Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Tashi Terumi

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Tashi Terumi Empty Tashi Terumi Sun Feb 12, 2012 4:31 pm

Anonymní


Anonymní

Jméno a příjmení:Tashi Terumi
Vesnice:Potulný Shinobi
Požadovaná hodnost:Jounin A rank
Věk:17 let
Datum narození:7.4
Kekkei genkai:Shoton(Guma)
Klan:Terumi
Sensei:Nemá
Charakter:Milý,silný,Rychlý,Hodný a má rád společnost
Minulost:7.4. se v nemocnici ozval výkřik narodil se kluk jménem Tashi tedy já.Narodil jsem se v klanu Terumi.Už když jsem byl malý tak jsem měl plno nepřátel.Když mě matka poprvé přinesla domů tak jsem byl poprvé v nebezpečí byli tam lupiči.Spatřili matku a ta semnou utíkala pryč.Utíkala semnou pryč z kirigakure,ale to neměla dělat po tom co opustila kirigakure jsme spatřili další lupiče.Matka mě držela velice pevně.Byli mi 4 měsíce a moje matka už přišla o život zachránil mě otec který,ale přišel pozdě a matku našel mrtvou..Když mi byl 1 rok tak mě vychovával otec který se o mě hezky staral pracoval v kirigakure policii.Dostával opravdu hodně velkou výplatu takže jsme měli celkem hezký život.Ve 2 letech jsem začal mluvit vím možná si říkáte,že je to pozdě,ale je to tak.Nevím z čeho,ale otec na mě byl pyšný už od toho co jsem se narodil.V 5 letech jsem s kamarády šel na skálu si hrát,ale bohužel se stalo to,že mě omylem jeden strčil a já ze skály spadl.Měl jsem těžký otřes mozku a nic jsem si nepamatoval po 4 měsících co jsem opustil nemocnici jsem si nic nepamatoval,ale po pár dnech jsem si na všechno vzpoměl.V 6 letech jsem byl už na akademii.Pořád jsem na akademii spal protože mě to nebavilo.Ale jinak házení kunaiem nebo shurikenem to mi šlo.Když jsem se stal genninem tak se zjistilo,že mám Youton neboli lávový kekkei genkai.Začal jsem se učit techniky a šlo to celkem lehce.Byl jsem na youton opravdu talentovaný učil jsem se techniky celkem rychle.Jako první jutsu jsem se naučil Lava Release Armour.To jsem se naučil jako chunnin.Pak jsem se naučil už jen Gomu Bōei,Gomu-sei no Rōpu.V 11 letech jsem se stal chunninem což bylo velice lehké chunninskýma zkouškama jsem prošel velice lehce.Když jsem byl chunnin se svým týmem jsem splnil hodně misí.Splnili jsme i S rank misi.V 16 letech jsem dělal jouninské zkoušky.To bylo už na mě těžké,ale v jouninskách zkouškách to si moc nepamatuju takže jouninské zkoušky přeskočím.V 17 jsem opustil vesnici,ale nestal jsem se nukenninem pouze jsem se šel podívat do jiných krajů.Když jsem se procházel po krajinách a po pouštích cítil jsem se velmi dobře.Začal jsem se učitl techniky od Dotonu a Katonu moje první jutsu od dotonu bylo:Doton:domu a od Katonu:Katon housenka no jutsu.Od Dotonu jsem jich neuměl moc ani od Katonu nejvíc jsem jich uměl od Yotonu jelikož jsem na něm pracoval skoro celý život.Zatím mě nikdo v životě ještě neporazil protože jsem měl ted velkou výhodu s kekkei genkai a měl jsem i celkem velký počet chakry.Ale kdybych bojoval proti jinchuriky tak bych určitě prohrál teda pokud by to byl víc jak A rank.To jsem věděl.Vždy jsem chtěl vidět Takigakure.protože jsem slyšel,že tam mají hezké holky.Tak jsem se tam vydal.Cestou jsem narazil na nepříjemnosti.Třeba první nepříjemnost ztratil jsem se a našel tam pár špatných lidí.Například nukennini naštěstí mi nedělali nijak velké problémy teda kromě jednoho a to byla třída S velice mě to poranilo,ale po pár týdnech se mi to zpravilo tak jsem vyrazil dál do Takigakure..Moc jsem se tam těšil až poznám Takikage.Když jsem šel do Takigakure. šel jsem přes jezero.Po chvilce jsem to vzal po pevnině a už jsem viděl Takigakure.Přibližoval jsem se blíž a blíž už jsem cítil jak tam jsem,ale opět problém.Začínala noc a mě se tam nechtělo chodit v noci tak jsem skočil na strom a začínal usínat.Usl jsem a ráno se vzbudil tentokrát jsem neběžel,ale normálně šel.Nechtělo se mi nijak plýtvat energii hned po ránu.Doufal jsem,že to bude sranda až uvidím Takikageho.Projistotu jsem si vzal i čelenku přeci jen nechci aby mě někdo pokládal za nukennina.Pořád jsem si říkal,,Už tam budu'' I když jsem neměl moc rád výšky a skýly,ale to mi nevadílo tak jsem se ke Takigakure přibližoval.Byla to celkem doba než jsem tam došel,ale už jsem tam skoro byl.Už jsem cítil jak jsem v Takigakure.Chtěl jsem ji hrozně vidět tedy po tom co jsem o ní slyšet tak jsem ji chtěl vidět prej je to překrásná krajina.Po pár hodinách jsem došel konečně k branám Takigakure.Tam,ale nikdo nebyl tak se rozhodl chodit po světě
Seznam jutsu:Gomu-sei no Rōpu-D-Ninja z gumy dokáže vytvořit lano, které se může různě prodlužovat a zkracovat.
Gomu Bōei-Ninja-C- dokáže vytvořit menší zeď z gumového materiálu, velmi dobrá ochrana.
Gomudama-A-Ninja vytvoří kouli z látky, která je podobná gumě. Je velmi odolná proti útokům. Lze do ní uzavřít i více lidí.
Gomuheki-S-Ninja vytvoří obrovský val z gumy, který odvrátí útoky
Gomu no Jutsu-A-Ninja vystřelí nad nepřítele gumu, která na něj začne padat a může ho udusit
Gomu no Yoro-C-Ninjovi se udělají lana z ruk a může je ovládat jako náhradní ruce.
Gomu:bushin-D-Z gumy se vytvoří klon.



Naposledy upravil Tashi Terumi dne Sun Feb 12, 2012 4:57 pm, celkově upraveno 1 krát

2Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Sun Feb 12, 2012 4:53 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Dost dlouhý životopis, ale má to háček

https://naruto-rpg.forumczech.com/t80-oznameni-prvni

Čili do Konohy už přijímáme pouze chuuniny. Jounina ti možná povolí některý Kage z jiné vesnice. Klan Terumi patří do Kiri, to jim raději nebudeme brát, jinak se Krvavá Mlžná krutě pomstí :D Takže toto zbývá upravit.

3Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Sun Feb 12, 2012 4:57 pm

Anonymní


Anonymní

Co te´d?

4Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Sun Feb 12, 2012 4:58 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Nesrovnalosti:
U bran Takigakure nikdo nebyl? xD To je vtip? xDDDD

Přijde mi, že lepší by byl kratší životopis, který by sis pořádně přečetl, poupravil apod.
Nemusíš se bouchat do hlavy a být čtyři měsíce v nemocnici. A není Shoton náhodou krystal?


Co teď? Děláš si legraci? S takovýmto stylem odpovědí chceš Jounina?

5Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Sun Feb 12, 2012 5:01 pm

Anonymní


Anonymní

Ehm takže Shoton je jestli o tom nevíš i Gumový element čti mangu a v Takigakure nebyl nikdo

6Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Sun Feb 12, 2012 5:06 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Ráda bych tě poopravila. Guma je jiný druh Yotonu, stejně jako rychle schnoucí cement. Ale jestli hraješ na Shinobi no Takai, tak chápu, že to tvrdíš, tam to mají trochu posunuté oproti normálu :).

7Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Sun Feb 12, 2012 5:07 pm

Toshio

Toshio
Kazekage

Takže Shoton je element krystalov viď najznámejší a jediný užívateľ bola Guren vo filleri so Sanbim.

http://naruto.wikia.com/wiki/Lava_Release

Dodai of Kumogakure also uses this kekkei genkai which takes the form of vulcanised rubber.

Jediným užívateľom formy Yotonu v podobe gumy je Dodai z Kumogakure no Sato.
Čítaj mangu poriadne...

Ospravedlňujem sa slečne adminke, že jej leziem do schvaľovania pardon :)

8Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Sun Feb 12, 2012 5:08 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Děkuji, Kimiko, Toshio ^^

Takumi, Takigakure není prázdná a ani Konoha by tě jen tak nepřijala. Na našem fóru budeš muset hrát podle našich pravidel. Doporučuji přečíst si je dřív než začneš psát životopis.

9Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Wed Feb 15, 2012 3:34 pm

Anonymní


Anonymní

OK tak se omlouvám smažte prosím tuto postavu udělám si úplně vše nové :) i tento účet

10Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Wed Feb 15, 2012 3:39 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Tashi, takže to vzdáváš? Nelíbí se mi, že to nedovedeš do konce. Alespoň zkusit bys to mohl. Doporučuji podívat se na naruto.wikia.com
Najdeš tam vše, i když v Angličtině. Včetně uživatelů různých technik. Tedy klan Terumi v Kiri, charakteristický Yoton. Shoton = Krystal, uživatel Guren.

Zkrátka to napiš tak, aby to sedělo.
Zvládneš to nebo si nedokážeš vybrat to, co sedí, či udržet správně charakter postavy?
Jeden řádek textu ti zde jako odpověď stačit nebude.

11Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Thu Feb 16, 2012 6:17 pm

Anonymní


Anonymní

nene já jen chci aby jste tento účet vymazali udělám si vše úplně nový jméno prostě úplně vše

12Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Fri Feb 17, 2012 7:35 am

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Žádosti bylo vyhověno -.-

13Tashi Terumi Empty Re: Tashi Terumi Sat Apr 28, 2012 6:46 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

A téma přesouvám na Hřbitov... ^^

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Tashi Uchiha

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru