Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Tréninkové prostory

+10
Kasumi Kobayashi
Shiro
Saya Urakami
Yasuraka Yuki
Nukenin
Renjiro Hōzuki
Ren Hōzuki
Shimonu
Phate69
Kimiko
14 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down  Zpráva [Strana 3 z 7]

1Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Tréninkové prostory Tue Feb 14, 2012 7:21 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 3 1zqztvq

Místo na trénink se nachází kousek stranou od obytných prostoru u menšího jezírka, aby hluk nerušil tamní obyvatele. Je zde dostatek prostoru na cvičný souboj s vaším senseiem či přáteli i koutek s všemožnými panáky a terči. Kousek opodál se také nachází tréninková hala, kam je možné se schovat v případě deště a která je také navíc vybavená i pár posilovacími stroji.
Místo však také nabízí krásnou přírodu, takže se stane, že sem někdo zajde jen za účelem jejího obdivu. Civilisté sem ale mají pro vlastní bezpečnost přístup zakázaný, takže se nemusíte bát, že by jste někoho omylem zranili.


101Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 05, 2012 8:18 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

"Posílala jsem pro vás Jounina, ale očividně jste byl rychlejší," zamumlala jsem směrem k Shimonovi a pak se otočila na ty tři, kteří se evidentně nemohli dočkat toho až vyrazí. Zacukali mi koutky.
"Hlavně se v pořádku vraťte. A doručte tu rýži do Iwy. Bůh ví, jak by si to mohl Tsuchikage vykláda, kdyby nedorazila," pousmála jsem se a zadívala se do nebe.

102Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 05, 2012 8:21 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Jó jo pokud si cestou nezjeme.... povedal som si pre seba a uškrnul som sa. Takže sa majte Mizukage-chan.... dám vám vedieť tak ako sme sa dohodli... Otočil som sa na tých dvoch. Dobre tak si skočte po čo potrebujete... o 5 minút v prístave... a rozchod zavelil hoc ten jeho tón hlasu sa k tomu nehodil.

103Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 05, 2012 8:25 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

"Zatím!"
Vydal jsem se svižným krokem do přístavu, po cestě byl stánek s občerstvením, tak jsem se rovnou najedl a doplnil tekutiny. Také jsem si vzal nějaké to pití s sebou a dál pokračoval na místo setkání. Přesun

104Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 05, 2012 8:27 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

"Mějte se krásně." zašvitořila jsem a už utíkala směrem, který mi byl určen. Přístav, důvěrně známé místo pro mne.

Přesun.

105Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:08 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Objevila jsem se u jezera a počkala na studentíky. V ruce jsem svírala knížku a byla jsem celkem nesvá že si jí nemůžu dočíst. "Tak...chodit po vodě asi neumíte co?" Nadzvedla jsem lehce obočí a podrbala jsem se ve vlasech.

106Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:12 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Řekla bych že ne...nikdy jsem to nedělala..." pokrčila jsem rameny.
Nejsem Ježíš!
V duchu jsem se vyděsila, ale na mém zjevu to nešlo vůbec poznat.
Já a ty moje blbé sliby...no nevadí. Když se ptá, jestli to umíme, tak to asi znamená, že to jde... Konečně jsem začala logicky uvažovat a uklidnila jsem se. Nemohlo to být tak zlé.

107Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:15 pm

Shiro

Shiro
Genin

Nemám s tím žádné zkušenosti..
Odpověděl jsem na rovinu. Pak jsem se jen znuděně koukal kolem sebe. Na chvíli jsem si klekl a zase vstal, abych procvičil unavené svalstvo na nohou.

108Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:18 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Jak se dalo čekat, povzdechla jsem si a udělala pár kroků dopředu, za chvíli jsem stála na hladině jezera jakoby to byla zem "Dnes se trochu namočíte..." Ušklíbla jsem se a dala ruce v bok. "Tak jo nejdříve si nahromaďte chakru do nohou.Až ucitíte energii v nohách a když si budete jistí že jste to zvládli šlapněte do vody a sami zjistíte jestli v té vodě zkončíte a nebo jestli po ni budete chodit..."

109Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:23 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Hm?"
Znělo to až podezřele jednoduše. Došla jsem až k okraji jezera. Zavřela jsem oči, abych se mohla lépe soustředit. Když už jsem měla v nohou tolik energie, že jsem měla pocit, že víc už se tam nevejde, opatrně jsem vkročila na vodu a... a stála jsem! Byla jsem hrozně nadšená a to byla velká chyba. Netrvalo to ani jednu celou vteřinu a už jsem byla ve vodě.
Nevadí...zkusím to znova... přesvědčovala jsme sama sebe, zatímco jsem se hrabala na břeh.

110Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:25 pm

Shiro

Shiro
Genin

Hlavou jsme přikývl a pak jsem se začal soustředit. Můj úsměv už byl pryč, jelikož při těchhle věcech jsem byl vážný. Dal jsem ruce k sobě a hromadil jsem chakru. Když jsem byl hotov, pomalu jsem došel ke hladině a natáhl nohu. Stoupl jsem do vody a i když se mi zdálo, že se to povede, nebylo to tak jednoduché. Nejdřív se mi povedlo chvíli se udržet, i když mi nohy dost klesly. Byl jsem rád, ale to byla chyba, jelikož mě to rozrušilo a já se přestal pořádně soustředit. Zahučel jsem do vody a pak jsem se s několika nadávkami přesunul na břeh, kde jsem si svlékl tričko. Vyždímal jsem ho a položil na zem, aby co nejdříve vyschlo. Sundal jsem si i boty a pak jsem šel znova zkoušet.

111Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:29 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Na tváři se mi objevil pobavený úsměv a šla jsem ještě pár kroků dál na jezero aby měli dost místa, sedla jsem si na vodu a začala si číst. Jakmile jsem se začetla opět se kolem mě začala tvořit temná aura a na tváři jsem měla nebezpečný úsměv a to vše jen kvůli jedné knížce.

112Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:35 pm

Shiro

Shiro
Genin

Když jsme zase nahromadil chakru, řekl jsem si, že se nesmím rozrušovat. Znova jsem došel k vodě a šlápl jsem na povrch. Noha mi tentokrát zůstala stát na vrchu a nepotopila se jako předtím. Šlápl jsem na ni i druhou nohou a pak jsem se pokusil chvíli vydržet. Když jsme si byl jistý, že pořádně stojím, pokusil jsem se o další krok. Noha klesla pod povrch, tak jsem ji radši vrátil nazpátek. Přidal jsme trochu chakry a znova vykročil. Teď už jsem se normálně pohyboval na vodě. Měl jsem radost. Vyskočil jsem do vzduchu a pak jsem se ponořil do vody. Chvíli jsem plaval a pak jsem se pokusil zvednout na hladinu vody. Moc mi to nešlo, ale po chvíli zkoušení jsem už uměl z vody vylézt bez problémů.

113Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:36 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Vylezla jsem z vody a podívala se na mizukage. Najednou se zatvářila jako sériový vrah. Mimoděk jsem se otřásla. Sundala jsem si mokré boty. Ty šaty to holt budou muset přežít, přece se tu nebudu svlíkat. Maximálně jsem se soustředila a opatrně vstoupila na vodu. Klidnila jsem svoje nadšení, takže jsem nespadla, pouze se trochu zakymácela. To jsem ale rychle vyrovnala. Stála jsem tam tak pět vteřin. Pak jsem se konečně odhodlala ke kroku. Množství čakry, kterou jsem vysílala do vody se vychýlilo a já zase žuchla do vody.
Nevadí...v pohodě...nic se neděje... opakovala jsem si. Byla jsem už opravdu naštvaná. Na sebe, že to nedokážu a na vodu, že mi to tak komplikuje.

114Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:40 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Potichu jsem se zachichotala a četla jako o život. Pomalu ale jistě se blížil konec knížky a zbývalo jen pár stránek. Přetočila jsem na další stránku a panenky se mi v rudých očích rozšířili. Takový náhlý dějový zvrat ke konci jsem nečekala. Pootevřela jsem pusu a spokojeně vydechla.

115Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:44 pm

Shiro

Shiro
Genin

Když jsem si chození po vodě dostatečně potrénoval, došel jsem na břeh. Byl jsem promočený od hlavy po paty. Lehl jsem si na zem a pomalu jsem dýchal. Byl jsem unavený, takže jsem si řekl, že si odpočinu. Triko už bylo celkem suché, takže jsem ho na sebe natáhl. Pak jsem si sedl a pozoroval, jak se Saya snaží.

116Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:46 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Na mizukage jsem se už radši nedívala. Vypadalo to, že je ve svém světě, kromě toho mě z ní mrazilo v zádech.
A už dost! Mám toho dost, jak mi to nejde! Sayo, teď to uděláš, nebo... nebo seš bez večeře! Promlouvala jsem k sobě.
Soustředila jsem se jak jen to šlo. Kolem mě začala trochu vířit i démoní čakra, té jsem si ale ve svém zápalu ani nevšimla. Ostatně nebylo jí nijak moc. Vstoupila jsem na vodu a sama jsem byla překvapena tím, jak je to snadné. Udělala jsem váhavý krok. Trochu jsem se při tom ponořila do vody, ale ne moc. Aniž bych si to uvědomovala, množství démoní čakry rostlo. Stále jí nebylo moc, ale zkušený ninja by si jí rozhodně všiml.

117Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:50 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Dočetla jsem knížku a zaklapla jí. "Sugoi" Vydechla jsem a pocítila změnu chakry. Zvedla jsem se a došla blíž k Saye. "Sayo bacha na démona" Upozornila jsem jí s klidem a čekala jestli se s tím popere sama. Čekala jsem jestli se mi koukne do očí a měla jsem pro ní přichystaný tvrdý pohled od kterého jsem očekávala jistý účinek na změně jejího chování.

118Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 7:56 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Když jsem zaslechla sensein hlas, moje soustředění opadlo. Spolu s ním opadla i démoní čakra a já spadla do vody.
"Jasně..." vydechla jsem a podívala se do jejích očí. Semkla jsem rty. Tohle se už nesmí opakovat.
"Omlouvám se," řekla jsem a vylezla zase na břeh, abych to zkusila znova.
Musela jsem se soustředit, ale ne tolik, abych tím nalákala sanbiho. Byl to těžký úkol a zabral víc času než předchozí pokusy. Stoupla jsem si na vodní hladinu, která se pode mnou trochu zahoupala. Stále jsem si udržovala kamenný výraz a chvíli tam zůstala, abych to vyrovnala. Pomaloučku jsem zvedla jednu nohu a kontrolovala přísun čakry do té druhé. Položila jsem jí před sebe. Trochu se potopila, ale rychle jsem to vyrovnala. Zubama jsem si drtila spodní ret, abych se donutila k soustředění. Po tváři mi začal stékat malý pramínek krve, ale nevěnovala jsem mu žádnou pozornost a připravovala se na další krok.

119Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 8:07 pm

Shiro

Shiro
Genin

Tiše jsme seděl na břehu a pozoroval to všechno z dálky. Pak jsem si povzdechl a zvedl jsem se. Došel jsme k vodě a začal jsem sbírat chakru. Sice trochu pomalu, ale začal jsem si pro sebe mluvit.
Hm.. takže teď, když si pořádně nahromadím chakru, představit si, jak jde z nohou ven. Hm hm..
Možná to bylo jen mé podvědomí, co mě nutilo to dělat, ale jednoduše jsem to nemohl zastavit. Vykročil jsem a dal nohu na vodu.
Teď už jen kontrolovat chakru, jo, jde to lehce.
Pak jsem dal ruce od sebe a začal chodit. Pozoroval jsem při tom Sayu a byl jsem rád, že se dostává takhle daleko.

120Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 8:10 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Založila jsem si ruce na prsou a pozorovala je. Bylo to celkem dlouho co jsem někoho trénovala, ale zatím to šlo dobře. Nebáli se mě a nebo to kupodivu velmi dobře skrývali. "Pokud to zvládnete ještě dnes tak aby jste dokázali po hladině utíkat pozvu vás třeba na Dango" Snažila jsem se jim dát nějakou motivaci a doufala že Dango mají rádi.

121Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 8:17 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Dango!
Ušklíbla jsem. To dango musím získat. Nejspíš jsem se chovala jako malé dítě, ale to mi v tu chvíli bylo jedno. Udělala jsem další krok. Šlo to celkem snadno. Při dalším kroku už jsem se ani nepotopila. Při pomyšlení na dango jsem si vzpomněla, že jsem vlastně dneska neměla snídani. Po chvilce už jsem celkem obstojně chodila, na běh jsem si ale stále ještě netroufala. Radši jsem jen tak chodila dokola a radovala se z toho, že se můžu radovat, aniž bych zahučela do vody. Musela jsem ale běžet. koneckonců, chůze ála důchodce by mi v boji těžko byla něco platná. Zkusila jsem trochu zrychlit. Moje noha se potopila asi o pět centimetrů potopila, ale rychle jsem to vyrovnala a pokračovala.

122Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 8:24 pm

Shiro

Shiro
Genin

Usmál jsme se pro sebe. Vykročil jsem a zvyšoval jsem rychlost. Už mi to celkem šlo, takže jsem se domníval, že běh zvládnu. Koneckonců, bude potřeba jen v správném momentu vypustit dostatek chakry a půjde to. Po chvíli mi ale došlo, že jsem se mýlil. Bylo to těžší, no neztrácel jsem hlavu. Jednoduše jsem jen použil trochu víc chakry a pokoušel jsem se v rychlosti udržet na hladině. Už mi to pomalu šlo, takže jsme začínal mít radost. Cítil jsem se ale unavenější, takže jsem to nechtěl přehnat. Naposled jsem se tedy rozběhl a k překvapení už to šlo bezproblémově. Došel jsem na břeh a sedl jsem si, abych si dal pauzu před tím, než to dovedu k dokonalosti.

123Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 8:35 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Spokojeně jsem přikyvovala hlavou a na tváři se mi objevil spokojený úsměv. Vypadá to, že dneska se půjdou utrácet peníze Pozorovala jsem je dál a když si Shiro šel odpočinout svůj pohled jsem soustředila pouze na Sayu.

124Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 9:28 pm

Kasumi Kobayashi

Kasumi Kobayashi
Genin

Dorazila jsem do tréninkových prostor, porozhlížela jsem se, Mizukage-sama jsem ještě neviděla, bylo tam pár lidí, teď jen poznat, která to je.
Šla jsem pomalu za nimi a před nimi se zastavila.
"Dobrý den, v kanceláři jsem se dozvěděla, že by tu měla být Mizukage-sama, ale já jsem jí ještě neviděla, vím, vyzní to hloupě, ale je tu někde?" Zeptala jsem se jich, nechtěla jsem rušit.

125Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 9:31 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Co potřebuješ?" Koukla jsem se na ní a pořádně jsem si jí prohlídla a hledala známky po kousnutí. Fill byl většinou agresivní a proto mě překvapilo že nemá žádné zranění. Koukla jsem se rudýma očima do těch jejich a čekala na odpověď.
Díky vestičce kterou měla vypadala jako Jounin ale matně jsem si pamatovala že jsem viděla ve spisech její fotku a rank genina.

126Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 9:37 pm

Kasumi Kobayashi

Kasumi Kobayashi
Genin

Sledovala jsem Mizukage, úlevně jsem se pousmála, když jsem zjistila, že tu je.
"Dobrý den Mizukage-sama, jmenuji se Kasumi Kobayashi, a jsem hodností Genin. Chtěla jsem se jen zeptat, teda spíš, ráda bych byla přidělena do týmu, pokud by to bylo možné" Řekla jsem jí vše, co jsem potřebovala, k autoritám jsem měla úctu.

127Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 9:46 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Přikývla jsem a koukla se na ty dva. "Toto jsou tví týmový partneři a já jsem tvůj dočasný sensei. Zítra se k nám připojíš, někoho pro tebe pošlu." Usmála jsem se na ní a přimhouřila jsem lehce oči. Doufám, že se u mě co nejdříve objeví nějaký Jounin

128Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Sun Mar 11, 2012 9:51 pm

Kasumi Kobayashi

Kasumi Kobayashi
Genin

Byla jsem ráda, že mám sensei a když dokonce i Mizukage, potěšilo mě to ještě víc, jen jsem nadšeně přikývla. Podívala jsem se na ty dva, ale nejdřív na Sayu, protože byla u mě blíž.
"Tak, těší mě, že vás poznávám!" Dodala jsem a usmála se, ještě jsem Mizukage poděkovala. Taky jsem se jí někdy chtěla zeptat na nějakou techniku, ale vždyť já ani neznala svojí podstatu, ale Mizukage nám s tím učitě pomůže.

129Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 2:14 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Po celou dobu jsem se motala okolo nich. Soustředila jsem se na svůj úkol, ale přesto jsem zaslechla, že máme třetího člena. Trochu jsem se bála, i když vypadala mile.
"Taky mě těší. Jmenuji se Saya," usmála jsem se.
Byl to ten unavený úsměv, který používám, když mám z něčeho strach. Potom jsem zase zkusila tu chůzi. Zrychlila jsem ještě trochu. Měla jsem pocit, že už si troufnu na běh, tak jsem to zkusila. Trochu jsem se potápěla, ale po chvilce jsem to normálně vyrovnala. Byla jsem nadšená. Běžela jsem asi pět metrů od břehu. Zkusila jsem i vyskočit a dopadla jsem zpátky na vodu. Při dalším skoku jsem přestala pouštět čakru do nohou a schválně skočila do vody. Doplavala jsem zpátky k okraji, vyhoupla se na břeh a ze srdce se smála. Konečně se mi to povedlo!
(omlouvám se že jsem včera tak zmizela, rodiče mě vyhodili z compu. snad už se to nestane)

130Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 2:35 pm

Shiro

Shiro
Genin

Pozoroval jsem, co se kolem děje, ale nijak moc jsem se nezapájel. Pak ale přiběhla nějaká neznámá dívka, která se stala další členkou našeho týmu. Když nás pozdravila, jen jsem kývl rukou a pak jsem se dotkl trika, které mezitím uschlo. Když pak Saya doplavala na břeh, stoupl jsem si před ní. Triko jsem si svlékl a položil jí ho na hlavu.
Je suché, převlékni se.
Řekl jsem, zatímco jsem ukazoval na její promočené oblečení. Pak jsem jí obešel a sám jsem šel ještě zkoušet běhání, které mi už šlo bezproblémově.

131Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 2:54 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Pozorovala jsem je a vytáhla tři papírky. "Myslím že jste to zvládli skvěle, poslední věc kterou uděláme bude že zjistíme jakou máte podstatu." Podala jsem každému z nich lísteček. "Soustřeďte do toho lístečku chakru a uvidíme co máte" Mírně jsem se usmála a dala si ruce v bok.
(To je v pohodě ;D taky se mi to stává....-.-)

132Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 3:31 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Dík," hlesla jsem.
Odešla jsem ještě o kousek dál, otočila jsem se zády a převlékla si mokré šaty. legíny jsem si sice musela nechat, ale to už mi ani tolik nevadilo. Vrátila jsem se zpátky a vzala si papírek, který mi mizukage podávala. Když jsem do něj pustila trochu čakry, hned se namočil.
"Sakra...netušila jsem, že tolik saje. Utřu si ruce a zkusím to znova..."
Překvapeně jsem se podívala na promočený kus papíru a pokrčila rameny.

133Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 3:41 pm

Shiro

Shiro
Genin

Vrátil jsem se zpátky na souš a vzal jsme si papírek. Soustředil jsem chakru a papír se roztrhl. Naštěstí jsem už o těchhle papírcích slyšel, takže mi došlo, oč kráčí. Ukázal jsem ho Mizukage-sensei s mírným úsměvem a čekal jsem, co bude dál.

134Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 4:51 pm

Kasumi Kobayashi

Kasumi Kobayashi
Genin

Nejdřív jsem si říkala, jak to, že dokážou tak lehce se pohybovat na vodě, ačkoliv jsem o tom tréninku na Akademii slyšela, kdykoliv jsem se o to pokusila, v marné snaze jsem skončila tam, jako obvykle, hezky pod hladinou.
Zatřásla jsem hlavou, abych začala dělat knoečně něco smysluplného než tu lelkovat, vzala si od Mizukage papírek a pozorovala ho, zjistila jsem, že se mi v ruce skoro rozmočil, stejně jako Saye.

135Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 6:31 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Skvěle Kasumi a Saya mají Suiton a Shiro Fuuton, Obě tyto podstaty mám takže nám trénink půjde skvěle" Usmála jsem se na ně a pak se koukla na Sayu. "Vy dva se jděte převlíct, my s Kasumi počkáme v čajovně, pokud se k nám teda Kasumi připojí na Dango" Tázavě jsem se koukla na Kasumi a nadzvedla obočí.

136Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 6:35 pm

Kasumi Kobayashi

Kasumi Kobayashi
Genin

Hmm, Suiton? Sugoi! Rozzářila jsem se jako Vánoční stromeček, po tom, co jsem zaslechla nabídku a verdikt Mizukage.
Roztáhla jsem rty v široký úsměv a nadšeně přitakala.
"Hai, půjdu ráda!" Přikývla jsem a znovu se pousmála. Pak jsem se podívala směrem ven z cvičiště, chtěla jsem následovat Mizukage.

137Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 6:39 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Jasně...hned tam budeme," usmála jsem se a byla jsem ráda, že to byl účel, aby se papírek namočil. V duchu jsem se proklínala za to, že jsem na Akademii nikdy nedávala pozor. Hloupá dětská hrdost...
"Hele, nechceš zpátky to triko?" koukla jsem na Shira.
Mezitím jsem vzala do ruky svoje šaty, které sice byly ještě trochu vlhké, ale ne tak mokré jako předtím.

138Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 6:47 pm

Shiro

Shiro
Genin

Není třeba. Stejně se za chvíli převléknu a ty jsi náchylnější na nemoci.
Řekl jsem, i když jsem pociťoval trochu zimy na kůži. Nemohl jsem ji nechat zmrznout. Otočil jsme se a směroval domů, abych se převlékl.
-přesun

139Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 6:49 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Jen jsem pokrčila rameny, vzala si svoje šaty a vydala se co nejrychleji domů. To jako půjde domů bez trika? No jak myslí...
(přesun)

140Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 6:51 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Usmála jsem se na Kasumi a vyrazila pryč, jakmile jsem se k nim otočila zády a nebylo mi vidět do obličeje nasadila jsem unavený výraz. Těžko jsem zvládala společnost i jednoho člověka a teď se jich kolem mě kupilo nějak moc. Nebyla jsem na tohle vůbec zvyklá a stálo mě hodně sil se usmívat. V ruce jsem měla dál knížku a měla jsem nutkání si jí přečíst znova než dorazím do čajovny. Zvládat někam jít a číst si byla moje úžasná vlastnost.
-Přesun-

141Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Mon Mar 12, 2012 7:21 pm

Kasumi Kobayashi

Kasumi Kobayashi
Genin

Vydala jsem se hned za Mizukage, porozhlížela jsem se, hlavou se mi honilo spoustu myšlenek.,. Najednou jsem získala tým, i senseie a zjistila i svou podstatu, bylo těch objevů na jeden den hodně, ale já byla šťastná.
(Přesun)

142Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Mar 14, 2012 6:39 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Dorazila jsem na místo a Fill spokojeně vykračoval vedle mě. Byl rád že po dlouhé době spatří bílou lišku...respektive zlatou. Zastavila jsem se a počkala na Sayu. "Teď přivolám jeho matku a záleží na tobě jestli jí přesvědčíš. Pokud se ti to podaří čeká tě ještě naučení se techniky a nakonec se setkáš s jejím synem a znova ho budeš přesvědčovat. Je to dlouhá cesta, ale věřím že to zvládneš." Usmála jsem se a kousla se do palce, složila jsem pečeť a přiložila ruku na zem. Objevil se větší obláček kouře než normálně a objevila se tam velká zlatá liška. Vypadala elegantně a přísně. Bylo na ní vidět že je hlava rodu a dokáže si zjednat respekt. "Vím proč jsem tady" Promluvila a koukla se na Sayu vypadal to že jí ostatní stačili informovat.

143Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Mar 14, 2012 6:53 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Její krása a elegance mi vyrazila dech. Je to sice jen zvíře, ale zářila z ní taková autorita, že jsem měla pocit, že i elitní jounin by si před ní sedl na zadek, kdyby mu to přikázala.
"Ehmm.. dobrý den... Já...jmenuji se Saya, ale vypadá to, že už to víte. Chtěla bych uzavřít smlouvu s vaším synem..."
v její přítomnosti jsem se cítila hrozně nervózně. Bylo to, jako bych stála před královnou celého vesmíru.

144Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Mar 14, 2012 7:01 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Kayrua
Její oči jí dlouze pozorovali. "Proč bych ti to měla dovolit? Nemysli si o mě že by mi dělalo radost někomu něco zatrhnout, ale je to můj syn." Pomalým krokem šla k ní blíž a při tom z ní vyřazovala elegance. "Měla jsem dceru...svolila jsem jednomu chlapci aby s ní podepsal smlouvu. Moje dcera se ale poté trápila, nebral jí jako přítele ale jen někoho kdo při nejhorším zemře místo něj. Moje dcera s ním zrušila smlouvu ale už nikdy nikomu nevěřila. Onemocněla a zemřela....budiž jí zem lehká. " Probodla jí očima a sedla si metr od ní. Byla to lež, dceru nikdy neměla. Smlouva se zrušit nedala a ona si chtěla ověřit jestli její srdce pozná lež.

145Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Mar 14, 2012 7:06 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"To je mi líto. Samozřejmě chápu, že máte o svého syna strach. Nemůžu vám to nijak dokázat, ale přísahám, že tohle bych nikdy neudělala. Summon má být v boji partnerem, ne zbraní. Vím, že to, co po vás chci je veliká výsada. Prosím vás, důvěřujte mi. Jestli chcete nějaký důkaz, řekněte mi, co mám udělat a já to udělám."
Uuuff... trochu dlouhá řeč na mě. Ale ten příběh mě opravdu naštval. To, že jsou lišky summoni přece neznamená, že nemají duši!
Bylo mi líto Bílé lišky i její dcery, ale jak jsem jí to měla dát najevo? Jediný způsob byl procítěný výraz v mojí tváři, ale ten se dal snadno zahrát, takže jsem nepočítala s tím, že ji přesvědčí.

146Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Mar 14, 2012 7:19 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Kayrua
Koukla se na Yasu a poslala jí do hlavy myšlenku. Nepoznala to, chceš abych někomu kdo si nepamatuje věci z akademie povolila podepsat smlouvu s mým synem?!

Kousla jsem se do rtu a koukla se na Sayu. Ale no ták...dej jí čas třeba jí to dojde Zazubila jsme se na Kay a vypadalo to celkem divně protože naše konverzace probíhala v našich hlavách a najednou jsem se na ní zazubila. Liška ode mě odvrátila pohled a koukla se na Sayu. Mezitím jsem vytáhla malý blok a rukou do něj něco zuřivě a rychle napsala. Zvedla jsem blok nad hlavu, tam si mohla přečíst-> Smlouva se NEDÁ zrušit!
Kay se na mě prudce otočila jelikož něco asi vycítila, podařilo se mi to schovat za záda a nechápavě jsem pokrčila rameny.
Fill se ušklíbl ale nic neříkal.

147Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Mar 14, 2012 7:25 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Bílá liška se tvářila nějak divně. Potom jsem viděla, co mizukage udělala. Sice jsem pořádně nepoznala, co tam bylo napsáno, ale bylo jasné, že mi chce poradit. Všimla jsem si slova NEDÁ. Vzpomínala jsem na Akademii a v té chvíli mi to došlo.
"Počkat... jak zrušila smlouvu? To se přece nedá, ne?" přeměřila jsem si jí podezřívavým pohledem
Nejraději bych si v té chvíli nafackovala. Přijít o summona kvůli takové blbosti... proč jsem jenom nedávala víc pozor?

148Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Mar 14, 2012 7:29 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Kayrua
Liška si ještě jednou přeměnila Yasu. Pomohla jsi jí?!
Ne...ale říkala jsem že si vzpomene Dostalo se jí odpovědi.
Liška se zase věnovala Saye. "Ano to nedá..." Přikývla a pokračovala. "No...dobře, kdybych ti to dovolila musela by jsi prodělat celkem dlouhý proces aby jsi se s mým synem spojila. U nás je to jiné než u ostatních summonů" Narážela tím na to že oni jsou bílé lišky ne jen tak obyčejné.

149Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Mar 14, 2012 7:32 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Ah... takže se nezlobíte, že jsem naletěla?" Trochu se mi ulevilo, ale ne moc, přece jenom, to, že to řekla nemuselo hned znamenat, že souhlasí. "Jsem ochotna podstoupit cokoliv... vím, že mám ještě velké mezery, ale slibuji, že to doženu." Opravdu jsem se styděla za to, že jsem tak hloupě naletěla.

150Tréninkové prostory - Stránka 3 Empty Re: Tréninkové prostory Wed Mar 14, 2012 7:40 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Liška se k ní otočila zády a šla pomalu ke mě. "Když se naučíš techniku nemám s tím problém" Promluvila k ní a koukla se mi do očí. "Jestli se něco pokazí je to na tebe" Oznámila mi a zmizela v obláčku kouře. Fill pobaveně zavrčel a vyskočil na nohy. "Krása, prostě krása" Odhalil zuby v úsměvu a taky zmizel. Podrbala jsem se ve vlasech a povzbudivě se koukla na Sayu. Hodila jsem jí svitek s technikou na přivolání a pak svitek ve kterém jsem byla podepsaná. "Ten svitek chraň, budeš ho mít na starost dokud se do něj nepodepíšeš"

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 3 z 7]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru