Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Nemocnice s horkým pramenem

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Nemocnice s horkým pramenem Empty Nemocnice s horkým pramenem Tue Feb 14, 2012 5:15 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Nemocnice s horkým pramenem Srivijayanhealingshrine

Nemocnice v Kirigakure na první pohled připomíná spíše chrám. Je to proto, že zdejší nemocnici, vede jistý řád mnichů, který považuje za svou povinnost pomáhat lidem. Svým způsobem to tedy skutečně chrám je. A nejen chrám, ale i jedna z nejkrásnějších budov v Kiri, jemuž v průčelí vévodí obrovská socha jednoho z japonských bohů, který drží v rukou misku. Ta je jako zázrakem vždy plná, ba přímo přetéká a voda padá ven do jakéhosi systému kanálů obepínající nemocnici. Ve skutečnosti se za celým tímto divem skrývá horký pramen, který vyvěrá pár metrů pod nemocnicí a důmyslnými systémy je veden vzhůru k dlaním sochy, aby následně mohl zase spadnout dolů. Z kanálů okolo nemocnice je voda vedena kamsi do prostor pod ní, kde se dále zpracovává. Do vody okolo nemocnice má díky pohostinosti mnichů volný vstup každý, kdo se umí alespoň trochu chovat a proto se zde často nestavují jen nemocní, ale i lidé toužící po teplé koupeli. Pokud se potřebujete dostat do nemocnice, musíte obejít budovu - z druhé strany je přemostění ke vchodu.

2Nemocnice s horkým pramenem Empty Re: Nemocnice s horkým pramenem Sat Apr 21, 2012 8:37 am

Anirte

Anirte
Genin

Dobelhal jsem se do Nemocnice , řikal jsem si: "to by byla pohodička se natáhnout v prameni.Ale kvůli, tomu tu nejsem. Otočil jsem se na Isamiho "viď Isami" "haf" ."Promiň příteli, ty budeš muset počkat venku. Do nemocnice psi nesmí "Haf" promiň vlku. Isamu si lehnul ke vchodu a já jsem vešel.No, vešel je špatné slovo. Přibelhal jsem se, sestrička zrovna byla u recepce a něco čmárala do těch svých spisů.

Rihan:Dobrý den poslala mě sem Mizukage-sama jestli s něčím nepotřebujete pomoct.


Sestrička se na mě nevěřícně koukla.


Sestrička:Opravdu? Z mého pohledu to vypadá, že pomoc potřebuješ ty?


Rihan:Nepotřebuju, kvůli námaze neumřu ,to by mě prostě urazilo. Tak potřebujete s něčím pomoct?

Sestrička:No jak myslíš.hmm..........co tu máme, (podívala se na mě) ne to by
nešlo. hmm.... a co úklid to by šlo? To není moc náročný.


Rihan:Jen mi řekněte s čim a kde a považujte to za hotové.

Sestřička:Pojďte sem mnou .Ukážu vám cestu k uklidové komoře.

Došli jsme ke komoře. Odemkla, dala mi klíče a řekla "až vytřeš tak zamkni a dones mi klíče". Odkýval jsem jí to, vzal koště a hadr a začal vytírat .Šlo to pomalu kvůli vyčerpaní ,a pak jsem se zamyslel. Měl bych se zeptat Mizukage-sama kde můžu sehnat nějaký byt.Jinak zemřu na vyčerpaní, přiměřeně se směju.Při práci jsem viděl celkem hodně lidí, kteří tu procházeli na návštěvu a dokonce i pacienty.
Po pár hodinách
Koště a hadr jsem vrátil zpátky do komory, zamkl.Našel jsem sestřičku, která opět seděla na recepci a vratil jí klíče.

Rihan:Už je to hotové, zde máte klíče.

Sestřička:Děkuji za pomoc, kdyby jsi chtěl někdy zase pomoct můžete kdykoliv přijít. Zde se najde vždycky nějaká ta práce.

Rihan:Děkuju ale dneska si už potřebuji odpočinout. Naschledanou!

Odbelhal jsem se z nemocnice ven kde čekal Isamu .Kouknul se na mě a zavrtěl ocasem. Zvedl se a šel za mnou.Podrbal jsem ho "Pojď musíme to ohlásit Mizukage-sama " a odešli jsme směrem k budově Mizukage.


/Přesun

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru