Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Tréninkové prostory

+10
Kasumi Kobayashi
Shiro
Saya Urakami
Yasuraka Yuki
Nukenin
Renjiro Hōzuki
Ren Hōzuki
Shimonu
Phate69
Kimiko
14 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 7]

1Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Tréninkové prostory Tue Feb 14, 2012 7:21 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 2 1zqztvq

Místo na trénink se nachází kousek stranou od obytných prostoru u menšího jezírka, aby hluk nerušil tamní obyvatele. Je zde dostatek prostoru na cvičný souboj s vaším senseiem či přáteli i koutek s všemožnými panáky a terči. Kousek opodál se také nachází tréninková hala, kam je možné se schovat v případě deště a která je také navíc vybavená i pár posilovacími stroji.
Místo však také nabízí krásnou přírodu, takže se stane, že sem někdo zajde jen za účelem jejího obdivu. Civilisté sem ale mají pro vlastní bezpečnost přístup zakázaný, takže se nemusíte bát, že by jste někoho omylem zranili.


51Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 5:00 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

"Arigato." usmála jsem se vděčně na Mizukage a hned poté praštila Renjira do holeně, za jeho domýšlivé kecy, neboť mi bylo trapně i za něj. Pak jsem se vyškrábala na nohy a oprášila si šaty. Katanu jsem opět pevně držela v ruce.
"Ty se jdi osvěžit vodomile. Ale já jsem připravená na druhé kolo ihned."

52Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 5:05 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Když jsem slyšela rozhovor těch dvou, opět mi zacukali koutky. Jinak to snad ani nešlo. Kývla jsem na Renjira, který se momentálně pasoval do role "skutečně silného nepřítele".
"Tak fajn, sežeň si něco k pití a napij se. Máš na to pět minut," ušklíbla jsem se a pak se obrátila k Ren.
"A ty máš zatím pauzu," mile jsem se na ní usmála. Ještě před chvíli říkala něco o ptácích a tak mi nepřipadalo zrovna nejvhodnější, aby jsem po ní hned teď něco chtěla. Když jsem jim oběma oznámila časový limit, začala jsem se sama protahovat, protože jsem to po ránu jaksi nestihla. Spaní mě příliš zaměstnávalo.

53Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 5:54 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

"Jop," kývl jsem na souhlas a přešel ke stromu, kde jsem původně vyčkával na opožděnou sensei, kde se mi konečně dopřálo chladivé osvěžení. Zmáčkl jsem kelímek a odešel ho vyhodit do koše. "Připraven," poupravil jsem si opasek a nastoupil naproti Kimiko.
Co bude teď?

54Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 5:59 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Pauzu jsem využila opravdu naplno. Seděla jsem v trávě a relaxovala. I když jsem se snažila nedat najevo únavu. Celou dobu jsem strávila přemýšlením, co bude potom. A jestli přežiju bez úhony, nebo ne... Jakmile se objevil Renjiro, vstala jsem a byla připravená na cokoliv.

55Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 6:05 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Přestala jsem se protahovat a kývla jsem na ty dva.
"Yosh, můžeme začít!"
Prokřupla jsem si ještě prsty na rukou a pak jsem se pustila do vysvětlování.
"Takže, čeká vás další cvičný souboj. Bude to jednoduché. Vy dva proti mě," zazubila jsem se na ně a čekala jsem na reakci.

56Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 6:17 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

"Teď se můžeš předvést, Ren," zamrkal jsem na sestru.
Vypadá dost mladě a.. nevinně a má tiky, jaký může mít zkušenosti, zase je to ale Mizukage. Jsem rád, že ji uvidím v akci.
"Čekám," ušklíbl jsem se a věnoval vyzývavý pohled Kimiko.

57Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 6:21 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

"Nejsem tvoje cvičená opice, nebudu dělat co řekneš." vyplázla jsem na bratra jazyk. Bylo mi však jasné, že mě nechá vydusit, dokud nepovolím. Nebyla jsem ráda středem pozornosti, takže jediná možnost jak z této trapné situace vycouvat, bylo... zaútočit. Udělala jsem několik kroků dopředu a začala házet shurikeny, jeden po druhém. Rozhazovala jsem je i do stran, pro případ, že by se Mizukage rozhodla jednoduše ukročit.

58Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 6:29 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Tohle bylo tak roztomilé. Proč jenom každý začínal boj vrhacími zbraněmi?
"Nemusíte se držet tak při zemi," mrkla jsem na ty dva, odrazila se a vyskočila vysoko nad letící shurikeny. Zatím jsem nehodlala útočit. Chtěla jsem vědět, jak dokáží využít šance a bojovat jako tým.

59Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 6:38 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

Když Ren na chvilku zabavila Mizukage, odskočil jsem do lesíku za námi a hned, jak se mi podařilo zmizet na chvíli z dohledu, objevil se vedle mě Mizubunshin. Hned po dokončení pečetí a vyvolání mého společníka jsem si připravil pečetě další. Dal jsem si také záležet na ukrytí, aby Kimiko nic nepoznala. Klon vyběhl z lesa a mířil k protivníkovi.
Klon
Běžel jsem pod ní a byl připraven zaútočit. Ještě chvíli, ještě chvíli, teď!
S napřaženou katanou jsem vyskočil a zamířil přímo na trup Kimiko.

60Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 6:42 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Spokojeně jsem se pousmála. Přesně tohle jsem od něj čekala. Mezitím jsem si připravila do rukou další kunaie a vyčkávala. Nechtěla jsem se připlést do Renjirova útoku.

Má spoustu úžasných technik... ale s čím se tu budu předvádět do čerta já?

61Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 8:39 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

[Budeme tu opět zítra večer ^^]

62Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Feb 26, 2012 8:48 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

(velmi se omlouvám, ale hektické balení s vynervovanou mámou za zadkem si vyžádalo svůj čas xD
zítra odjíždím na lyžák, ale mám mobil s netem, takže budu odpovídat, jak to půjde x))

Koutkem oka jsem zaregistrovala, že Renjiro někam odběhl. a pak zase přiběhl.
Oh, bože, má pocit, že jsem blbá?
To už ovšem vyskakoval ke mně, a katanou mi mířil na hruď. Rychlost, s jakou se v mé ruce obejvila bo byla skutečně úctyhodná. Spíše jsem jí opřela, nežli co jiného zezhora napříč jeho katany držíc každý konec v jedné ruce a použila jsem jí jako opěrný bod. Následně jsem udělala na tyč defakto stojku, ze které jsem se přehoupla do kopu pravou nohou, mířícího jemu na obličej. Celé se to odehrálo ve slušné rychlosti.
"" Výborný výběr. Trup je část těla, se kterou se ve vzduchu nejhůře uhýbá," stihla jsem ještě během toho spíše vykřiknout, než prohlásit.

63Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Feb 27, 2012 6:08 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

[jsme tu ! v pohodě, všichni to známe ^^]

Klon
"Takhle za letu vypadáte spíše jako kluk, Mizukage-sama." Vyhrkl jsem před rozprsknutím hlavy..

Něco na tom bude. Blesklo mi hlavou při poznámce mého dalšího já. Snažil jsem se soustředit a vymyslet nějaký účinný plán, který by Mizukage odrovnal rychle, jak to jen šlo.
Pečetě už byly složené, odrazil jsem se od stromu a objevil se před Kimiko. Suiton: Mizurappa
Tréninkové prostory - Stránka 2 300px-Violent_Water_Wave

64Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Feb 27, 2012 6:12 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Složila jsem pečetě, zhruba v tom okamžiku, kdy byl Renjirův klon zničen.
"Bunshin no jutsu."
V tu chvíli to vypadalo, že jsem tu celkem čtyřikrát. Teprve v tomto okamžiku jsem si do ruky připravila kunaie s výbušnými lístky, a hodila je směrem na Mizukage. Doufala jsem, že dva útoky naráz, ji zaměstnají více.

65Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Feb 27, 2012 8:37 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Na čele mi vyskočila žilka.
Tak jako kluk, jo?!
Dopadla jsem na zem a s vražedným pohledem se obrátila ke křoví, ve kterém před tím zmizel Renjiro. To už se na mě ale z toho směru hnala vodní vlna. A z místa, kde stála Ren na mě letěli čtyři kunai s výbušnými lístky.
Bunshin?
Jenom jeden z nich byl pravý. Tentokrát to chtělo vyšší kalibr. Vyskočila jsem do vzduchu. Poprvé. Pak jsem uhodila o zem tyčí a odrazila se od ní do větší výšky. Vodní vlna zalila útok Ren a tím ho více méně zneškodnila. Já jsem mezítím vzhůru nohama vysoko ve vzduchu hodila po každém tři kunaie.

66Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Tue Feb 28, 2012 4:05 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

To jsi podělal, chlapče. Teď bude ještě nebezpečnější. Uchechtl jsem se. Chvíli na to Kimiko bravurně zneškodnila oba naše útoky. "Tohle zřejmě nejde vyhrát, ale co teda máme udělat," položil jsem si spíše řečnickou otázku. Co hodláš udělat, Ren? Zatím byla mimo nebezpečí, když v tom se na ni i na mě vyřítily kunaie. S těží se mi podařilo dvěma z nich vyhnout, poslední jsem odrazil po vytáhnutí katany. Pak jsem odskočil za Mizukage, tudíž teď stála mezi mnou a Ren.

67Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Tue Feb 28, 2012 6:05 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Trapas... nemám žádný pořádný útok. Jen jsem smutně sledovala, jak můj kunai s výbušným lístkem zalila voda. Jakmile jsem viděla, že Renjiro stojí a čeká za Mizukage, měla jsem dost šílený nápad. Jednoznačně jsem tu totiž ten slabší článek, a necítím se vůbec jistě.
"Henge!"
Vzala jsem na sebe bratrovu podobu, spolu s bunshiny. Poté jsme se rozutekli okolo Mizukage s tasenými katanami.

68Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Tue Feb 28, 2012 6:28 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Najednou se okolo mě objevilo spoustu Renjirů. Samozřejmě, že pravý byl jen jeden. Obrátila jsem se ve vzduchu a dopadla na zem na nohy. Kolik bije mi došlo, když jsem pohledem nenašla Ren. Narovnala jsem se a do ruky si připravila tyč. Druhá ruka mi zabloudila k jednomu z pouzder.
"Pěkný pokus Ren, ale jsi si jistá, že chceš, abych s tebou zacházela, jako s tvým bratrem?"

69Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Tue Feb 28, 2012 7:18 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

Výborný tah, Ren. Jistěže chce, nemá ráda, když ji někdo podceňuje.
Všiml jsem si, že má ruku na pouzdru s vybavením. "To bych ráda, Mizukage-sama!" Byl jsem připraven zablokovat pravděpodobné útoky kunai, či shurikeny pomocí katany. Teď jen nesmí použít kouřovou bombu. Nic takového jsem nechtěl riskovat, a tak jsem se pomocí Shunshinu probleskl přímo před ni a pokusil se zasáhnou šikmým sekem ruku, kterou hmatala po pouzdru.

70Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Tue Feb 28, 2012 7:24 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Stejně jako Renjiro, i já jsem vyrazila kupředu. V běhu jsem skládala pečetě a zaregistrovala jsem, že brácha použil ženský rod. Skvělý plán, jsem zvědavá, jak toto dopadne... I když popravdě jsem doufala v jinou možnost. A sice, že bude s mým bratrem zacházet jako se mnou. Co už.

71Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Tue Feb 28, 2012 7:51 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Fajn, pousmála jsem se. To už se ale u mě objevil jeden Renjiro.
Sakra, to byla rychlost!
Stěží jsem stihla vykrýt sek pomocí bo, která teď byla kolmo ke kataně, zhruba v jejím středu.
"Máš pocit, že jsem blbá, Renjiro?" zavrčela jsem. Samozřejmě, že jsem poznala Shunshin. Nebylo ale moc času na mluvení. Z pouzdra jsem vytáhla kunai, kterým jsem vyblokovala meč Renjira momentálně po mé pravé straně, zatímco jsem se sehnula, abych se vyhnula seku do zad a vykopla tentýmž směrem. Z leva mě kryl Renjiro a ze předu jeho meč a moje hůl.

72Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Tue Feb 28, 2012 8:18 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

[nejsem si úplně jistý, jestli jsem to dobře pochopil, když tak se omlouvám xD]

Neuvěřitelný postřeh, ale ještěže tak. Nestihl bych zastavit útok.
"To bych si přece nedovolil," uchechtl jsem se a zadíval se jí přímo do očí. Byli jsme v celkem patové situaci, chvíli mi trvalo, než jsem se rozhodl jak se z toho dostat. Katanu jsem vzal zpět a zabodl ho do země. Sehnul jsem se, abych Mizukage podkopl nohy. Pro jistotu jsem se připravil na "roztečení".

73Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Tue Feb 28, 2012 8:27 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Pochopitelně, že bunshiny zmizely, jakmile byla prověřena jejich skutečnost. Uvědomila jsem si, že tu stojím jak nahá v trní. Že se mi ani trochu nepovedlo zamaskovat, kde jsem. Nezbylo mi nic moc jiného, než se znovu chopit katany a využít toho, že se Renjiro sehl. Ostřím jsem zamířila Mizukage na krk.

74Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Tue Feb 28, 2012 9:05 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Všechny osoby na které jsem reagovala byly pouhé kopie. Renjiro mezitím stáhnul svou katanu, ale zaútočil poněkud jiným způsobem. A do toho se ještě přidala Ren. Byli vážně celkem pěkně sesynchronizovaní. K úhybu jsem použila bo, kterou jsem, poté co jsem ji zapřela o zem, jednoduše použila jako podpěru pro stojku, tentokrát na jedné ruce. Druhou jsem hodila kunai, který jsem do té doby svírala v ruce Renjirovi do zad. O chvíli později jsem již dopadla pár metrů od nich, s tyčí v ruce.
"Líbí se mi vaše spolupráce," pousmála jsem se.

75Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Feb 29, 2012 6:07 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

Skoro!
Kimiko kunai mnou proletěl jako nůž máslem. Jakmile odskočila, sebral jsem katanu a odskočil jsem taktéž.
"Whew," udýchaně jsem vzdychl. Narovnal jsem se a vítězně se pousmál.
Nečekal jsem, že Ren dokáže takhle perfektně bojovat. Překvapila mě.
"Skončili jsme, Mizukage-sama?" pohlédl jsem na Kimiko.

76Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Feb 29, 2012 7:37 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Vrátila jsem si zpět svou podobu a stála po boku Renjira. Šťastně jsem se usmívala, protože jsme byli pochválení.
"To je super! Pochvalaaa!" šťastně jsem si povyskočila a rozpustile se zasmála. Hned nato jsem zvážněla, zvedla hlavu ke svému bratrovi a s vykulenýma očima ho zatahala za rukáv.
"Nemáš něco k pití?"

77Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Feb 29, 2012 8:01 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

Chvilkově jsem se zamyslel a zadíval na křivky naší Mizukage. Tělo ženské má, ale na první pohled by opravdu mohla působit jako kluk.
Při otázce Ren jsem začal taky mít docela žízeň. "Pití by bodlo," z pasu jsem si vzal lahvičku a napil se pár osvěžujícím doušky. Zbytek jsem hodil Ren. "Mám," usmál jsem se.

78Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Feb 29, 2012 8:12 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

"Díky." šťastně jsem se usmála a mezitím co jsem likvidovala obsah lahve jsem se usadila na zem. Vítr si pohrával s mými vlasy, takže už mi ani nebylo takové horko jako před chvílí. Že bratr nestydatě zíral na Mizukage, to jsem přešla. Pro jistotu jsem se ale od něj držela dál, kdyby se mu rozhodla dát výchovnou lekci.

79Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Thu Mar 01, 2012 5:09 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Upevnila jsem si hůl na záda a přikývla.
"Ano, skončila," usmála jsem se na ně. V tu chvíli ke mě doběhl jakýsi zadýchaný Jounin, který mi sdělil, že se jim konečně podařilo shromáždit rýži. V očích se mi objevil záblesk a já se znovu obrátila na ty dva.
"Co by jste říkali na misi?"

80Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Thu Mar 01, 2012 6:16 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

(Bráška se někde fláká, snad nevadí že ho předběhnu xD)
V mých očích se zablesklo a popadl mě amok... totiž nadšení.
"Anooo! Chceme misi! Že ano Renji?" šťastně jsem se usmívala a čekala, až na to i můj bráška kývne.

81Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Thu Mar 01, 2012 7:09 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

Přišel jsem k Ren a pošeptal jí do ucha. "Kolik myslíš, že je Mizukage?" znovu jsem se postavil do pozoru a naslouchal.
Zpráva o misi mě dost potěšila. Po té době flákání by docela bodla. "Mise by byla fajnová, o co jde?" zajímal jsem se.

82Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Thu Mar 01, 2012 7:39 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Pousmála jsem se jejich nadšení pro práci.
"O co? Doprovodíte karavanu do Iwi."
Na chvíli jsem zmlkla a zatvářila se zamyšleně.
"Až najdu vašeho senseie..." zamumlala jsem sama pro sebe.

83Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Thu Mar 01, 2012 8:07 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Vykulila jsem oči a zamrkala. Sensei?
"Mizukage-sama, a kdo je náš sensei?" zeptala jsem s obrovským zájmem, který byl z mého hlasu více než patrný. Doufala jsem, že to bude někdo silný. Někdo, kdo nás hodně naučí, protože mám přece v plánu stát se legendární kunoichi. A to hodně záleží i na tom, kdo mě bude učit.

84Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Thu Mar 01, 2012 8:27 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

Zajímavé..
Zpráva mě docela překvapila, nečekal jsem, že dostaneme už teď nějakého senseie.
Stál jsem stále na stejném místě a čekal na odpověď Kimiko.

85Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Fri Mar 02, 2012 11:58 am

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Zacukaly mi koutky.
"Kdo? Shimonu Awa, aktuálně velitel jouninů. Původně jsem ho chtěla poslat na misi samotného, ale nakonec jsem si to rozmyslela," vysvětlila jsem a pak se obrátila na Jounina, který zde stále setrvával. Prohodila jsem k němu pár slov a on odběhnul. Pak jsem se obrátila na ty dva a zamyšleně je přelétla pohledem.

86Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Fri Mar 02, 2012 12:17 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

Z ničeho nic zesílil vítr, stromy se pod tlakem pomalu začaly prohýbat. Ptáci opustily svá hnízda. Pláště, kousky oblečení a vlasy se zvedaly ve větru.
Po souboji mě to ochlazení nevadilo, spíše naopak. Shimonu ? To jméno mi bylo povědomé, ale nedokázal jsem si jeho tvář vybavit. "A jakou karavanu máte přesně na mysli?"

87Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Fri Mar 02, 2012 7:13 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Seděla jsem v trávě a momentálně byla mnohem více zaujatá pozorováním ptáků na obloze. Velitel jouninů? Myslela jsem, že takoví musejí být extrémně chytří. Umět z fleku vymýšlet geniální strategie a tak podobně... Snad to není na úkor jeho síly. Zamyšleně jsem se podívala na svého bratra.

Kdežto tohle je pravý opak. Hora svalů, mozek žádný. Začala jsem se smát.

88Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sat Mar 03, 2012 1:46 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Objavil som sa pri svojich figurínach ktoré som tak rád ničil. Veci som si hodil k jednej ktorá bola najbližšie a bol som pripravení. V duchu som si zopakoval pečate a kúsol som sa do prsta. Začal som skladať pečate a jednou rukou dlaňou k zemi som udrel. Predomnou sa objavil poriadny mrak dymu. Keď sa začal dym ako tak miznúť objavili sa tam prvé obrysy tvora.
Tréninkové prostory - Stránka 2 175523_1232992259152_full tento tvor sa objavoval postupne. Veľký kolem jednoho metru. čierne oči, biela srsť a jedna tlapka nahoru ako na pozdrav alebo plácnutie. Iba som čupel a čakal čo teraz bude. Bolo ticho ale následne iba skočila na mňa a začala ma olizovať po tvári. Jupí... sem tady... Ahoj, Ahoj.. ahoj... myšlienkovou cestou oznamovala všetkým. Ja som sa iba smial a snažil som sa ju odstrčiť ale to sa jednoducho nedalo.

89Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 04, 2012 6:48 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

(všem se omlouvám, měla jsem toho trochu moc. Teď bych měla být už zase normálně aktivní)

Už už jsem otevírala pusu, abych odpvěděla, když jsem zaslechla, nebo spíš zamyslela onen povyk. Stále s otevřenou pusou jsem se obrátila směrem, odkud vycházel.
"My o vlku..." zamumlala jsem si pro sebe, když jsem spatřila o kus dál Shimona a ...
Kočička?!
Pomalu jsem se k němu vydala a zastavila se těně před ním.
"Pořídil jste si domácího mazlíčka?" nadhodila jsem při pohledu na tu roztomilou bílou hromádku chlupů, která měla ovšem tak trochu špatnou velikost.

90Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 04, 2012 7:23 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Keď sa mi podarilo Akane dať zo seba dole začal som ju škrabkať pod krkom. Yuuuuuu...Ako som ju škrabkal tak sa hodila na chrbát až to zadunelo. Hore bruchom aj labkami som ju začal škrabkať na bruchu. Otec mi dobre povedal čo sa jej páči a čo nie. V tom prišla Kimiko. Otočil som sa na ňu a zatiaľ som stále škrabkal akane. no na jej rozmery by bola dobrá aspoň metla alebo niečo väčšie. Pousmial som sa a odpovedal No... aj to... ale tak nielen mazlíček...pri boji je tiež užitočná... Akane spokojne ležala na chrbte hore bruchom a priadla dosť nahlas.

91Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 04, 2012 7:37 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Pozorovala jsem to divné zvíře. Neměla jsem k tomu komentář. Z kapsy jsem vytáhla lízátko a strčila si ho do pusy. Tenhle nás bude doprovázet na misi? Chovatel z povolání?

92Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 04, 2012 7:37 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

Odpovědi se zřejmě nedočkáme. Že by to byl on?
Podíval jsem se na Ren a vydal se za Kimiko, která se střetla s nejspíš naším budoucím senseiem.
Nemohl jsem si nevšimnout té obludky, co se tu válela. Dokázala mi přivodit úsměv na rtech, protože něco tak roztomilého a zároveň hrůzu nahánějícího se jen tak nevidí.
Kývl jsem na pozdrav a čekal, jak se to dál bude vyvíjet.

93Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 04, 2012 7:43 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Nadzvedla jsem obočí při pohledu na Shimonova mazlíčka. Pak jsem se to ale rozhodla hodit za hlavu.
"No... ehm... tak by jste mohl nechat toho mazlení, protože vás chci představit týmu dva, který od teď oficiálně vedete," pousmála jsem se a čekala na jeho reakci. Mezitím jsem se ohlédla přes rameno směrem k těm dvěma. Lépe řečeno na Ren, protože Renjiro mi stál přímo za ramenem.
"A pak vás všechny čeká ta mise..."

94Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 04, 2012 8:36 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Udivene a prekvapene som sa pozrel na Kimiko a potom na toho chalana a následne na dievča. Tým? To bude iba na túto misiu však... Tak to nebude problém... Kto by chcel ukradnúť ryžu? Možno jedine nejakej hladovej... zasmial som sa a prekvapene som sa postavil a pozeral na všetkých. Akane chvíľku trvalo kým sa pozbierala a uvedomila si že ju neškrabkám. Ja som tam len tak stál a debatil, zrejme o niečom vážno ale ona sklonila hlavu tak aby mi podobrala ruku a mal som ju aspoň na nej. A tak som ju škrabkal a ďalej pokračoval A vlastne kedy bude misia? Financie a zábava trochu stagnuje.... opýtal som sa zvedavo.

95Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 05, 2012 5:54 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Podívala jsem se na něj a pousmála se.
"Na jak dlouho to bude, to se ještě uvidí," řekla jsem neurčitě, ikdyž sama jsem měla již velmi přesnou představu.
"A co se týče mise, můžete na ní vyrazit hned jak budete připravení. Naopak by to bylo vhodné, rýže už čeká v přístavu," zamrkala jsem a zhoupla se z pat na špičky.
"Tsuchikage prosil o rychlé dodání a i tak je to odsuď do Iwy pěkný kus cesty."

96Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 05, 2012 6:08 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

"Ta karavana převáží rýži? Vážně nebezpečná mise," prohodil jsem se značným sarkazmem v hlase. Na druhou stranu se mi to zdálo dobré kvůli Ren. Podíval jsem se na Kimiko, pak na Ren a nakonec na toho novýho týpka. "Renjiro," představil jsem se. Drkl jsem ramenem do sestry, aby se taky aspoň představila.

97Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 05, 2012 6:22 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

Hodila jsem načuřený výraz a dloubla Renjira do žeber tím nejbolestivějším způsobem, jakého jsem byla schopná.
"A já jsem Ren, ráda vás poznávám." usmála jsem se, i když byla pravda, že nové lidi vůbec ráda nepoznávám. Mizukage byla výjimka, tady totiž zvítězila má zvědavost. Těšila jsem se, že konečně vytáhnu paty z Kiri, takže mi bylo víceméně všechno fuk. Nevadilo mi ani, že mise je náročností vhodná pro kojence, nevadilo mi, že budu čas trávit s cizím člověkem, vadilo mi jen, že do mě Renjiro drká, jako kdybych byla nesvéprávná.

98Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 05, 2012 7:29 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

No jó ja na vás čekal a vy nic... zamrmlal si pre seba a myšlienkou vyslal Akane správu. Je čas ísť... teraz mám povinnosti hneď ako budem mať čas tak ťa zavolám dobré...? Yosh Nii-chan... mnej se... myšlienku odoslala všetkým prítomným a naposledy ma olízla na tvári a ozvalo sa iba "puf" a nebolo po nej ani stopy. Začal som si utierať olíznutú tvár a následne povedal. Shimonu... teší ma odvetil som jednoducho. Zobral som si svoje veci čo boli neďaleko a dal som si ruky do vreciek. No tak čo ste pripravení ideme?... povedal to tak akoby čakal dosť dlho len na nich.

99Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 05, 2012 7:43 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

"Jop, jdeme..." prohlédl jsem si všechny možné úchyty a zjistil, že u sebe nemám žádné pití ani nic podobně osvěžujícího, "jen se při odchodu stavíme pro nějakou vodu." Ušklíbl jsem se a odstoupil od nich stranou. Mírně jsem se protáhl a čekal, až také vyjdou. "Mějte se, Mizukage..." rozloučil jsem se zády k ní a pozoroval oblohu.

100Tréninkové prostory - Stránka 2 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 05, 2012 7:47 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

"Nashledanou Mizukage-sama." usmála jsem se a byla připravená vyrazit. Začínala jsem se opravdu těšit.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 7]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru