HRA BYLA SPUŠTĚNA!

You are not connected. Please login or register

Cvičiště

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down  Zpráva [Strana 6 z 7]

1 Cvičiště za Tue Feb 14, 2012 10:46 am

First topic message reminder :

Cvičiště v Kumogakure.
Můžete zde najít venkovní cvičiště s terči, klasickými dřevěnými panáky a krajinu pro drtivý trénink s vašimi kolegy nebo senseiem.
Nachází se zde i krytá hala.

Zobrazit informace o autorovi

251 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 5:02 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Na Naokiho som samozrejme nezabudol, celú dobu som čakal, že zaútočí no premeškal tú najvedšiu šancu, vtedy keď som hádzal Maura na Mononoke. Nastavil som katany tak aby sa skrížili s ich zbraňami a vyskočil vysoko do vzduchu. Ich útok tak bol vyblokovaný.
Keď som bol vo vzduchu vyhodil som vysoko nad seba katany a hodil po každom z nich 2 kunaie a 2 shurikeny, potom som katany chytil a dopadol na zem čakajúc na ďalší útok a pripravený na akúkoľvek obranu.

I actually don't think something like perfection exists. That is I think why we are born able to absorb things... and by comparing ourselves with something else we can finally head in a good direction.
Itachi Uchiha

252 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 5:30 pm

Drápy jsem odhodila kunaie a shurikeny a uchýlila jsem se k mé skryté zbrani. Hodila jsem po něm jeden kunai, aby letěl rovně. Složila jsem pečetě a pak jsem zašeptala, Shunshin no Jutsu, a objevila jsem se za ním. Tam jsem znovu zaútočila drápy, teď nemůžu minout...to nestihne... a sekla jsem křížem přes jeho záda.

Naposledy upravil Mononoke dne Thu May 31, 2012 6:56 pm, celkově upraveno 1 krát

Techniky:

-umím-

-učím se-

Moje postava:http://naruto-rpg.forumczech.com/t283-mononoke-uzaraku

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.
-Murphyho zákon

253 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 6:37 pm

Mauro

Genin
Mauro

Sakra...Povedal som pre seba ked my vykryl môj útok ako náhle leteli shurukeny tie som odrazil pomocou katany a následne som urobil salto do zadu aby som sa vyhol kunaiom čo sa my aj podarilo čakal som či odrazí útok Mononoke potom by som zaútočil ja aby som jej nepokazil plán.Opäť si nič nedokázal...si slabý ale ak by si ma nechal ukázať trochu svojej sily porazil by si ho a všetci by sa ťa báli...Počul som hlas v sebe ktorý prehovoril na mňa zostal som zamrznutý už vtedy som vedel že je to Hachibi.

Spoiler:

Techniky:

Spoiler:

E rank techniky
Shunshin no Jutsu
Rariatto

254 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 7:32 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Katana na mojom chrbte sa zableskla a drápy Mononoke sa zatupili, znovu som vyskočil do vzduchu.
Schoval som katany a zložil pečať barana, na čo som zašeptal tak, že to mohla počuť len Mononoke: Shunshin no Jutsu!
Objavil som sa asi 20 metrov od miesta kde som predtým stál, to bolo asi tridsať metrov od Maura a od Naokiho ešte o niečo viac. Hodil som na Mononoke kunai aby som ju vyprovokoval.
Chcel som aby sa na mňa rozbehla zo všetkým čo má.

I actually don't think something like perfection exists. That is I think why we are born able to absorb things... and by comparing ourselves with something else we can finally head in a good direction.
Itachi Uchiha

255 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 7:45 pm

Použil Shunshin a objevil se dvacet metrů daleko. Taky jsem díky Shunshin přiskočila k němu a to už jsem v rukách měla obě katany. Díky větrné chakře jsem je nepatrně "zaostřila" ještě víc a vyrazila jsem do útoku. Sekala jsem jak nejrychleji jsem mohla, a snažila jsem se seknout jednou katanou po noze a druhou někde v úrovni hrudi.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

256 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 7:53 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Začal sem se bránit, Mononoke na to konečně šla tak jak bylo třeba.
Blokoval sem ránu za ránou a úplně přestal sledovat Maura a Naokiho. Kdyby se přiblížili všimnul bych si je. Takhle ale měli skvělou šanci sebrat kunaie.
Když sem vyblokoval jednu z ran sebral sem katanou v levé ruce obě Mononokiny a zamířil jí čepelí na bok, nenápadně sem zase otočil katanu tak abych ji zasáhl tupou stranou no to si mohla všimnout jen ona protože sek byl strašně rychlý.

Itachi Uchiha

257 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 7:58 pm

Sebral mi katany a já automaticky vytáhla kunai. Jentaka tak jsem mohla odrazit tupou čepel. Nikdy jsem se pro nikoho neobětovala, ale ať si ty kunaie klidně vemou. Hlavně, že si pořádně zabojuji s Ryuunim, problesklo mi hlavou. Složila jsem několik pečetí a vykřikla, Kychiyse no Jutsu! přede mnou se objevil Salamander Yonyuu. Polohlasně jsem mu řekla, ať mi pomůže. Yonyuu se kupodivu rychle vrhl vpřed a jedovaté sliny mu kapaly z tlamy. Já opět použila Shunshin a dostala jsem se před Ryuuniho. Yonyuu se k němu přikradl zestrany a zkusil ho kousnout. Já jsem zatím pomocí kanuie sekla po jeho tváři.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

258 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 8:13 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Mononoke na mě šla oběma katanami takže sem se musel ubránit.
Nakonce sem se rozhodl tak, že se otočím tváří proti Mononoke a Salamandra odrazím loktem.
No něco se nepovedlo a já mu vrazil přímo do tlamy. Ruku sem si řízl o jeho zuby a moje kuže se teď poleptala i když sem tu hnusnou kapalinu ryche setřel.
No co se dá dělat. Pousmál sem se a rozběhl se proti Mononoke, no když sem byl asi milimetr od ní přesunul sem se Shunshinem za ní kde sem poskládal pečetě a sevřel ji rameno.
Rairon: Hiraishin! Vykřikl sem naco Mononoke dostala silný bleskový šok, který ji mohl i omráčit.

Itachi Uchiha

259 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 8:16 pm

Jelikož mám větrnou chakru, blesk je na mě příliš. Vykřiknu a padnu na kolena Enyuu zatím zmizel a mě se dělaly mžitky před očima. Nenapadalo mě nic, co bych mohla udělat, tak jsem z posledních sil udělala v kleče otočku a sekla po něm katanou. Když jsem takhle máchla, udělalo se mi černo před očima a já ztratila vědomí. Sakra...jsem vážně až tak slabá? problesklo mi ještě hlavou...

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

260 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 8:17 pm

Mauro

Genin
Mauro

Zostal som stáť na jednom mieste nič som nevnímal až záblesk techniky rozbehol som sa ku kunaiom zobral som obidva hodil som ich Naokimu a bežal som na senseia katanu som si dal do púzdra a ako som bol za jeho chrbtom tak som ho udrel silno do chrbta bolo to nečakané pretože sa venoval technike a bol otočený.

Spoiler:

Techniky:

Spoiler:

E rank techniky
Shunshin no Jutsu
Rariatto

261 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 8:34 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Když se ke mne přiblížila její katana už omdlívala, katanu sem jen zastavil podrážkou z boty.
Schoval sem její katany do pouzder, vzal ji a odnesl ke stromu.
Mohli mať ešte trochu problém sa ku kunaiom dostať, teda spoň Mauro ktorý nevedel pomocou chakry chodiť po stene.
No Mauro tu byl dřív než sem čekal, vyblokoval sem jeho katanu a dal mu ránu do zátylku tak abych ho vyvedl z rovnováhy.
Boj skončil a to jemu už mohlo byť jasné, síce nezískala kunai, ale to ve skutečnosti ani nebylo cílem.
Chytnul sem mu ruku s katanou a zmáčkl na zápěstí tak aby katanu musel upustit bolestí.
Chtěl sem vědět kdo z nich se vydá tou lehčí cestou a kdo se obětuje za ostatní aby měli tu možnost výběru. Mononoke uspěla, oni ne.
Je konec. Řekl sem.

Itachi Uchiha

262 Re: Cvičiště za Thu May 31, 2012 8:38 pm

Po chvilce jsem se s trhnutím probudila a chvíli si protírala oči. Sakra... zamumlala jsem, zase jsem to celé podělala. Plácla jsem se do čela, jsem totální slaboch... Opřela jsem se hlavou o strom, takže mi vlasy spadly dozadu. Přejela jsem si rukou po jizvě na obličeji a ještě mě trochu mravenčilo z toho bleskového jutsu.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

263 Re: Cvičiště za Fri Jun 01, 2012 6:35 am

(Dík že na mne čekáte ^^)

Po nepovedeném tréningu sem si zbalil zbrane a vydal sem se domú.

-Presun

5xE-rank techniky z Akadémie

Výbava:
Bojová palica Bo a Meč, 3xZbraňové zvitky, vybuchujúce lístočky, oceľové lanká, Bakusaidama - Výbušné Pečate, Tmavomodrý plášť,

264 Re: Cvičiště za Fri Jun 01, 2012 11:49 am

Mauro

Genin
Mauro

Zobral som si svoje veci a bez slova som šiel preč ( Presun ).

Spoiler:

Techniky:

Spoiler:

E rank techniky
Shunshin no Jutsu
Rariatto

265 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 12:39 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Nuž, zvorali to tak odešli. Už se mi nechtělo bojovat tak sem si sedl k Mononoke, která si zrovna vyčítala, že nic nezvládla. Víš, že si jediná co uspěla? řekl sem s milým tónem a zahleděl se na cestu sledujíc ty dva jak mizí v dálce a po chvíli přesunul svuj pohled na oblohu.

Itachi Uchiha

266 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 1:13 pm

Jo? Vždyť jsi mě omráčil! řekla jsem trochu naštvaně, ale pak jsem se pokusila uklidnit. Promiň...jen mi vadí, že jsem tak slabá. Musím pak zajít za Raikage pro jeden svitek, a naučit se nové jutsu, domyslela jsem si v duchu. Protáhla jsem si ruce a trochu si promasírovala místo, kde mě zasáhl tím bleskovým jutsu.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

267 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 3:18 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Jo, čekal sem až jeden z vás, udělá to, no obětuje se za ty ostatní dva. odpověděl sem a pak pokračoval. Víš, na to jak dlouho si moje studentka si dost zesílila, jestli takhle bude pokračovat brzo mě překonáš. Zasmál sem se, sem už trošku línej trénovat tak moc jako kdysi. Přejel sem si rukou přes vlasy. Ale když mě jednou překonáš bude to jen moje pýcha, že sem vychoval tak dobrou kunoichi. Dodával sem Mononoke motivaci.

Itachi Uchiha

268 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 3:39 pm

Pousmála jsem se. Díky...nevíš nějaké větrné jutsu, nebo o někom, kdo používá takové techniky? Zeptala jsem se s nadějí v hlase. Když budu znát více jutsu, budu silnější, problesklo mi hlavou.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

269 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 3:45 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
No, moje podstaty sou Raiton a Suiton, bohužel neznám větrné techniky. Ale myslím si, že technik umíš dost, třeba spíše zdokonalit tvoje schopnosti v jejich používání, taky tě plánuji naučit manipuovat s podstatou a tvarem. Skonštatoval sem a vytáhl 2 katany, vyhodil jednu do vzduchu a udělal pečeť. Zbraně se rozzářili a já jediným sekem udělal v zemi asi metr hlubokou a 20 centimetru širokou díru tam kudy sem katanama sekl. Pak možná něco podobné dokážeš s větrem. Řekl sem aby pochopila k čemu to bylo.

Itachi Uchiha

270 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 3:47 pm

Udělal katanou díru do země. Jo...to by bylo fajn...Řekla jsem už trochu veseleji. Vytáhla jsem jednu katanu a párkrát jsem s ní promáchla kolem mě. Začneme, sensei? Ušklíbla jsem se mile.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

271 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 4:01 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Ty si ale horlivá holka. Řekl sem s úsměvem a zvedl se země list, kámen a nějaký úlomek kunaie co tam ležel, asi ve velikosti palce. položil sem je pod strom vedle sebe. Tak, skus nejdřív koncentrovat svou větrnou chakru do rukou. Až si budeš jistá, že se ti to povedlo, tak si vezmi list a dej ho na dvě pulky. Sedl sem si a začal sledovat Mononoke při tréninku.

Itachi Uchiha

272 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 4:06 pm

Zarazila jsem se, že něco namítnu, ale pak jsem zasunula katanu zpět a posadila se před ten strom. Dala jsem ruce dlaněmi nahoru a zhluboka se nadechla. Pokusila jsem se koncentrovat chakru, ale nijak mi to nešlo. Pak jsem si vybavila jeden svitek: Fuuton-úzká a ostrá. Tak jsem ještě chvíli seděla a pak si vzala list do dlaní.Dlouho jsem se snažila a když jsem otevřela dlaně....list byl nepatrně natrhlý na kraji. Ale bylo to téměř neviditelné. Je to složitější, než se zdá, povzdychla jsem si a zkoušela to dál.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

273 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 4:13 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Už to trvalo asi pul hodiny. Pořád sem sledoval Mononoke, až se ji nakonec povedlo narušit list. Byl natrhlý, nejspíš věděla jak na to. To však nic neměnilo na tom, že její chakra už musela dosahovat limitu. Nedávala to na sobě znát ale vyčerpání se už dostavovalo. To co se ji povedlo dneska byl doopravdy úctyhodný výkon. Přišel sem k ní, dneska by stačilo. Prohlásil sem a vzal se země další kámen a Raitonem ho rozemlel na prach. Já likviduji trošku jinak. Pousmál sem se. Už je na tobě vidět, že si unavená, dej si pauzu do zítřka.

Itachi Uchiha

274 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 4:17 pm

Byla jsem ráda, že stopnul trénink, protože se mi už zase začaly dělat mžitky před očima, ale nechtěla jsem to na sobě dát znát. Jak myslíš, pokrčila jsem rameny a vstala jsem. Nenápadně jsem se opřela o kmen stromu, protože se mi podlamovaly kolena. Natáhla jsem ruku a utrhla jsem si pár listů. To bude dlouhý trénink...pomyslela jsem si a koukla na senseie.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

275 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 4:24 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Už to vypadalo, že spadne. V mžiku sem by za ní a přidržel ji. Zvládneš to domu? Pak sem si uvědomil. Snad nechce trénovat i doma? Sebral sem ji z ruky lístky, tohle se trénuje jen pod dohledem senseie, řekl sem durazně a příšně aby si to zapamatovala, nechtěl sem někde na ulici najít svou studentku v bezvědomí.

Itachi Uchiha

276 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 4:28 pm

Nejsem nemohoucí, vyplázla jsem na něj jazyk. Neboj, nějak to zvládnu, dodala jsem trochu tišeji a když mi vytrhl lístky z ruky tak jsem jen tak mimochodem řekla. Mám doma krásnou zahradu, kdyby tě to zajímalo, a na ní spousty stromů, dořekla jsem si v mysli.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

277 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 4:52 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
No a já ti zakazuji trénovat na té zahradě tuhle věc. Řekl sem a s ironii na ní vyplázl jazyk. Pak sem si to namířil směrem k východu z cvičiště. Tak se zatím měj! Řekl sem a odešel s cvičiště, mířil sem k restauraci, kde sem si koupil dango a čokoládu, odsaď sem odešel do vilky Raikage, tentokrát spíše pracovně, chtěl sem si promuvit o našem jinchuurikim, Maurovi.

(přesun)

Itachi Uchiha

278 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 5:00 pm

Odešel a mě se nechtělo jít domů...zas sama? Povzdechla jsem si a posadila se pod strom do stínu. Proč musím být pořád sama?? Nebýt Ryuuniho, tak jsem na dně. Dala jsem si obličej do dlaní a pořád jsem seděla pod stromem. Kromě něj tu nemám žádné přátele...začala jsem si hrát s ostřím katany mezi prsty a o něčem jsem přemýšlela.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

279 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 5:09 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Po nějaké chvíli sem se vrátil spátky na cvičiště, Shiz byla nejspíš pořád v kanceláři a já ty prostory přímo nesnášel, duvodu bylo hodně.
Tiše sem skočil na strom u kterého seděla Mononoke a lehl si tam, nechtěl sem ji vyrušovat a byl sem moc líný jít dolu tak sem prostě pozoroval jak vítr pohybuje s větvičkama u čeho sem si upíjel s čokolády a jedl dango.

Itachi Uchiha

280 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 5:14 pm

Slyšela jsem nějaký šum, ale když jsem se ohlédla, nikde nikdo. Zasunula jsem zase katanu a už s trochou energie jsem si prokřupala záda. Sebrala jsem ze země lístek ze stromu a zase jsem se ho snažila natrhnout pomocí Fuutonu. Říkej si co chceš, sensei, ale já chci být co nejsilnější. Soustředěním jsem zkřivila tvář, ale když jsem se podívala, nic se nedělo. Tak jsem to zkoušela dál.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

281 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 5:18 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Slyšel sem jako zasunula katanu spátky do pochvy, když se postavila podíval sem se na ní a polknul poslední dango a zapil ho zbytkem čokolády. Když začela znova skoušet, sebral sem spadnuto větvičku a začal ji lámat, vždy když sem kousek ulomil hodil sem ji ho do zad nebo do hlavy, nebolelo to ale muselo ji to rušit a provokovat, hlavně když se to zaseklo ve vlasech. Nebudeš si dělat co chceš holčičko! uškrnul sem se.

Itachi Uchiha

282 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 5:24 pm

Něco mi spadlo na hlavu a když jsem po tom sáhla, byl to kus větvičky. Podívala jsem se nahoru, ale nic jsem neviděla. Když jsem se otočila, zase na mě spadl kus větve, já nemám trpělivost, pomyslela jsem si a když na mě spadl další kus větvičky, došlo mi, že to není jen tak. Znovu jsem se podívala na strom a když jsem zahlédla kus nějaké látky, ušklíbla jsem se. Vytáhla jsem kunai a řízla se do ruky. Složila jsem několik pečetí a plácla rukou o zem. Kychiyose no Jutsu! řekla jsem polohlasně. S tichým *puf* se přede mnou objevil Modrý Eryuu. Pošeptala jsem mu, ať mi pomůže a já mu dodám chakru. Protože máme oba větrnou, šlo to rychleji: větve stromu se začaly pohybovat a hledat toho někoho, kdo mě rušil. Já si připravila katany do rukou, ale tu v pravé jsem musela držet jenom napůl, neboť jsem ji měla rozříznutou.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

283 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 5:48 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Posunul sem se tak aby mě nebylo vidět a pak seskočil se stromu na druhé straně jak byla Mononoke, takže mě nemohla vydět. Nahodil sem henge, byla to roztomilá holka asi dvanácti letá. Malá modré dlouhé vlasy a miloučký obličej který si rovnou říkal o pomazlení. Člověk by si ji nejraději vzal domu a používal ji jako plyšového méďu.

Ahoj, já sem Yoko! usmála se, máš hezkou ještěrku mužu si ji pohladit?
Zadívala se na Mononoke psím pohledem.

Itachi Uchiha

284 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 6:00 pm

Objevila se přede mnou nějaká modrovláska...celkem roztomilá...a zeptala se, jestli si může pohladit Enryuua. Klidně...Enryuu je takový hravý typ, podrbala jsem ho na hlavě a on se "usmál". Jsem Mononoke...ty jsi tu nová nebo co? Že jsem tě ještě neviděla ve vesnici, pozorně jsem si ji prohlédla.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

285 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 6:12 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Pohladila ještěrku a najednou se s katanou v ruce objevila za ní a změnila formu.

Dala ji ke krku katanu, háááá! Naletělááá! Husa!
Oblízla si nechutně spodní ret a mlaskla, teď zemřeš!
Měla čelenku jiné vesnice, konkrétně deštné a tvářila se doopravdy jako, že ji zabije.

Itachi Uchiha

286 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 6:16 pm

Na vteřinu jí to překvapilo, ale loktem ji udeřila mezi žebra co nejsilněji a ruku s katanou jí odstrčila pryč. Odskočila kousek od ní, před Eryuua. Složila několik pečetí a pak si do rukou vzala katany. Zlomek vteřiny stála než řekla, Shunshin no Jutsu! A objevila se vedle ní. Sekla z jedné strany a pak zase díky Shunshin se objevila nad ní. Udělala kotrmelec ve vzduchu a sekla jí po hlavě. Eryuu zatím nepozorovaně začal jedním šlahounem nějaké rostliny s trny ovíjet její nohu.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

287 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 6:23 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů

Když se ji pokusila seknout z boku, vyblokovala to katanou a do druhé ruky vzala kunai. Vyblokovala ním sek z vrchu a katanou osekala rostlinky kolem noh nacož uskočila.
Poskládala pár pečetí a vykřikla zase šíleným tónem: Tak co?? Holčička je rozzlobená? Vyplázla na Mononoke jazyk a vyběhla po ní no najednou prudce zatočila a sekla katanou po ještěrce, na Mononoke hodila jen kunai.

Itachi Uchiha

288 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 6:27 pm

Mononoke neváhala a díky Shunshin se ocitla mezi tou holkou a Eryuunim. Když to jinak nepujde...Zaťala zuby, když jí katana zasáhla do boku. Rychle sekla svými katanami křížem (z obou stran) a nechala Eryuua zmizet s tichým *puf*. Pak klesla na jedno koleno a upustila jednu katanu, aby si mohla sevřít krvácející ránu.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

289 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 6:34 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Enryuu zmyzel no Mononoke byla na zemi ne proto, že by ji katana zasáhla ostřím ale proto, že ji zasáhla, rychle sem ji totiž otočil na tupou stranu čepele a pak do sebe jen nechal seknout její katany. Zmyzel sem a místo mě tam ležel klacek.
Já už sem se zase v normální podobě objevil za Mononoke.
Mohla mít pocit, že ji rána krvácí ale co cítila vlhké mohl být pot a bolest se tvořila s překrvení místa kam ji zasáhla katana. Nebyla však zraněná ale zdálo se jí, že je.
Díval sem se na ní, je hezké se obětovat za summona ale ne za cenu zranění které by tě stálo později život. Řekl sem přísně a schoval katananu na co sem sebral tu co ležela u Mononoke a podal ji ji. No tak vztávej.

Itachi Uchiha

290 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 6:39 pm

Byla to jen tupá strana čepele a místo tý holky tu najednou byl Ryuuni. To co řekl, mě naštvalo. Neudržela jsem se a dala mu facku. Jak můžeš říct něco takového? Proč "summon"? Jsou to mí Přátelé! Naštvaně jsem si vzala katanu a zastrčila jsem obě do pouzder na zádech. Tyhle ještěrky jsou jediní přátelé, které mám! Já za ně nasadím život třeba tisíckrát!! V koutku oka se mi začala tvořit slza a já se jí ze všech sil snažila zastavit. Ale to ty asi nepochopíš...ty máš všechno! Narážela jsem na rodinu a přátele...Nakonec jsem to neudržela a slza mi stekla po tváři. Naštvaně jsem praštila do stromu vedle Ryuuniho a křečovitě zavřela oči, ze kterých mi tekly slzy.

Naposledy upravil Mononoke dne Sun Jun 03, 2012 6:54 pm, celkově upraveno 1 krát

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

291 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 6:47 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Dostal sem facku, mlčky sem se díval na Mononoke, no asi po minutě sledování jejího pláče sem promluvil u čeho sem ji dal ruku na rameno a přitáhl ji kousek k sobě tak aby se mohla opřít jestli bude chtít a vybřečet se někomu na rameno. Jestli myslíš, že ty ještěrky sou tvoji jediný přátelé, moc se pleteš. Řekl sem a utřel ji slzy u čeho sem ji prstem přejel po jízvě, sem tady taky aď už mě za přítele považuješ nebo ne.

Itachi Uchiha

292 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 6:54 pm

Přitáhl si mě k sobě a já ještě naštvaná jsem do něj bušila rukama. Ale to byl jenom doznívající cit, takže to bylo jako bouchnutí od mimina. Co dělám špatně? řekla jsem mezi vzlyky. Proč mě všichni vyčleňují z kolektivu? Prsty jsem si položila na jizvu a pomalu se mi začaly zastavovat slzy. Víš...jak jsem ti říkala o té mojí jizvě? Jak mi ji udělali nějací potulní ninjové? Ze všech sil jsem se snažila slzy zastavit, ale i tak mi jich spousta uniklo. O nějakou dobu později jsem se dozvěděla, že to byli mí přátelé. Nebo jsem je za přátele alespoň považovala...Dala jsem si obličej do dlaní a sklouzla jsem do kleku na zem. Neslyšně jsem brečela. Proč? Hlesla jsem do větru.

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

293 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 7:02 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
To co řekla mě trošku zarazilo, ty lidi bych za tohle momentálně nejraději umučil k smrti. Dal sem se k ní do tureckého sedu a pohladil ji, teď sem se k ní choval jako k malému dítěti, tohle totiž nejlépe uklidní i dospělé lidi když sou takhle rozhození, pomalu sem ji obejmul aby se uklidnila a řekl. Nevím proč ti to udělali, ale to co se stalo je symbolem toho jak silná si. Dál sem ji hladil po vlasech, si ta nejsilnější kunoichi jakou sem kdy potkal. Prohlásil sem, nemyslel sem ale na dovednosti ani sílu ninji, narážel sem na to jak silná je uvnitř. Teď máš opravdové přátelé.

Itachi Uchiha

294 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 7:08 pm

Chvíli jsem si ještě držela ruce na obličeji a když jsem zvedla hlavu, musela jsem se ušklíbnout. Sakra...to je podruhý v životě, co jsem před někým brečela...Jakto, že mnou city tak cloumají? Plácla jsem se do čela a zasmála se. Pak jsem se na něj podívala vražedným pohledem, nikomu o tom neřekneš, jasný? Řekla jsem upřímným výhružným tónem. Ještě by si o mě lidi mysleli, jakej jsem slaboch...

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

295 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 7:18 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Keď ju to prešlo, postavil som sa. To si ešte rozmyslím, povedal som s úškrnom s ktorého bolo jasné, že to nikomu nepoviem no aj tak, nemohol som si to odpustiť.
Tak ja teda pôjdem, poveda som a zase hodil prísny pohľad. Nepreháňaj to s tým tréningom lebo sa ti stane niečo horšie ako toto, prešiel som jej prstom po jazve a zadíval sa jej povzbudzujúco a zároveň tak, ako stačší brat do očí.

Itachi Uchiha

296 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 7:21 pm

Dala jsem mu malou ťafku do ramene a ušklíbla jsem se. Asi taky pujdu. Obrátila jsem se k němu čelem a chvíli mu koukala do očí. Ale jestli mě někdy někdo bude litovat, těš se s úšklebkem jsem si prokřupala klouby na rukách a odběhla jsem domů. Cestou jsem zvedla ruku na znamení "ahoj".

(přesun)

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

297 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 7:30 pm

Ryuuni Takara

Velitel Jouninů
Zamával sem ji a ještě se rozhlédl po cvičišti, už to chápu. Napadlo mě a taky sem zamířil pryč. Koupil sem další dango a čokoládu.
Pomalu sem se vrátil k sídlu Raikage.

(přesun)

Itachi Uchiha

298 Re: Cvičiště za Sun Jun 03, 2012 8:35 pm

Mauro

Genin
Mauro

Prišiel som na cvičisko nikto tu už nebol čo my vyhovovalo začal som behať potom som trénoval na drevenom panákovi. Potom som sa postavil oproti stromu pričom som mal v ruke kunai rozbehol som sa oproti stromu ako tak som vedel ako na to ale musel som si to skúsiť. Nadýchol som sa a vydýchol následne som sa rozbehol oproti stromu začal som koncentrovať chakru do nôh rovnomerne do každej jednej pravú nohu som položil na kmeň stromu a následne aj ľavú no padol som akurát tak na chrbát postavil som sa na nohy a skúšal som to znova a znova podarili sa my tak 2 kroky naznačil som to tam kunaiom a skúšal som to znova darilo sa my lepšie no už som bol aj unavený chvíľku som si oddýchol. Potom som začal znova neskôr som skúšal chodiť po vode čo my nešlo vôbec bol som celí mokrý ale nevzdával som to a skúšal som to znova. Na chvíľku sa my to podarilo no klesol som znova pod vodu. Nakoniec som si sadol pod strom a oddychoval som.

Spoiler:

Techniky:

Spoiler:

E rank techniky
Shunshin no Jutsu
Rariatto

299 Re: Cvičiště za Mon Jun 04, 2012 12:10 pm

Pomalu přijdu a když si všimnu Maura, jak trénuje, sundala jsem si kapuci z hlavy. Chvíli jsem pozorovala jak padá do vody a už už jsem tam chtěla jít, že mu pomůžu, ale pak jsem jenom zavrtěla hlavou a protáhla si záda. Přešla jsem k jednomu z největších stromů tady a složila jsem pečeť draka. Tsume, nehty se mi prodloužily do drápů a za pomocí koncentrace chakry do nohou a rukou jsem vyběhla po kmeni (jako kočka) až nahoru. Sedla jsem si na nějakou větev, která by mě mohla udržet a zády jsem se opřela o kmen. Pak jsem si utrhla jeden lístek a dala si ho do dlaní. Úzká a ostrá chakra. Začala jsem koncentrovat chakru a snažila jsem se natrhnout list. Vždycky tak po pěti minutách usilovné snahy jsem rozevřela dlaně, ale výsledek nikde. Asi až po půl hodině se na lístku objevila malá trhlina na okraji. To je těžký, pomyslela jsem si a zkoušela jsem to dál...

Techniky:

-umím-

-učím se-

-Murphyho zákon

300 Re: Cvičiště za Mon Jun 04, 2012 1:51 pm

Mauro

Genin
Mauro

Dlhú dobu som trénoval vrátil som sa ku stromu rozbehol som sa oproti nemu podarilo sa my vyjsť vyššie ako minule síce to nebola žiadna sláva ale malí pokrok určite pokračoval som nechcel som byť najslabší stále som vyšiel vyššie a vyššie až som to nakoniec zvládol nebolo to ešte sto percentné teraz som musel prejsť na vodu ktorá bola ťažšia pomaly som koncentroval chakru do nôh a stupil som na hladinu vody stáť sa my dalo ale chodiť už nie ako som urobil prvý krok padol som do vody skúsil som to znova a znova bol som premočený na nitku ale to my bolo jedno musel som zvládnuť toto a potom sa vrhnúť na techniku a tak my neostávalo nič iné ako pokračovať v tréningu.

Spoiler:

Techniky:

Spoiler:

E rank techniky
Shunshin no Jutsu
Rariatto

Sponsored content

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 6 z 7]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra: