Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Budova Raikage

+8
Ryuuni Takara
Hidenori Nii
Ai Ishi
Shizuka Yoru
Torao Kami
Phate69
Ryuuji
Ayame Takahashi
12 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 4 z 6]

1Budova Raikage - Stránka 4 Empty Budova Raikage Sun Feb 12, 2012 9:12 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

First topic message reminder :

Nejvýše položená budova ve vesnici.
Kancelář Raikage se nachází až v posledním patře. V nižších patrech sídlí rada, úředníci a mnoho dalších oddělení, která jsou nezbytná pro správný chod vesnice.
Kancelář je sice velká, ale také velice útulná. Je vedena v modrých odstínech a z velkého okna hned za stolem Raikage jde krásně vidět celá vesnice.
V rohu místnosti je velká, měkká a neuvěřitelně pohodlná pohovka. Kdo si na ni však sedne, toho čeká nemilý osud.
V nepřítomnosti Raikage se kancelář vždy zamyká. Jako po celé vesnici v ní poletuje několik okvětních lístků irisu. Také je zde přítomno několik koček.
Většinou je to lev přímo přede dveřmi do kanceláře, dva leopardi hlídkující na každé patře.
A kdo ví, jestli vás v kanceláři nečeká ještě nějaké to koťátko...

Budova Raikage - Stránka 4 Scaled.php?server=851&filename=kancl



Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Mon Feb 27, 2012 10:36 pm, celkově upraveno 1 krát


151Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 4:16 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Shizukin pohled, ten pohled se mi strašně líbil. Svitek pořád nepouštěla, tak sladký jako dango říkáš? napadlo mě. To určitě budu, řekl sem a naklonil se blíž k Shiz. Usmíval sem se a taky se ji díval do očí, po pár vteřinách sem už nevydržel a pobozkal ji na rty.

152Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 4:36 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Úsměv se mi zvětšil. Pak se ke mě naklonil a políbil mě. Nečekala jsem, že by něco takového udělal. Zorničky se mi roztáhly. Svitek jsem pustila. Celá zkoprněná jsem zůstala stát.

153Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 4:40 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Překvapená? zeptal sem se a vzal svitek, který sem si schoval. Pohladil sem ji ještě a pak se vzdálil o metr, čekal sem co udělá, měl sem ji moc rád.

154Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 4:46 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Hm..." bylo jediné, co jsem ze sebe dostala. Překvapeně jsem se na něj dívala. Netušila jsem, co mu mám říct.

155Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 4:49 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Doširoka sem se usmál a obešel stul, pobozkal sem Shizuku ještě jednou a pak, sem zamířil ke dveřím, měl sem přece povinnosti. Tak, máš nad čím přemýšlet, řekl sem si a ještě se obrátil a zadíval se na ní, nějak se mi nechtělo pryč.

156Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 4:55 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

V hlavě jsem měla prázdno a úplně jsem zapomněla, co jsem chtěla či měla udělat. Jediné, co jsem dělala bylo to, že jsem tam stála. Pořád mi nedocházelo, co se stalo, ale přesto jsem o tom uvažovala.

157Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 5:00 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Jen sem se díval pořád na Shizuku, měla ve tváři takový nevinný, rozkošný výraz. Byla od toho momentu nejspíš myslí úplně někde jinde. Dokráčel sem k ní a zadíval se ji do očí, neměl bych objednat dango? Napadlo mě zatím co sem čekal na to až se Shiz, vrátí do reality.

158Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 5:07 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Vrátil se ke mě a podíval se mi do očí. Konečně jsem se vrátila zpátky. Zčervenala jsem a sklonila jsem hlavu. Rukama jsem se objala. Pořád jsem nepromluvila.

159Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 5:14 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Pohladil, sem ji po vlasech, Shiz si krásná. Řekl sem ji a až teď si uvědomil o co sem už dost dlouho přicházel.
Po chvilce dívání se na ni sem ji chytnul za jemně za hlavu a podvyhnul ji tak abych se ji mohl dívat do obličeje.

160Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 5:18 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Praštila jsem ho do hrudi. "Co jsi to udělal?" zeptala jsem se šeptem. Mohl na mě vidět, že jsem v rozpacích, což se mi nestávalo často, spíš vůbec. Kousla jsem se do rtu.

161Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 5:22 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Takovou ránu sem doopravdy nečekal. Bolelo to, dokonce mi na pár vteřin vyrazila dech. Když se mi povedlo znovu nadechnout, mlčel sem, jen sem na ní hleděl a nevěděl co si mám myslet, na jednu stranu sem ji měl rád, na druhou se mě chystala nejspíš zabít.

162Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 5:36 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Mlčel. Chytila jsem ho za límec. Ten jsem pevně chytila a zatáhla jsem za něj. Předtím byl výřečný a teď neřekl vůbec nic. Možná jsem to přehnala s reakcí, ale vážně jsem to nečekala. Vždycky jsem flirtovala s klukama, ale nikdo mi to neoplatil.

163Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 5:47 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Chytil sem jí ruku kterou mě držela za límec, trošku mi to svíralo hrdlo, no to bylo vše, pořád sem neměl slov. Jakobych aktivoval nějakou atomovou bombu nebo co. Detonoval sem v ní něco co dlouho, nikdo nepročistil. Takhle sem to viděl no pořád sem mlčel.

164Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 5:57 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Povolila jsem sevření jeho límce. "Co mlčíš?" zašeptala jsem.

165Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 6:29 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Přiběhnu do budovy a octnu se před dveřmi do kanceláře Raikage. Chvíli se vydýchávám a zaklepu. Jemně, ale silně. Pak jenom čekám, jestli mě někdo vyzve dál...Doufám že mi to dovolí...

166Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 6:38 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Pustila mě, nic jen sem překvapený. Řekl sem a uslyšel zaklepání na co sem si sedl na židli a usmál se na pořád zrudlou Shizuku, zlost si na mě budeš muset vybít jindy.

167Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 6:55 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Chtěla jsem na něj zpustit, ale to zaklepání přišlo nevhod. Tedy pro mě nevhod, pro něj docela vhod. Povzdechla jsem si. Dlaně jsem si přitiskla na tvář, abych si je schladila. "Vstupte!" křikla jsem. Pořád jsem stála vedle stolu.

168Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 6:58 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Slyšela jsem hlas Raikage a vklouzla jsem dovnitř. Chtěla jsem začít s mojí prosbou, ale zarazila jsem se, když jsem viděla mého sensei. Ehm...nejdu nevhod? Jestli ano, přijdu jindy. Pokývu ke dveřím, že klidně odejdu.

169Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 7:02 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

To je v pohodě, taky sem se tě chystal hledat. Něco pro tebe mám. Řekl sem a pak se podíval s úsměvem na Shiz. To sem zvědavý kdy se mě pokusí zabít.

170Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 7:04 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Ne. V pořádku. Potřebovala jsem něco?" zeptala jsem se. Pak jsem se podívala na Ryuunia s výrazem: Tohle si odskáčeš!

171Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 7:05 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Chtěla bych se zeptat, jestli byste mi mohla propůjčit svitek s technikou Shunshin no Jutsu...teda pokud ho máte. Pousmála jsem se.

172Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 7:12 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Dokráčel sem ke dveřím a vzal od nich katanu kterou sem tam dřív položil. Tahle je pro tebe, do druhé ruky, z dílen našeho klanu, řekl sem a podal své studentce katanu.
Toho Shizukinho pohledu sem se začal normálně bát.

Budova Raikage - Stránka 4 Full_tang_brass_lord_dragon_katana_300x263



Naposledy upravil Ryuuni Takara dne Thu May 17, 2012 8:03 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Change of Katana picture to better)

173Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 7:13 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Podívala jsem se na něj a pohlédla na katanu, která měla hlavu draka na jeho konci. Ehm...děkuju mnohokrát. Rozzářily se mi oči. Ale, za co jsem si to zasloužila? Zeptala jsem se překvapeně.

174Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 7:18 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Co se tam tak bavili jsem přistoupila k regálu a hledala jsem svitek. Hned jsem ho našla, přece jen už jsem tu hledala. "Tady to máš," hodila jsem jí svitek.

175Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 7:19 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Chytla jsem ho a hluboce se uklonila. Děkuji moc, vrátím vám ho po tréninku. Štěstím mi zářily oči...

176Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 7:26 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Tu máš jako moje studentka, vlastně si ji zatim vubec nezasloužíš. Pousmál sem se, tohle byla motivace. Zase sem hodil provokačný úsměv na Shizuku a jen čekal co udělá až moje studentka odejde.



Naposledy upravil Ryuuni Takara dne Wed May 16, 2012 7:41 pm, celkově upraveno 1 krát

177Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 7:27 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Ušklíbla jsem se na senseie a rozhodla se jít domů. Mějte se, a ještě jednou děkuji...vám oběma. Usmála jsem se na ně a odběhla domů.

(přesun)

178Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 9:09 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Měj se," usmála jsem se na ni. Všimla jsem si jeho úsměvu. Odešla. Ještě pořád jsem stála u stolu. Měla jsem takovou chuť mu to vrátit, ale zatím mě nic nenapadlo. Chvíli jsem přemýšlela, pak mě něco napadlo. Přistoupila jsem k němu. Naklonila jsem se k jeho uchu. "Dango je rozhodně sladší," zašeptala jsem.

179Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Thu May 17, 2012 8:33 am

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Když myslíš. Pousmál sem se a odešel ke dveřím. Měj se. Zamával sem pořád provokačně na Shizuku a vyšel ven s kanceláře. Věděl sem, že to tak nemyslí i když sem mohl ještě trošku počkat.

(přesun)

180Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Thu May 17, 2012 9:48 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Než jsem se nadála tak byl pryč. "On odešel?!" řekla jsem si pro sebe. Dívala jsem se na dveře. Snad jsem ho neurazila. Chtěla jsem ho jen popíchnout, pomyslela jsem si. Také jsem se k nim vydala a odešla jsem.

(Přesun)

181Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Tue May 22, 2012 6:36 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Objevím se před dveřmi kanceláře a zaklepu na ně. Doufám, že mi někdo otevře...Aspoň se nebudu nudit, když mi nějakou misi přidělí, pomyslím si.

182Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Tue May 22, 2012 6:40 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Nikdo neotvírá a zevnitř se ani neozývají žádné hlasy...Bylo by hodně nezdvořilé, kdybych šla do jejího sídla? Zamyslela jsem se. Pokrčila jsem rameny, nudit se fakt nechci, usoudím a vydám se tím směrem.

(přesun)

183Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 9:49 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Zastavil som pred budovou Raikageho vošiel som dnu a pomaly som kráčal po schodoch kancelária je až na najvyššom poschodí trochu som sa poponáhľal. Nakoniec som zastavil až pred dverami do danej kancelárií zaklopal som na dvere a čakal som pred nimi až kým sa niekto neozve.

184Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 10:01 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Došla jsem až ke kanceláři. Před dveřmi někdo stál. "Ahoj,ů usmála jsem se na něj. Otevřela jsem kancelář a vstoupila jsem dovnitř. Rukou jsem mu pokynula, aby vstoupil. "Tak co potřebuješ, Mauro?" optala jsem se ho.

185Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 10:04 am

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Pár minut po Shizuce sem přišel k budově Raikage a vyšlapal ty dlouhé schody. Zastavil sem se u kanceláře a zaklepal na co sem hned vešel. Stál tam kluk, neznal sem ho, jen sem se uškrnul, Zdravím!.
Podešel sem ke stolu a položil naň klíče, tady je máš Raikage-chan.

186Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 10:09 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Pousmial som sa a vstúpil som dnu.Určite ste si všimli že som sa dlho neukázal...Potreboval by som aby ste ma pridelili do týmu...Povedal som a pozrel som sa na ňu.No a teraz prečo som naozaj prišiel...Prestal som hovoriť pretože niekto prišiel a nevedel som kto to je iba som pozrel na neho a čakal som.

187Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 10:18 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Kývla jsem Maurovi a čekala jsem, co dále řekne. Zarazil se a do místnosti vstoupil Ryuuni. Položil mi na stůl klíče. "Děkuji," odpověděla jsem mu. "Ryuuni, uděláme miš maš s tvým týmem," oznámila jsem mu. "Hlavní je učit genini. Jestli bude Nii chtít, tak tě může nebo někoho jiného poprosit o pomoc." Podívala jsem se na Mauroa a pak na Ryuunia. "Hm... Mohl bys nás nechat o samotě?" Mauro něco chtěl a očividně se nechtěl chlubit před někým, tak jsem mu chtěla vyhovět.

188Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 10:24 am

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Podíval sem se na Shiz, no dobře, proč bych ale nemohl učit 4? Přecejen, jeden se ještě ani neukázal na cvičišti.. vlastně ho vubec neznám a hledat ho určitě nebudu. Nechtěl sem aby Hidenori měla jiného senseie, celkem mě zajímaly ty její techniky a taky, když už sem ji začal učit chtěl sem vydět jak se stane výbornou kunoichi.
Podešel sem k oknu, otevřel ho a vyskočil ven. Ne že by se mi nechtělo jít po schodech ale chtěl sem slyšet ten "tajný rozhovor". Zachytil sem se pod okenicí a poslouchal. Snad nezavře okno, to bych slyšel hrozně málo. Napadlo mě.

189Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 10:29 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Pristúpil som bližšie a sadol som si na stoličku.Prišiel som kvôli tomu čo je vo mne...Od toho incidentu čo sa stal mám veľmi divné sny neustále má volá k sebe a chce aby som strhol pečať...Povedal som pričom som sa tváril vážne.

190Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 10:42 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Opřela jsem se v křesle. "A myslíš si, že to nezvládneš?" zeptala jsem se ho. Pořád jsem ho nezpouštěla z očí. Pak jsem si stoupla a přistoupila k oknu. Nevadilo mi, že je otevřené. Jen nesmělo zafoukat silný vítr. Věděla jsem, že neodešel.

191Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 10:45 am

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Jinchuuriki? zamumlal sem tak, že to mohla slyšet jen Shizuka. Dál sem poslouchal. Student navíc jinchuuriki je oříšek ale zvládnout to musím. I když možná budu mít trošku problém protože sem senseiem poprvé a tak trošku mi chybí prax.

192Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 10:52 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Odkedy som prestal vychádzať a trénovať tak tím sa to zhoršilo Hachibi to využil...Asi sa musím začať znova niečomu venovať.Povedal som a prestal som sa na ňu pozerať pričom som čakal ako zareaguje.

193Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 11:01 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Sis myslel, že když přestaneš vycházet a trénovat, že se všechno vyřeší?" přistoupila jsem ke stolu a opřela jsem se o něj. Čekala jsem, co na to řekne.

194Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 11:04 am

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Jen sem dál poslouchal, zajímalo mě co se ještě dozvím, přechytil sem se na druhou ruku protože ta první mě začínala bolet. Taky sem se zapřel nohama o budovu. Takže budu učit jinchuurikiho, to je vopruz... Ne, že bych proti němu něco měl ale trénovat někoho s démonem je nebezpečné jak pro něj tak pro senseie, navíc je to velmi náročné.

195Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 11:10 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Potreboval som si oddýchnuť ale ako vidím tak sa to iba zhoršilo...Povedal som a pozrel som sa na ňu.Preto chcem znova začať trénovať...Dodal som a čakal som na jej reakciu.

196Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 11:16 am

Mononoke

Mononoke
Genin

Pomalu jsem se přiloudala ke dveřím kanceláře, ale když jsem zvadla tuku že zaklepu, uslyšela jsem hlasy. Přišlo mi neslušné je vyrušit, tak jsem se rozhodla počkat, dokud ten neznámý hlas neodejde. Posadila jsem se vedle dveří, nohy dala do tureckého sedu a zády jsem se opřela o zeď. Dobrá doba pro soustředění chakry, pomyslela jsem si a začala jsem trénovaní koncentrace chakry do různých částí mého těla.

197Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 11:17 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Pousmála jsem se. "Jen bys chtěl?" povytáhla jsem obočí. "Ty budeš trénovat a budeš se snažit! usíš být silný, aby tě neovládl. To by potom byl konec," možná jsem vyzněla tak, jako bych mu chtěla vyhrožovat, ale to jsem neměla v úmyslu. Jen jsem ho chtěla donutit k tomu, aby pilně cvičil.

198Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 11:24 am

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Začínali mě bolet ruce ale co, dá se to vzít i jako fyzicko/psychický trénink. Dál sem se tedy držel.
Asi po pěti minutách mě to omrzelo a pustil sem se dolu, obešel budovu a vyšel po schodech až k Mononoke, ahoj. Pozdravil sem ji, čím sem ji nejspíš vyrušil od tréninku. Jdu nám pro misi, a budeme mít v týmu jinchuurikiho, nejspíš místo Hidenori. řekl sem trošku posmutným hlasem a sedl si vedle ni.



Naposledy upravil Ryuuni Takara dne Wed May 23, 2012 11:25 am, celkově upraveno 1 krát

199Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 11:25 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Tak aby som začal čím skorej trénovať...Povedal som a pousmial som sa.Kto bude môj sensei ?Spýtal som sa jej a čakal som na jej odpoved pričom som sa už postavil zo stoličky na ktorej som doteraz sedel.

200Budova Raikage - Stránka 4 Empty Re: Budova Raikage Wed May 23, 2012 11:26 am

Mononoke

Mononoke
Genin

Ryuuni na mě promluvil. Otevřela jsem oči, To je supr...jinchuuriky? To bude zajímavé...zamyslela jsem se a Ryuuni si ke mně přisedl. A už víme, jakou dostaneme misi? Koukla jsem na něj a doufala jsem, že to nebude "chytání domácích mazlíčků".

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 4 z 6]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Budova Mizukage
» Sídlo Raikage

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru