Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Jutsu Ayame Takahashi & Shirayuki-hime

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Jutsu Ayame Takahashi & Shirayuki-hime Empty Jutsu Ayame Takahashi & Shirayuki-hime Sun Feb 12, 2012 7:14 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

(Některé techniky Ayame ještě neumí, přesto je sem dávám ^^)

1.
Název: Hana difendā: Hana no tebukuro - Rukavice z květin
Úroveň techniky: A
Zařazení: Kekkei genkai (Hana difendā)
Element: ---
Popis: Vzhledem ke svému Kekkei genkai dokáži ovládat květy irisu. Dokáži je tedy ve velkém množství nashromáždit okolo ruky tak, že vytvoří jakousi rukavici. Úder je tak mnohem tvrdší a dokáži působit zranění jak úderem, tak čakrou (ve všech lístcích je i moje čakra), při vysoké úrovni tohoto jutsu bych tedy dokázala ochromit zasaženou část nepřítělova těla.
Nevýhody: Toto jutsu je zatím na základní úrovni (C), tudíž mohu mít rukavici jenom na jedné ruce, působím především povrchní škody.
1. úroveň: Působí fyzické škody - odpovídá stupni C
2. úroveň: Působí větší fyzické škody a mohu mít rukavice na obou rukách - B
3. úroveň: Působí jak fyzické škody, tak škody na čakrových vláknech v zasažené oblasti - A

2.

Název: Hana difendā: Kabe no hana – Zeď z květin
Zařazení: Kekkei genkai (Hana difendā)
Element: ---
Popis: Kolem uživatele kekkei genkai se sestaví zeď z květin. Buď může být vytvořena úmyslně, nebo se sama vytvoří v případě útoku na uživatele. Slouží tedy jako ochranný val před útočníkem, ale také se dá využít jako zbrždění pádu nebo nárazu.
Nevýhody: Rychlostí a velkým úderem lze prorazit, takže není stoprocentní.

3.
Název: Hana difendā: Hana no chiryō – Květinové léčení
Úroveň techniky: A
Zařazení: Kekkei genkai (Hana difendā)
Element: ---
Popis: Když mě někdo zraní, kolem rány se uskupí okvětní lístky irisu. Splynou s mím tělem, utlumí bolest a postupně léčí zranění, takže mě v dalším boji nijak dál neomezuje.
Nevýhody: Lístky (jutsu) jsou závyslé na mojí chakře. Při nedostatku chakry se rána znova otevře. Kdyby se mi tedy nashromáždilo hodně nebezpečných zranění najednou a mě došla chakra, mohlo by to znamenat mojí okamžitou smrt. Léčí také jenom popáleniny, bodné a řezné rány. Proti zlomeninám a ostatním zraněním kostí, či svalů nic nezmůže.

4.
Název: Hana difendā: Hana bunshin no jutsu – Květinové klonové justsu
Úroveň techniky: C
Zařazení: Kekkei genkai (Hana difendā)
Element: ---
Popis: Funguje jako Kage bunshin, Mizu bunjshin a další, až na to, že klony se vytvoří z okvětních lístků irisu.

5.
Název: Hana difendā: Shōshitsu – Zmizení
Úroveň techniky: B
Zařazení: Kekkei genkai (Hana difendā)
Element: ---
Popis: Obklopí mě okvětní lístky irisu a já se v ně také začnu měnit. Zmizím společně s nimi ve vzduchu a dokáži se přenést na určitou vzdálenost.
Nevýhody: Maximální vzdálenost přesunu je 1km, postupným trénováním lze vzdálenost prodlužovat, ale velmi málo. Čím menší množstvím chakry mám, na tím kratší vzdálenost se přenesu, navíc samo jutsu ubírá celkem velké množstvní chakry.

6.
Název: Hana difendā: Ryū no hana – Květinový drak
Úroveň techniky: B
Zařazení: Kekkei genkai (Hana difendā)
Element: ---
Popis: Z okvetních lístků vytvořím draka jakékoliv velikosti - od miniatury po životní velikost. Lístky se v něm překrývají a spojují, což způsobuje extrémní tvdost a odolnost. Jako každý drak, i tento umí létat. Jelikož je to květinový drak, nebude chrlit oheň, ale okvětní lístky, které ale vybuchují.

7.
Název: Hana difendā: Dokutaba – Jedovatý trs
Úroveň techniky: B
Zařazení: Kekkei genkai (Hana difendā)
Element: ---
Popis: Stejně jako dokáže vytvořit okvětní lístky, dokáže ze země vyslat trs pevných šlahounů.
Trsy na sobě mají jedovaté trny, nebo listy, jejichž spodní část je rovněž jedovatá. Stačí pouhý kontakt s pokožkou a soupeř se otráví.
Šlahouny mohou obmotat soupeře, čímž ho pevně držet a zárověň otrávit.
Nevýhody: Asi jedinou nevýhodou je Katon.

8.
Název: Hana difendā: Kaidokuzai – Protijed
Úroveň techniky: B
Zařazení: Kekkei genkai (Hana difendā)
Element: ---
Popis: Pokud je Ayame otrávená, vytvoří šlahoun, který se jí omotá kolem vstupní rány. Začne jí do těla vpouštět protijed, který dokáže lehčí jedy zcela zneutralizovat, u těžších alespoň trochu zmírní následky, průběh a oddálí případnou dobu smrti.
Techniku lze kombinovat s Hana no chiryō, kdy se zneutralizuje jed a následně se rána uzavře, aby dále nekrvácela, nebo se do ní nedostala infekce.
Nevýhody: Lze použít jenom na Ayame, při použití na někoho jiného by se průběh jenom zhoršil.
Při použití na kombinaci více jedů se stav může jenom zhoršit, navíc vždy je možnost, že protilátka nezabere, ale jenom přihorší.

9.
Název: Hana Difenda: Shin'nyū
Úroveň: S
Element: ---
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis techniky: Uživatel (já) udělá pečeť Irisu, vyřkne název techniky s pohledem upřeným na cíl.
Účinek techniky: Do těla ,oběti' vniknou mikroskopické lístky irisu, takže z venku není nic vidět, jenom to, jak uživatel skládá pečeť.
Avšak tělem cíle budou kolovat lístky a budou jako ,časovaná bomba'. Nepřítel to nezjistí,
pokud není senzibil a nebo nemá byakugan (o tom, jak bude prohlížet sám sebe se tu bavit nebudeme xD).
Lístky v těle mohou dělat prakticky cokoliv, co jim uživatel přikáže. Mohou nepřítele zabít zevnitř.
Zničit mu orgány, nebo přetnout cévy. Ale mohou taky něco ,zapečetit'. Když bude v těle něco nežádoucího, zamezí ,tomu něčemu' v dalším postupu (takže je to vlastně dobrá technika xD).
Nevýhoda/slabina: Při vykonání techniky (proniknutí lístků do těla nepřítele) musí uživatel stát maximálně tak 4 - 5 metrů od nepřítele (jenom na zavedení lístků do těla, při samotném ničení může být dál).
Lístky se dají zničit tak, že do vás uhodí blesk (Tak silný, že by vás to stejně zabilo xD).

Jinak se lístky ,nevyloučí' ani nezničí, dokud uživatel nebude chtít (můžete je zapečetit,
ale už vidím, jak po těle hledáte stovky mikroskopickýh lístků xD).
Takže může být boj a vykonání techniky, pak měsíc nic a teprve při dalším střetnutí se to může ,rozjet'.
Uživatel techniky: Ayame Takahashi

Pečeť irisu:


Shirayuki-hime:

1.
Název: Suiton: Kakudai
Úroveň techniky: B
Zařazení: Ovládání vody
Element: Suiton
Uživatel: Shirayuki-hime
Popis: Shirayuki-hime díky své vlastnosti ovládat vodu zhuští vodu ve svém těle. Tím nabere větší svalovou formu a dokáže se až dvojnásobně zvětšit. Díky tomu má i větší sílu.
Nevýhody: Kromě spotřeby chakry asi žádné xD

Komunikace Ayame a Shi:
Shiina vrozená vlastnost je telepatie, může mluvit s kýmkoliv, aniž by je slyšel někdo jiný. Pak také může mluvit tak, že jí slyší i několik lidí najednou. To celé na poměrně velkou vzdálenost. Tato schopnost ještě není zcela prozkoumána – vzhledem k tomu, že může mluvit i na osoby, které nevidí, které jsou např. za rohem, musí nějak vědět, že tam jsou, tudíž je nějak vycítit.
Jelikož jsem s Shi strávila většinu svého života, jsme navzájem zvyklé i na chakru té druhé. Shi je na mě myšlenkově ,napojená' téměř non-stop.

Má vrozená vlastnost je ovládání okvětních lístků irisu. Byť jen nepatrný malý lísteček obsahuje mou chakru, která v něm neustále koluje a je v něm ,uzamčená' až do zničení lístku. Pokud je zničen, chakra se buďto vrátí ke mě, nebo je z ní vytvořen další lístek – tzn. např. při jutsu Květinové zdi, se každý zničený lístek okamžitě nahradí jiným.

Protože jsou obě tyto vlastnosti vrozené a jsme obě zvyklé na chakru té druhé, dá se toho využít. Vložím Shi pod kůži miniaturní (spíše mikroskopický) lísteček, ve kterém je uzamčena má chakra a ten se ,připojí' do Shiina chakrového oběhu (chakry se nemýchají a lísteček nijak neporušuje tok chakry). Tím pádem jsem s tygřicí v neustálém kontaktu. Mohu s ní komunikovat v myšlenkách, dokonce vnímat její pocity, které mi neustále předává.

Dostupnost: Ayaminé techniky se většinou týkají jejího Kekkei genkai, takže jenom ona, stejně tak Shi ^^

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Tyto techniky jsou přesunuty na patřičný Hřbitov.
Ayame je neaktivní a nová KG již nejsou povolována, takže není důvod, aby se jimi inspiroval někdo další ^^

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru