potom si ľahol. Rukami som si podoprel moju strapatú hlavu a ležiac pozoroval oblohu.
By ma zaujímalo, kto bude môj sensei. Hlavne dúfam, že to bude niekto schopný.
Prižmúril som oči a po chvíľke ich zatvoril. Nasledovalo už len hlasné dýchanie, ktorého autorom som bol ja.

Clone Technique (E)
Rope Escape Technique (E)
Cloak of Invisibility Technique (E)
(...sharingan 1 tomoe...)
Inventár:
Shuriken
Kunai
Kibaku Fuda

49 Re: Hokage Monumenty za Sat May 12, 2012 10:40 pm

Kensei

Genin
Neiro se vydala hledat je na cvičiště, ale kensei zamířil k monumentům. Dobře si pamatoval, jak nový geninové se zde rádi poflakují. On sám to místo nepovažoval nikterak za vyjímečné, i když klid tu člověk našel poměrně snadno. nemusel dlouho ani hledat a zničeho nic se problesknul před toho ležícího uchihu. Klidně ho pozoroval a vyčkával, jestli se lekne a spadne dolů. Nebo jak se zachová. nejspíš nepůjde o omyl, tohle bude msuet být ten nový, byl spokojený že nemusel hledat dlouho. Po delší odmlce mu oznámil.

"Nový genin a uchiha? Pokud ano, máš ehm misi..."

Výbava:

BODY:

50 Re: Hokage Monumenty za Sun May 13, 2012 6:11 am

Neiro Uzumaki

Velitel Jouninů *A
Teatrálně jsem povzdechla a Kenseiovi přilétl krásný a především krásně nečekaný pohlavek.
"Neměl jít někdo přímo za mnou?" nadhodila jsem pak směrem k němu a pozvedla obočí.
Perfektní... S dalším dolem vyhozeným do vzduchu mohu počítat.
Po řečnické otázce jsem pohled obrátila k Uchihovi.
Vlastně je to dobrý nápad. Neměl se ptát beze mne, ale je to dobrý nápad.
Co dělat. Černé vlasy, černé oči, typický Uchiha.
"Když to vezmu z jiného konce, můj student má pravdu. Na dobu neurčitou patříš do speciální týmu, kterému velím kvůli diplomatické misi. Svým způsobe jde pouze o trénování, avšak na území jiné vesnice," vysvětlila jsem a nakonec ukázala ke Kenseiovi. "A tohle je jeden z tvých kolegů, který se zjevně rozhodl vybrat tým za mě. Ale budiž, zní to jako dobrý nápad."

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra: