Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Ryuuji

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Ryuuji             Empty Ryuuji Wed Feb 15, 2012 8:19 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Základní informace


Jméno: Ryuuji
-
Vesnice: Kumogakure no sato
-
Požadovaná hodnost: Genin
-
Věk: 15
-
Datum narození: 28.3
-
Sensei: -
-
Podstata: Raiton


Minulost/charakter:


Vše začalo před 18 lety kdy naposledy vydechl bratr tehdejšího Raikageho a zároveň jeden z nejmocnějších lidí té doby s tímto výdechem nepřišel pouze velký zármutek pro celou Kumogakure no stato, ale také starosti které se týkaly budoucnosti onoho démona jež byl zapečetěný v těle zesnulého Killer Beeho. Naštěstí zde měla Kumo alternativní plán, jelikož o špatném zdravý Beeho se vědělo již déle a tak byl předem zvolen další jinchuriky. Bylo jím nadějné mladé děvče z klanu Yotsuki. Po posledním výdechu z Beeho se Hachibimu začal vracet jeho starý charakter a ihned se začal probíjet skrze zanikající pečeť pryč z jeho těla. V té době již byly naštěstí svoláni specialsté na tyto pečetě spolu s dívkou do které byl Hachibi úspěšně přemístěn a byl zapečetěn uvnitř ní. Týdny plynuly a uvnitř dívky se dělo něco co bylo všem skryto. Psychika a schránka dívky nebyla nikterak dobrá a ihned od zapečetění ji začal napadat Hachibi, který ji z vnitřku pomalu užíral. Jelikož jsou démoni nesmrtelní, šlo sžírání ji samotné velmi pomalu, pro démona byl celičký den jako pouhopouhá minuta života který již žil. První známky o tom, že něco není v pořádku se začaly projevovat po roce, dívka začala být náchylná na nemoce, jelikož její organizmus nebyl kvůli démoní chakře takový jako u ostatních lidí, čímž začala více času trávit sama doma, uplynul další rok a s ním přišly i další příznaky, které byly Hachibim ukryty před veřejností. Dívka si sama se sebou často mluvila, její ovládání chakry se den odedne horšilo, cítila se neustále slabá, pomalu přestávala jíst a žila pouze z chakry svého démona. Ten již pomalu začal ovládat její chování a mysl, netrvalo dlouho a dívka se z vesnice vypařila jako voda v těch nejvyšších teplotách. Dívka utekla do hluboké jeskyně, uvnitř které tekl jeskyní pramen, který odrážel slabý paprsek světla, který až sem procházel. Den co den dívka pozorovala svůj odraz ve vodě, sledovala jak se mění její obličej, jak její kosti obepíná slabá kůže, dalo by se říci, že ten kdo by ji spatřil by ji nepoznal. Až oného dne, Hachibi konečně převzal nadvládu nad jejím tělem. Pohltil její duši a ona se začla přeměňovat, celé její tělo obklopila hachibiho rudá chakra, v křečích a jekotu se její kosti začali přeměňovat na Hachibiho kostru těla a o několik hodin později začali do Kumo pronikat zprávy o běsnícím démonu jež doslova maže z mapy jednu vesnici za druhou, netrvalo dlouho a Hachibi se začal přibližovat ke Kumo. Raikage svolal nouzovou poradu na které bylo rozhodnuto o tom, že nynějším nositelem se stane novorozený syn Raikageho. Jakmile Hachibi dorazil k vesnici vypukl boj na konci kterého byl démon úspěšně zapečetěn do jeho syna. Který podle barvy chakry a podle barvy jeho zorniček dostal jméno ,,dračí muž" nebo-li Ryuuji.
Ryuujiho život nezačal zrovna tak jak by začít měl, již od svého narození měl hluboko uvnitř sebe zapečetěného démona, který čekal na správný okamžik ve kterém by mohl opět získat nadvládu nad Ryuujim a opět se dostat z jeho schránky, celého jej pohltit a vrátit Kumo co jí patří, jediný problém který zde byl, byl věk Ryuujiho a síla pečeti na jeho břiše a tak byl nucen dřímat v temnotě a opět čekat na den kdy se dostane ven.

A tak započal život dračího muže a ačkoliv bylo z počátku tajeno do koho byl Hachibi zapečetěn, tak brzy již vědělo celé město že oním démonem se stal syn Raikageho. Město přestalo Hachibimu opět důvěřovat a tak bylo jisté že od psychické šikany Ryuujiho bude dělit pouze samotný Raikage a respekt lidu z něj. A tak se také dělo, do doby než Ryuuji začal vycházet ven a poznávat vesnici, zpočátku si toho nevšímal ale časem si začal všímat jakéhosi neviditelného štítu, který byl kolem něj a občanů, ti jej obcházely velkým obloukem a jelikož Ryuuji nevěděl nic o démonu, kterého má v sobě, vykládal si to tak, že vše souvisí s jeho otcem.
Ve svých 7 letech se Ryuuji začal zajímat více o svou rodinu, která již několik let vládla Kumo, jak jeho dědeček (třetí Raikage) tak jeho otec (čtvrtý Raikage) a také zde byl člověk, který byl dalo by se říci slavnější než samotný Raikage, byl jím jeho nevlastní 10 let zesnulý strýc Killer Bee, o kterého se Ryuuji prozatím nijak nezajímal, žil své děstvý, užíval si mládí a snažil se nevšímat si bubliny, která jej dělila od města. Po svém otci převzal vážné chování, nepřílišnou potřebu vyjadřovat své emoce a také v neposlední řadě pevnou vůli. Jelikož Ryuuji nebyl moc zvyklý vycházet ven trávil většinu času v knihovně čtením knih o historii jeho rodu a čím byl starší tím přecházel pomalu knihám, které se věnovaly tomu jak se stát správným ninjou. To mu ovšem nestačilo a tak si vynutil u otce to aby ve svýcj 10 letech nastoupil na studentskou akademii.

První den na akademii, se zdál být tím nejhorším dnem jeho života. Spolužáci jej ihned odvrhly, kvůli varováním rodičů a jeho neobvykle červeným očím. Celý den snášel odvrhnuté pohledy od spolužáků a občasné setkání očního kontaktu s nenávistivým pohledem spolužáka. Ve třídě měl také několik pěkných spolužaček u kterých se poprvé začalo projevovat to, že Ryuuji pomalu začíná dospívat. Často na nějaké děvče upínal zasněný pohled, který obdivoval tu krásu jež by se dala vyrovnat i té nejkrásnější květině. Po konci vyučování se pokusil Ryuuji navázat kontakt s dívkou, která se mu obzvláště líbila a ta ihned jakmile k ní přišel utekla, načež následovalo zmlácení spolužáky před akademií. Domů došel v zaprášených roztrhaných věcech a otci došlo, že již přišel čas mu naznačit, že není jako ostatní děti a ne pouze tím že je syn Raikageho, ale také tím že má s jeho strýčkem společného více než by on sám čekal. Po delším rozhovoru, kdy bylo Ryuujimu vysvětleno kdo vlastně je prožíval smýšené pocity. Na jednu stranu byl šťastný, že je vyjímečný, na druhou zklamaný z toho, že nemohl kvůli tomuto vést normální život a také do budoucna nebude schopný jej vést. Inu téhož dne, v noci kdy se Ryuuji odebral spát s hlavou plnou myšlenek o tom co uvnitř jej je. Uznal Hachibi, že nadešel čas s Ryuujim pomalu manipulovat. Ryuujimu se začali klížit oči, až se konec odebral do říše snů a temna

Hachibi: V temnotě uvnitř Ryuujiho se pomalu začaly objevovat fialové zařící znaky
" Ichi " Jako první se objevil znak duše
" Ni " Následoval znak ducha
" San " objevil se znak zla
" Yon " vedle znaku zla se zjevil znak ďábla
" Go " přidal se znak monstróznosti
" Roku " objevil se znak vraždění
" Shichi " přibyl znak zasvěcení
" Hachi " jako poslední se objevil znak smrti
"to jsou symboly jež zastupují každý můj chvost"
Na každém znaku se objevil Hachibiho ocas a následně se má duše ocitla uvnitř jakési temné místnosti, kterou začaly ozařovat plápolající louče, v této místnosti byla obrovská klec, ve které zářily tyto znaky, mimo ní zde byli také dvě kulaté fialové oči, mezi klecí a mnou se objevil klíč položený na jakémsi stožáru
"vem klíč a otevři klec, jež mne zde svírá, učiním tě neskutečně silným, silnějším než byl kterýkoli Raikage, stačí jen odemknout ten zámek"
Ryuuji: S udívem jsem pozoroval klec, jež se vyzobrazila předemnou a mostrem jež bylo v ní, pomalu jsem udělal několik kroků, jež se rozlehly po celé místnosti a pomalu odezněly do tmy, uchopil jsem zlatý lesknoucí se klíč, už napohled vypadal vyjímečně. Pohledem jsem z klíče přejel na klec a podíval jsem se do jeho očí pomalu jsem klíč položil a opatrným krokem jsem se vydal ke kleci, došel jsem až k ní a najednou mé nohy uchopila tmavě fialová chakra, pokusil jsem vstát ale nešlo to, jeho chakra mě začala obalovat, snažil jsem se vyprostit ale nešlo to. Najednou přes klec pronikla jeho ruka, která mě chytla a ....
Probudil jsem se celý spocený a zadýchaný, pečeť na mém břiše mě začala neskutečně pálit vyhrnul jsem si tričko a z pečeti stoupal lehčí kouř a její okraje oplývaly fialovou záři...

Po tomto okamžiku se takto celkem často zdávaly Ryuujimu podobné sny, nebo to byla skutečnost ? To on sám nevěděl. I přes první den v akademii se do ní opět vracel, čas od času jej spolužáci odychytly před školou, občas se mu podařilo utéct, občas jej chytly a zmlátily jej, díky Hachibiho sabotážím se Ryuujimu zdaleka nedařilo ovládnout ani počáteční techniky. V pubertě se u Ryuujiho začali projevovat jiné charakterní rysy, ačkoliv měl stále vážný pohled, rád laškoval ba i dokonce někoho urážel a stával se z něj rebel, který dělal vše přesně opačně než mu to bylo nadiktováno.

V jeho 15 letech mu zemřel jeho otec (Raikage) a jako nový kage byla dosazena dívka jež v životě neviděl. Od té doby Ryuuji nemohl naštěvovat kancelář Raikageho a nemohl zde trávit volný čas, což mu šlo více než na nervy. Navýše ona Raikage změnila vesnici, lítaly v ní jakési květiny, tahala sebou neustále nějaké kočky a Ryuuji naprosto neuznával její autoritu. Vesnice se od základů od jeho otce změnila, lidem již nebránila úcta k Raikagemu v tom aby Ryuujiho pouze ignorovaly, začaly jej hlasitě pomlouvat, čas od času slyšel nadávky typu ,,stvůro", ,,démona" a tak dále...
Od té doby měl několikrát v plánu utéct z vesnice, avšak jeho hrdost a čest k jeho rodině mu to nedovolovala. Mimo jiné se začal podvolovat hlasu Hachibiho hlasu každým dnem se přibližoval s klíčem k oné kleci a začal se pomalu měnit, tak je se to už v minulosti jednou podobně stalo.


Seznam jutsu:


Nawanuke no Jutsu / E-rank
Henge no Jutsu / E-rank
Bunshin no Jutsu / E-rank
Kawarimi no Jutsu / E-rank
Kakuremino no Jutsu / E-rank

Později techniky jeho otce smíšené s mečem

2Ryuuji             Empty Re: Ryuuji Thu Feb 16, 2012 5:16 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Pěkné, pěkné xD Ayame-dono pravděpodobně nebude nadšená z rozzuřeného démona, ale já se mírně sobecky těším až začne hrát i někdo s takovýmto charakterem.

3Ryuuji             Empty Re: Ryuuji Thu Feb 16, 2012 10:48 am

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Ayame-hime se už moc těší na rozhovory s tímto chlapcem s rozzuřeným démonem ^^
xD

4Ryuuji             Empty Re: Ryuuji Sat Apr 28, 2012 6:44 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Neaktivní ^^ Přesouvám do patřičné podkategorie xD

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru