HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Toshio Tessha

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Toshio Tessha Empty Toshio Tessha za Mon Feb 13, 2012 5:12 pm

Toshio

Toshio
Kazekage
Toshio Tessha

Hodnost:
Kazekage

Vesnice:
Sunagakure no Sato

Věk:
20

Pohlaví:
Muž

Podstata:
Suiton, Fuuton

Klan:
Tessha

Kekkei genkai:
Jiton
(Magnetizmus)

Charakter:
Toshiov charakter je dosť zložitý. Kedysi bol totiž hrdý shinobi plný nádejí a snov. No po tragickej noci sa z neho stalo niečo čo nedokáže popísať ani on. Keď je sám je tichým a uzavretým ale ako náhle sa dostane do kontaktu s niekým iným začne byť arogantným a nevyspytateľným. Jeho psychika dostala totiž taký zásah, že už ani ona samotná nevie ako sa správať.

Životopis:

,,Prišiel som, videl som, zabil som a zničil som.“

Už ako malý chlapec Toshio nebol obyčajným, klan do ktorého sa narodil totiž nebol obyčajným. Toshiosa totiž narodil ešte pred tragédiou, ktorá sa v klane udiala a preto vyrastal v období keď bol klan v Sunagakure no Sato na vrchole slávy. Klan bol hrdosťou sám o sebe a ani pýcha im nechýbala a preto nedokázali nechať ani len jedno dieťa bez toho aby si užili detstvo bez tréningu. Dychtivo pozorovali každé dieťa. Vedeli, že talent sa u detí v tomto klane priam detí a prejavuje už v mladom veku. Čím skôr sa prejaví a čím monštruóznejšiu silu bude mať tým budú spokojnejší. No žiadne dieťa zatiaľ nepreukázalo nič a tak Toshio žil spokojne ďalej, no podvedome už ako dieťa bol tlačený k tomu prejaviť svoje schopnosti až raz pri večeri... Odmietol zjesť večeru ale keď mu ani tak nedali pokoj rázne udrel do stola. A všetko kovové v momente zo stola vyletelo preč. Všetky sústredené pohľady teraz spočinuli na jedinom a to na Toshiovi. Na dieťaťu, ktoré si prvý raz získalo pozornosť. Toshio s desivým výrazom na tvári zobral do ruky lyžičku, tá sa ale v momente rozpadla na železné piliny. Jedným pohybom jeho ruky začali vo vzduchu rotovať a vytvárať krásne formácie, no keď začal od radosti tlieskať rozpadlo sa to. Miestnosťou sa rozľahlo ticho, všetci vedeli čo videli no nik sa to neodvážil povedať... Satetsu, železný piesok, najmocnejšia zbraň legendárneho 3. Kazekage...
Tá udalosť zmenila celý klan, prejaviť totiž tak mocnú Kekkei Genkai v takom mladom veku sa nevidelo často. No zároveň vedeli, že keď sa unáhlia tak Toshia zničia a preto sa rozhodli nechať ho užívať si detstvo pod prísnym dohľadom aby si neublížil a aby ho nezničila jeho Kekkei Genkai samotná.
A tak si Toshio nevedomky aj napriek svojej Kekkei Genkai vybojoval svoje detstvo späť. Mnohí si mysleli, že ho jeho schopnosti priam roztrhajú, no on ako keby sa s nimi zžil. Nepotreboval pri hraní nikoho, hral sa s tým čo dokázal. Tvoril, ničil, alebo upravoval. Jeho fantázia bola jediná hranica, ktorá ho držala pri zemi keď chcel používať svoju schopnosť.
Tak ubiehali postupne roky a s nimi vyrástol aj Toshio. Nikto netušil čo to s ním urobilo lenže on celé roky pozoroval svoj klan. A tak ako klan stal sa hrdým a pyšným na to kým je a odkiaľ pochádza. Keď sa stal geninom tak začal s tréningom. Od toho dňa každému s hrdosťou predstavil svoje meno no nikomu nechcel ani za svet ukázať svoje Kekkei Genkai. Odmalička to bolo len jeho a tak chcel aby to tak aj ostalo. Naproti tomu začal ovládať Fuuton a na ten sa teda aj zameral ako genin. Súčasťou tréningu boli prirodzene aj misie ale tých sa zúčastňoval len z povinnosti. Už v takto malo veku vykazoval znaky individuálnosti a samostatnosti. Nerád sa spoliehal na druhých a neznášal keď sa musel prispôsobovať ostatným. Vedel totiž, že ak nechce ukázať to čo dokáže bude sa musieť naučiť veterné techniky a spoľahnúť sa na šťastie a talent ktorý v sebe nosí. Keď nastal deň chuuninskych skúšok Yuki hrdo nastúpil hoc aj po boku svojich kolegov z tímu. Najdôležitejším bol ale posledný turnaj do ktorého sa pustil s takým nadšením. Vedel, že v hľadisku sedí celý klan a pozorne sleduje to dieťa ktoré pozorujú už celé roky. Na ich údiv Toshio neprejavil ani náznak svojej Kekkei Genkai ale turnaj vyhral hravo. Ale úloha bola splnená. Toshio sa stal chuuninom.
Konečne sa osamostatnil a nepotreboval nikoho iného. Nemal záujem o tím a ani nechcel mať žiaden tím. Chcel byť sám a jediný, tak ako ho učili. Preto hrdosť na seba samotného bola mnohonásobne väčšia než jeho schopnosti. Preto sa vnoril hlbšie do tréningu. Potreboval kombinovať svoje útoky a jeho údiv zastal v momente keď chakra papierik pri druhom pokuse ukázal Suiton. Nič nemohol robiť a preto či chcel alebo nie aj v tomto prostredí sa naučil ovládať vodný element. Či chcel alebo nie musel vytiahnuť všetok svoj talent a potenciál ktorý v sebe mal aby to tvrdou drinou po toľkých týždňoch vôbec dokázal. Postupne sa stával cieľom ANBU, ktorá si jeho schopností dobre všímala a vedeli, že najlepšími jednotkami u nich tvoril klan Tessha. Pozorne sledoval každý Toshiov krok či už na misii alebo na tréningovom poli.
Počas tohto všetkého sa Toshio rozhodol na mesiac odísť. Vedel, že niečo musí získať. Hoc to bude nepotrebné ale musí. A tak sa aj stalo. O mesiac sa vrátil s jediným zvitkom. So zvitkom na Kuchiyose no jutsu. Potreboval škorpiónov pretože ako jeden z mála stvorení toto zviera vlastnilo prudký jed. A to potreboval aby svoju schopnosť dotiahol dokonca. Začal sa po nociach totiž venovať medicíne. Skúmal jedy a proti jedy, zisťoval ich účinky na ľudský metabolizmus. Snažil sa vytvárať a modifikovať nové jedy pretože ich zdroj mal po blízku a dokonca ho nazýval aj priateľom. Posledná vec, ktorú chcel bola katana. Nepotreboval žiadnu od výrobcu. Vyrobil si ju totiž sám. Tak pevnú a tak ničiacu ako to len šlo a bola vytvorená ním, jeho Kekkei Genkai. A tak bola jedinečnou.
To už bolo posledné čo bolo potreba vedieť ANBU na to, aby sa rázne rozhodli. Yuki sa musel stať členom jednotiek, pretože takého shinobi vždy potrebovali. A Yuki s hrdosťou akou žil celé roky prikývol. Vedel, že tým len spečatí svoju slávu a úspech ktorý v klane mal. A dostal čo chcel. Samostatne mohol plniť misie a chrániť tak svoje záujmy. Ruka v ruke misia s tréningom zlepšovala jeho schopnosti a dvíhala mu úroveň skúseností. A v ANBU už ostal na celé roky. Podvolil sa a nechal sa zmanipulovať ako bolo treba tak, aby sa stal plnohodnotným členom jednotiek. Až na jeden deň.
Toshio, či chcel alebo nie sa stal veliteľom dvoch ANBU skupín, ktoré mali ísť obsadiť opustenú pevnosť. Ako obvykle Toshio bol tým prvým ktorý za jasnej noci vstúpil na územie pevnosti. No až keď sa dostali do samotného centra zistili čo mali vedieť už dávno. Že to bola pasca a pevnosť obývajú stovky shinobi lačnejúc po ich schopnostiach. Toshiovi sa pred očami zjavil celý jeho život, doslova celičký. Bolo jasné, že z tohto ho nedostane nikto. A preto za jasne noci a za splnu mesiaca sa dve ANBU tímy vrhli do priameho a nemožného boja.
O mesiac neskôr s ranným slnkom prichádzala postava do Sunagakure no Sato. Celý jeden mesiac vedúci klanu trávili čas pri bráne a čakali kedy sa im ich milovaný Toshio vráti. A vtedy to zbadali. K Sune sa priblížila postava.
Toshio pomalými krokmi kríval k vesnici. Dotrhaný, od hlavy po päty celý od krvi ktorá ešte z neho kvapkala, pričom v náruči niesol nehybné telo svojej najbližšej kolegyne. A za ním sa tvorila jemná cestička tvorená železným pieskom, ktorý z neho opadával. Nebolo treba slová. Toshio sa len zvalil do náručia svojej matky a nedokázal sa vyjadriť. Začul ich otázky no nevedel ich spracovať. Jediné na čo sa zmohol bola jediná veta....,, Prišiel som, videl som, zabil som a zničil som.“
Každému bolo jasné, že už sa žiaden člen ANBU nevráti živý no keď vyslali jednotky na preskúmanie pevnosti zistili, že pevnosť a jej široké okolie boli doslova zrovnané so zemou.
Od tej misie sa Toshio vzdal postu ANBU a keďže v tej dobe sa hľadal nový Kazekage tak prijal toto miesto.
Od toho dňa prišiel o svoju hrdosť a pýchu, tá noc zasadila úder do jeho srdca a vedomia tak hlboko, že už nedokázal byť tým kým bol predtým.

Teraz jediné čo hľadá, jediné čo chce... je nájsť samého seba....

2Toshio Tessha Empty Re: Toshio Tessha za Fri May 11, 2012 6:44 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Může být Kage neaktivní?
Zdá se, že může. A pro měsíc neaktivity přesouvám tuto postavu Neaktivních.
Svou hodnost jiní ztratili už po dvou týdnech. Tobě jsme na návrat nechaly další měsíc. Neděje-li se nic, není třeba čekat. Neaktivní!


_________________
Techniky:
Toshio Tessha Neirouzumakitechniky

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru